Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
31.12.2017Horní Žďár N   Rybářské závody22
30.12.2017Dlouhý Most u Liberce NRybářské závody50
25.12.2017Podůlšany N   Vánoční kapřík 4.ročník32
16.12.2017Telce N4 ROČNÍK ZIMNÍCH "PSTRUHOVÝCH ZÁVODŮ "33
02.12.2017Křesetice NO pohár zmrzlé prdele26
02.12.2017Polička NProsincová štika164
25.11.2017Polouvsí NZveřejněny první 3 dvojice3
25.11.2017Rozkoš mládež NRybářské závody3
25.11.2017Rozkoš NRybářské závody31
18.11.2017Pardubice N   Memoriál Ády a Míry Doležala43
17.11.2017Dřenice N   Dřenický duhák30
17.11.2017Polička muška N MČR juniorů muška jezero27
12.11.2017Stojice NStojická vláčka21
11.11.2017Planá nad Lužnicí NJihočeská zimní feeder liga 1. závod 36
11.11.2017Luže NKošumberská štika50
11.11.2017Polička NPoličský candát396
05.11.2017Chýšť N   Pohár Rybářský dobrodruh18
05.11.2017Vítězná u Kocléřova NRapture Cup přívlač24
04.11.2017Sadov NRybářské závody27
04.11.2017Bylany (Most) NPodzimní Vabank30
04.11.2017Hejlov NPARYS&SAVAGE PIKE CUP40
28.10.2017Štoky NRybářské závody27
28.10.2017Rataje nad Sázavou N   Mazec Cup58
28.10.2017Slapy N Lodní liga 4.kolo27
28.10.2017Křesetice NRybářské závody49
28.10.2017Vlašim NKotyho memoriál19
28.10.2017Polička muška NPodzimní muška - memoriál Zdendy Forchtsama111
27.10.2017Dešná týmy NLastia Cup29
26.10.2017Ostrata týmy NRybářské závody14
22.10.2017Vítězná u Kocléřova N4. kolo KS FISH27
21.10.2017Poděbrady přívlač N Poděbradský dravec40
21.10.2017Markovice N   Rybářské závody65
20.10.2017Hruškov NPodzimní Hruškovská 50tka19
14.10.2017Mladá Boleslav přívlač U18 NJizerský okounek12
14.10.2017Mlékojedy feeder N3.kolo II.Liga sk A feeder41
14.10.2017Pardubice N   Pohár Pernštejn57
14.10.2017Polička přívlač NXXII. ročník PODZIMNÍ PŘÍVLAČ346
14.10.2017Zlosyň NRybářské závody23
14.10.2017Dolní Břežany NDolnobřežanská bělice30
14.10.2017Dřenice N   Pohár prodejny Hungerfish44
14.10.2017Krašovice NRybářské závody65
14.10.2017Mladá Boleslav přívlač U10 NJizerský okounek22
14.10.2017Mladá Boleslav přívlač U14 NJizerský okounek30
14.10.2017Zdislavice NZávěrečná18
13.10.2017Vrbčany N   Papaja sranda cup10
07.10.2017Telce No putovní pohár starosty městyse Peruc38
07.10.2017Vrchlabí N   Feeder44
07.10.2017Neratovice feeder NGrand Prix Čech feeder 58
07.10.2017Zdislavice N   Rybářské závody36
07.10.2017Skuteč N   Skutečský pstroužek71
07.10.2017Litětiny N   Rybářské závody46
06.10.2017Dobrá voda Carp B NPapaja sranda Cup12
06.10.2017Dobrá voda Carp Secret N50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP 12
01.10.2017Polouvsí mládež NDětské rybářské závody35
01.10.2017Kameničky NRybářské závody56
01.10.2017Kladruby mládež U10 NDětské rybářské závody19
01.10.2017Kladruby mládež U15 NDětské rybářské závody19
30.09.2017Kněževes NRybářské závody24
30.09.2017Mělník NPohár kněžny Ludmily46
30.09.2017Domanín feeder N4.kolo 1. LIGA feeder 41
30.09.2017Mohelnice NRybářské závody66
30.09.2017Polička přívlač NVII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ 146
30.09.2017Choteč N   Rybářské závody31
30.09.2017Polouvsí Npouze 10 z ?10
30.09.2017Libkov NZávod Úslavského poháru32
30.09.2017Polička muška NVII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ 22
30.09.2017Kloužovice přívlač NRybářské závody49
30.09.2017Loučky NRybářské závody32
30.09.2017Poděbrady N Lodní liga 3.kolo27
30.09.2017Senomaty NSenomatský kapr35
30.09.2017Slavičín Npouze 12 z 5112
30.09.2017Kladruby NRybářské závody34
30.09.2017Nové Město na Moravě NKoupaliště 201751
28.09.2017Lejšovka Pohár šampionů N   pohár šampionů 201754
28.09.2017České Budějovice Npouze 10 z ?10
28.09.2017Ledce NRybářské závody56
28.09.2017Vítězná u Kocléřova NO pohár děkana Královédvorského19
28.09.2017Trhový Štěpánov mládež NDětské rybářské závody32
28.09.2017Slavičín mládež Npouze 12 z 3612
28.09.2017Božejov týmy NPouze 4 týmy z 104
24.09.2017Vítězná u Kocléřova N3. kolo KS FISH25
24.09.2017Slatiňany NRybářské závody67
24.09.2017Ptenín NRybářské závody34
