Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 524 termínů závodů
V minulosti zadáno 4920 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Duben 2018
26.04.2018 Čtvrtek N Zaječí - Vysočina
Název: 2.Jarní Ročník P.M GAME Carp Cup BOŽEJOV 2018
26.04.2018 Čtvrtek N Sobáčov - Olomoucký
Název: Rybářské závody dvojic 75h
26.04.2018 Čtvrtek N Plzeň mládež - Plzeňský 
Název: Závod o pohár primátora města Plzně
27.04.2018 Pátek N Horní Žďár - Jihočeský 
Název: II.LIGA v lovu ryb udicí na plavanou
28.04.2018 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: 4.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI
28.04.2018 Sobota N Milín - Středočeský
Název: Pohár předsedy SÚS
28.04.2018 Sobota N Svitavy - Pardubický
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Hustopeče nad Bečvou - Olomoucký
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Mistrák
28.04.2018 Sobota N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Olešná - Středočeský
Název: Rakovnický kapr
28.04.2018 Sobota N Rajhrad - Jihomoravský
Název: Tradiční rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Radějov - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Radějov - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Veselí nad Lužnicí mládež - Jihočeský
Název: Veselská zlatá udice
28.04.2018 Sobota N Svídnice u Chrudimě - Pardubický
Název: Tradiční rybářské klání
28.04.2018 Sobota N Olbramovice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Bystřice nad Olší - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velké Pleso - Ohře - Karlovarský
Název: KURTŮV A MÍLŮV MEMORIÁL
28.04.2018 Sobota N Květoňov - Jihočeský 
Název: Jarní Květoňovský Pohár
28.04.2018 Sobota N Domažlice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Oskořínek - Středočeský
Název: Jarní závody v Oskořínku
28.04.2018 Sobota N Oskořínek mládež - Středočeský
Název: Jarní závody v Oskořínku
28.04.2018 Sobota N Šlapanice v Čechách - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Rachyně mládež - Vysočina
Název: dětský přívlačový závod – náborový
28.04.2018 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: Rybářské závody jednotlivců
28.04.2018 Sobota N Třinec - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Pašinka u Kolína - Středočeský
Název: Sele na háčku
28.04.2018 Sobota N Lednice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Kamenné Žehrovice - Středočeský 
Název: 1.kolo II.LIGY
28.04.2018 Sobota N Kostelec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Žiželice - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský 
Název: II. liga - 1. kolo - C plavaná
28.04.2018 Sobota N Mlékojedy - Středočeský
Název: NERATOVICKÁ PLOUTEV 2018
28.04.2018 Sobota N Tři Dvory - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Černá u Bohdanče - Pardubický
Název: Bohdanečská vydra
28.04.2018 Sobota N Týnec nad Labem mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velká nad Veličkou mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Velká nad Veličkou - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Lošany - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Smolnice - Ústecký
Název: Jarní závody 2018
28.04.2018 Sobota N Nakvasovice - Středočeský
Název: Rybářské závody
28.04.2018 Sobota N Uničov - Olomoucký
Název: Rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: BĚLSKÝ KAPR 11. ROČNÍK
29.04.2018 Neděle N Hustopeče nad Bečvou - mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Kostelec nad Orlicí-OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Čarodějnická plavaná 2.ročník
29.04.2018 Neděle N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Ledce - Plzeňský
Název: Jarní rybářské zavody
29.04.2018 Neděle N Bystřice nad Olší - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Domažlice mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Píšť (Rachyně) - Středočeský 
Název: Pohár Rachyně - 6. ročník
29.04.2018 Neděle N Syrovice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Lednice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
29.04.2018 Neděle N Týnec nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
Květen 2018
01.05.2018 Úterý N Roudnice nad Labem - Ústecký
Název: rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Roudnice nad Labem - mládež - Ústecký
Název: rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Retro závod 2018 (loví se pouze na výbavu do roku 1989)
01.05.2018 Úterý N Sendražice-už pouze náhradníci - Královéhradecký
Název: Májový kapr
01.05.2018 Úterý N Popovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Loučky - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY S PEPOU A HONZOU
01.05.2018 Úterý N Domamil - Vysočina
Název: Rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Třinec - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Petrovice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Bravantice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Třinec - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
01.05.2018 Úterý N Bojkovice - Zlínský
Název: Ix.ROČNÍK MEMORIÁLU ZDEŇKA BAŘINKY
01.05.2018 Úterý N Klášter u Nepomuku - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
03.05.2018 Čtvrtek N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický
Název:
04.05.2018 Pátek N Žabeň - Moravskoslezský
Název: ROSED CARP 2018
04.05.2018 Pátek N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: 50 hodinové závody
