Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 20 termínů závodů
V minulosti zadáno 7054 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Listopad 2019
30.11.2019 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 11. ročník Prosincové štiky
Prosinec 2019
21.12.2019 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Vánoční pohár
31.12.2019 Úterý N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník ZLATÁ SILVESTROVSKÁ ŠUPINA
31.12.2019 Úterý N Horní Žďár - Jihočeský
Název: SILVESTROVSKÝ POHÁR
Duben 2020
18.04.2020 Sobota N Humpolec (hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo
25.04.2020 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: Rybářské závody
25.04.2020 Sobota N Dobřany - Plzeňský
Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka
25.04.2020 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019
26.04.2020 Neděle N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 4.ročník
26.04.2020 Neděle N Dobřany mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019
Květen 2020
08.05.2020 Pátek N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici
16.05.2020 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko
30.05.2020 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
30.05.2020 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
Červen 2020
06.06.2020 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: O Pohár předsedy SÚS
13.06.2020 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
13.06.2020 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: o 100 kg prase
20.06.2020 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
Září 2020
12.09.2020 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko
12.09.2020 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 7. ročník

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.