Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 335 termínů závodů
V minulosti zadáno 4774 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2014 - 31.12.2014

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
31.12.2014Dlouhý most u Liberce NRybářské závody28
27.12.2014Podůlšany N   Rybářské závody25
14.12.2014Vítězná u Kocléřova NVánoční vláčka15
13.12.2014Brandýs nad Labem N   MS Range 3.kolo32
06.12.2014Křesetice N17
29.11.2014Polička N   Prosincová štika166
23.11.2014Starý Máteřov NRybářské závody21
17.11.2014Podůlšany N   Podzimní rybářské závody19
15.11.2014Vrbová Lhota N   Podzimní rybářské závody26
15.11.2014Sedlčánky - Čelákovice N   MS Range 2.kolo36
08.11.2014Polička NXIV. ročník poháru Poličský candát 363
08.11.2014Vrbová Lhota NPstruhové rybářské závody38
02.11.2014Sendražice N   Rybářské závody39
01.11.2014Nasavrky N   Podzimní rybářské závody37
01.11.2014Jestřabice NTradiční přívlačové závody 85
01.11.2014Vítězná u Kocléřova NZávod v lovu ryb přívlačí14
01.11.2014Křesetice N   Podzimní rybářské závody28
26.10.2014Radnice NRadnická plotice31
26.10.2014Vítězná u Kocléřova NPoslední nahození 201422
25.10.2014Polička N   XVIII. ročník závodu Podzimní muška99
25.10.2014Pardubice NLabský pohár32
25.10.2014Brandýs nad Labem - sektor B NMS Range 1.kolo - sektor B9
25.10.2014Brandýs nad Labem - sektor A NMS Range 1.kolo - sektor A9
18.10.2014Dolní Břežany N   pouze 3 z213
18.10.2014Dřenice dvojice část 1 NRybářské závody dvojic20
18.10.2014Dřenice dvojice část 2 NRybářské závody dvojic20
18.10.2014Karviná N   Larischův kapr4
11.10.2014Dobříš NOUKLEY CAP 9.ročník memoriálu Františka Charváta36
11.10.2014Třebešov N   Podzimní rybářské závody22
11.10.2014Skuteč NSkutečský pstroužek56
05.10.2014Vítězná u Kocléřova N   O putovní pohár KS-FISH 2014 4.kolo 28
05.10.2014Babín NPodzimní rybářské závody16
05.10.2014Kameničky N   pouze 37 z 6337
05.10.2014Bystřice nad Olší - mládež N   Podzimní rybářské závody35
04.10.2014Vrchlabí N   Feederový závod39
04.10.2014Bolehošť - mládež N   Podzimní rybářské závody10
04.10.2014Bolehošť N   Podzimní rybářské závody53
04.10.2014Vrbová Lhota NPodzimní rybářské závody28
04.10.2014Bystřice nad Olší N   Podzimní rybářské závody57
04.10.2014Kladruby u Vlašimi NPodzimní rybářské závody34
04.10.2014Polička N   19.ročník chytání pstruhů a štik na přívlač 220
28.09.2014Horšovský Týn N   pouze 25 ze 6425
28.09.2014Vítězná u Kocléřova NO POHÁR DĚKANA KRÁLOVÉDVORSKÉHO35
28.09.2014České Budějovice NČertík87
28.09.2014Levínská Olešnice N   Dolovná32
28.09.2014Ledce u Plzně NPodzimní rybářské závody62
28.09.2014Polouvsí mládež N   Rybářské závody58
27.09.2014Trhová Kamenice NZávody o vepřové26
27.09.2014Jaroměř N   O posvícenskou husu28
27.09.2014Kravsko NZámecká liga 5.závod17
27.09.2014Vlašim NO motorovou pilu44
21.09.2014Jablunkov - mládež N   Pouze 3 ze 493
20.09.2014Turkovice NRybářské závody36
