Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 527 termínů závodů
V minulosti zadáno 4920 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 112 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Chvála Petr  Sezemice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Chvála Jan  Sezemice 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Malý Josef Medlešice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Krajňák Ivan Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Taichner Radek  Mikulovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Říha Jan Bakov nad Jizerou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hyxa Jakub Medlešice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Zeman Luboš  Semily 5 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
15 Havlíček Stanislav  Mělník 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Žemlička Radek Slatiňany 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
16 Provazník Jiří Dřenice 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
18 Trnka Aleš  Třesovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
19 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Jílek Milan Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Procházka Ota Rudník 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Tatíček Jiří Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Vávra Luboš Lanškroun 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Provazník Michal Dřenice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Motal Jakub Dřenice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
30 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Ficner Jiří Lanškroun 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
40 Jinoch Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Jirásek Petr  Chotěboř 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Pelinka Marek Choceň 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Halviger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Pecka Zdeněk Kostěnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Havlíček Josef Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Hlásenský Miroslav Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Ledvinka Petr Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Netolický Lukáš Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Malý Stanislav Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Šťastný Zdeněk Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Urban David Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Kosmel Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Konfršt Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Ficner Lukáš Lanškroun 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Dostál Matouš  Králíky 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Kavoň Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
52 Semonský Jaroslav Nemošice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
64 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
65 Dintr Jakub ml. MIkulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Doležal Pavel Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Lipinski Andrzej Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Dintr Aleš st. Mikulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Trojan Štěpán Skuteč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Dohnal David Chrudim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Doležalová Monika Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Panas Lukasz Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Vágenknecht Jiří  Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
65 Štěpánek Ladislav Medlešice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
76 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Wolejszo Kasper Polsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Donát Petr Výprachtice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Hadač Pavel Horní Lipka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Klečák Miloslav Onomyšl 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Jůna Petr Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Okoň Mateusz Polsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
84 Marek Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Šupol Petr Libišany 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Komenda Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Kopa Stanislav  Moravičany 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Hos Martin  Otín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Dostál Martin Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Jirsa Jiří Chmeliště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
84 Kyncl František Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
94 Vrba Tomáš  Svítkov 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
95 Novák Jan Červené Pečky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Fröhlich Libor Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Tošer Jaroslav  Ústrašín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Bačovský Petr Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Šafář Jakub Choceň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Dohnal Jiří Jindřichov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Gančarčík Karel  Pardubice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Görčöš Ivan Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
104 Vaško Milan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Derner Jaromír Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Drábek Jaroslav Skuteč 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Müller Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Brodský Michal  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Chválová Lubica  Sezemice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
104 Dušek Ondřej Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.