Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 405 termínů závodů
V minulosti zadáno 5210 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 120 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1756267039.41
2Chvála Petr SezemiceHungerfish team1649454333.94
3Trnka Aleš Třesovice1448850736.21
4Chvála Jan SezemiceHungerfish team1648453333.31
5Machatý David JaroměřDream team1146446442.18
6Vágenknecht Jiří Pardubice1444544731.93
7Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1243243236.00
8Zeman Luboš SemilyJizera 241242642635.50
9Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1436437326.64
10Kočí Josef Mnichovo Hradiště1236036030.00
11Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1334034126.23
12Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1233833828.17
13Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1433634724.79
14Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1232332326.92
15Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241031631631.60
16Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1031131131.10
16Jirásek Petr ChotěbořVysočina team831131138.88
18Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team829329336.63
19Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team1228628623.83
20Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni927627630.67
21Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1126726724.27
22Kupka Tomáš Hradec Králové626226243.67
23Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1025625625.60
23Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou825625632.00
25Slavík Alexej VilémovKrmiči1224024020.00
26Novotný Jiří ZámrskNovotňáci723023032.86
27Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1322722817.54
28Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1222422418.67
29Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team622322337.17
30Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team822022027.50
31Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team821921927.38
32Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno621821836.33
33Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team621521535.83
34Dědík Vladimír BašťRebels team620620634.33
35Kopa Stanislav Moravičany620520534.17
36Kaminský Jaroslav Frýdštejn1219819816.50
37Gančarčík Karel Pardubice1119519517.73
38Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1019419419.40
39Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team918818820.89
39Říčař David ZdelovBlack Fish team618818831.33
41Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou718618626.57
41Váňa Tomáš ZlosyňRebels team818618623.25
43Molek Petr Plzeň518318336.60
44Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni716716723.86
44Taichner Radek Mikulovice816716720.88
46Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team816116120.13
47Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team615615626.00
48Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou715515522.14
49Mokrá Jana Najdek415115137.75
50Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou414914937.25
51Gryč Jan PřibyslavKrmiči614114123.50
52Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči513213226.40
53Bertok Milan Dublovice713013018.57
53Havrila Michal st. Jaroměř913013014.44
53Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team413013032.50
56Havrila Michal ml. Jaroměř612912921.50
57Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team612712721.17
58Dostál Matouš Králíky512612625.20
59Hos Martin OtínPohoda team512412424.80
60Stuchlík Jiří Nová Paka512312324.60
61Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24812212215.25
62Vodičková Kateřina Příbram312112140.33
63Musílek Petr ChotěbořVysočina team512012024.00
64Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci711911917.00
65Novotný Petr ZámrskNovotňáci511811823.60
66Chválová Lubica SezemiceHungerfish team610510517.50
67Doležal Lambert Žďár nad Sázavou410410426.00
68Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci410310325.75
69Pišl Jan TřesoviceDream team4979724.25
70Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team5969619.20
71Kadlec František Zlíč7949413.43
72Tobolka Daniel NechaniceJizera 243939331.00
73Pánek Vít Sezemice5909018.00
74Šinták Marek Hradec Králové3898929.67
75Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team4878721.75
76Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team2868643.00
77Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team6858514.17
78Riedl Patrik Humpolec4818120.25
79Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno3727224.00
79Kondras Přemysl PardubiceVeteráni3727224.00
81Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team5717114.20
81Riedl Filip Humpolec4717117.75
83Doležán Nikola Dačice3686822.67
83Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice3686822.67
85Turský Jindřich Krchleby4676716.75
86Horáček Martin Žďár nad Sázavou6666611.00
87Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice3595919.67
88Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2575728.50
89Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň2545427.00
90Mojžíš Lukáš České Budějovice2525226.00
91Turský David Krchleby3515117.00
92Pásler Vlastimil Spyta648488.00
93Maršík Jan PelhřimovKrmiči1474747.00
94Matulka Matyáš Jihlava1454545.00
95Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice3434314.33
96Novák Jan Libišany2424221.00
97Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno2383819.00
98Novotná Lenka ZámrskNovotňáci2373718.50
98Vondra Martin Němčice2373718.50
100Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno2353517.50
101Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno2343417.00
101Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team1343434.00
103Houser Otakar VšechlapyJizera 242333316.50
103Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice2333316.50
103Šuchalová Klára Markovice1333333.00
106Juhošová Ivana Rybitví3303010.00
107Haklová Lucie Vrutice1282828.00
108Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team427276.75
108Žák Luděk Ostrava Poruba2272713.50
110Kubešová Denisa Bolina1262626.00
111Šitina Josef Velká Jesenice321217.00
112Pavelka Josef TřebíčPohoda team217178.50
112Šourková Karolína Rožmitál pod TřemšínemSkalice217178.50
114Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team1161616.00
115Dmejchal Marek SadováSIRIUS TRAPER team1111111.00
115Šuchal Adam Markovice211115.50
117Novák Jan ml. Libišany2994.50
118Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice2221.00
118Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice2221.00
120Novotný Milan Markovice1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.