20.09.2014Slatiňany N   O pohár starosty města Slatiňany58
20.09.2014Svratouch NRybářské závody46
20.09.2014Mozolov NO pohár předsedy MO Milevsko45
20.09.2014Jablunkov N   pouze 5 z 585
20.09.2014Velká Jesenice N   Rybářské závody30
14.09.2014Týniště nad Orlicí - mládež NS dopomocí i bez43
14.09.2014Nové Město na Moravě - mládež N22 z 2622
13.09.2014Český Brod N   Nouzov I.28
13.09.2014Nové Město na Moravě NKoupaliště 201442
13.09.2014Butov 2014 NButov 201435
13.09.2014Horka NHorecký kapr38
13.09.2014Otín NOtínská šupina42
13.09.2014Týniště nad Orlicí N   O pohár řeky Orlice66
13.09.2014Březůvky - ženy N   Rybářské závody žen12
13.09.2014Šluknov - mládež N   Dětské rybářské závody40
13.09.2014Dřenice NRybářské závody41
07.09.2014Lejšovka NRybářské závody59
07.09.2014Břeclav - mládež N   pouz 3 z 803
06.09.2014Humpolec dvojice 2 N   Humpolecká třicítka 201459
06.09.2014Humpolec dvojice 1 N   Humpolecká třicítka 201459
06.09.2014Dřenice N5. závod GP Pardubice35
06.09.2014Postupice u Benešova dvojice část 2 NKulišácká 24 hodin6
06.09.2014Postupice u Benešova dvojice část 1 NKulišácká 24 hodin6
06.09.2014Obruby - mládež NDětské rybářské závody20
06.09.2014Obruby NRybářské závody28
06.09.2014Česká Třebová - mládež N   Dětské rybářské závody25
06.09.2014Úsobí NRybářské závody21
06.09.2014Břeclav N   Podzimní rybářské závody3
31.08.2014Tample NRybářské závody21
30.08.2014Broumov NRybářské závody52
30.08.2014Hošťalovice - mládež N   pouze 3 ze 163
30.08.2014Vsetín N   Bečvanská muška24
30.08.2014Kamberk N   Rybářské závody28
30.08.2014Hrochův Týnec N   Rybářské závody18
30.08.2014Broumov - mládež NDětské rybářské závody8
30.08.2014Kostelec nad Orlicí N   Rybářské závody64
30.08.2014Kondrac NRybářské závody28
30.08.2014Ledeč nad Sázavou - mládež NDětské rybářské závody42
30.08.2014Telč NO pohár starosty města Telč74
29.08.2014Jaroměř N   Noční lov úhořů-memoriál J. Škopa 22
24.08.2014Hostinné N   O Labského krále 3.závod20
23.08.2014Hamry nad Sázavou NRybářské závody69
23.08.2014Bystřice nad Pernštejnem N   pouze 3 z 453
23.08.2014Dráchov - mládež NDětské rybářské závody14
23.08.2014Dráchov NIII. ročník Dráchovské rybačky16
23.08.2014Veselá u Semil N   Rybářské závody44
23.08.2014Bystřice nad Pernštejnem - mládež N   pouze 3 z 253
23.08.2014Rtyně v Podkrkonoší NKocourák14
16.08.2014Libchavy NGP Red Fish 1. ročník36
16.08.2014Babice u Říčan N   Karp Cup 2014 8. ročník21
09.08.2014Babín NRybářské závody25
09.08.2014Jedousov - mládež NDětské rybářské závody7
09.08.2014Jedousov NRybářské závody31
03.08.2014Trhová Kamenice NRybářské závody29
02.08.2014Svitavy NSvitavské brčko25
27.07.2014Sendražice N   Rybářské závody34
26.07.2014Chvalkovice NRybářské závody26
26.07.2014Soutice NRybářské závody37
26.07.2014Lužany NPřeštický feeder52
26.07.2014Senice NRybářské závody20
26.07.2014Sendražice - mládež NDětské rybářské závody17