04.05.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Pohoda Cup Božice
04.05.2018 Pátek N Chotěboř - Vysočina 
Název: Doubrava Cup muška
04.05.2018 Pátek N Horní Žďár - Jihočeský 
Název: I.LIGA v lovu ryb udicí na plavanou
05.05.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kostelní Radouň - Jihočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh
05.05.2018 Sobota N Čermná nad Orlicí mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Boleradice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse"
05.05.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
05.05.2018 Sobota N Těchobuz - Vysočina
Název: O pohár předsedy MO Těchobuz, 3.ročník
05.05.2018 Sobota N Veselí nad Lužnicí - Jihočeský
Název: 11.ročník rybářských závodů
05.05.2018 Sobota N Kněževes u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody - Kněževes 2018
05.05.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dvojic
05.05.2018 Sobota N Březí - Plzeňský
Název: XII.Březská vydra
05.05.2018 Sobota N Řevničov - Obsazeno - Středočeský
Název: SRANDA MAČ
05.05.2018 Sobota N Božice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Skalice u Znojma - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Žitná, okr. Prachatice - Jihočeský
Název: Žitenský návesák
05.05.2018 Sobota N Velké Poříčí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Velký Luh - Karlovarský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jičín (Dvorce) mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Teplice - mládež - Ústecký
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kladruby - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Brandýs n.L. - Stará Boleslav - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Morašice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Kostelec nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Nové Město na Moravě - Vysočina
Název: KOUPALIŠTĚ 2018
05.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský 
Název: Grand Prix Čech v LRU Feeder
05.05.2018 Sobota N Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický
Název: Jarní rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Žákava - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
05.05.2018 Sobota N Nová Ves u Chotěboře - Vysočina
Název: Rybářské závody 2018 - 12.ročník
05.05.2018 Sobota N Nová Ves u Chotěboře mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody 2018 - 12.ročník
05.05.2018 Sobota N Světlá nad Sázavou - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2018
05.05.2018 Sobota N Světlá nad Sázavou - mládež - Vysočina
Název: Rybářské závody Světlá n.S. - mládež
05.05.2018 Sobota N Český Těšín - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jiříkov - Ústecký 
Název: Krajský přebor 2018 LRU – přívlač
05.05.2018 Sobota N Šenov u Nového Jičína - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Lohenice u Přelouče - Pardubický
Název: Přeloučský kapr 2018
05.05.2018 Sobota N Březnice u Bechyně mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Beroun - Středočeský
Název: Memoriál Františka Hlaváčka
05.05.2018 Sobota N Nasavrky - Pardubický
Název: Rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Milčice mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
05.05.2018 Sobota N Jablunkov mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Levínská Olešnice - Liberecký
Název: Rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Brandýs n.L. - Stará Boleslav mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Morašice - Pardubický
Název: Morašická udice
06.05.2018 Neděle N Nové Město na Moravě mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Mendryka mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Velký Šenov - Ústecký
Název: „Plavaná 2018“
06.05.2018 Neděle N Český Těšín mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
06.05.2018 Neděle N Lohenice u Přelouče - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Loket (Nové Sedlo) - Karlovarský
Název: Rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Skuteč (Štěpánov) - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Hošťalovice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.05.2018 Úterý N Otovice u Karlových Varů - Karlovarský
Název: Rybářské závody na Kocandě
08.05.2018 Úterý N Velké Dvorce - Plzeňský
Název: Rybářské závody ve Velkých Dvorcích
10.05.2018 Čtvrtek N Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký
Název: 4.ROČNÍK ČERŤÁKY CARP CUP 2018
10.05.2018 Čtvrtek N Tři Studně (Sykovec) - Vysočina
Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME SYKOVEC
10.05.2018 Čtvrtek N Pelhřimov - Vysočina
Název: HEJLOVSKÉ ENDURO
10.05.2018 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský
Název: Devil -666- BCC Zaječí 66h 2018
12.05.2018 Sobota N Vehlovice mládež - Středočeský
Název: 31.ročník dětských rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Markovice - mládež - Pardubický
Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2017
12.05.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HADINA CUP 2018 - ZÁVODY DVOJIC V LOVU KAPRŮ A AMURŮ - 24H
12.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: O pohár předsedy SÚS děti a mládež
12.05.2018 Sobota N Štít (Chlumec nad Cidlinou) - Královéhradecký
Název: 11. TSCC JEZERA ŠTÍT 2018
12.05.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: 24 hodin dvojic
12.05.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Lukov u Moravských Budějovic - Vysočina
Název: 28. Rybářské závody - OBSAZENO!
