Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 210 termínů závodů
V minulosti zadáno 7078 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 119 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2260386539.32
2Machatý David Jaroměř32599123738.66
3Vágenknecht Jiří Pardubice35590141440.40
4Trnka Aleš Třesovice2757692234.15
5Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2555793837.52
6Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3055193231.07
7Kočí Josef Mnichovo Hradiště40550120230.05
8Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2054872036.00
9Zeman Luboš SemilyJizera 241754162536.76
10Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2453478632.75
10Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2853482629.50
12Chvála Jan SezemiceHungerfish team45530112825.07
13Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno2352970430.61
14Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER34526104130.62
15Chvála Petr SezemiceHungerfish team50518138527.70
16Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER3051790230.07
17Pazderka Adam Hradec Králové2551376730.68
18Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou3251299831.19
18Červený Jaroslav Jaroměř1851254930.50
20Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1450053838.43
21Havrila Michal ml. Jaroměř3449987025.59
22Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem1649556535.31
22Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1849562334.61
24Musílek Petr ChotěbořVysočina team1649354333.94
24Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1449354338.79
26Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2549280032.00
27Novotný Jiří ZámrskNovotňáci2648977029.62
28Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2548569927.96
29Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER2048362331.15
30Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni47474108823.15
31Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1846459633.11
32Doležán Nikola ChotěbořVysočina team2146258227.71
33Bareš Vladimír Slepotice2745575227.85
34Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2744976128.19
35Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1644047429.63
36Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1843753529.72
37Hos Martin OtínPohoda team1643246529.06
38Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2042854927.45
39Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1742449228.94
40Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team2442158024.17
41Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241941049926.26
42Kupka Tomáš Hradec Králové1340840931.46
43Pišl Jan Třesovice2340755924.30
44Porazík Václav KolešovRebels team2640664324.73
45Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2340452322.74
46Havrila Michal st. Jaroměř3740064617.46
47Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2139953025.24
48Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1939143622.95
49Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci3038957619.20
50Dostál Matouš Králíky1538641627.73
51Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team2238450022.73
52Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1938143122.68
53Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team2137846021.90
54Aleksandrová Alena Hradec Králové2337748521.09
55Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241837644824.89
56Novotný Petr ZámrskNovotňáci2037546223.10
57Mokrá Jana Najdek1537439126.07
58Janouch Miroslav Všechlapy2936952117.97
58Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2036940920.45
60Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241936542822.53
61Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1936143322.79
62Gančarčík Karel Pardubice2735649618.37
62Haklová Lucie Vrutice1335636327.92
64Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1335436227.85
65Taichner Radek Mikulovice2435342617.75
66Franěk Robert Trutnov1234034028.33
67Mojžíš Lukáš České Budějovice1833738721.50
68Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1933236719.32
69Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1933139820.95
70Tošer Jaroslav Ústrašín2633046217.77
71Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1932337719.84
72Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team2132238618.38
72Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1132232229.27
74Bertok Milan Dublovice3032042214.07
75Pánek Vít Sezemice1331731824.46
76Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci2029538119.05
77Turský Jindřich Krchleby1429030121.50
78Kadlec František ZlíčStarší a neklidní3628946913.03
79Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem1228128123.42
80Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2128034716.52
81Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2627838414.77
82Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní2426536215.08
83Kaminský Jaroslav Frýdštejn1726028016.47
84Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem1124424422.18
85Hofman David Hrochův Týnec1124024021.82
86Icha Zdeněk Havlíčkův Brod1223323319.42
87Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou822622628.25
88Vodičková Kateřina Příbram1022322322.30
89Janíček Jan Kamenice u Jihlavy1321621716.69
90Žemlička Radek Slatiňany1421422315.93
91Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1220720717.25
92Povolný Zdeněk Karlovy Vary1420220514.64
93Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1318919014.62
94Kubešová Denisa Bolina1018318318.30
95Tobolka Daniel Nechanice817417421.75
96Šinták Marek Hradec Králové617217228.67
97Šitina Josef Velká Jesenice916216218.00
98Bartoňková Petra Předměřice nad Labem715715722.43
99Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem914114115.67
100Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní161401449.00
101Polívka Martin Ždírec nad Doubravou512712725.40
102Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team312412441.33
103Štěrba Petr Sezemice311011036.67
104Novák Jan Libišany510510521.00
105Křen Jan Telč5949418.80
105Novotná Lenka ZámrskNovotňáci6949415.67
107Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4919122.75
108Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER7898912.71
109Pavelka Josef TřebíčPohoda team2787839.00
110Gryč Jan Přibyslav3747424.67
111Juhošová Ivana Podůlšany6666611.00
112Dědík Vladimír BašťRebels team6616110.17
113Andrž Ladislav Bolehošť3454515.00
114Schwarzová Ivana Rožmitál pod Třemšínem325258.33
115Turský David Krchleby2232311.50
116Bartoňková Katarína Předměřice nad Labem1191919.00
117Žák Luděk Ostrava Poruba1181818.00
118Vondra Martin Němčice3662.00
119Šourková Karolína Rožmitál pod Třemšínem3331.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.