20.07.2014Dřenice N4. závod GP Pardubice37
20.07.2014Přepychy - mládež NDětské rybářské závody33
19.07.2014Jimramov NJimramovský kapr 201465
19.07.2014Lukov dvojice část 1 N   18 hodin svérázného rybolovu22
19.07.2014Chleby NRybářské závody11
19.07.2014Lukov dvojice část 2 N   18 hodin svérázného rybolovu22
19.07.2014Přepychy NRybářské závody77
12.07.2014Kostelec nad Orlicí N   Kostelecký sedmihodinový masakr36
12.07.2014Stašov NRybářské závody83
12.07.2014Janov u Dobrušky NRybářské závody40
12.07.2014Český Brod - oprava NPouze TOP 10 z ?10
06.07.2014Zahrádky - Strmilov - mládež N   Dětské rybářské závody14
06.07.2014Trhová Kamenice - mládež NDětské rybářské závody20
05.07.2014Zahrádky - Strmilov NRybářské závody18
05.07.2014Brno - Obřany NSvitavský pohár 201429
05.07.2014Králíky NPouze pro členy MO37
05.07.2014Trhová Kamenice N   O Pohár vítězů60
29.06.2014Bítovánky N   Rybářské závody22
29.06.2014Králíky - položená N   O pohár města Králíky39
28.06.2014Nová Ves NActive mix - Podnoveská plavačka 201424
28.06.2014Kunovice NPouze 3 z 903
28.06.2014Králíky - plavaná N   O pohár města Králíky39
28.06.2014Polička - mládež N IV. ročník dětských závodů O pohár starosty 44
27.06.2014Hostinné NNoční rybářské závody21
27.06.2014Velký Šenov N   O pohár MO ČRS Velký Šenov16
27.06.2014Vítězná u Kocléřova NNoční rybářské závody28
23.06.2014Chlumec (Ústí nad Labem) část 1 NDvojice část 116
23.06.2014Chlumec (Ústí nad Labem) část 2 NDvojice část 216
22.06.2014Citonice NSkalka29
22.06.2014Dřenice NRybářské závody41
22.06.2014Vítězná u Kocléřova NO putovní pohár KS Fish - 2.kolo26
21.06.2014Fryšták NNoční rybářské závody5
21.06.2014Březůvky - mládež N   pouze 23 ze 4323
21.06.2014Kravsko N   Zámecká liga 4.závod12
21.06.2014Humpolec N   O 100 kg prase96
21.06.2014Kladina N   Rybářské závody43
21.06.2014Velký Osek - mládež NLittle CM - 5. kolo12
21.06.2014Humpolec - mládež N   Dětské rybářské závody24
20.06.2014Jimramov - dvojice část2 NZávod dvojic40
20.06.2014Jimramov - dvojice část1 NZávod dvojic40
15.06.2014Opočno mládež kat.2 NDětské rybářské závody - s pomocí22
15.06.2014Opočno mládež kat.1 NDětské rybářské závody - samostatné31
15.06.2014Tample dvojice část 1 N   Závod dvojic15
15.06.2014Tample dvojice část 2 N   Závod dvojic15
15.06.2014Postupice u Benešova NVolejovka Cup 201432
15.06.2014Hodkovice nad Mohelkou - mládež Npouze 21 z 3121
14.06.2014Stárkov mládež N   Dětské rybářské závody47
14.06.2014Chlístov NRybářské závody29
14.06.2014Radotín N   pouze 5 ze ?5
14.06.2014Brandýs nad Orlicí Npouze 15 z ?15
14.06.2014Strakonice dvojice část 2 N24 hodin na Střele21
14.06.2014Hodkovice nad Mohelkou NMemoriál P. Vnuka pouze 36 z 4436
14.06.2014Strakonice dvojice část 1 N24 hodin na Střele21
14.06.2014Svatá Kateřina NRybářské závody25
14.06.2014Dřenice - mládež NDětské rybářské závody20
14.06.2014Opočno N   Zámecký pohár 201472
08.06.2014Předklášteří - mládež Npouze 7 z 277