12.05.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský kapřík
12.05.2018 Sobota N Hradec Králové mládež - Královéhradecký
Název: Tablet na udici 2018
12.05.2018 Sobota N Křižánky - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Jarní rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Pšánky - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Horka nad Sázavou - Středočeský
Název: PÍSNÍK 2018
12.05.2018 Sobota N Protivín - Jihočeský
Název: 2. ročník rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Velká Černoc - Ústecký
Název: KVĚTNOVÝ POHÁR – VELKÁ ČERNOC 2018
12.05.2018 Sobota N Krásná Lípa - Ústecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Hruškov - Středočeský
Název: Memoriál Emila Jíchy - 1. ročník „24 hodinový závod“
12.05.2018 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Močerady - Plzeňský
Název: 6.ročník rybářských závodů
12.05.2018 Sobota N Poděbrady - Středočeský 
Název: Pohár krále Jiřího 2018
12.05.2018 Sobota N Doksy - Liberecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Luby - Karlovarský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Dolní Metelsko - Plzeňský
Název: rybářské závody o prase
12.05.2018 Sobota N Darkovice - Moravskoslezský
Název: Jarní rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Klapý - Ústecký
Název: Klapy 1 závody
12.05.2018 Sobota N Lázně Bělohrad - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Valašské Meziříčí - Zlínský 
Název: První kolo extraligy přívlače
12.05.2018 Sobota N Touškov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
12.05.2018 Sobota N Rohozno - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
12.05.2018 Sobota N Lipnice nad Sázavou - Vysočina
Název: Lipnická udice
13.05.2018 Neděle N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
13.05.2018 Neděle N Jiříkov - Ústecký
Název: Rybářské závody
13.05.2018 Neděle N Luže - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
15.05.2018 Úterý N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: CZECH CARP CUP 2018
17.05.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský
Název: III.ročník Monster Fishing Carp Cup Dešná 2017
17.05.2018 Čtvrtek N Dolný Bar - Slovensko
Název: BOILIES CUP 72 hodin KamikazeCarp 2018
17.05.2018 Čtvrtek N Mladá Boleslav - Středočeský 
Název: MeMiČR handicapovaných rybářů
18.05.2018 Pátek N Božejov - Vysočina
Název: Božejov Cup 50 Hodin
18.05.2018 Pátek N Dobrá voda Luh u Milína - Středočeský
Název: 50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP
18.05.2018 Pátek N Přerov - Olomoucký
Název: Divize/KP SMS feeder
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - Středočeský
Název: Rybářské závody pouze pro členy MO
19.05.2018 Sobota N Jemnice - mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bartošovice - Moravskoslezský
Název: Bartošovická 24
19.05.2018 Sobota N Slavičky - Vysočina
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec nad Sázavou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bulhary - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: 45. ročník rybářských závodů v Drozdicích
19.05.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Pustá Kamenice - Pardubický
Název: KAMENICKÝ LOSOS
19.05.2018 Sobota N Čermná nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody o pohár starosty obce
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka - Středočeský
Název: rybářimšeno
19.05.2018 Sobota N Mšeno u Mělníka mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybářské závody Bylany
19.05.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
19.05.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský feeder
19.05.2018 Sobota N Počátky - Vysočina
Název: Rybářské závody Počátky 2018
19.05.2018 Sobota N Rožďalovice,obec Hasina - Středočeský
Název: 2.Veřejný závod rybník,,Babínek" Rožďalovice
19.05.2018 Sobota N Dlouhoňovice - Pardubický
Název: 4. ročník rybářských závodů
19.05.2018 Sobota N Náchod Babí - Královéhradecký
Název: ZÁVODY BAGR
19.05.2018 Sobota N Vrčeň - Plzeňský
Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku
19.05.2018 Sobota N Neratovice - Středočeský 
Název: 1. kolo Divize/KP SÚS feeder
19.05.2018 Sobota N Voznice - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Skoronice - Jihočeský
Název: Jarní kolo Krajské divize – LRU muška
19.05.2018 Sobota N Starý Rybník - Karlovarský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Týnec - Jihomoravský
Název: Jarní rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty - Praha
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Praha Kolovraty mládež - Praha
Název: 8.kolovratské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: MÁJOVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
19.05.2018 Sobota N Pacov - Vysočina
Název: Pacovský kapr
19.05.2018 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
