Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 202 termínů závodů
V minulosti zadáno 5602 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 409 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 5 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Dostál Matouš  Králíky 13 3 2 2 2 1 0 0 0 0 1
3 Chvála Petr  Sezemice 14 2 1 2 0 1 1 1 0 0 0
4 Trnka Aleš  Třesovice 11 2 1 0 1 0 0 1 1 0 0
5 Pavlovič Petr Přestavlky 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Žemlička Radek Slatiňany 8 1 4 0 0 1 0 0 0 1 0
7 Provazník Jiří Dřenice 8 1 4 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Provazník Michal Dřenice 8 1 4 0 0 0 0 0 0 0 1
9 Syrůček Stanislav  Dražkovice 15 1 2 0 0 1 0 1 0 0 0
10 Kopa Stanislav  Moravičany 11 1 2 0 0 0 0 0 1 2 1
11 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 10 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
13 Hlaváček Aleš Ostřešany 4 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0
14 Chvála Jan  Sezemice 14 1 1 1 0 1 1 0 0 0 0
15 Vágenknecht Jiří  Pardubice 8 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0
16 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Říčař David  Zdelov 4 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
18 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Krajňák Ivan Mikulovice 5 1 0 2 1 1 0 0 0 0 0
20 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 6 1 0 2 0 1 1 0 0 0 0
21 Ficner Jiří Lanškroun 5 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
22 Taichner Radek  Mikulovice 13 1 0 1 1 1 1 1 0 0 0
23 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
24 Roček Jakub Drozdice 4 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
24 Teplý Radek Mikulovice 4 1 0 1 0 1 1 0 0 0 0
26 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
27 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
28 Pešek Jan Chrudim 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
29 Jinoch Roman Ostřešany 4 1 0 0 2 0 0 0 0 0 0
30 Semonský Jaroslav Nemošice 5 1 0 0 1 2 1 0 0 0 0
30 Malý Stanislav Pardubice 5 1 0 0 1 2 1 0 0 0 0
32 Šťastný Zdeněk Pardubice 5 1 0 0 1 2 0 0 0 0 0
33 Konfršt Lukáš Pardubice 7 1 0 0 1 1 1 0 0 0 0
34 Řípa Aleš Heřmanův Městec 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
34 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 5 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
36 Machatý David  Jaroměř 5 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
37 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
38 Štěrba Petr  Sezemice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
40 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
41 Netolický Lukáš Skuteč 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
42 Lochman Pavel Zdelov 7 1 0 0 0 0 2 0 0 1 0
43 Vlček Petr  Častolovice 11 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1
44 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
45 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
45 Váňa Tomáš  Zlosyň 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
47 Rambousek Stanislav  Třebíč 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
48 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
49 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Šafařík Petr Pohřebačka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Vaňous Radek Česká Třebová 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Douda Jan Chrast u Chrudimi 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Dědík Vladimír  Bašť 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Charvát Lukáš  Černčice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Jukl Ivan Nemošice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Říha Jan Bakov nad Jizerou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Tobolka Daniel  Nechanice 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
66 Jirásek Petr  Chotěboř 7 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0
67 Hofman David Hrochův Týnec 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 13 0 1 3 0 1 0 1 0 0 0
69 Vávra Luboš Lanškroun 6 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
70 Zeman Luboš  Semily 8 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
71 Krobot Jiří  Dolní Čermná 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1
72 Kondras Přemysl  Pardubice 5 0 1 0 1 0 1 1 0 0 0
73 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
74 Halviger Roman Nemošice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
74 Havlíček Stanislav  Mělník 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Ficner Lukáš Lanškroun 6 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
77 Tatíček Jiří Lukavice 7 0 1 0 0 2 0 0 1 1 1
78 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
78 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
80 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
80 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
80 Doležán Vladimír  Chotěboř 8 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
83 Vrba Tomáš  Svítkov 17 0 1 0 0 0 0 1 0 2 1
84 Bareš Vladimír  Slepotice 10 0 1 0 0 0 0 0 2 1 1
85 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
86 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
87 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
87 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
89 Hanuš Pavel Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Chaloupka Patrik ml. Janov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Horák Pavel Žiželice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Kupka Tomáš  Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Doležal Ondřej Choceň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Javůrková Týna Litomyšl 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Martinů Jaroslav Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Procházka Ota Rudník 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Pětík Marek Libišany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Doležán Nikola  Dačice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Musílek Petr  Chotěboř 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Jílek Milan Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
109 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 5 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0
110 Juhoš Josef st. Rybitví 5 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0
111 Březina Jaroslav Dobříkov 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
111 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
111 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
111 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
115 Vágenknecht Adam Pardubice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
115 Vencl František Mikulovice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
117 Novotný Jiří  Zámrsk 7 0 0 1 0 0 0 2 0 0 0
118 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
119 Vašíček Zdeněk  Opočno 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
120 Görčöš Ivan Slovensko 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
121 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Vondráček Jan ml. Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Novotná Pavlína  Zámrsk 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Růžička Josef Čeperka 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Šrámek Petr  Opočínek 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
150 Štěpánek Ladislav Medlešice 5 0 0 0 1 1 3 0 0 0 0
151 Jakubík Stanislav Hradec Králové 3 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
152 Dyntera Jakub Medlešice 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
152 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
152 Dyntera Aleš Medlešice 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
