Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 62 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 190 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 5 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
2 Záhora Petr Bílina 11 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Hampejs David Bílina 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Honc Josef Rumburk 8 1 1 0 3 0 0 1 0 0 0
5 Halíř Lukáš Osek 8 1 0 1 1 0 0 2 0 0 0
6 Kianičková Jitka Peruc 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
7 Beneš Zdeněk Peruc 8 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0
8 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
11 Charvát Lukáš  Černčice 11 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0
12 Vašíček Zdeněk  Opočno 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
13 Beneš Karel Bílina 11 1 0 0 0 0 0 0 1 1 1
14 Sitta Bohuslav Taneček 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
15 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Prokop Josef ml. Jeníkov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Hložek František Bílina 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Slanař Josef Panenský Týnec 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 John Miroslav Roudnice nad Labem 6 0 2 0 1 0 1 1 0 1 0
27 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 6 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0
28 Chýle Karel Ústí nad Labem 9 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
29 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
30 Havlíček Stanislav  Mělník 5 0 1 0 0 1 1 1 0 0 0
31 Čížek Zdeněk Libochovice 6 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0
32 Hofman Denis Nový Bor 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
33 Dydňanský Roman  Vrbno 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
34 Chýle Oldřich st. Bílina 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
35 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Wachtl Hynek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Petr Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Zeman Luboš  Semily 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Jeníkovský Jan Hokov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
52 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
53 Porazík Václav Kolešov 6 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
54 Dvořák Jan Louny 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
54 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
56 Vajda Miroslav Jiříkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
57 Dědík Vladimír  Bašť 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Stonawski Rudolf Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Klečák Miloslav Onomyšl 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Aulický Miroslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Sochor Rudolf Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Vodičková Kateřina  Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Gros Milan ml. Teplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Karásek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Würz Dalibor Hořesedly 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
74 Koudela Květoslav st. Louny 6 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1
75 Zvoník Bedřich Kobylníky 4 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
76 Šnicer Petr Blšany 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
77 Pánková Aneta Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
78 Peterka Jaroslav Česká Lípa 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
79 Liščák Jan Lubná 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
80 Sedláčková Hana Velký Šenov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Krejčí Miroslav Štětí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Novák Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Dičko David Klášterec nad Ohří 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Krupka Jiří Telce 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Hartman Jiří Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Ševčík Petr Louny 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Čáha František 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Svoboda Miloš Panenský Týnec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Nauš Vladislav Blížejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
95 Kalina Pavel Telce 5 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
96 Vorlíček Karel Chřibská 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
97 Mareš Vladimír Praha 10 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
98 Wimmer Jan Teplice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
98 Babán Jakub Peruc 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
100 Vojíř Josef 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Tóth Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Závěta Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Sochor Václav Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Brůna Jan Rumburk 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Dlouhá Adéla 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Vojíř Radek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Klášterka Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Tošner Jaroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Fabera Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
110 Pánek Petr Rakovník 9 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0
111 Adamec Pavel Rumburk 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Juha Adam 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Bartoš Michal ml. Chřibská 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Richter Jiří Chrastava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Kubíče Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Šácha Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Hořický Josef Šluknov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Sochor Martin Petrohrad 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Molek Petr  Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Kolčava Tomáš Smolnice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Čech Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Skotnica Richard 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
111 Stupka Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
125 Palička Tomáš Horní Podluží 4 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
126 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 6 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
126 Šindler Karel Lovosice 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
128 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Dobšíček Jaroslav Horní Bříza 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Vokálková Barbora 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Job Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Adámek ml. Jiříkov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Skačan Milan Žlutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Richter Dalibor Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Sudík Miloslav Kochánky 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Vykoukal Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Langmajer Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Lach Karel Rumburk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
128 Prokop Josef st. Jeníkov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
141 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0
142 Khün Vítězslav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Moc Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Šimota Jiří Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Ambros Josef Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Stupka Jaroslav Litoměřice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Šebek Bedřich 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Kopřiva Josef Hříškov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Cepák Josef Česká Kamenice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Kubeš Václav Levousy 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Polák Martin Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Windischová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Ferenc Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Gemer Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Ježek Jiří Podbořany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
142 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
159 Klement Petr Rumburk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
160 Petrik Pavel Chřibská 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
161 Gaudera Michal Kněževes 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Dubravec MIlan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Davidová Nikola Chomutov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Vyšohlíd Miroslav Jiříkov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Pešek Michal ml. Řeřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Koukl František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Makovský Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Honka Vojtěch Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
161 Stinka Karel Štětí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
172 Kabát Miroslav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
173 Mareš Ladislav Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Hotový Jiří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Pokorný Karel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Šantora Tomáš Krásná Lípa 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Dřímalka Petr Kolešov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Čeněk Josef Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Prokeš Milan Libochovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Michna Dalibor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Kubeš Jaroslav Koštice 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Kolář Jan Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Neubauer Luděk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Zahrádka Josef 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Schingler Karel Litoměřice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Koukl Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Vykoukal Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Kulhánek Michal Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Kroupa Děčín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
173 Rozum Pavel Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.