08.06.2014Hradec Králové N   dvojboj - rybářská část24
08.06.2014Vrchlabí - mládež N   Dětské rybářské závody24
08.06.2014Týn nad Vltavou - mládež N   pouze 13 z 5313
08.06.2014Bělá pod Bezdězem mládež N   Dětské rybářské závody64
07.06.2014Vejprty - mládež N   Dětské rybářské závody18
07.06.2014Tábor mládež NPouze 7 z 127
07.06.2014Ivančice - dvojice část 1 NIvančická 24 hodinovka13
07.06.2014Tábor N   Pouze 9 ze 439
07.06.2014Radotín - mládež N   pouze 5 ze ?5
07.06.2014Týn nad Vltavou N   pouze 13 z 6313
07.06.2014Teplice N   Pouze vítěz z 261
07.06.2014Břeclav N   Grand Prix Včelín, pouze 3 z 723
07.06.2014Hradec Králové NRybářské závody30
07.06.2014Komáří NRybářské závody66
07.06.2014Vrchlabí N   Rybářské závody49
07.06.2014Nučice NPouze 8 ze 438
07.06.2014Ledeč nad Sázavou NHutě67
07.06.2014Stéblová N   Rybářské závody90
07.06.2014Ivančice - dvojice část 2 NIvančická 24 hodinovka13
07.06.2014Libchavy N   Libchavský kapr 201425
07.06.2014Komáří - mládež N6
07.06.2014Božice dvojice část 1 NMaraton 25 hodin16
07.06.2014Božice dvojice část 2 NMaraton 25 hodin16
07.06.2014Božičany N   Pouze 10 ze 3010
01.06.2014Dlouhý Újezd - mládež NDětské rybářské závody52
01.06.2014Náchod NPodborský rybník63
01.06.2014Třebíč NMarkovka15
01.06.2014Liberk - mládež NDětské rybářské závody29
31.05.2014Zakřany NZakřanská šupinka17
31.05.2014Jesenice u Rakovníka NRybářské závody67
31.05.2014Olešná u Rakovníka - mládež N   Dětské rybářské závody65
31.05.2014Třebíč - mládež N6 z 266
31.05.2014Červený Hrádek u Nové Říše NRybářské závody57
31.05.2014Ostroměř NVojický kapr 201441
31.05.2014Vranovská Ves - mádež NDětské rybářské závody7
31.05.2014Kfely - mládež N   Little CM - 4. kolo10
31.05.2014Liberk NRybářské závody36
31.05.2014Dlouhý Újezd NRybářské závody94
31.05.2014Přepychy N   Zlatý karas 8. ročník51
31.05.2014Pokojov NPokojovský kapr 201430
25.05.2014Jemnice N   O putovní pohár Barchanu50
25.05.2014Polouvsí mládež N   Dětské rybářské závody39
24.05.2014Brno - Holásky - mládež NDětské rybářské závody31
24.05.2014Kelč - mládež NDětské rybářské závody7
24.05.2014Buřenice NRybářské závody 5.ročník30
24.05.2014Kopidlno - mládež NDětské rybářské závody15
24.05.2014Jimramov - mládež NDětské rybářské závody9
24.05.2014Česká Lípa NDubice31
24.05.2014Praha - Vysočany N   Rybářské závody9
24.05.2014Česká Třebová N   Memoriál Jardy Pelikána46
24.05.2014Lubenec - dvojice část 2 N   12ti hodinový závod dvojic30
24.05.2014Lubenec - dvojice část 1 N   12ti hodinový závod dvojic30
24.05.2014Bělá pod Bezdězem NRybářské závody pro členy MO19
24.05.2014Jimramov NRybářské závody34
24.05.2014Jemnice - mládež N   Pouze 3 z 373
24.05.2014Vrbová Lhota N3. závod GP Pardubice24
24.05.2014Seník u Přelouče NRybářské závody54
24.05.2014Nová Ves u Chotěboře NRybářské závody19
24.05.2014Kelč NRybářské závody41
24.05.2014Žďár nad Sázavou - mládež NBránský kapr31