19.05.2018 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: 4 Ročník Rybářských závodů
19.05.2018 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Levínská Olešnice mládež - Liberecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Ledenice - Jihočeský
Název: MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA
19.05.2018 Sobota N Hašov - Plzeňský
Název: odpolední rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Měšice - Středočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Jívka mládež - Královéhradecký
Název: Dětské rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Brno - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Cizkrajov - Jihočeský
Název: Rybářské závody
19.05.2018 Sobota N Kateřinice mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Jemnice - Vysočina
Název: O putovní pohár Barchanu
20.05.2018 Neděle N Bulhary - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany
20.05.2018 Neděle N Rožmberk nad Vltavou - Jihočeský 
Název: Krajský přebor– LRU muška 2018
20.05.2018 Neděle N Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
20.05.2018 Neděle N Týnec mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
22.05.2018 Úterý N Orlík - Jihočeský
Název: Pára nad Vltavou 2018
23.05.2018 Středa N Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
23.05.2018 Středa N Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
24.05.2018 Čtvrtek N Tři studně - Sykovec - Vysočina
Název: 2.ROČNÍK L&M BAITS CUP SYKOVEC
24.05.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PRVNÍ JÍZDA
25.05.2018 Pátek N Milovy - Vysočina
Název: Milovských 24hodin
25.05.2018 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 24 hodin
25.05.2018 Pátek N Sedlčany - Středočeský
Název: Kaprařské závody Sedlčany – 48 hodin nonstop
25.05.2018 Pátek N Zaječí - Plzeňský
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
26.05.2018 Sobota N Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Praha - Zbraslav - Praha
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Zadní Třebaň - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Svitavy - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Nižbor - Středočeský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Lady Cup
26.05.2018 Sobota N Lysá nad Labem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Dolní Věstonice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Rakvice - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Kácov - Středočeský
Název: Noční rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Dobřív - Plzeňský
Název: 12.ročník rybářských závodů
26.05.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Přepychy OBSAZENO - Královéhradecký
Název: Zlatý karas - 12.ročník
26.05.2018 Sobota N Lukavice u Letohradu - Pardubický
Název: O živého čuníka - XIII. ročník
26.05.2018 Sobota N Dymokury ženy - Středočeský
Název: 2. rybářské závody žen
26.05.2018 Sobota N Dolní Bukovsko mládež - Jihočeský
Název: Strhánka 2018 - Junior Cup
26.05.2018 Sobota N Heřmanova Huť - Plzeňský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Holice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici "
26.05.2018 Sobota N Velešín mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Šlapanice mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Blovice mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Hodkovice nad Mohelkou - Liberecký
Název: Memoriál Petra Vnuka 7. ročník-týmové závody
26.05.2018 Sobota N Knířov - Pardubický
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Lubenec - Ústecký
Název: 8.ročník 12 hodinových rybářských závodů
26.05.2018 Sobota N Tmaň - Středočeský
Název: Rybářské závody "chyť a pusť"
26.05.2018 Sobota N Ponětovice mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Staňkov mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Drozdice mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Míškovice - Zlínský
Název: Rybářské závody
26.05.2018 Sobota N Strakonice mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Praha - Zbraslav mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Mohelnice - Olomoucký
Název: „Bambusák“
27.05.2018 Neděle N Lysá nad Labem - Středočeský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Rakvice - mládež - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Vrchlabí mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Náchod - Královéhradecký
Název: 14. ročník "Podborský" nedělní rybářský závod v Náchodě
27.05.2018 Neděle N Holice - Pardubický
Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH
27.05.2018 Neděle N Studeněves - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Holýšov mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
27.05.2018 Neděle N Staňkov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
30.05.2018 Středa N Chvojnice - Jihomoravský
Název: CHVOJNICE CARP CUP I.
