Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 38 termínů závodů
V minulosti zadáno 7061 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 325 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Jirásek Petr  Chotěboř 9 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0
2 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 18 3 0 1 0 1 2 0 0 1 2
3 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 12 3 0 0 1 1 0 1 0 2 0
4 Kopic Milan Humpolec 7 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 4 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
6 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 6 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0
9 Malý Jiří ml. Korouhev 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Doležán Vladimír  Chotěboř 14 1 0 1 0 2 2 1 0 1 0
12 Smítka Radek  Bolina 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
13 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 14 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0
14 Riedl Patrik Humpolec 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
15 Žváček Michal Nové Město na Moravě 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Vágenknecht Jiří  Pardubice 7 1 0 0 1 1 0 0 1 0 2
17 Raniak Martin Třešť 9 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1
18 Hnilička Radomír Kunštát 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
19 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
20 Průša Vladimír Želetava 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
21 Svárovský David Humpolec 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
21 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
23 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 9 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
24 Staněk Václav  Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Halva Daniel Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Fiala Vít Zvole 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Klempa Zdeněk Přímětice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Rezek Oldřich Mikulov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Hron Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Jirsa Jiří Chmeliště 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 21 0 3 0 1 1 0 0 2 1 3
43 Riedl Filip Humpolec 8 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
44 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 10 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
45 Musílek Petr  Chotěboř 8 0 2 0 1 0 0 2 0 1 0
46 Havránek Radek Čejov 5 0 2 0 1 0 0 1 0 0 0
47 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 5 0 1 1 1 0 1 0 0 1 0
48 Moravec Pavel Čejov 10 0 1 1 1 0 0 1 0 0 1
49 Hos Martin  Otín 10 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
50 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 16 0 1 1 0 0 2 0 0 0 0
51 Hlaváček Karel Humpolec 9 0 1 0 2 0 0 1 0 1 0
52 Blecha Miroslav Počátky 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
53 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 13 0 1 0 0 0 1 1 0 1 1
54 Svoboda Stanislav st. Čejov 5 0 1 0 0 0 1 0 0 2 0
55 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 12 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
56 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
56 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
58 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
59 Goncearenco Roman Humpolec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
60 Klouček Jan st. Branná 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Maršík Jan Pelhřimov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Rambousek Stanislav  Třebíč 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Vařák Jiří Pokojov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Chudárek Vlastimil ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Kameš Petr Čejov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Horák Jáchym Bystřice nad Pernštejnem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Velfl Vladimír Svitavy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Liebezait Václav Nové Strašecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Dobeš Jiří Rebešovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 9 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0
83 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 11 0 0 1 2 0 1 1 0 1 1
84 Vacek Alexandr Hlinsko 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
85 Košina Pavel Domanín 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
86 Slavík Tomáš Humpolec 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
87 Hanzal Ondřej Želetava 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
88 Pácl František Ústí nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Čelechovský Martin Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Kadlec Milan Pouzdřany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Šrámek Rostislav Valdíkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Břeň David Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Galko Daniel Břilice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Bouček Jiří Zdislavice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Takács Pavel Světnov 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Moravec Petr Čejov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Soukup Ivo Třebíč 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Skalický Matěj Milín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Cablk Jan Pravonín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Šozutárová Karolína Lísek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Charvát Valentin Jihlava 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Galko Lubomír Břilice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Chvála Jan  Sezemice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Pavelka Josef  Třebíč 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Moravec Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Bernard Michal Milín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
88 Gryč Jan  Přibyslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
119 Coufal Zdeněk Jihlava 12 0 0 0 2 0 1 0 1 0 0
120 Klečák Miloslav Onomyšl 6 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0
121 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 12 0 0 0 1 1 0 2 0 1 1
122 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
122 Růžička Miroslav st. Tábor 9 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
124 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 9 0 0 0 1 0 1 1 0 1 0
125 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
126 Molík Lubomír Citonice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
127 Koten Petr Jihlava 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
127 Tošer Jaroslav  Ústrašín 9 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
129 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Šír Miroslav ml. Březiny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Ngoxuan Robin Blížkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Jakoubek Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Svoboda Antonín Kejžlice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Kubík Martin Zruč nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Černý Stanislav Babice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Vágenknecht Dan Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Rajdl Jiří Onšovec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
148 Doležán Nikola  Chotěboř 10 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
149 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 1 1 2 1 1 0
150 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
150 Hejč Jindřich Kunštát 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
152 Rašek Martin Pacov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
153 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Slavík Jaromír Humpolec 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Štastný Bohuslav Želetava 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Jarušinský Michal Korouhev 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Raniak Milan Třešť 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Jakeš Jan Vratislávka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Růžičková Martina Tábor 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Takáč Pavel Světnov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Šilhavý Stanislav Třemošná 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Hloušek Pavel Adamov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Sláma Martin Dlouhá Ves 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Ficek Petr Svitavy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Jašková Aneta Černá Hora 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Tůma Jiří Rousínov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Prokeš Roman Velká Bíteš 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Háva Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Hála Ondřej Nihov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Mucala Karel Novosedly 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Křen Jan  Telč 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Němec Daniel Mladé Bříště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
