Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 153 termínů závodů
V minulosti zadáno 6744 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 113 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vágenknecht Jiří Pardubice1957884344.37
2Machatý David Jaroměř1755767839.88
3Trnka Aleš Třesovice1353054141.62
4Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1550056537.67
5Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2048265032.50
6Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1447747934.21
7Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1447251436.71
8Kočí Josef Mnichovo Hradiště1646851932.44
9Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1946756029.47
10Chvála Petr SezemiceHungerfish team2444864326.79
11Chvála Jan SezemiceHungerfish team2344257324.91
12Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1143543539.55
13Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1442444731.93
14Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1641445828.63
15Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1241341334.42
16Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1541141927.93
17Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1641047729.81
18Novotný Jiří Zámrsk1440941329.50
19Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1540644429.60
20Červený Jaroslav Jaroměř1139239235.64
21Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1139039035.45
22Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1938746124.26
23Bareš Vladimír Slepotice1438341029.29
24Havrila Michal ml. Jaroměř1638242226.38
25Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1136636633.27
26Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1235935929.92
27Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1035635635.60
28Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1535135523.67
29Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team1133933930.82
30Pišl Jan Třesovice1133333330.27
31Pazderka Adam Hradec Králové1032432432.40
32Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1232232226.83
33Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem832032040.00
34Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou1131831828.91
35Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1231531526.25
36Kondras Přemysl PardubiceVeteráni831031038.75
37Kupka Tomáš Hradec Králové830130137.63
38Aleksandrová Alena Hradec Králové1329930023.08
38Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1129929927.18
40Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1129529526.82
41Novotná Pavlína Zámrsk1429430021.43
42Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241229329324.42
43Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1128928926.27
44Hos Martin OtínPohoda team928528531.67
45Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241228328323.58
46Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241328128922.23
47Musílek Petr ChotěbořVysočina team828028035.00
48Janouch Miroslav Všechlapy1427828020.00
48Zeman Luboš SemilyJizera 24827827834.75
50Gančarčík Karel Pardubice1527529219.47
51Dostál Matouš Králíky1027327327.30
52Kraus Pavel Jablonec nad Nisou1227127122.58
53Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1026426426.40
53Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1426426819.14
55Porazík Václav Kolešov1126326323.91
56Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou725925937.00
57Novotný Petr Zámrsk1225425421.17
58Havrila Michal st. Jaroměř1924528715.11
59Kaminský Jaroslav Frýdštejn1222922919.08
60Kadlec František ZlíčStarší a neklidní2122628013.33
61Tošer Jaroslav Ústrašín1322222317.15
62Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1222122118.42
63Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1022022022.00
64Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER1221821818.17
65Novotná Jaroslava Zámrsk1020920920.90
65Taichner Radek Mikulovice1020920920.90
67Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team1020620620.60
68Franěk Robert Trutnov620320333.83
69Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1420021515.36
70Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1019319319.30
71Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno818818823.50
72Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team617817829.67
73Mokrá Jana Najdek717217224.57
74Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team916016017.78
75Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem615415425.67
76Bertok Milan Dublovice1315215311.77
77Mojžíš Lukáš České Budějovice915115116.78
78Turský Jindřich Krchleby814714718.38
79Icha Zdeněk Havlíčkův Brod814514518.13
80Pánek Vít Sezemice613613622.67
81Šinták Marek Hradec Králové513413426.80
82Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1013313313.30
82Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice413313333.25
84Tobolka Daniel Nechanice613113121.83
85Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team812912916.13
86Šourková Marie Rožmitál pod Třemšínem511711723.40
87Povolný Zdeněk Karlovy Vary810710713.38
88Polívka Martin Ždírec nad Doubravou410310325.75
89Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team610210217.00
90Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1098989.80
91Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní1097979.70
92Šitina Josef Velká Jesenice5969619.20
93Novák Jan Libišany4878721.75
94Křen Jan Telč4686817.00
95Žemlička Radek Slatiňany4606015.00
96Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1494949.00
97Pavelka Josef TřebíčPohoda team1484848.00
98Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem546469.20
99Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER544448.80
100Štěrba Petr Sezemice1424242.00
101Dědík Vladimír BašťRebels team436369.00
102Novotná Lenka ZámrskNovotňáci2343417.00
103Hofman David Hrochův Týnec1323232.00
104Haklová Lucie Vrutice1292929.00
105Gryč Jan Přibyslav2262613.00
106Kubešová Denisa Bolina1181818.00
106Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem1181818.00
106Žák Luděk Ostrava Poruba1181818.00
109Andrž Ladislav Bolehošť1131313.00
110Turský David Krchleby1777.00
111Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1666.00
112Juhošová Ivana Rybitví1111.00
112Vondra Martin Němčice1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.