31.05.2018 Čtvrtek N Hruškov - Středočeský
Název: 1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV
31.05.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský
Název: Kaprové závody
31.05.2018 Čtvrtek N Most - Ústecký
Název: Rybářské závody
Červen 2018
01.06.2018 Pátek N Konice - Čertovy rybníky - Olomoucký
Název: R-SPEKT Junior Cup Čerťáky 2018
01.06.2018 Pátek N Dešná - Vysočina
Název: LASTIA CUP
01.06.2018 Pátek N Červený Kostelec - Královéhradecký
Název: Jarní brodský maraton dvojic
02.06.2018 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Žamberk ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Nová Včelnice - Jihočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KOZLOV 2017
02.06.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Radotín mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Vojice - Královéhradecký
Název: Vojický kapr
02.06.2018 Sobota N Příbram - Středočeský
Název: O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY MO ČRS
02.06.2018 Sobota N Dobrá voda u Březnice - Středočeský
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Sloup v Čechách - Liberecký
Název: Sloupská čtyřiadvacítka
02.06.2018 Sobota N Stéblová - Pardubický
Název: Rybářské závody Stéblová
02.06.2018 Sobota N Božičany - Karlovarský
Název: Rybářské závody
02.06.2018 Sobota N Chřibská - Ústecký
Název: Rybářské závody 6. ročník
02.06.2018 Sobota N Rtyně v Podkrkonoší - Královéhradecký
Název: Kocourák
02.06.2018 Sobota N Vyškov mládež - Jihomoravský
Název: Zlatá udice 2018
02.06.2018 Sobota N Letovice (Křetín) - Jihomoravský
Název: o pohár MRS MO Letovice
02.06.2018 Sobota N Vrbová Lhota - Středočeský
Název: Rybářské závody dvojic
03.06.2018 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: 9.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ
03.06.2018 Neděle N Vojice - mládež - Královéhradecký
Název: Vojický kapřík
03.06.2018 Neděle N Letovice (Křetín) mládež - Jihomoravský
Název: o pohár MRS MO Letovice
03.06.2018 Neděle N Kolešov u Rakovníka - Středočeský
Název: Rybářské závody
05.06.2018 Úterý N Koblov - Moravskoslezský
Název: CARPKILLERS CUP 2018
07.06.2018 Čtvrtek N Tři Studně (Sykovec) - Vysočina
Název: PVA HYDROSPOL CARP CUP SYKOVEC 2018
07.06.2018 Čtvrtek N Svitavy - Pardubický
Název: Carp Cup Rosnička 2018
08.06.2018 Pátek N Horní Suchá ženy - ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: 1 ROČNÍK ŽENSKÝCH CARP CAP NEBESÁK 2018
08.06.2018 Pátek N Nová Ves (Český Krumlov) - Jihočeský
Název: Magic Cup
09.06.2018 Sobota N Radotín - Praha
Název: Memorial Václava Hanzla
09.06.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Štěchovice(Buš) - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Olešná - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Zichovec - Středočeský
Název: CARP MARATHON ZICHOVEC – „Zichovecká 24“
09.06.2018 Sobota N Třebovice - Pardubický
Název: rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Kelč - Zlínský
Název: Tradiční rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Svratouch - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Veselá u Mnichova Hradiště - mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
09.06.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Pnětluky u Loun - Ústecký
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Lesonice - Vysočina
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Hradec Králové - Královéhradecký
Název: Malšovický kapr
09.06.2018 Sobota N Teplice - Ústecký
Název: 24 hodin
09.06.2018 Sobota N Radovesnice II - Středočeský
Název: Rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: CHYTÁ CELÁ RODINA
09.06.2018 Sobota N Unhošť - mládež - Středočeský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DĚTÍ UNHOŠŤSKÝCH RYBÁŘŮ
09.06.2018 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
09.06.2018 Sobota N Řeznovice - mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
10.06.2018 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
10.06.2018 Neděle N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 2. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
10.06.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody Slatiňany
14.06.2018 Čtvrtek N Hadina - Vysočina
Název: Malo Carp Hadina Cup 2018
15.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
15.06.2018 Pátek N Zdechovice - Pardubický
Název: BOILIES CUP 48 hodin
16.06.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY O 100KG PRASE
16.06.2018 Sobota N Humpolec mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Dřenice - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: noční rybářské závody
16.06.2018 Sobota N Míčov - Pardubický
Název: III. ROČNÍK MÍČOVSKÉ UDICE O BEDNU "COLMIC", ŽIVÉ SELE atd...
