Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 139 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 23 | 323 | 745 | 32.39 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 26 | 319 | 784 | 30.15 | |
3 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 24 | 313 | 639 | 26.63 |
4 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 22 | 310 | 560 | 25.45 |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 24 | 305 | 649 | 27.04 |
6 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 24 | 300 | 659 | 27.46 |
7 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 25 | 295 | 719 | 28.76 |
8 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 16 | 290 | 398 | 24.88 |
9 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 22 | 282 | 507 | 23.05 | |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 28 | 281 | 572 | 20.43 |
11 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 15 | 274 | 415 | 27.67 | |
12 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 16 | 272 | 304 | 19.00 |
13 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 15 | 271 | 362 | 24.13 | |
14 | Bína Libor | Dlouhý Most | 30 | 269 | 662 | 22.07 | |
14 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 19 | 269 | 422 | 22.21 |
16 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 18 | 266 | 435 | 24.17 |
16 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 18 | 266 | 445 | 24.72 |
18 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 18 | 264 | 429 | 23.83 |
19 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 23 | 263 | 456 | 19.83 |
19 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 263 | 484 | 19.36 |
21 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 13 | 259 | 330 | 25.38 |
21 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 26 | 259 | 462 | 17.77 |
23 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 16 | 258 | 351 | 21.94 | |
24 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 30 | 257 | 504 | 16.80 | |
25 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 14 | 254 | 360 | 25.71 |
26 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 9 | 252 | 253 | 28.11 | |
27 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 20 | 251 | 469 | 23.45 |
28 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 18 | 250 | 379 | 21.06 | |
29 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 18 | 249 | 379 | 21.06 |
29 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 15 | 249 | 346 | 23.07 |
31 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 12 | 248 | 296 | 24.67 |
32 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 16 | 246 | 373 | 23.31 |
33 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 20 | 244 | 411 | 20.55 |
34 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 11 | 242 | 274 | 24.91 | |
34 | Kondras Přemysl | Pardubice | 10 | 242 | 244 | 24.40 | |
36 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 15 | 241 | 351 | 23.40 |
37 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 18 | 240 | 355 | 19.72 |
38 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 28 | 237 | 583 | 20.82 |
38 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 28 | 237 | 568 | 20.29 |
40 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 17 | 235 | 328 | 19.29 |
41 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 11 | 234 | 255 | 23.18 |
42 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 19 | 232 | 352 | 18.53 |
42 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 16 | 232 | 322 | 20.13 |
42 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 14 | 232 | 320 | 22.86 |
45 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 6 | 229 | 229 | 38.17 |
46 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 12 | 226 | 271 | 22.58 | |
47 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 20 | 225 | 425 | 21.25 |
48 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 13 | 222 | 265 | 20.38 | |
49 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 19 | 221 | 334 | 17.58 |
49 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 24 | 221 | 449 | 18.71 |
51 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 15 | 220 | 275 | 18.33 |
52 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 16 | 218 | 327 | 20.44 |
53 | Machatý David | Jaroměř | 12 | 215 | 236 | 19.67 | |
53 | Rybenský Roman | Němčice | 10 | 215 | 234 | 23.40 | |
55 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 15 | 213 | 235 | 15.67 |
56 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 13 | 212 | 247 | 19.00 |
56 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 23 | 212 | 359 | 15.61 |
58 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 210 | 276 | 15.33 |
59 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 14 | 208 | 255 | 18.21 |
60 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 25 | 206 | 354 | 14.16 | |
61 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 21 | 204 | 325 | 15.48 |
61 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 8 | 204 | 204 | 25.50 | |
63 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 16 | 201 | 289 | 18.06 |
64 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 18 | 199 | 228 | 12.67 |
65 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 24 | 198 | 284 | 11.83 | |
66 | Turský Jindřich | Krchleby | 15 | 195 | 271 | 18.07 | |
67 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 15 | 193 | 235 | 15.67 |
68 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 190 | 230 | 19.17 |
69 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 15 | 189 | 258 | 17.20 |
69 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 13 | 189 | 231 | 17.77 |
71 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 9 | 186 | 187 | 20.78 |
72 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 183 | 183 | 22.88 |
73 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 13 | 179 | 194 | 14.92 |
74 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 14 | 176 | 195 | 13.93 |
75 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 175 | 175 | 29.17 |
75 | Mokrá Jana | Najdek | 11 | 175 | 193 | 17.55 | |
77 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 24 | 174 | 311 | 12.96 |
78 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 10 | 173 | 175 | 17.50 |
79 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 7 | 170 | 170 | 24.29 |
80 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 10 | 169 | 182 | 18.20 |
81 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 17 | 164 | 227 | 13.35 |
82 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 14 | 159 | 183 | 13.07 |
83 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 7 | 158 | 158 | 22.57 | |
84 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 9 | 156 | 162 | 18.00 |
85 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 155 | 162 | 16.20 |
86 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 154 | 160 | 20.00 |
86 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 154 | 154 | 19.25 |
88 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
89 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 13 | 150 | 173 | 13.31 |
89 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 150 | 150 | 21.43 |
91 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 145 | 146 | 16.22 |
92 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 9 | 141 | 142 | 15.78 |
93 | Klement Antonín | Chranišov | 15 | 138 | 170 | 11.33 | |
93 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 6 | 138 | 138 | 23.00 |
95 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 12 | 136 | 164 | 13.67 |
96 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 134 | 134 | 33.50 |
97 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 18 | 133 | 167 | 9.28 |
98 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
99 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 10 | 129 | 131 | 13.10 | |
100 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
101 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 19 | 122 | 174 | 9.16 | |
102 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 12 | 120 | 138 | 11.50 | |
103 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 10 | 116 | 127 | 12.70 |
104 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 7 | 115 | 115 | 16.43 |
104 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 6 | 115 | 115 | 19.17 |
106 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 11 | 112 | 115 | 10.45 | |
107 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 11 | 111 | 123 | 11.18 |
108 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 7 | 109 | 109 | 15.57 | |
108 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 11 | 109 | 126 | 11.45 |
110 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 12 | 104 | 123 | 10.25 |
111 | Čori Petr | Chodová Planá | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
112 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 6 | 91 | 91 | 15.17 |
113 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 10 | 88 | 90 | 9.00 | |
113 | Vodičková Kateřina | Příbram | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
115 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 4 | 79 | 79 | 19.75 |
116 | Porazík Jakub | Kolešov | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
117 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
118 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 8 | 58 | 59 | 7.38 |
119 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
120 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
120 | Nováková Renata | Hrobice | 8 | 55 | 55 | 6.88 | |
122 | Trousil Lukáš | Libín | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
123 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
123 | Vašata Matěj | Kvasiny | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
125 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
126 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
127 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
128 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
129 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
130 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
131 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 6 | 23 | 23 | 3.83 | |
132 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
132 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
134 | Kejzlar Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
134 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
136 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
137 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
138 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
138 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 |