23.09.2017Chýnov přívlač NChýnovská vydra - juniorská liga 6.kolo31
23.09.2017Hracholusky plavaná NII. liga - 4. kolo - A40
23.09.2017Jaroměř NO posvícenskou husu24
23.09.2017Plzeň NPLZEŇSKÝ FEEDERCUP 28
23.09.2017Mělník plavaná NII. liga - 4. kolo - B45
23.09.2017Drozdice N   memoriál J.Švandy29
23.09.2017Rataje nad Sázavou N   Šternberský Feeder CUP66
23.09.2017Pavlov plavaná NII. liga - 4. kolo - C40
23.09.2017Rajhrad muška NI.liga podzim36
23.09.2017Měřín feeder N3.kolo AWA-S CUP 201724
23.09.2017Otovice NRybářské závody31
23.09.2017Pávov dvojice NPodzimní Dubák18
23.09.2017Čerčany mládež NDětské rybářské závody18
23.09.2017Herálec Npouze 29 z 5629
23.09.2017Trhová Kamenice N   Podzimní rybářské závody39
23.09.2017Vrčeň NRybářské závody37
17.09.2017Dřenice NRybářské závody43
17.09.2017Zdislavice mládež NO pohár starosty11
16.09.2017Bylany (Most) NRybářské závody34
16.09.2017Šumperk plavaná NI liga - 4. kolo 48
16.09.2017Obědovice N   Rybářské závody47
16.09.2017Bohušovice nad Ohří NRybářské závody20
16.09.2017Rožmberk muška NRožmberský pohár40
16.09.2017Humpolec NCejnobraní 17
16.09.2017Štoky NRybářské závody dvojic25
16.09.2017Třebíč feeder NPodzimní košíček11
16.09.2017Praha přívlač NExtraliga 3.kolo14
16.09.2017Chuchel mládež NDětské rybářské závody15
16.09.2017Mladá Boleslav přívlač NII.liga sk A 3.kolo přívlač 14
16.09.2017Nymburk plavaná NStředočeská juniorka MAVER23
16.09.2017Svratouch Npouze 15 z 3815
16.09.2017Butov NRybářské závody30
16.09.2017Sedmpány Npouze 9 z ?9
16.09.2017Březůvky ženy NRybářské závody žen12
10.09.2017Týniště mládež s pomocí N   Dětské rybářské závody13
10.09.2017Lejšovka N   Rybářské závody53
10.09.2017Humpolec mládež N   Dětské rybářské závody30
10.09.2017Týniště mládež N   Dětské rybářské závody23
09.09.2017Dománovice NRybářské závody49
09.09.2017Veselá NRybářské závody73
09.09.2017Hostákov NRybářské závody56
09.09.2017Bezděkov NZávod Úslavského poháru31
09.09.2017Týniště nad Orlicí NRybářské závody62
09.09.2017Velká Jesenice NRybářské závody36
09.09.2017Ostřešany NRybářské závody52
09.09.2017Libčeves NRybářské závody35
09.09.2017Písek přívlač U14 NMMiČR dětí a mládeže12
09.09.2017Písek přívlač U18 NMMiČR dětí a mládeže17
09.09.2017Vrchlabí NPoslední nahození18
09.09.2017Přerov plavaná NII. liga - 3. kolo - C 40
09.09.2017Smolnice NRybářské závody44
09.09.2017Trutnov (Dolce) NRybářské závody72
09.09.2017Kravsko mládež NDětské rybářské závody14
08.09.2017Brandýs nad Labem feeder NMČR feeder102
08.09.2017Bohušice týmy NDafishing – Lastia cup 19
08.09.2017Mělice přívlač NII.liga Přívlač skupina B12
07.09.2017Letny týmy N   BIG CARP LETNY BORABAITS 201712
07.09.2017Frýdek-Místek muška NVelká cena Severní Moravy juniorů20
03.09.2017Podůlšany mládež N   Mistrovství Klubu RŽ6
03.09.2017Kravsko NRybářské závody24
03.09.2017Podůlšany ženy N   Mistrovství Klubu RŽ10
03.09.2017Podůlšany veteráni N   Mistrovství Klubu RŽ18
02.09.2017Sedlčánky feeder divize N2. kolo Divize26
02.09.2017Sedlčánky feeder KP NKP SÚS feeder 26
02.09.2017Drozdice ženy NRybářské závody žen13
02.09.2017Hrochův Týnec N   Rybářské závody32
02.09.2017Hrochův Týnec mládež N   Dětské rybářské závody17
02.09.2017Bystřice nad Pernštejnem mládež NDětské rybářské závody13
02.09.2017Čečkovice NRybářské závody38
02.09.2017Bystřice nad Pernštejnem N   Rybářské závody45
02.09.2017Prosenická Lhota NO Pohár předsedy SÚS127
02.09.2017Letiny NZávod Úslavského poháru27
02.09.2017Pňovany plavaná NRIVE Cup22
02.09.2017Liběchov plavaná NKrajský přebor plavaná25
02.09.2017Pasohlávky feeder N3.kolo II.Liga sk B feeder 26
02.09.2017Humpolec(Hadina) NHumpolecká 3062
02.09.2017Jordánek u Miletína N24 hodin nonstop11
02.09.2017Nová Včelnice plavaná NKrajský přebor a divize16
02.09.2017Vsetín muška NKrajská divize týmy5
31.08.2017Jestřabice týmy NJestřabice & Domino sport bar cup 201724
27.08.2017Sendražice NRybářské závody36
26.08.2017Mlékojedy Npouze 23 z 3323
26.08.2017Olešnice na Moravě mládež Npouze 3 z ?3