16.06.2018 Sobota N Kravsko - Jihomoravský
Název: Rybářské závody dvojic
16.06.2018 Sobota N Měcholupy - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
17.06.2018 Neděle N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 2
17.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
18.06.2018 Pondělí N Velký Cetín - Slovensko
Název: GOODCARP NO LIMIT CUP 2018
20.06.2018 Středa N Pelhřimov - Vysočina
Název: HEJLOV CARP CUP
20.06.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutant CUP 2 - 100 hodin
21.06.2018 Čtvrtek N Koblov - Moravskoslezský
Název: 2.ročník L&M Baits Cup Koblov 2018
21.06.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, DRUHÁ JÍZDA
22.06.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina
Název: Lastia cup Bohušice 2017
22.06.2018 Pátek N Veselá u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Rybářské závody v lovu sumců
22.06.2018 Pátek N Jimramov - Vysočina
Název: závod dvojic
22.06.2018 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 2x 20 hodin
22.06.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Božický kaprařský maraton 50 hod. červen 2018
22.06.2018 Pátek N Hamr na Jezeře - Liberecký
Název: 24 kapřích hodin
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč veteráni - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu veteráni
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč ženy - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu ženy
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč mládež - Pardubický
Název: Mistrovství Klubu mládež
23.06.2018 Sobota N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Týmové Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky
23.06.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Polička - mládež - Pardubický
Název: 8. ročník dětských závodů O pohár starosty
23.06.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod dvojic
23.06.2018 Sobota N Heřmanova Huť mládež - Plzeňský
Název: Rybářské závody
23.06.2018 Sobota N Pavlovice - Vysočina 
Název: MAVER
23.06.2018 Sobota N Libořice - Ústecký
Název: Libořický Kapr
23.06.2018 Sobota N Orlová (Vodňora) - Moravskoslezský
Název: VEČERNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY
23.06.2018 Sobota N Želvice - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
23.06.2018 Sobota N Skořice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
24.06.2018 Neděle N Lázně Bohdaneč - Pardubický
Název: Velká cena spolku Rybářské žebříčky - jednotlivci
24.06.2018 Neděle N Hruškov - Středočeský
Název: PM GAME CARP MARATON HRUŠKOV 2018
24.06.2018 Neděle N Plzeň - Plzeňský
Název: první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu
28.06.2018 Čtvrtek N Letny - Středočeský
Název: 55 HOD.ZELI FISHING PAPAJA MUSTANG CUP
29.06.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Anaconda CUP 2018 (závod v lovu ryb na pelety a boilie)
29.06.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: PM GAME PŘED PRÁZDNINOVÝ HRUŠKOV JEDNOTLIVCI
30.06.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
30.06.2018 Sobota N Chvojnice - Jihomoravský
Název: CHVOJNICE JUNIOR CUP I.
30.06.2018 Sobota N Měřín - Vysočina 
Název: KP MRS + MAVER
Červenec 2018
01.07.2018 Neděle N Mokrovousy- mládež - Královéhradecký
Název: BÍLÁ RYBA Z MOKROVOUS
03.07.2018 Úterý N Zaječí - Jihomoravský
Název: 2.ROČNÍK P.M.GAME CARP CUP MARATON ZAJEČÍ 2018
04.07.2018 Středa N Koblov - Moravskoslezský
Název: SBS BAITS – CUP KOBLOV 2. X 45 HODIN
05.07.2018 Čtvrtek N Potštát - Olomoucký
Název: BOILIES CUP 50 HODIN
05.07.2018 Čtvrtek N Radbuza - Plzeňský
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
05.07.2018 Čtvrtek N Jičín - Dvorce - Královéhradecký
Název: DVORECKÝ KAPR 2018
07.07.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
07.07.2018 Sobota N Křesetice - Středočeský
Název: KŘESETICKÁ DĚLIČKA
13.07.2018 Pátek N Řeznovice - Jihomoravský
Název: Memoriál Josefa Šafránka
14.07.2018 Sobota N Svitavy - ženy - Pardubický
Název: Závody žen
14.07.2018 Sobota N Dřenice ZRUŠENO!!!!!!!!! - Pardubický
Název: závod dvojic
14.07.2018 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivcůJ
14.07.2018 Sobota N Jimramov mládež - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců do 15 leti
14.07.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod vytrvalců-24 hod. na Vítězné
14.07.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
19.07.2018 Čtvrtek N Benátky nad Jizerou - Středočeský
Název: Letní Jizerská „50“
20.07.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina
Název: BOHUŠICKÁ 50 JEDNOTLIVCŮ
26.07.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, TŘETÍ JÍZDA
26.07.2018 Čtvrtek N Moravský Beroun - Olomoucký
Název: 75 hodinové závody
28.07.2018 Sobota N Nové Hrady - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Lanškroun - Pardubický
Název: dědkovské rybářské závody
28.07.2018 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 9. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ LETINY - OBSAZENO !!!
Srpen 2018
02.08.2018 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský
Název: DRAGON BAITS CUP ZAJEČÍ 2018 SOUČET RYB!
02.08.2018 Čtvrtek N Brandýs nad Labem - obsazeno - Středočeský 
Název: 2. ročník Krajského přeboru SÚS v lovu ryb udicí na položenou
04.08.2018 Sobota N Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
04.08.2018 Sobota N Dolní Bukovsko - Jihočeský
Název: Strhánka 2018 - tentokát 24 hodin!
