Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Ústecký - 01.01.2017 - 31.12.2017

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 486 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Záhora Petr Bílina 15 1 2 1 0 1 0 0 0 1 1
2 Charvát Lukáš  Černčice 16 1 2 1 0 0 2 3 0 2 0
3 Hampejs David Bílina 14 1 1 1 0 0 0 1 2 0 1
4 Dydňanský Roman  Vrbno 6 1 1 0 1 1 0 0 1 0 0
5 Peterka Jaroslav Česká lípa 4 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
6 Kabát Miroslav Třemošná 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Čížek Zdeněk Libochovice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Beneš Zdeněk Peruc 10 1 0 0 0 1 1 0 1 0 1
9 Svoboda Miloš Panenský Týnec 6 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
10 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 7 1 0 0 0 0 1 1 0 2 0
11 Plzák Karel Litoměřice 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
11 Jeníkovský Jan Hokov 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
13 Mareš Pavel Praha 8 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
14 Michalský Petr Postoloprty 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
15 Granát Ondřej Chomutov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Vlk Michal 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Kučera Pavel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Zrůstek Martin Česká Lípa 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Kučera Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Nipauer Vít Lenešice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Schneider Jan Roudnice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Žampach Jakub Lovosice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Dědík Vladimír  Bašť 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Hřava Jaroslav ml. Doksany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Rozum Pavel Třemošná 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Šnicer Petr Blšany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Polívka Stanislav Litoměřice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Molek Petr Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Čapek Petr 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Kameník Jaroslav Mladá Boleslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Lexa František 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Závěta Miroslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Halíř Lukáš Osek 11 0 4 1 0 0 1 0 1 2 0
34 Leibl Luděk Kamenický Šenov 6 0 2 0 1 0 1 0 0 0 0
35 Fišer Libor st. Louny 9 0 1 0 1 2 0 0 0 0 0
36 Mareš Vladimír Praha 13 0 1 0 1 0 0 2 0 0 0
37 Krupka Jiří Telce 8 0 1 0 1 0 0 1 0 1 0
38 Cepák Josef Česká Kamenice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
39 Kohel Michal 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Tóth Petr Karlovy Vary 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Štětina Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Poula Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Koudela Květoslav Louny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Petr Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Bieliková Naděžda 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Sokolowski David Nový Bor 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Prokop Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Kianičková Jitka Peruc 9 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Vašíček Zdeněk  Opočno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Rečičiar Jindřich Litoměřice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Hakl Petr Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Kopřiva Josef Hříškov 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Chýle Karel Ústí nad Labem 14 0 0 2 1 0 0 2 1 0 0
55 Havlíček Stanislav Mělník 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0
56 Pánek Petr Rakovník 12 0 0 2 0 0 0 0 1 0 1
57 Schindler Karel Lovosice 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
57 Kubeš Jaroslav Koštice 12 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
59 John Miroslav Roudnice nad Labem 5 0 0 1 0 2 0 0 0 1 0
60 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 7 0 0 1 0 1 1 0 0 1 0
61 Zeman Vojtěch st. Hostivice 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
62 Marek Martin st. Litoměřice 4 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
63 Kočí Josef Mnichovo Hradiště 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
64 Wachtl Hynek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Kočí Martin Chomutov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Krejčí Miroslav Štětí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Salaba Aleš. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Sigmund David Litoměřice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Horák Milan Bohušovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Würz Dalibor Hořesedly 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Liščák Jan Lubná 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Ludvík Jiří Kutná Hora 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Pešula Kamil Dobroměřice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Havlíček Lukáš ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Neubauer Jakub Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
64 Šindler Karel Lovosice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
77 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 6 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
78 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
79 Chýle Petr Bílina 11 0 0 0 1 1 2 0 0 1 0
80 Beneš Karel Bílina 10 0 0 0 1 1 1 1 0 0 1
81 Chýle Oldřich st. Bílina 9 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1
82 Zita Jiří Hříškov 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
83 Hložek František Bílina 14 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
84 Šilhavý Stanislav Třemošná 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Skačan Ivan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Kunst Antonín Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Šabat Pavel st. Lom u Mostu 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Bártík Miloslav Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Urban Martin Mělník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Král Jan. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Neubauer Luděk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Karásek Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Benda Patrik Štěnovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Česal Ondřej Litoměřice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Zelinka Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
84 Zajíček Aleš Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
99 Ševčík Petr Louny 5 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
99 Vojíř Radek 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
101 Slanař Josef Panenský Týnec 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
102 Sitta Bohuslav Taneček 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Marek Martin ml. Litoměřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Kocián Oldřich Lenešice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Vojíř Josef 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Pekárek Stanislav Louny 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Meisner Jakub Ústí nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Čapek Jan 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Velebný Pavel Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Heřt Milan Louny 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Jedlička Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Janczewská Nikola 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Čečrle Josef 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Havlíček Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Lach Karel Rumburk 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Hátle Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
119 Mazánek Jiří st. Podbořany 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
120 David Martin st. Rakovník 6 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
121 Danko Miroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Šabata Jakub Moravský Krumlov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Dičko David Klášterec nad Ohří 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Mazánek František Podbořany 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Camfrla Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Hetver Petr Horní Jiřetín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Slavík Alexej  Vilémov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Pešek Václav Chomutov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Havránek Zdeněk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Klement Petr Rumburk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Tajtl Pavel 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Krištofy Roman Žatec 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
121 Cína Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
134 Honc Josef Rumburk 6 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
135 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
136 Jurkovič Alois Staňkovice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
137 Váňa Tomáš  Zlosyň 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Mojžíš Ondřej Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Bauer Jaroslav Štětí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Lapec Martin Obora u Loun 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Babán Peruc 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Midloch Rudolf st. Poutnov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Pecha František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Kříž Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Pečta Radek st. Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Vlček Michal. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Bielik Marcel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Perout Josef Perštejn 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Balog Martin st. Chomutov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Bartoš Michal Chřibská 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
151 Jurkovič Jan Žatec 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
152 Strnad Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Šnicer Miloslav Sokolov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Chýle Oldřich Bílina 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Chroust Martin 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Bílek Milan Zlosyň 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Binder Miroslav Strupčice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Prokeš Milan Libochovice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Kalina Pavel Telce 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Čapková Anežka Bohušovice nad Ohří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Havlíček Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Vitásek Jiří Červená Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Hampejs Matěj Bílina 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
152 Otčenášek Leoš Most 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
166 Vrzák Jaroslav Hostivice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1
167 Krejčí Petr. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Holý Ondřej 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Měkota Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Poskočil Petr Dolní Bučice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Syrovátka Jan Chřibská 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Fryč Bedřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Kocián Ondřej Lenešice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Barák Petr Čáslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Martan David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Pokorný Karel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
167 Kmošek Lukáš Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
179 Ďuračka Robert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Kolčava Tomáš Smolnice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Trousil Miloslav st. Sokolov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Leinweber Martin 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Horký Jiří Doksany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Sinka Karel Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Bartoň František Klášterec nad Ohří 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Kodad Daniel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Šabat Jaroslav Louny 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Horáček Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Huml Radim 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Zetka Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Kubíčová Jana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Viktorin Tomáš Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Fryč Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Konečný Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
179 Vlček Martin Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.