Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 459 termínů závodů
V minulosti zadáno 6160 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 88 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vágenknecht Jiří Pardubice418818847.00
2Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou518418436.80
3Machatý David Jaroměř518318336.60
4Kočí Josef Mnichovo Hradiště617917929.83
5Chvála Petr SezemiceHungerfish team716016022.86
6Chvála Jan SezemiceHungerfish team715615622.29
7Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team414014035.00
8Doležal Lambert Žďár nad Sázavou513413426.80
9Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem412712731.75
9Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team512712725.40
11Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team512612625.20
12Syrůček Stanislav Dražkovice511211222.40
13Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER410810827.00
14Pišl Jan Třesovice410710726.75
15Trnka Aleš Třesovice410610626.50
16Novotný Jiří Zámrsk410010025.00
17Kaminský Jaroslav Frýdštejn4909022.50
17Mojžíš Lukáš České Budějovice5909018.00
19Gančarčík Karel Pardubice4878721.75
20Novotný Petr Zámrsk4838320.75
20Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team5838316.60
22Vrba Tomáš Svítkov5797915.80
23Bareš Vladimír Slepotice2787839.00
23Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER2787839.00
25Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3757525.00
26Aleksandrová Alena Hradec Králové2747437.00
26Taichner Radek Mikulovice4747418.50
28Zeman Luboš SemilyJizera 243717123.67
29Novotná Pavlína Zámrsk4707017.50
30Bertok Milan Dublovice5676713.40
30Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team4676716.75
30Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou2676733.50
30Šrámek Petr OpočínekHungerfish team3676722.33
34Janouch Miroslav Všechlapy4656516.25
35Chválová Lubica SezemiceHungerfish team3646421.33
35Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243646421.33
35Tobolka Daniel Nechanice2646432.00
35Turský Jindřich Krchleby3646421.33
39Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3636321.00
40Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2616130.50
40Žemlička Radek Slatiňany3616120.33
42Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team2595929.50
43Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou2585829.00
44Váňa Tomáš ZlosyňRebels team3575719.00
45Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno3565618.67
45Novotná Jaroslava Zámrsk3565618.67
47Kadlec František ZlíčStarší a neklidní655559.17
48Kraus Pavel Jablonec nad Nisou2545427.00
49Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER3505016.67
50Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2494924.50
51Haklová Lucie Vrutice1444444.00
52Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242434321.50
53Musílek Petr ChotěbořVysočina team1393939.00
54Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2373718.50
55Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER3363612.00
56Tošer Jaroslav Ústrašín534346.80
56Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1343434.00
58Dostál Matouš Králíky1323232.00
59Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER2313115.50
59Pazderka Adam Hradec Králové2313115.50
61Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1303030.00
62Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1292929.00
63Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER428287.00
64Porazík Václav Kolešov1232323.00
65Gryč Jan Přibyslav1222222.00
65Šitina Josef Velká Jesenice1222222.00
67Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem1212121.00
68Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno320206.67
68Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team320206.67
70Tošer Jaroslav Ustrašín519193.80
70Vodičková Kateřina Příbram1191919.00
72Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem1181818.00
72Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24318186.00
74Havrila Michal st. Jaroměř317175.67
74Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem1171717.00
76Hos Martin OtínPohoda team215157.50
77Pánek Vít Sezemice1141414.00
78Doležán Nikola ChotěbořVysočina team210105.00
78Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1101010.00
80Novák Jan Libišany1888.00
81Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1666.00
81Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1666.00
83Dědík Vladimír BašťRebels team2552.50
84Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní2442.00
84Červený Jaroslav Jaroměř1444.00
86Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2221.00
87Franěk Robert Trutnov1111.00
87Vondra Martin Němčice1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.