18.05.2014Vítězná u Kocléřova dvojice 1 NDvojice část 111
18.05.2014Vítězná u Kocléřova dvojice 2 NDvojice část 211
18.05.2014Hostinné NO Labského krále 2.závod19
17.05.2014Ježkovice NPouze 5 z 195
17.05.2014Český Brod N   Nouzov I - 10 z 6210
17.05.2014Polička NPeklo76
17.05.2014Žďár nad Sázavou - mládež NLittle CM - 3. kolo20
17.05.2014Sehradice N   pouze 3 z ?3
17.05.2014Velké Poříčí - mládež N10
17.05.2014Velké Poříčí NV. ročník52
17.05.2014Jičín - Dvorce N23 z 2923
17.05.2014Veselá N   40 z ?40
17.05.2014Buš - mládež N   Obě kategorie dohromady21
17.05.2014Úsobí NRybářské závody34
17.05.2014Knířov NRybářské závody21
17.05.2014Pacov NPacovský kapr64
17.05.2014Drozdice NRybářské závody37
17.05.2014Černá Hora NFeeder Cup Ryby-rybky-rybičky39
17.05.2014Varvažov N   Dětské rybářské závody 7 ze 437
17.05.2014Náchod-Babí NBagr 201412
16.05.2014Skuteč - dvojice část 1 N   Dvojice část 116
16.05.2014Skuteč - dvojice část 2 N   Dvojice část 216
11.05.2014Pěkov u Police nad Metují NDětské rybářské závody44
11.05.2014Břeclav - mládež N   pouz 3 z 503
10.05.2014Slatiňany N   O pohár starosty města Slatiňany61
10.05.2014Břeclav N   Včelín jaro 20143
10.05.2014Bohdalov NBohdalov 201443
10.05.2014Jičín - mládež NDětské rybářské závody20
10.05.2014Humpolec dvojice 2 NHadina CUP - část 265
10.05.2014Pěkov u Police nad Metují N   Grimův pohár61
10.05.2014Humpolec dvojice 1 NHadina CUP - část 165
10.05.2014Žirovnice NBudín 201490
10.05.2014Kamenice NKamenice 201460
10.05.2014Hrušovany nad Jevišovkou NMemoriál Josefa Vidourka54
10.05.2014Strakonice N   Saník 201449
10.05.2014Dolní Věstonice - mládež N   16 z 2416
10.05.2014Budíškovice - mládež N   pouze 3 ze 413
10.05.2014Trutnov - Dolce NRybářské závody81
10.05.2014Lipnice nad Sázavou NPouze 25 z 3625
10.05.2014Otín u Stonařova NOtínská šupina59
10.05.2014Kopidlno NRybářské závody18
10.05.2014Štěpánov N   Rybářské závody82
08.05.2014Hošťalovice N   Rybářské závody66
08.05.2014Strakonice - mládež N32
08.05.2014Levínská Olešnice NTradiční jarní závody44
08.05.2014Karviná N Memoriál Zbigněva Wranika36
08.05.2014Velký Šenov N   8
08.05.2014Radnice NRybářské závody17
04.05.2014Bělá pod Bezdězem N   Bělský kapr IX. ročník84
04.05.2014Luže - mládež NDětské rybářské závody34
04.05.2014Morašice N   Pouze ze 493
04.05.2014Jablunkov - mládež N   pouze 3 ze 473
03.05.2014Budislav NRybářské závody46
03.05.2014Vranovská Ves NJarní rybářské závody21
03.05.2014Jaroměř N   Rybářské závody Trojice59
03.05.2014Žitná NRybářské závody48
03.05.2014Jablunkov N   pouze 7 z 807
03.05.2014Světlá nad Sázavou N82
03.05.2014Velká nad Veličkou N   Pouze 3 z 373
03.05.2014Morašice - mládež NPouze 3 z 253
03.05.2014Bílovec N   Setinská ploutev pouze 3 ze 443
03.05.2014Lednice NPouze 6 ze 1406
03.05.2014Dřenice N2. závod GP Pardubice33
01.05.2014Bojkovice N   pouze 3 z 613
01.05.2014Velká nad Veličkou N   Dětské rybářské závody pouze 5 z 345