04.08.2018 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
10.08.2018 Pátek N Polička - Pardubický
Název: Půlnoční kapr - rybářská noc
10.08.2018 Pátek N Jičín - Dvorce - Královéhradecký
Název: DVORECKÝ SUMEC 2018
11.08.2018 Sobota N Svitavy - Pardubický
Název: plavačkové závody
11.08.2018 Sobota N Strachovice (Dívčice) - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.08.2018 Sobota N Babice u Říčan - Středočeský
Název: Kapr CUP retro 2018
17.08.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H
18.08.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: VC Hané
18.08.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Eliminačka 24
18.08.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod dvojic
18.08.2018 Sobota N Ždírec mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
21.08.2018 Úterý N Příbram na Moravě mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
23.08.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, ČTVRTÁ JÍZDA
24.08.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: 2.ROČNÍK POHODA CUP BOŽICE 2018
25.08.2018 Sobota N Kfely - Karlovarský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOJIC KFELY 7.ROČNÍK
25.08.2018 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
25.08.2018 Sobota N Příbram na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
25.08.2018 Sobota N Trenčín - Slovensko
Název: LAUGARICIO CUP 2018
25.08.2018 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
29.08.2018 Středa N Pelhřimov - Vysočina
Název: HEJLOVSKÁ KOMBINACE
30.08.2018 Čtvrtek N Dešná - Vysočina
Název: 4.ROČNÍK L&M BAITS CUP DEŠNÁ
30.08.2018 Čtvrtek N Zaječí - Jihomoravský
Název: 2. Devil -666- BCC Zaječí 66h 2018
30.08.2018 Čtvrtek N Vejprnice ženy - Plzeňský
Název: GIRLS CARP CHALLENGE
31.08.2018 Pátek N Chabařovice - Ústecký
Název: 5. ročník 50 hod. Carp maraton Liščí Jezero
Září 2018
01.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Noční "12"
01.09.2018 Sobota N Kvasice - Zlínský
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hrochův Týnec - Pardubický
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hrochův Týnec - mládež - Pardubický
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
01.09.2018 Sobota N Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Hosty mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody na Libčeveském rybníku
01.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod neznámých dvojic (akce pouze pro členy RSK KS-Fish)!!!
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem ,mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
01.09.2018 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
05.09.2018 Středa N Velký Přelov - Královéhradecký
Název: Mutant CUP 3 - 100 hodin
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský
Název: ČESKÁ SUMEC 2018
06.09.2018 Čtvrtek N Slapy - Středočeský
Název: Český sumec 2018
07.09.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 4. ročník HRUŠKOV CUP 40 hodin nonstop jednotlivci
07.09.2018 Pátek N Luže - Pardubický
Název: Voletická padesátka
07.09.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Závody rybářů 1. ročník
08.09.2018 Sobota N Žamberk mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Žamberk - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Vrbno mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Řevnice (Lety) - Středočeský
Název: „Memoriál Franty Hartmanna “
08.09.2018 Sobota N Humpolec - Vysočina
Název: HUMPOLECKÁ TŘICÍTKA
08.09.2018 Sobota N Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
08.09.2018 Sobota N Kvasice - mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Luhačovice - Zlínský
Název: Podzimní rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Vrbno - Středočeský
Název: Rybářské závody
08.09.2018 Sobota N Samopše - Středočeský
Název: RYBÁŘSKÝ ČTYŘBOJ SÁZAVA 2018
08.09.2018 Sobota N Ptenín - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
13.09.2018 Čtvrtek N Svitavy - Pardubický
Název: Carp Cup Rosnička 2018 II
14.09.2018 Pátek N Spytihněv - Zlínský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DVOUČLENNÝCH TÝMŮ V LOVU KAPRŮ
15.09.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: I. Ročník memoriálu Františka Lorence - závod dvojic
15.09.2018 Sobota N Sobota Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Luhačovice mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
15.09.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 3. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
15.09.2018 Sobota N Nečtiny - Plzeňský
Název: Rybářské závody
20.09.2018 Čtvrtek N Těšany - Jihomoravský
Název: CARP CUP TĚŠANY 2018
20.09.2018 Čtvrtek N Berounka - Plzeňský
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
21.09.2018 Pátek N Bohušice - Vysočina
Název: Lastia cup Bohušice 2017
21.09.2018 Pátek N Skuteč - Pardubický
Název: Padesátihodinový závod dvojic v lovu kaprů a amurů.
21.09.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
21.09.2018 Pátek N Božice - Jihomoravský
Název: Božická kaprařská Padesátka 2018
22.09.2018 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ - PODZIMNÍ KOLO
22.09.2018 Sobota N Slavičky - Vysočina
Název: Rybářské závody
22.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Kaprový závod
22.09.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský kapřík 3.
22.09.2018 Sobota N Přepychy - Královéhradecký
Název: Zlatý karas - 13.ročník
22.09.2018 Sobota N Ústaleč - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
23.09.2018 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody
26.09.2018 Středa N Chvojnice - Jihomoravský
Název: CHVOJNICE CARP CUP I.