26.08.2017Olešnice na Moravě Npouze 10 z ?10
26.08.2017Trstěnice NRybářské závody30
26.08.2017Kostelec nad Orlicí NRybářské závody67
26.08.2017Třeboň NTřeboňský kapr59
26.08.2017Kolešov NNoční závody17
26.08.2017Dobroměřice NRybářské závody29
26.08.2017Sendražice N   rybářská část dvojboje ryby-šipky23
26.08.2017Ledeč nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody39
26.08.2017Plzeň NPlavaná u Jána25
26.08.2017Dřenice ženy NRybářské závody žen21
26.08.2017Brno feeder N2.kolo AWA-S CUP 2017 feeder24
26.08.2017Mšeno NRybářské závody42
26.08.2017Sedlčánky feeder KP NKP ÚSMP feeder 30
26.08.2017Sedlčánky feeder divize N2. kolo Divize 7
26.08.2017Letkovice mládež Npouze 15 z 3815
26.08.2017Broumov NRybářské závody36
26.08.2017Březí u Meclova NRybářské závody41
26.08.2017Přerov plavaná NPreston CUP54
26.08.2017Nový Dvůr feeder KP N3.kolo KP feeder27
26.08.2017Lodín mládež NDětské rybářské závody15
25.08.2017Jaroměř NNoční lov úhořů35
20.08.2017Příbram na Moravě mládež N   Dětské rybářské závody17
20.08.2017Dřenice týmy N   Týmové mistrovství Klubu11
20.08.2017Dřenice jednotl. N   Týmové mistrovství Klubu33
19.08.2017Hamry nad Sázavou N   Hamerský hastrman63
19.08.2017Zdislavice N2. prázdninovka19
19.08.2017Telce NPolonoční závody49
19.08.2017Brandýs nad Orlicí N   Rybářské závody dvojic15
19.08.2017Tovačov feeder NGP Moravy62
19.08.2017Vítězná u Kocléřova NRybářské závody dvojic11
19.08.2017Příbram na Moravě N   Rybářské závody27
13.08.2017Humpolec(Hadina) N   Odlov cejna34
12.08.2017Dehtín NZávod Úslavského poháru52
12.08.2017Sychotín plavaná NKP a divize MRS16
12.08.2017Třebíč feeder NO POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE32
11.08.2017Buřenice týmy N   Buřenický nočník 5.ročník6
11.08.2017Kladruby N   24 hodin nonstop30
06.08.2017Kolešov NRybářské závody41
05.08.2017Vranovská Ves NRybářské závody21
05.08.2017Dolní Bukovsko dvojice NRybářské závody dvojic27
05.08.2017Třemešné pod Přimdou NRybářské závody17
05.08.2017Vlašim přívlač Njuniorská liga 5. kolo33
05.08.2017Babice u Říčan N   Kapr Cup 201741
05.08.2017Pardubice veteráni N   Veterán Cup 201752
04.08.2017Citonice dvojice NNoční závod dvojic17
30.07.2017Soutice mládež NDětské rybářské závody15
30.07.2017Sendražice N   Letní rybářské závody30
29.07.2017Boršov přívlač NPřebor jihočeského kraje20
29.07.2017Letiny Npouze 3 z ?3
29.07.2017Praha přívlač NLodní liga26
29.07.2017Příbor plavaná NRobinson Cup40
29.07.2017Loučky NRybářské závody39
29.07.2017Soutice NRybářské závody45
28.07.2017Bohdalec dvojice NNoční závody dvojic13
28.07.2017Bohumín Npouze 10 ze 6910
23.07.2017Velké Dvorce Npouze 10 z 3910
23.07.2017Přeštice NVelká cena Přeštic v plavané36
23.07.2017Přepychy mládež NDětské rybářské závody21
22.07.2017Málkovice NRybářské závody50
22.07.2017Skuhrov nad Bělou N   Rybářské závody33
22.07.2017Pasohlávky NMušovský pohár30
22.07.2017Přepychy NRybářské závody78
22.07.2017Lužany NPřeštický feeder52
21.07.2017Sázava přívlač NII. liga LRU skupina -A 2. kolo16
21.07.2017Brno přívlač N2. KOLO II. LIGY PŘÍVLAČ Skupina B14
15.07.2017Hradec Králové plavaná NI.liga 3.kolo47
15.07.2017Křesetice NRybářské závody51
15.07.2017Jimramov mládež NJimramovský kapr11
15.07.2017Jimramov NJimramovský kapr50
15.07.2017Nakvasovice NRybářské závody29
15.07.2017Dřenice dvojice NZávod dvojic10
15.07.2017Bylany (Most) NVelká cena P.C.H. Panenský Týnec23
15.07.2017Hostinné Npouze 9 z 369
15.07.2017Řeznovice Ndvojice rodič+dítě, pouze 5 z ?5
15.07.2017Plzeň junioři přívlač N4. kolo Juniorské ligy v přívlači 30
09.07.2017Humpolec(Hadina) N   Odlov cejna20
08.07.2017Koberovice N   pouze 10 z ?10
08.07.2017Hříběcí NRybářské závody32
08.07.2017Svitavy ženy NKompletní obě kategorie14
08.07.2017Chlumec nad Cidlinou přívlač NExtraliga 2.kolo16
08.07.2017Hradec Králové plavaná NLabský pohár45
08.07.2017Janov N   O pohár starosty obce Bystré45
08.07.2017Staré Sedliště NRybářské závody41
08.07.2017Hradec Králové plavaná U15 NLabský pohár4
