Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 220 termínů závodů
V minulosti zadáno 5516 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 40 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Kočí Josef Mnichovo Hradiště2606030.00
2Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1464646.00
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1454545.00
4Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1444444.00
5Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1434343.00
6Machatý David JaroměřDream team1424242.00
7Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1414141.00
8Kaminský Jaroslav Frýdštejn2404020.00
8Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1404040.00
10Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241393939.00
11Zeman Luboš SemilyJizera 241383838.00
12Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1373737.00
13Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1353535.00
14Havrila Michal ml. Jaroměř1333333.00
14Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1333333.00
16Dostál Matouš Králíky1303030.00
17Dědík Vladimír BašťRebels team1292929.00
17Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1292929.00
19Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1262626.00
20Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2252512.50
21Havrila Michal st. Jaroměř1242424.00
22Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1232323.00
22Novotný Petr ZámrskNovotňáci1232323.00
24Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči1202020.00
25Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1191919.00
26Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno1171717.00
27Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1161616.00
27Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1161616.00
27Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1161616.00
30Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň1151515.00
30Slavík Alexej VilémovKrmiči1151515.00
32Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1141414.00
33Mojžíš Lukáš České Budějovice1121212.00
34Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1111111.00
35Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1999.00
36Chvála Jan SezemiceHungerfish team1888.00
36Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1888.00
36Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1888.00
36Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1888.00
40Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1666.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.