153 Krajňák Ivan Mikulovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
188 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0
189 Riedl Michal Humpolec 8 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
190 Číž Luboš Jindřichův Hradec 8 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0
191 Miček František Křetín 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
191 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
193 Červený Jaroslav  Jaroměř 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
194 Truhlář Radek Znetínek 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Malý Jiří st. Korouhev 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Březina Jan Víska 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Roman Jakub Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Ďásek František Havlíčkův Brod 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Bureš Jan Počátky 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Krátký Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Nešpor Ladislav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Kučera Vlastislav Třešť 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Hofman David  Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Šereda Jaroslav Chotěboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Dušek Jan Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Ištván Eduard Hruškovy Dvory 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Kondras Přemysl  Pardubice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Dydňanský Roman  Vrbno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Pavlíček Václav Polná 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Kovář Michal Třešť 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Švíka Kryštof Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Jeřábek Václav Třešť 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Kutal Vít Jimramov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Krčil Martin Želiv 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
194 Větrovský Tomáš Polná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
219 Mokrá Jana  Najdek 12 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
219 Komárek Martin Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
221 Slavík Alexej Vilémov 6 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
222 Smítka Josef st. Kutná Hora 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
223 Satorie Josef Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Novák Robin Knínice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Ložek Lukáš Lomec 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Bíža Luděk Malešov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Skalický Jakub Milín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Křikava Miroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Kubešová Denisa  Bolina 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Černý Martin Babice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Pešava Jan Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Hubáček Petr Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Humplík Jakub Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Cihelka Marek Milín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Jelínek Pavel Kosovy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Scholz Jaromír Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Matulka Matyáš Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
223 Hanzal David Koňkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
242 Matějka Václav Nové Hrady 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
242 Horňas Milan Nové Město na Moravě 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
244 Skala David Skřivánek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Řeháková Karla Nové Hrady 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Bečka Pavel Plevnice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Mezera Luboš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Bareš Vladimír  Slepotice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Šulc Josef Velké Meziříčí 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Slámová Tereza Ždár nad Sazavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Riedlová Lucie Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Vícha Tadeáš Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Odvárková Nella Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Pešek Jan Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Urban David Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Novotný Zdeněk Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Adamec Michal Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Bečková Lenka Plevnice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Zavřel Jan Pomezí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Mádl Petr Dešná 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Beneš Milan Tušť 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Rašek Zbyněk Pacov 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Mrlák Josef Smrk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Kukla Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Satorie Jan Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Dohnal Stanislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Mühlfait Marek Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Bečvář Patrik Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
244 Honek David Rožná 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
273 Ščepka František Humpolec 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
274 Břeň Zdeněk Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Brodina Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Koubský Adam Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Mudroch Ladislav Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Snášel Radek Černá Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Bárta František Branná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Smutný Josef ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Hošek Stanislav Pacov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Křídlová Kateřina Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Šmiták Matěj Husinec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Bukal Marek Bystřice nad Perštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Kopta František Želetava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Mužátko Martin Pořešín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Šabatková Hana Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Snášelová Kateřina Černá Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Hejkal Dominik Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Svoboda Jiří Pašinka 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Kučerová Andrea Svratouch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Nášel Jiří Kolín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Kuczawski Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Soukup Vlastimil Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Honek Josef Olešná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
297 Chrenovský Ivan Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Jozífek Patrik Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Homolka Ludvík Ostrov nad Oslavou 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Svobodová Jana Pokojov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Plášil Jaroslav Nová Včelnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Horák Jan Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Synek Martin Choceň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Hemerka David Josefodol 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Kubát Kryštof Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Mlčák Luboš Domanín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Burian Jiří Jihlava 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Macourek Luboš Libina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Mühlfaitová Julie Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Kosík Tomáš Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Motl Vladimír Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Rezek Jan Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Fikar Aleš Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Musil Petr Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Hošek Pavel Římovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Růžička Pavel Libina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Bělovský Josef Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Jonáš Josef Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Šenkýř Martin Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Kuba Martin Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Šedý Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Dvořáček Michal Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Baló Josef Římov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
297 Svoboda Josef Dalečín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.