Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 220 termínů závodů
V minulosti zadáno 5516 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 34 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1404040.00
1Dědík Vladimír BašťRebels team1404040.00
1Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1404040.00
4Doležán Nikola DačiceVysočina team1373737.00
4Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1373737.00
4Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
4Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2373718.50
8Chvála Jan SezemiceHungerfish team1343434.00
8Chvála Petr SezemiceHungerfish team1343434.00
8Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1343434.00
11Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1313131.00
11Machatý David JaroměřDream team1313131.00
11Trnka Aleš TřesoviceDream team1313131.00
14Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1282828.00
14Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1282828.00
14Říčař David ZdelovBlack Fish team1282828.00
17Taichner Radek Mikulovice2272713.50
18Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
18Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1252525.00
18Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1252525.00
21Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1222222.00
21Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1222222.00
23Hos Martin OtínPohoda team1191919.00
23Pavelka Josef TřebíčPohoda team1191919.00
23Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1191919.00
26Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1161616.00
26Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
26Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
29Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1131313.00
29Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1131313.00
29Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1131313.00
32Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1101010.00
32Kadlec František Zlíč1101010.00
32Pásler Vlastimil Spyta1101010.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.