08.07.2017Otín NOtínská šupina52
07.07.2017Liběchov feeder NPohár kukajících vlků57
05.07.2017Herálec N   Rybářské závody55
05.07.2017Podůlšany ženy N   Rybářské závody žen18
05.07.2017Smolnice NRybářské závody50
02.07.2017Zdislavice N   1. pohárovka19
01.07.2017Morava muška NKrajský přebor muška pro Sev. Moravu24
01.07.2017Bohdalec N   Rybářské závody48
01.07.2017Libčeves NRybářské závody63
01.07.2017Králíky mládež NDětské rybářské závody24
01.07.2017Králíky dvojice NZávod dvojic18
01.07.2017Lysá nad Labem přívlač NLodní liga26
01.07.2017Výžerky NRybářské závody20
01.07.2017Bělá pod Bezdězem plavaná NKrajský přebor SÚS18
30.06.2017Lipník nad Bečvou přívlač N2.liga sk.B14
29.06.2017Ostrata týmy NKaprové závody14
25.06.2017Trhová Kamenice N   Rybářské závody46
24.06.2017Ostrava NHulvácké Benátky liga42
24.06.2017Jimramov dvojice NZávod dvojic40
24.06.2017Lejšovka N   Velká cena spolku Rybářské žebříčky45
24.06.2017Liběchov plavaná N1.liga 2 kolo49
24.06.2017Kladruby mládež U15 N   Dětské rybářské závody15
24.06.2017Kladruby mládež U10 N   Dětské rybářské závody21
24.06.2017Hřebečníky NRybářské závody25
24.06.2017Ptenín NZávod Úslavského poháru38
24.06.2017Humpolec NO 100 kg prase92
24.06.2017Humpolec mládež NDětské rybářské závody23
24.06.2017Olomouc přívlač N1.liga 1.kolo16
24.06.2017Ledečko muška N2.liga B jaro45
18.06.2017Brandýs přívlač NPohár Labe30
17.06.2017Dřenice mládež NDětské rybářské závody21
17.06.2017Nakvasovice NRybářské závody30
17.06.2017Černotín přívlač NKP přívlač12
17.06.2017Želvice NZávod Úslavského poháru30
17.06.2017Arneštovice NRybářské závody33
17.06.2017Úsobí N   Rybářské závody27
17.06.2017Teplá N   Rybářské závody31
17.06.2017Pardubice plavaná NMeMiČR plavaná96
17.06.2017Čakovice přívlač NKrajský přebor přívlač10
17.06.2017Lázně Bohdaneč NČochtan Cup13
17.06.2017Strakonice muška NO Pohár M.Januse junioři36
17.06.2017Neratovice feeder jedn. N2.kolo II. Liga sk A feeder42
17.06.2017Mohelno muška NMistrovství MRS Open 201720
16.06.2017Letny týmy NPunk Carp Tour druhá jízda15
16.06.2017Hruškov týmy N50 hodin14
11.06.2017Lejšovka N   Pohár prodejny Rybářský ráj43
10.06.2017Brno Obřany N   Svitavský pohár 201719
10.06.2017Veselá mládež NDětské rybářské závody22
10.06.2017Míčov NII. Ročník Míčovské udice "O SELE" 21
10.06.2017Buřenice NRybářské závody24
10.06.2017Chřibská N5. ročník31
10.06.2017Mladá Boleslav NO Pohár předsedy MO65
10.06.2017Božičany N   Rybářské závody30
10.06.2017Radotín NPouze 5 z ??5
10.06.2017Želetava NHadrava46
10.06.2017Řečice mládež N   Dětské rybářské závody30
10.06.2017Peklo NRybářské závody50
10.06.2017Šluknov NO Pohár předsedy MO17
10.06.2017Dolní Poustevna Npouze 4 z ?4
10.06.2017Bohdalín Npouze 3 ze 473
10.06.2017České Vrbné feeder jedn. N   2.kolo KP feeder 24
10.06.2017Brozany nad Ohří N   pouze 5 z 325
10.06.2017Hradec Králové plavaná NZávod krajského přeboru a divize15
10.06.2017Hlinsko mládež Npouze 3 z 203
10.06.2017Radošovice přívlač N1.kolo extraligy LRU v přívlači 15
10.06.2017Sedlčánky plavaná jedn. N   Závod krajského přeboru a divize11
10.06.2017Stárkov mládež N   Buchťák 201736
10.06.2017Radovesnice NRybářské závody44
10.06.2017Dobřív NRybářské závody22
10.06.2017Věvrov N   Rybářské závody28
10.06.2017Brandýs nad Orlicí N   Memoriál Václava Vágnera34
10.06.2017Litochovice feeder N1.liga feeder 3.kolo42
10.06.2017Hradec Králové N   Rybářské závody73
10.06.2017Ledeč nad Sázavou NRybářské závody50
09.06.2017Semily muška junioři N   O POHÁR JIZERY juniorů 28
09.06.2017Dešná týmy NLastia Cup29
04.06.2017Vojice mládež N   Vojický kapřík48
04.06.2017Hubálov mládež N   Dětské rybářské závody11
04.06.2017Levínská Olešnice N   Rybářské závody45
04.06.2017Pelhřimov mládež zač. N   Dětské rybářské závody začátečníci11
04.06.2017Pelhřimov mládež pokr. N   Dětské rybářské závody pokročilí15
03.06.2017Radotín mládež NPouze 5 z ??5
03.06.2017Ml. Boleslav plavaná jedn. NII. liga - 2. kolo - B plavaná 45
