Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 130 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team36632134537.36
2Machatý David JaroměřDream team34627142341.85
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team49614153331.29
4Trnka Aleš TřesoviceDream team32603113535.47
5Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team31588105333.97
6Vágenknecht Jiří Pardubice41585134332.76
7Musílek Petr ChotěbořVysočina team2457984235.08
8Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team2457583634.83
9Chvála Jan SezemiceHungerfish team49574121924.88
10Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team37570116631.51
11Zeman Luboš SemilyJizera 2434565116134.15
12Jirásek Petr ChotěbořVysočina team2255585438.82
13Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1755064437.88
14Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team3454897328.62
15Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1853965536.39
16Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team2953798033.79
17Vrba Tomáš SvítkovVeteráni3453488426.00
18Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1853070038.89
19Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1852764635.89
19Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team33527102531.06
21Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team37518112830.49
22Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno2251571132.32
23Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243050184628.20
24Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1748454231.88
24Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team2248470031.82
26Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team3448388526.03
26Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team2148365030.95
28Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni45480109324.29
29Novotný Jiří ZámrskNovotňáci2647471827.62
30Dostál Matouš Králíky2447066127.54
31Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team3546980823.09
31Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni3146975124.23
33Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou1746849028.82
34Franěk Robert Trutnov1846455230.67
34Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2146458227.71
36Kočí Josef Mnichovo Hradiště3245580925.28
36Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2045553726.85
38Taichner Radek Mikulovice3145264420.77
39Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team2045059529.75
40Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3344988626.85
40Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči1744955532.65
42Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou1644546128.81
43Vojtěch Václav MlázoviceJizera 242644463624.46
44Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči3243777824.31
45Mokrá Jana Najdek1643445128.19
46Říčař David ZdelovBlack Fish team1642747729.81
47Dědík Vladimír BašťRebels team2542261324.52
48Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team2242150022.73
48Hos Martin OtínPohoda team1542143629.07
48Slavík Alexej VilémovKrmiči2942163421.86
51Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1242042035.00
52Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci2141652424.95
53Gančarčík Karel PardubiceVeteráni3239459018.44
54Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1338838929.92
55Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3538772220.63
56Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2438550220.92
56Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2438551421.42
58Pánek Vít Sezemice1938444023.16
59Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team2237949122.32
59Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3637962117.25
61Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci3137858818.97
62Havrila Michal ml. Jaroměř3137766821.55
63Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1437638827.71
63Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1337637729.00
65Molek Petr Plzeň1036636636.60
66Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team2836354819.57
66Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2036344422.20
68Havrila Michal st. Jaroměř3735959216.00
69Stuchlík Jiří Nová Paka2135144521.19
70Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1634938123.81
71Kadlec František Zlíč3534255415.83
71Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team2034240920.45
73Kaminský Jaroslav Frýdštejn2934048116.59
74Novotný Petr ZámrskNovotňáci1933139020.53
74Turský Jindřich Krchleby1633134921.81
76Tobolka Daniel NechaniceJizera 241232932927.42
77Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1632434121.31
78Slavík Tomáš HumpolecČRS MO Humpolec931631635.11
79Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1630632320.19
80Šinták Marek Hradec Králové1230530525.42
81Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1530130820.53
82Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1329729923.00
83Janouch Miroslav Všechlapy2029232716.35
84Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1428429320.93
85Vodičková Kateřina Příbram1228128123.42
86Doležán Nikola ChotěbořVysočina team825325331.63
87Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice1125125122.82
88Bertok Milan Dublovice2225026211.91
89Maršík Jan PelhřimovKrmiči723923934.14
90Pišl Jan TřesoviceDream team922322324.78
91Gryč Jan PřibyslavKrmiči1222222218.50
92Riedl Patrik Humpolec820420425.50
93Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice1220320316.92
94Pásler Vlastimil Spyta2520126210.48
95Mojžíš Lukáš České Budějovice1219819816.50
96Riedl Filip Humpolec817517521.88
97Štěrba Petr Sezemice417417443.50
98Šitina Josef Velká Jesenice1216816814.00
99Horáček Martin Žďár nad Sázavou1116716715.18
100Turský David Krchleby716116123.00
101Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team1115615614.18
102Kubešová Denisa Bolina1114614613.27
103Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team714314320.43
104Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team414014035.00
105Houser Otakar VšechlapyJizera 24913713715.22
106Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň412112130.25
107Sobotka Petr Žďár nad Sázavou311711739.00
108Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice1111611610.55
109Pavelka Josef TřebíčPohoda team710910915.57
110Kertész Julius Moravské BudějoviceSporthobby3989832.67
111Novotná Lenka ZámrskNovotňáci6929215.33
112Vondra Martin Němčice6848414.00
113Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem4828220.50
114Matulka Matyáš Jihlava3808026.67
115Juhošová Ivana Rybitví6727212.00
116Šourková Karolína Rožmitál pod TřemšínemSkalice5666613.20
117Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno4585814.50
118Šuchal Adam Markovice3565618.67
119Mádle Radek Hořice v PodkrkonošíJizera 242535326.50
120Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team2464623.00
121Novák Jan Libišany3434314.33
122Kalášek Michal Jimramov4404010.00
122Novotný Milan ml. Markovice2404020.00
124Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice635355.83
125Šuchalová Klára Markovice1333333.00
126Haklová Lucie Vrutice1282828.00
127Žák Luděk Ostrava Poruba2272713.50
128Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice515153.00
129Dmejchal Marek SadováSIRIUS TRAPER team1111111.00
130Novák Jan ml. Libišany310103.33

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.