Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 441 termínů závodů
V minulosti zadáno 6192 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Veteráni



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kočí Josef Mnichovo Hradiště821921927.38
2Syrůček Stanislav Dražkovice616216227.00
3Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER614514524.17
4Doležal Lambert Žďár nad Sázavou513413426.80
5Gančarčík Karel Pardubice511711723.40
6Janouch Miroslav Všechlapy511611623.20
7Vrba Tomáš Svítkov611411419.00
8Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24510710721.40
9Kaminský Jaroslav Frýdštejn610510517.50
10Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team3999933.00
11Aleksandrová Alena Hradec Králové3868628.67
12Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 243828227.33
13Bareš Vladimír Slepotice2787839.00
14Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team5757515.00
15Kadlec František ZlíčStarší a neklidní873739.13
16Bertok Milan Dublovice5676713.40
17Vojtěch Václav MlázoviceJizera 245636312.60
18Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno3575719.00
19Havrila Michal st. Jaroměř536367.20
20Tošer Jaroslav Ústrašín534346.80
21Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1252525.00
22Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2222211.00
23Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem1212121.00
24Tošer Jaroslav Ustrašín519193.80
25Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem1171717.00
26Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní315155.00
27Pánek Vít Sezemice1141414.00
28Staněk Václav Hradec Králové1888.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.