03.06.2017Dobříkov N   Rybářské závody47
03.06.2017Lovosice feeder N1.kolo Divize/KP SvÚS feeder 11
03.06.2017Smidary Npouze 3 z ?3
03.06.2017Uh. Hradiště plavaná jedn. N   II. liga - 2. kolo - C plavaná 40
03.06.2017Smidary ženy Npouze 3 z ?3
03.06.2017Sadová mládež NDětské rybářské závody10
03.06.2017Letiny NZávod Úslavského poháru36
03.06.2017Mladé Bříště N   Rybářské závody31
03.06.2017Vojice N   Vojický kapr65
03.06.2017Nová Včelnice N   Kozlov 201751
03.06.2017Rtyně v Podkrkonoší N   Kocourák33
03.06.2017Podlesí mládež starší NDětské rybářské závody5
03.06.2017Bělá pod Bezdězem mládež NDětský den se Slonem89
03.06.2017Komáří N   Rybářské závody76
03.06.2017Tábor mládež Npouze 3 z 363
03.06.2017Čáslav junioři NRybářské závody3
03.06.2017Lázně Bohdaneč mládež NBohdanečská vydřička25
03.06.2017Břeclav NNight GP Včelín 2017, pouze 3 z 193
03.06.2017Komáří mládež NDětské rybářské závody12
03.06.2017Hluboká plavaná jedn. NII. liga - 2. kolo - A - plavaná 48
03.06.2017Kelč NChmelník69
03.06.2017Tábor Npouze 3 ze 483
03.06.2017Čáslav mládež 12-15 NDětské rybářské závody12
03.06.2017Kelč mládež NChmelník5
03.06.2017Podlesí mládež mladší NDětské rybářské závody13
03.06.2017Čáslav mládež 7-12 NDětské rybářské závody34
02.06.2017Doubravník-Borač muška ženy NXXXI.Mistrovství ČR muška – řeka4
02.06.2017Doubravník-Borač muška NXXXI.Mistrovství ČR muška – řeka32
28.05.2017Holice NRybářské závody65
28.05.2017Kyjov mládež Npouze 3 z ?3
28.05.2017Náchod NPodborský závod 13.ročník44
28.05.2017Bakov nad Jizerou mládež NDětské rybářské závody22
28.05.2017Praha - Zbraslav mládež U10 Npouze 3 z 213
28.05.2017Praha - Zbraslav mládež U15 Npouze 3 z 153
28.05.2017Vrchlabí mládež NZávody pro členy MO37
27.05.2017Uh. Hradiště feeder jedn. N   2.kolo II.Liga sk B feeder30
27.05.2017Holice mládež NDětské rybářské závody34
27.05.2017Studénky N   Studýnský červenák46
27.05.2017Vrchlabí NZávody pro členy MO23
27.05.2017Přepychy N   Zlatý karas53
27.05.2017Kamenný Újezd Npouze 11 z 3211
27.05.2017Velké Hydčice muška jedn. NII. liga "A" jaro muška43
27.05.2017Poděbrady plavaná NPohár Krále Jiřího z Poděbrad 48
27.05.2017Polouvsí Npouze 11 z ?11
27.05.2017Soběslav mládež Npouze 3 z 823
27.05.2017Benátky nad Jizerou mládež Npouze 3 z ?3
27.05.2017Pokojov NRybářské závody46
27.05.2017Milovy N   Závod dvojic69
27.05.2017Tursko Npouze 4 ze 674
27.05.2017Hluboká plavaná NKP a divize16
27.05.2017Štětí Npouze 20 ze 7720
27.05.2017Svitavy mládež NDětské rybářské závody28
27.05.2017Praha - Zbraslav Npouze 3 z 313
27.05.2017Vícenice NZávod Úslavského poháru33
27.05.2017Trutnov Npouze 20 ze 6120
27.05.2017Telce NRybářské závody24
27.05.2017Babice mládež Npouze 3 z ?3
27.05.2017Vrbno mládež NDětské rybářské závody15
27.05.2017Vrbno NVrbenský kapr54
27.05.2017Knířov N   Rybářské závody36
27.05.2017Blovice mládež Npouze 3 ze 423
27.05.2017Lubenec NZávod dvojic30
26.05.2017Klášterec nad Orlicí muška jedn. N1. liga LRU – muška40
21.05.2017Slatiňany NRybářské závody67
21.05.2017Jemnice NO Pohár Barchanu39
21.05.2017Česká Třebová mládež NDětské rybářské závody27
21.05.2017Vítězná u Kocléřova N2. kolo KS FISH27
21.05.2017Lysá nad Labem NOkrouhlík56
20.05.2017Zeměchy mládež U15 NDětské rybářské závody19
20.05.2017Týnec nad Sázavou mládež N   O Pohár předsedy SÚS67
20.05.2017Jimramov feeder NRybářské závody26
20.05.2017Dlouhoňovice N   Rybářské závody43
20.05.2017Brno mládež Npouze 5 ze 725
20.05.2017Bylany N   Rybářské závody21
20.05.2017Měšice NRybářské závody50
20.05.2017Žákava NZávod Úslavského poháru24
20.05.2017Jemnice mládež Npouze 3 ze 423
20.05.2017Zeměchy mládež U12 NDětské rybářské závody U1227
20.05.2017Stéblová NRybářské závody70
20.05.2017Pacov NPacovský kapr47
20.05.2017Hluboká feeder týmy N1.kolo II. Liga sk A feeder 14
20.05.2017Počátky NRybářské závody62
20.05.2017Dolní Bukovsko mládež NStrhánka 201726
20.05.2017Pustá Kamenice N   Kamenický losos70
20.05.2017Loučky NRybářské závody11
20.05.2017Kamenné Žehrovice plavaná ženy NMiČR žen jednotlivci11