155 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
156 Novotný Petr  Zámrsk 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
157 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Fišer Petr Litomyšl 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Bělohubý Robert Dříteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Novotná Jaroslava  Zámrsk 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Emmins Jarmila Horní Lipka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Halabrin Dušan Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Šmejda Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Hlásenský Miroslav Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 okeš Daniel Mikulovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Šulc Petr Tuněchody 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Bardon Vít 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Neumann Martin Nasavrky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Prokeš Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Havrila Michal ml.  Jaroměř 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Havrila Michal st.  Jaroměř 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Havlíček Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Pelinka Marek Choceň 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Častulík Luděk Moravská Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Rudolf Jaroslav Vrdy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
157 Pecka Zdeněk Hošťalovice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
190 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
191 Doležalová Monika Pardubice 4 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
192 Kopecký Petr Voleč 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
193 Urban David Opatovice nad Labem 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
194 Brodský Michal  Hradec Králové 4 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
195 Darebný Daniel Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Vágner Václav Choceň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Neugebauer Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Vrba David Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Růžičková Nela Morašice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Jančík Jiří D. Libina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Pažout Ondřej Dolní Ředice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Dyntr Aleš Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Svoboda Radoslav Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Kavoň Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Smorada Marek Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Šrámek Patrik  Opočínek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Cetkovská Michaela Česká Třebová 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Hájek Lubomír Lanškroun 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Pösl Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Novotná Lenka  Zámrsk 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Dyntr Jakub Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Klapal Kamil Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Kopecký Karel ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Horníčková Eliška Červená Voda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Staněk Václav  Hradec Králové 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Pácl František Ústí nad Orlicí 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
195 Kosmel Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
225 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 4 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
226 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 11 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1
227 Stojka Jiří Klešice 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
228 Izaiasz Petr  Holice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
228 Novák Petr Čankovice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
228 Bačovský Petr Polička 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
231 Chválová Lubica  Sezemice 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
232 Šindelář Michal Česká Třebová 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Svoboda Stanislav st. Čejov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Dintr Aleš st. Mikulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Trojan Štěpán Skuteč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Křičenský Ladislav st. Kunvald 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Voda Radek Brno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Svoboda Radek Černá 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Panas Lukasz Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Bohár Jiří Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Prokůpek Michal Rozhovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Kalistová Sára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Pelikán Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Málek Petr Chotěboř 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Sisr Michal Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Žofka Vojtěch Těchonín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Novák Jiří Medlešice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Lhotský Patrik Časy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Dintr Jakub ml. MIkulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Viernáková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Věrnáková Lucie Břehy 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Lipinski Andrzej Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Krejsa Jan Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Šuchal Adam  Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Svoboda Josef Dalečín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Oszvald Jan Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Charvát Valentin Jihlava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Mihalík Ondřej Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Čejková Natálie Čermná nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Doležal Pavel Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
232 Chymiak Štěpán Horní Roveň 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
265 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
266 Rákosník Tomáš Česká Třebová 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
267 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
268 Johanides Jakub Roveňsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Okoň Mateusz Polsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Janouch Miroslav  Všechlapy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Pánek Vít  Sezemice 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Matouš David Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Pohl Michal Králíky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Jůna Petr Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Řeha Břetislav Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Martynjuk Roman Anenská Studánka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Vrba Petr Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Hájek Josef ml. Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Řebíček Petr Polička 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Novák Milan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Barát Richard Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Řihák Miroslav st. Litomyšl 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Zábranský Aleš Slatiňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Ďuráč Aleš Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Dytrt Tomáš Žamberk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Wolejszo Kasper Polsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Donát Petr Výprachtice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Mazánik Matyáš Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Koudelka Adam Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Klečák Miloslav Onomyšl 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Prokůpek Jan Rozhovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Vigh Samuel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
