Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 155 termínů závodů
V minulosti zadáno 7355 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 29 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team2505025.00
1Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2505025.00
1Synek Martin ChoceňGold Fish team2505025.00
4Chvála Jan SezemiceHungerfish team2444422.00
4Chvála Petr SezemiceHungerfish team2444422.00
4Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2444422.00
7Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2353517.50
7Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2353517.50
7Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2353517.50
7Novotný Jiří ZámrskTorpedo team2353517.50
11Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové1252525.00
11Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1252525.00
11Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1252525.00
14Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1222222.00
14Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1222222.00
14Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1222222.00
17Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1191919.00
17Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry1191919.00
17Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team1191919.00
17Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1191919.00
17Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1191919.00
22Musílek Petr ChotěbořVysočina team1161616.00
22Novotný Petr ZámrskTorpedo team1161616.00
22Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1161616.00
22Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1161616.00
22Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni1161616.00
27Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1131313.00
27Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1131313.00
27Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1131313.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.