Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 97 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vágenknecht Jiří Pardubice1044044044.00
2Machatý David Jaroměř1041141141.10
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1740247127.71
4Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1238738732.25
5Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1338238329.46
6Kočí Josef Mnichovo Hradiště1135235232.00
7Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno834934943.63
8Trnka Aleš Třesovice934534538.33
9Pazderka Adam Hradec Králové1034334334.30
10Chvála Jan SezemiceHungerfish team1533035823.87
11Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1432333323.79
12Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1032232232.20
13Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno930130133.44
14Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team930030033.33
15Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1129729727.00
16Šrámek Petr OpočínekHungerfish team928828832.00
17Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1127527525.00
18Novotný Jiří Zámrsk926426429.33
19Bareš Vladimír Slepotice724124134.43
20Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem623123138.50
20Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24923123125.67
22Červený Jaroslav Jaroměř623023038.33
23Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno722922932.71
24Pišl Jan Třesovice822522528.13
25Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER622322337.17
26Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou822222227.75
26Gančarčík Karel Pardubice922222224.67
28Charvát Lukáš ČernčiceRebels team821621627.00
28Doležal Lambert Žďár nad Sázavou721621630.86
30Váňa Tomáš ZlosyňRebels team821321326.63
31Kraus Pavel Jablonec nad Nisou820820826.00
32Novotný Petr Zámrsk919319321.44
33Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team819219224.00
33Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou619219232.00
35Janouch Miroslav Všechlapy818518523.13
36Kupka Tomáš Hradec Králové518418436.80
37Kaminský Jaroslav Frýdštejn918318320.33
38Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24818218222.75
39Kondras Přemysl PardubiceVeteráni517817835.60
40Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team717717725.29
41Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team817417421.75
42Hos Martin OtínPohoda team617117128.50
43Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou816716720.88
44Zeman Luboš SemilyJizera 24516616633.20
45Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1316316412.62
46Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24815715719.63
47Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team515515531.00
48Mojžíš Lukáš České Budějovice915115116.78
49Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER715015021.43
50Jirásek Petr ChotěbořVysočina team414814837.00
51Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team613813823.00
52Turský Jindřich Krchleby613313322.17
53Tobolka Daniel Nechanice613113121.83
54Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team612112120.17
54Tošer Jaroslav Ústrašín912112113.44
56Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno611911919.83
56Žemlička Radek Slatiňany811911914.88
58Dostál Matouš Králíky511711723.40
59Porazík Václav Kolešov511511523.00
59Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team611511519.17
61Taichner Radek Mikulovice1111411410.36
62Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní810810813.50
62Šourek Rudolf Rožmitál pod Třemšínem410810827.00
64Icha Zdeněk Havlíčkův Brod410710726.75
65Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní510210220.40
66Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou3989832.67
67Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team4929223.00
68Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem3909030.00
69Havrila Michal st. Jaroměř986869.56
70Povolný Zdeněk Karlovy Vary6848414.00
71Musílek Petr ChotěbořVysočina team3808026.67
72Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER7767610.86
73Franěk Robert Trutnov3747424.67
74Bertok Milan Dublovice872729.00
75Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team3686822.67
75Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team4686817.00
77Křen Jan Telč3676722.33
77Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni6676711.17
79Novák Jan Libišany3666622.00
79Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad Doubravou2666633.00
81Doležán Nikola ChotěbořVysočina team4656516.25
81Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou2656532.50
81Šinták Marek Hradec Králové3656521.67
84Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team5646412.80
85Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní6606010.00
86Hofman David Hrochův Týnec2535326.50
87Toman Petr Rožmitál pod Třemšínem4454511.25
88Šitina Josef Velká Jesenice2444422.00
89Pánek Vít Sezemice3383812.67
90Černý Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER3363612.00
91Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team2272713.50
92Gryč Jan Přibyslav2262613.00
93Žák Luděk Ostrava Poruba1181818.00
94Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1171717.00
95Dědík Vladimír BašťRebels team310103.33
96Turský David Krchleby1777.00
97Vondra Martin Němčice1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.