Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 31 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Jan SezemiceHungerfish team1404040.00
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team1404040.00
1Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1404040.00
4Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1373737.00
4Machatý David JaroměřDream team1373737.00
4Trnka Aleš TřesoviceDream team1373737.00
7Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1343434.00
7Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1343434.00
9Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou1313131.00
10Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1282828.00
10Řehák Václav Police nad MetujíIKA Trutnov, Fanatik Fishing team1282828.00
12Bareš Vladimír SlepoticeCLEVER FISH team1252525.00
12Kupka Tomáš Hradec KrálovéCLEVER FISH team1252525.00
12Slavík Alexej VilémovČRS MO Humpolec2252512.50
12Tošer Jaroslav ÚstrašínČRS MO Humpolec2252512.50
12Vágenknecht Jiří PardubiceCLEVER FISH team1252525.00
17Doležal Miroslav PardubiceVeteráni1222222.00
17Gančarčík Karel PardubiceVeteráni1222222.00
17Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouČRS MO Humpolec2222211.00
17Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1222222.00
21Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1161616.00
21Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1161616.00
21Novotný Petr ZámrskNovotňáci1161616.00
24Gryč Jan PřibyslavPohoda team1151515.00
24Šitina Josef Velká Jesenice1151515.00
26Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1131313.00
26Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1131313.00
26Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1131313.00
29Maršík Jan PelhřimovČRS MO Humpolec1121212.00
29Nekola Lukáš HněvkoviceČRS MO Humpolec1121212.00
31Smítka Radek BolinaCLEVER FISH team1999.00

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.