20.05.2017Týnec nad Sázavou NMládež 16-18 O pohár předsedy SÚs6
20.05.2017Svídnice-Presy muška junioři NMČR jun. - řeka 42
20.05.2017Hulvácké Benátky NKvětnový závod26
20.05.2017Jaroměř NOslavy 120 let51
20.05.2017Česká Třebová NRybářské závody42
20.05.2017Vyšší Brod přívlač NII. liga sk. A 1.kolo14
20.05.2017Stráž pod Ralskem plavaná jedn. NKrajský přebor plavaná – jarní kolo23
20.05.2017Ledenice N   Memoriál J. Cukra30
20.05.2017Kolovraty N   Rybářské závody31
20.05.2017Kolovraty mládež NRybářské závody36
20.05.2017Ostrata Npouze 3 z 543
20.05.2017Bartošovice N24 hodin, pouze 10 ze 3410
20.05.2017Chomutov muška NChomutovský korbel30
20.05.2017Dobroměřice NRybářské závody15
20.05.2017Rožďalovice Hasina NRybářské závody70
20.05.2017Planá nad Lužnicí feeder mládež Nnáborový závod feeder19
17.05.2017Praha Kyje NII. ročník Velké ceny SPS Prezidium Praha25
17.05.2017Praha Kyje týmy NII. ročník Velké ceny SPS Prezidium Praha6
14.05.2017Skuteč mládež NDětské rybářské závody32
14.05.2017Podivín mládež Npouze 7 z 527
14.05.2017Kolešov NO pohár starosty42
14.05.2017Přerov feeder jednotlivci N2.kolo Divize/KP SMS feeder27
14.05.2017Ivančice mládež U15 Npouze 3 z 183
14.05.2017Ivančice mládež U10 Npouze 3 z 323
14.05.2017Dřenice NRybářské závody39
14.05.2017Markovice N   Rybářské závody35
13.05.2017Šumperk plavaná U20 NMiČR U15 - U25 - plavaná 14
13.05.2017Vlašim mládež N   Dětské rybářské závody18
13.05.2017Šumperk plavaná U15 NMiČR U15 - U25 - plavaná 18
13.05.2017Brandýs nad Labem N   pouze 10 ze 10910
13.05.2017Doksy NPouze 7 z ???7
13.05.2017Šumperk plavaná U25 NMiČR U15 - U25 - plavaná 10
13.05.2017Zaječí feeder jednotl. N1.kolo AWA-S CUP 2017 feeder24
13.05.2017Hradec Králové mládež U18 Nkategorie 15-18 let14
13.05.2017Hradec Králové mládež U15 N   Kategorie 10-15 let30
13.05.2017Hradec Králové mládež U10 Nkateg. do 10ti let36
13.05.2017Hlavňov N   Grimův pohár47
13.05.2017Lipnice nad Sázavou NRybářské závody35
13.05.2017Nouzov N   Rybářské závody33
13.05.2017Veselá u Mnichova Hradiště N   Rybářské závody79
13.05.2017Drozdice NRybářské závody50
13.05.2017Měcholupy NZávod Úslavského poháru29
13.05.2017Bělá pod Bezdězem NZávody pro členy MO38
13.05.2017Lužec nad Vltavou N   Rybářské závody49
13.05.2017Lužec nad Vltavou mládež N   Dětské rybářské závody16
13.05.2017Darkovice Npouze 3 z ?3
13.05.2017Pávov NJarní Dubák11
13.05.2017Příštpo NRybářské závody16
13.05.2017Skuteč NRybářské závody79
13.05.2017Humpolec(Hadina) N   Hadina CUP 201764
13.05.2017Hlavňov mládež N   Zlatá rybka10
13.05.2017Doksy mládež ? Npouze 3
13.05.2017Podivín Npouze 7 ze 657
13.05.2017Skoronice muška týmy NJARNÍ KOLO Krajské divize 5
13.05.2017Velká Černoc NKvětnový pohár50
13.05.2017Ivnačice Npouze 3 ze 713
13.05.2017Přerov feeder jedn. N1.kolo Divize/KP SMS feeder 30
13.05.2017Nová Ves muška N IX. Jihlavský pohár MK AKVAREST muška 40
13.05.2017Bystré Npouze 10 z ?10
13.05.2017Mirovice NRybářské závody45
13.05.2017Vrčeň N   Rybářské závody14
13.05.2017Neratovice feeder jednotlivci N1. kolo Divize/KP SÚS feeder27
13.05.2017Nakvasovice NRybářské závody44
11.05.2017Plzeň mládež NPlzeňský plaváček U1527
11.05.2017Plzeň junioři NPlzeňský plaváček U184
08.05.2017Lázně Bohdaneč N   Běloba Cup33
08.05.2017Loket Npouze 3 z 343
08.05.2017Hošťalovice N   Rybářské závody70
08.05.2017Želčany NPloutef Fest 201743
07.05.2017Břeclav mládež Npouze 3 z ?3
07.05.2017Morašice NRybářské závody47
07.05.2017Jablunkov mládež Npouze 4 z 474
07.05.2017Nové Sedlo mládež NDětské rybářské závody33
07.05.2017Lohenice mládež NDětské rybářské závody58
07.05.2017Trhové Sviny mládež NDětské rybářské závody63
06.05.2017Božice NPouze 3 ze 703
06.05.2017Kopidlno NRybářské závody16
06.05.2017Kameničky feeder jednotlivci N1.kolo II. Liga sk B feeder 27
06.05.2017Božice mládež NPouze 3 z 243
06.05.2017Kněževes NRybářské závody43
06.05.2017Křižánky mládež NPouze 3 z 383
06.05.2017Jičín (Dvorce) mládež NDětské rybářské závody24
