Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 76 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2017 - 31.12.2017



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 88 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou1329348637.38
2Chvála Petr SezemiceHungerfish team2628792435.54
3Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1927860431.79
4Vágenknecht Jiří PardubiceCLEVER FISH team1327647236.31
5Jirásek Petr ChotěbořVysočina team927530233.56
6Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1427348834.86
7Bareš Vladimír SlepoticeCLEVER FISH team2226857526.14
8Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1626051932.44
8Machatý David JaroměřDream team1026033033.00
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team2325465128.30
11Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1523236924.60
12Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2023152026.00
13Novotný Petr ZámrskNovotňáci1222029424.50
14Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team820821727.13
15Trnka Aleš TřesoviceDream team720321130.14
16Kopa Stanislav Moravičany820124130.13
17Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1019924624.60
18Pavlíček Jaroslav Žďár nad SázavouVysočina team618718731.17
19Zeman Luboš SemilyJizera 24618218230.33
20Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1317926220.15
21Šrámek Petr OpočínekHungerfish team717618426.29
22Pánek Vít Sezemice1017523823.80
23Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou617317328.83
24Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1117125122.82
25Taichner Radek Mikulovice817017922.38
26Staněk Václav Hradec KrálovéCLEVER FISH team1316923518.08
27Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1116621919.91
28Havrila Michal ml. Jaroměř916117119.00
29Gančarčík Karel PardubiceVeteráni2215633315.14
29Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1615625716.06
31Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou615415425.67
32Říčař David ZdelovBlack Fish team615015025.00
33Doležal Miroslav PardubiceVeteráni614814824.67
34Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24614414424.00
35Novotná Lenka ZámrskNovotňáci814016420.50
36Dydňanský Roman Vrbno413913934.75
37Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1413719614.00
38Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24713413919.86
39Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1512924016.00
40Slavík Alexej VilémovČRS MO Humpolec812813917.38
41Doležal Lambert Žďár nad SázavouVysočina team312212240.67
42Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1211718115.08
42Kadlec František Zlíč611711719.50
44Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team611511519.17
45Dostál Matouš Králíky411011027.50
46Kupka Tomáš Hradec KrálovéCLEVER FISH team310710735.67
46Pišl Jan TřesoviceDream team610710717.83
46Sobotka Petr Žďár nad Sázavou410710726.75
49Musílek Petr ChotěbořVysočina team4969624.00
49Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team139615812.15
51Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouČRS MO Humpolec7919213.14
51Tobolka Daniel NechaniceJizera 243919130.33
51Tošer Jaroslav ÚstrašínČRS MO Humpolec109110210.20
54Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice4888822.00
55Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov, Fanatik Fishing team6868614.33
56Krobot Jiří Dolní ČermnáRed Fish team3838327.67
57Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team4787819.50
58Vašíček Zdeněk OpočnoMO ČRS Opočno3757525.00
59Štěrba Petr Sezemice2656532.50
60Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team4646416.00
61Maršík Jan PelhřimovČRS MO Humpolec2626231.00
62Houser Otakar VšechlapyJizera 245616112.20
63Šuchal Adam MarkoviceBetafish Církvice3585819.33
64Juhošová Ivana Rybitví5575711.40
64Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team5575711.40
66Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team3545418.00
67Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team2535326.50
68Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3525217.33
69Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team1424242.00
70Gryč Jan PřibyslavPohoda team3414113.67
70Šuchalová Klára MarkoviceBetafish Církvice4414110.25
72Novák Jan Libišany2383819.00
73Dědík Vladimír BašťMAXIK TEAM2282814.00
74Matulka Matyáš Jihlava1272727.00
74Pásler Vlastimil Spyta327279.00
74Stuchlík Jiří Nová Paka2272713.50
77Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team2232311.50
78Helevan Vasyl Vilémov1222222.00
78Smítka Radek BolinaCLEVER FISH team1222222.00
80Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 242212110.50
80Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice1212121.00
82Kaminský Jaroslav Frýdštejn2202010.00
83Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1171717.00
84Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice216168.00
85Vondra Martin Němčice1131313.00
86Riedl Filip HumpolecČRS MO Humpolec1111111.00
87Riedl Patrik HumpolecČRS MO Humpolec1888.00
88Šitina Josef Velká Jesenice1111.00

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.