Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 9 termínů závodů
V minulosti zadáno 7735 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Veteráni



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 41 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team1741551030.00
2Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2140856226.76
3Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2339053423.22
4Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2038949124.55
5Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2637857622.15
6Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1937543022.63
7Drápal Vlastimil Jindřichův HradecRum team Jindřichův Hradec1834938321.28
7Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241534936724.47
9Kondras Přemysl Pardubice1434537026.43
10Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2334247820.78
11Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2033638019.00
12Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2432643918.29
13Janouch Miroslav Všechlapy2032338819.40
14Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241831537320.72
15Záhora Petr BžanyBezrybky2430744118.38
16Perout Josef PerštejnBezrybky2029233716.85
17Mackura Zdeněk PerninkBezrybky2429037015.42
18Tošer Jaroslav Ústrašín1927530716.16
19Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni2225832714.86
20Zeman Vojtěch st. HostiviceRebels team1724525314.88
21Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1723927816.35
22Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1423423716.93
23Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1423323516.79
24Povolný Zdeněk Karlovy Vary1622523814.88
25Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1721925114.76
26Havrila Michal st. Jaroměř1821522612.56
27Unzeitig Bohuslav Žďár nad Sázavou1321321416.46
28Bertok Milan DubloviceRum team Jindřichův Hradec1721121612.71
29Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1521021314.20
30Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1020820820.80
31Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1216016013.33
32Pánek Vít Sezemice914814816.44
33Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry814314317.88
34Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní1214114111.75
35Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team3949431.33
36Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241191918.27
37Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní5878717.40
38Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1323232.00
39Kaminský Jaroslav Frýdštejn431317.75
40Vrzák Jaroslav Hostivice727273.86
41Vrba Tomáš Svítkov1191919.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.