Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 333 termínů závodů
V minulosti zadáno 4774 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny - Kraj Moravskoslezský

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Březen 2018
24.03.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: PETROVICKÝ PSTRUH
24.03.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Pstruhobraní
25.03.2018 Neděle N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: První jarní závod
Duben 2018
07.04.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: DAIWA CUP 2017
14.04.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Dubnový závod
19.04.2018 Čtvrtek N Horní Suchá (Nebesák) - OBSAZENO - Moravskoslezský
Název: 1. ROČNÍK CARP CAP NEBESÁK 2018
20.04.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Jarní blinker
21.04.2018 Sobota N Šenov - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Poruba - mládež - Moravskoslezský
Název: Pohár Svinovských tůní 2018
21.04.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: memoriál bratří Wraniků
21.04.2018 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
22.04.2018 Neděle N Šenov - mládež - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
Květen 2018
04.05.2018 Pátek N Žabeň - Moravskoslezský
Název: ROSED CARP 2018
05.05.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Mistrák
12.05.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: 24 hodin dvojic
19.05.2018 Sobota N Bartošovice - Moravskoslezský
Název: Bartošovická 24
25.05.2018 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 24 hodin
26.05.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
Červen 2018
05.06.2018 Úterý N Koblov - Moravskoslezský
Název: CARPKILLERS CUP 2018
08.06.2018 Pátek N Horní Suchá ženy - ZRUŠENO - Moravskoslezský
Název: 1 ROČNÍK ŽENSKÝCH CARP CAP NEBESÁK 2018
09.06.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
09.06.2018 Sobota N Polouvsí - Moravskoslezský
Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY
10.06.2018 Neděle N Polouvsí - mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem
16.06.2018 Sobota N Karviná - Moravskoslezský
Název: závody pro veřejnost
21.06.2018 Čtvrtek N Koblov - Moravskoslezský
Název: 2.ročník L&M Baits Cup Koblov 2018
22.06.2018 Pátek N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: 2x 20 hodin
23.06.2018 Sobota N Frýdek-Místek mládež - Moravskoslezský
Název: Dětské rybářské závody
Červenec 2018
04.07.2018 Středa N Koblov - Moravskoslezský
Název: SBS BAITS – CUP KOBLOV 2. X 45 HODIN
Srpen 2018
18.08.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Eliminačka 24
Září 2018
01.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Noční "12"
22.09.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Kaprový závod
Říjen 2018
19.10.2018 Pátek N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Podzimní Benátský blinkr
27.10.2018 Sobota N Hulvácké Benátky - Moravskoslezský
Název: Liga mistrů

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.