01.05.2014Roudnice nad Labem - mládež N   pouze 10 z 2910
01.05.2014Chlumec (Ústí nad Labem) N   Rybářské závody8
01.05.2014Sendražice NSendražický kapřík33
01.05.2014Roudnice nad Labem N   TOP 5 z 535
01.05.2014Radnice NRybářské závody20
27.04.2014Ledce u Plzně N13. rocnik memorialu J. Tomeše72
27.04.2014Horšovský Týn N15 z 3515
27.04.2014Bystřice nad Olší - mládež N   pouze 42 ze 10042
27.04.2014Vítězná u Kocléřova NO putovní pohár KS Fish - 1.kolo34
27.04.2014Lukov N   Závod juniorů33
27.04.2014Tůň u Loukova - mládež N36
27.04.2014Holice NRybářské závody37
27.04.2014Šenov NDětské rybářské závody27
27.04.2014Malá Skála - mládež N   Rybářské závody mládeže Kulaťák33
26.04.2014Lhota za Červeným Kostelcem NRybářské závody46
26.04.2014Holice - mládež NDětské rybářské závody29
26.04.2014Rychvald N   Nový stav96
26.04.2014Šenov N   20
26.04.2014Starý Mateřov NRybářské závody25
26.04.2014Žiželice nad Cidlinou NDětské rybářské závody83
26.04.2014Předboř N60
26.04.2014Zájezdec NRybářské závody48
26.04.2014Velké Dvorce NJarní rybářské závody15
26.04.2014Lukov N   24. rybářské závody50
26.04.2014Malá Skála N   Rybářské závody Kulaťák81
26.04.2014Bystřice nad Olší N   pouze 49 ze 11449
26.04.2014Počátky NPouze 16 z ?16
26.04.2014Olešná u Rakovníka NRakovnický kapr110
26.04.2014Tůň u Loukova N102
26.04.2014Miletín NJordánek 20 z ??20
26.04.2014Třinec NPouze 3 ze 493
26.04.2014Hustopeče nad Bečvou NPouze TOP 10 z ?10
26.04.2014Horka - oprava NPísník 201465
26.04.2014Pšánky N   pouze 25 z ?25
20.04.2014Lejšovka NTradiční jarní závody64
19.04.2014Třebechovice pod Orebem N111
19.04.2014Polička N   Jarní přívlač131
19.04.2014Černá Hora - mládež NLittle CM - 2. kolo15
19.04.2014Bakov nad Jizerou N   92
19.04.2014Veltruby N   Veltrubské prase na udici66
13.04.2014Přerov N   Laguna CUP junior13
13.04.2014Hostinné NO Labského krále - 1.závod29
12.04.2014Libuň NPouze 38 ze 7238
12.04.2014Kravsko N   Zámecká liga 3.závod27
12.04.2014Přerov NLaguna CUP - uvedeno 30 záv. z 5030
12.04.2014Poděbrady - mládež N   pouze 5 z 155
12.04.2014Poděbrady N   Poděbradský kapr - 65 ze 13465
12.04.2014Vrbová Lhota NJarní závody40
05.04.2014Černíč NRed carp 2014 cejn25
05.04.2014Stéblová NČudla Cup 1.ročník19
05.04.2014Skuteč NMuška-třpytka TOP 1010
29.03.2014Dymokury N   5. rybářské závody66
29.03.2014Pašinka N1. rybářské závody38
29.03.2014Křesetice NZahajovací závod 201448
22.03.2014Klobuky N   Jarní rybářské závody25
22.03.2014Kravsko N   Zámecká liga 2.závod29
16.03.2014Vítězná u Kocléřova NDolovná 1.ročník 201426
02.03.2014Sendražice NPrvní sendražický kapřík 201431
01.03.2014Vrbová Lhota NLov pstruhů40
01.03.2014Kravsko N   Zámecká liga 2014 - 1.závod19
23.02.2014Medlešice NPrvní závody 201434
08.02.2014Dalečín N   Dalečínská dírka II.ročník25
12.01.2014Vítězná u Kocléřova N1. závod 201425

 

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.