06.05.2017Pečky plavaná U15 NStředočeská juniorka MAVER17
06.05.2017Veselí nad Lužnicí NRybářské závody96
06.05.2017Stará Boleslav mládež Npouze 11 z ?11
06.05.2017Nečtiny NRybářské závody12
06.05.2017Břeclav NPouze 3 ze 703
06.05.2017Uhersko N   Rybářské závody31
06.05.2017Světlá nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody50
06.05.2017Světlá nad Sázavou NRybářské závody82
06.05.2017Pečky plavaná U20 NStředočeská juniorka MAVER 2
06.05.2017Nová Ves u Chotěboře N   Rybářské závody37
06.05.2017Jaroměř NRybářské závody83
06.05.2017Mladá Boleslav MČR plavaná NMeMiČR handicapovaných rybářů 19
06.05.2017Dehtín NPrvních 2020
06.05.2017Budislav NRybářské závody41
06.05.2017Jiříkov přívlač NKrajský přebor 201717
06.05.2017Božejov týmy N   Božejov Cup 50 Hodin10
06.05.2017Puclice N   Rybářské závody32
06.05.2017Jablunkov Npouz 5 z 845
06.05.2017Náchod Babí NBagr 201728
06.05.2017Nový Dvůr feeder jedn. N2.kolo 1. LIGA feeder42
06.05.2017Trhové Sviny ženy NRybářské závody žen25
06.05.2017Morašice mládež Npouze 3 z ?3
06.05.2017Hubálov mládež NDětské rybářské závody10
06.05.2017Lohenice NKomora 201768
06.05.2017Bylany (Most) NRybářské závody16
06.05.2017Trhové Sviny NRybářské závody91
05.05.2017Vrbčany NPapaja sranda Cup10
05.05.2017Letny týmy NPunk Carp Tour první jízda16
05.05.2017Skuteč NSkutečský Mikbaits Cup 5. ročník 16
01.05.2017Pečky mládež U15 NDětské rybářské závody14
01.05.2017Pečky mládež dívky NDětské rybářské závody12
01.05.2017Pečky mládež U10 NDětské rybářské závody16
01.05.2017Sendražice NRybářské závody35
01.05.2017Klášter u Nepomuku NPrvních 2020
01.05.2017Bylany (Most) NRybářské závody51
30.04.2017Rožmitál pod Třemšínem mládež NDětské rybářské závody46
30.04.2017Kostelec nad Orlicí N   Rybářské závody40
30.04.2017Týnec nad Labem Npouze 3 ze 453
30.04.2017Podlesí u Příbrami NRybářské závody41
29.04.2017Zahájí Npouze 3 z 183
29.04.2017Břeclav feeder N   1.kolo Divize/KP MRS feeder 18
29.04.2017Pšánky N   Horské kolo na udici34
29.04.2017Dolní Věstonice mládež N   Pouze 3 ze 373
29.04.2017Dolní Věstonice N   Pouze 10 z 5910
29.04.2017Kladruby N   Handicepovaní rybáři36
29.04.2017Zahájí mládež N3 z 103
29.04.2017Rožmitál pod Třemšínem N   Rybářské závody43
29.04.2017Lošany N   Rybářské závody28
29.04.2017Těchobuz N   O Pohár předsedy54
29.04.2017Hostinné Npouze 3 z ?3
29.04.2017Dobrá Voda u Březnice NRybářské závody51
29.04.2017Zámostí - Blata NPařez23
29.04.2017Veselí nad Lužnicí mládež NDětské rybářské závody40
29.04.2017Šlapanice Npouze 15 z ?15
29.04.2017Týnec nad Labem mládež NDětské rybářské závody32
29.04.2017Červený Kostelec NKrčmařík47
29.04.2017Lubenec NRybářské závody41
29.04.2017Zájezdec NRybářské závody34
29.04.2017Dymokury ženy Npouze 5 ze 165
29.04.2017Kamenné Žehrovice feeder NPřebor Čech 201745
29.04.2017Brušperk plavaná jedn. NII. liga - 1. kolo - C plavaná40
29.04.2017Jindřichův Hradec plavaná jedn. NII. liga - 1. kolo - A plavaná49
29.04.2017Kynšperk nad Ohří NRybářské závody30
29.04.2017Domažlice NTři Vrby57
29.04.2017Černá u Bohdanče NBohdanečská vydra41
28.04.2017Sedlčánky plavaná jedn. NII. liga - 1. kolo - B - plavaná 48
23.04.2017Vítězná u Kocléřova N1. kolo KS FISH39
23.04.2017Vlíněves senioři muška NMONFISH Senior BOAT CUP14
23.04.2017Miletín mládež N   Dětské rybářské závody24
23.04.2017Malá Skála mládež NKulaťák28
23.04.2017Veselíčko mládež N   pouze 3 z 333
23.04.2017Ledce N16. ROČNÍK MEMORIÁLU J. TOMEŠE 36
22.04.2017Krásné feeder N1.liga feeder41
22.04.2017Vlíněves junioři muška NMONFISH Junior BOAT CUP24
22.04.2017Pašinka NRybářské závody21
22.04.2017Jindřichův Hradec NNOVA DOMUS59
22.04.2017Humpolec NCejnobraní34
22.04.2017Hruškov N24 hodin nonstop20
22.04.2017Malá Skála N   Kulaťák79
22.04.2017Velká Jesenice N   Velkojesenický pohár49
22.04.2017Jordánek u Miletína N   Rybářské závody46
22.04.2017Kosova Hora N   Kaufmaňák - pouze 10 ze 4610
22.04.2017Karviná NMemoriál bří Wraniků16
22.04.2017Tůň u Loukova NJarní závody83