268 Peska Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
296 Hos Martin  Otín 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
297 Gančarčík Karel  Pardubice 10 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
298 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
299 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Novotný Petr Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Nedavaška Vojtěch Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Toman Jan Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Vitásek Jiří Červená Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Zahradníková Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Hulvan Miloš Slovensko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Jenderka David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Jirsa Jiří Chmeliště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Pavelka Josef  Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Vamberský Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Navrátil Jiří Úhřetice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Mach Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Chlád Josef Kosičky 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Appl Štěpán Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Dostál Martin Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Hrušková Sarah Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Prokšenková Dorota Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Marek Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Horáček Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Plachý Dominik Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Janauch Miroslav Čeperka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Nedavašková Tereza Vidnava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Havel Jiří Přestavlky 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Kyncl František Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Tůma Jakub Rousínov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Šupol Petr Libišany 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Matoušková Andrea Dolní Ředice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Kubát Miroslav Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Babjak Marcel Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Jedlička Jan Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
299 Komenda Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
334 Řehák Václav  Police nad Metují 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
335 Kynclová Eliška 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Marek Karel Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Oubělická Zora Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Čechalová Barbora Slatiňana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Hauser Václav Libišany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Trojan Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Tesař Dominil Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Plíva Vít Plačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Vamberský Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Cuhorka Aleš Přelouč 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Dohnal Jiří Jindřichov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Červená Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Jedlička Petr ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Vávra Šimon Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Dušek Luboš Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Čechal Jan Slatiňany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Stejskal Filip Pohránov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Olšán Jakub Brněnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Novák Jan Červené Pečky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Suška Pavel Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Kočíř Matěj Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Kučera Tomáš Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Hencel Jiří  Police nad Metují 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Vašík Petr Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Tošer Jaroslav  Ústrašín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Matějka Jan ml. Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Nagy Tibor Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Onderková Natálie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Novotný Filip Staré Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Vamberská Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Hynek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Hauser Jan Libišany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Vlach Zdeněk Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Šafář Jakub Choceň 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
335 Machač Ondřej Staré Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
373 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Hejč Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Jelínek Jan Dašice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Tunka Jiří Hlinsko 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Sýkora Jozef Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Novák Jiří Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Zahálka Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Kučera Michal Svitavy 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Dušek Ondřej Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Černý Martin Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Skalický Pavel Horní Ředice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Velfl Vladimír Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Koubek Martin Sezemice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Ďuriš Pavel Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Tůma Jiří Rousínov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Kříž Leoš Dašice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Vacek Alexandr Hlinsko 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Derner Jaromír Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Čapek Zbyněk Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Vaško Milan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Drábek Jaroslav Skuteč 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Novotný Adam Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Doubravský Pavel Luže 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Čermáková Eliška Lhota u Potštejna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Bastl Tomáš Jeníkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Müller Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Kubík Lukáš Ostřetín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Netolický Milan Skuteč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Hegenbart Vlastimil Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Greguš Jozef ml. Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Tušinovský Pavel Červená Voda 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Král Petr Čeperka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
373 Ďuriš Michal Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.