27.09.2018 Čtvrtek N Božejov - Vysočina
Název: Božejov cup 72 hod
27.09.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, PÁTÁ JÍZDA
28.09.2018 Pátek N Štěchovice (Buš) - Středočeský
Název: X.ročník Memoriálu V.Hladíka
28.09.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: O pohár děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2018 Pátek N Květoňov muška - Jihočeský 
Název: Svatováclavský pohár
28.09.2018 Pátek N Vyšší Brod - Jihočeský 
Název: Memoriál Theodora Kouby
29.09.2018 Sobota N Mohelnice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
29.09.2018 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: 20. ročník závodu Úslavského poháru
30.09.2018 Neděle N Mohelnice mládež - Olomoucký
Název: Dětské rybářské závody
30.09.2018 Neděle N Holýšov - Plzeňský
Název: Rybářské závody
Říjen 2018
02.10.2018 Úterý N Sedlčánky - Středočeský
Název: Regional Carp Classic Cup Souboj rytířů
03.10.2018 Středa N Chlumec (Dělouš) - Ústecký
Název: Carpmarathon Dělouš 2018 - 6.ročník - 100hodin závodu !!
03.10.2018 Středa N Dešná - Jihočeský
Název: NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
04.10.2018 Čtvrtek N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: P.M.GAME 2.ROČNÍK CARP CUP HADINA 2018
05.10.2018 Pátek N Letiny - Plzeňský
Název: LETINY 50 HODIN 1.CENA 22 000.- KČ
05.10.2018 Pátek N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Kaprodrom 2018 (závod v lovu kaprů na pelety a boilie)
06.10.2018 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XIV. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
11.10.2018 Čtvrtek N Hostim - Jihomoravský
Název: 2.DRAGON BAITS CUP NEDVEKA 66 H
11.10.2018 Čtvrtek N Dešná - Jihočeský
Název: II.ROČNÍK BETAFISH CARP CUP DEŠNÁ 2018
12.10.2018 Pátek N Luhačovice - Zlínský
Název: SBS - CUP LUHAČOVICE PODZIM 2018 - 50H.
13.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 23. ročník Podzimní přívlače
13.10.2018 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Dřenický Duhák-Dudák POSLEDNÍ ZÁVOD SEZONY
13.10.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: 4. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018
18.10.2018 Čtvrtek N Jestřabice - Zlínský
Název: 2. ročník L&M Baits cup Jestřabice 2017
19.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský
Název: LASTIA CUP DEŠNÁ
19.10.2018 Pátek N Hruškov - Středočeský
Název: 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA
19.10.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Podzimní Benátský blinkr
19.10.2018 Pátek N Zdechovice - Pardubický
Název: II.ROČNÍK PODZIMNÍ 50 NA PETROVĚ REVÍRU
20.10.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečský pstroužek - VII. Ročník závodů v muškaření a vláčení umělých nástrah.
21.10.2018 Neděle N Velký Přelov (Černožice - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
25.10.2018 Čtvrtek N Letny - Vysočina
Název: PUNK CARP TOUR 2018, MEMORIÁL, POSLEDNÍ JÍZDA MÍRY SOUČKA
26.10.2018 Pátek N Dešná - Jihočeský
Název: 3.podzimní ,,50,,O PUTOVNÍ POHÁR PŘEDSEDY RKPB 2018
27.10.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Liga mistrů
27.10.2018 Sobota N Újezd nad Lesy - mládež - Praha
Název: Dětské rybářské závody
27.10.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Podzimní muška
28.10.2018 Neděle N Újezd nad Lesy - Praha
Název: Rybářské závody
Listopad 2018
03.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
10.11.2018 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
10.11.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 18. ročník poháru Poličský candát
16.11.2018 Pátek N Vejprnice - Plzeňský
Název: WEST BOHEMIAN CARP LEAGUE
17.11.2018 Sobota N Skuteč - Pardubický
Název: Skutečská štika - 1. Ročník závodů v lovu štik, okounů a candátů
17.11.2018 Sobota N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
17.11.2018 Sobota N Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký
Název: Závod v lovu ryb přívlačí
20.11.2018 Úterý N Zaječí - Jihomoravský
Název: P.M GAME WINTER CARP CUP ZAJEČÍ 2018
24.11.2018 Sobota N Mokrovousy - Královéhradecký
Název: Mokrovouský SIVEN
Prosinec 2018
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: 10. ročník Prosincové štiky
01.12.2018 Sobota N Polička - Pardubický
Název: Václavská trofej - přívlač + muška

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.