22.04.2017Kobylníky NJarní závody22
22.04.2017Zeměchy N   Kralupský kapr69
22.04.2017Polička NRedbass Cup přívlač287
22.04.2017Poděbrady přívlač Njuniorská liga 3. kolo43
22.04.2017Libčeves NRybářské závody19
22.04.2017Jindřichův Hradec NNOVA DOMUS U1511
22.04.2017Semněvice N   pouze 4 z 364
22.04.2017Kolín Npouze 3 z 893
22.04.2017Veselíčko N   pouze 3 ze 433
22.04.2017Hulvácké Benátky NBenátská liga42
22.04.2017Otovice NRybářské závody23
22.04.2017Březník NRybářské závody6
22.04.2017Příbram NO Pohár předsedy46
22.04.2017Lukov N27. rybářské závody44
21.04.2017Dobrá Voda týmy N   Papaja Mustang Cup22
21.04.2017Květoňov muška NMČR muška jezero40
21.04.2017Květoňov muška ženy NMČR muška jezero6
20.04.2017Plzeň NHavelkův bič40
16.04.2017Dřenice dvojice NZávod dvojic20
16.04.2017Plzeň feeder do 18let NKrajský přebor ve feederu do 18let7
16.04.2017Plzeň feeder NKrajský přebor mládeže ve feederu15
16.04.2017Hluboká nad Vltavou feeder N1.kolo KP JÚS feeder24
15.04.2017Ostrava Poruba mládež N   Pohár Svinovských tůní18
15.04.2017Dvorce mládež N10 z 2110
15.04.2017Bakov nad Jizerou NRybářské závody42
15.04.2017Planá nad Lužnicí feeder N   mládež feeder15
15.04.2017Lačnov NRybářské závody40
15.04.2017Třebechovice pod Orebem NRybářské závody123
15.04.2017Dvorce NDvorecké brko49
15.04.2017Břeclav N   Plavaná 1.liga49
15.04.2017Nasavrky Npouze 30 ze 6430
15.04.2017Telce NPohár ředitele Ekostaveb Louny39
15.04.2017Víceměřice NRybářské závody24
15.04.2017Ostrava Poruba N   Pohár Svinovských tůní9
15.04.2017Ostrava Poruba N   Pohár Svinovských tůní začátečníci13
15.04.2017Ostrava Poruba dorost N   Pohár Svinovských tůní18
14.04.2017Starý Kolín NRybářské závody45
14.04.2017Blšany u Loun NRybářské závody17
14.04.2017Chranišov NRybářské závody30
09.04.2017Velký Přelov N   Zebco Europe cejnobraní57
09.04.2017Vodňany NJČ zimní liga feeder 3.kolo29
09.04.2017Zdislavice mládež N   Dětské rybářské závody19
08.04.2017Smolnice NRybářské závody52
08.04.2017Jestřabice NRedbass Cup přívlač90
08.04.2017Polouvsí jednotlivci NDaiwa Cup přívlač43
08.04.2017Polouvsí dvojice NDaiwa Cup přívlač22
08.04.2017Polička NMonfish Cup muška100
08.04.2017Rachyně přívlač NPohár Rachyně - 5. ročník 52
08.04.2017Broumov dvojice NZávod dvojic18
08.04.2017Horní Lipka N   dvojboj muška - vláčka16
08.04.2017Břeclav NPreston Cup50
08.04.2017Krašovice NRybářské závody102
01.04.2017Jestřabice NJestřabický jarní maraton dvojic muška43
01.04.2017Polička NCrazy Fish Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači 191
01.04.2017Křesetice N   Rybářské závody47
01.04.2017Dymokury NRybářské závody71
01.04.2017Rachyně NNáborový závod přívlač 5-9 let11
01.04.2017Rachyně NNáborový závod přívlač 10-14 let25
01.04.2017Rachyně NNáborový závod přívlač 15-18 let17
26.03.2017Karviná NPetrovický pstruh - pouze 15 ze 4415
25.03.2017Citonice NZávody dvojic13
25.03.2017Vrbová Lhota NRybářské závody56
25.03.2017Skalička N   Závod dvojic muška30
25.03.2017Zdislavice N   Zdislavický otvírák29
25.03.2017Skuteč Nmuška,vláčka79
25.03.2017Čelákovice NGrádo110
25.03.2017Čelákovice mládež NGrádo mládež27
25.03.2017Hulvácké Benátky NBenátská liga58
23.03.2017Hruškov N70·Qualific∙RCCC 2017 15
19.03.2017Poděbrady NPoděbradský duhák 2. ročník40
18.03.2017Vodňany N   JČ zimní liga feeder 2.kolo21
18.03.2017Libčeves N   Rybářské závody45
18.03.2017Sobáčov NOdlov bílé ryby40
18.03.2017Polička N   Jarní losos114
18.03.2017Vrbová Lhota N   FT Fishing CUP juniorská liga 37
18.03.2017Skuteč N   Josefovská muška41
11.03.2017Dřenice N   Dřenický duhák 201740
05.03.2017Sendražice NZahájení sezóny35
18.02.2017Řemíčov NLov na dírkách13
04.02.2017Řemíčov N   Lov na dírkách36
04.02.2017Přebozy NLov na dírkách16
29.01.2017Humpolec N   Novoroční pohár dírky45
21.01.2017Polička N   Pouze 12 ze 12712
21.01.2017Řemíčov N   Lov na dírkách16
14.01.2017Dalečín NDalečínská dírka69
14.01.2017Vrbová Lhota N   Lov na dírkách23

 

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.