Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 329 termínů závodů
V minulosti zadáno 4774 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
31.12.2016Dlouhý Most NSilvestrovský závod49
31.12.2016Horní Žďár N   Rybářské závody7
25.12.2016Podůlšany ženy NVánoční kapřík 26
25.12.2016Podůlšany N   Vánoční kapřík 230
03.12.2016Křesetice N   O pohár zmrzlé prdele13
27.11.2016Rozkoš N   Vánoční kapřík 219
26.11.2016Pardubice N   Labská nudle 201719
19.11.2016Polouvsí dvojice NDaiwa Cup27
19.11.2016Polouvsí jednotlivci NDaiwa Cup54
19.11.2016Vrbová Lhota NPodzimní rybářské závody46
13.11.2016Zdislavice NLoučení se sezónou14
13.11.2016Chýšť N   Rybářský dobrodruh14
12.11.2016Jestřabice NMuška dvojice46
12.11.2016Kačov NKochánecká ouklej13
05.11.2016Otovice NRybářské závody16
05.11.2016Jestřabice NPřívlač dvojic51
05.11.2016Blšany u Loun NRybářské závody14
29.10.2016Křesetice N   Podzimní rybářské závody31
29.10.2016Skuteč NPřívlač61
29.10.2016Loučky NRybářské závody21
29.10.2016Vlašim NKotyho memoriál20
28.10.2016Blšany u Loun NRybářské závody33
28.10.2016Horní Lipka NHornolipecký dvojboj20
28.10.2016Jemniště NRybářské závody22
23.10.2016Kolešov NO pohár starosty V. ročník39
22.10.2016Dřenice N   Hungerfish Cup39
22.10.2016Kněževes NRybářské závody48
22.10.2016Tři Sekery mládež NPodzimní rybářské závody4
22.10.2016Tři Sekery N   Podzimní rybářské závody44
22.10.2016Vítězná u Kocléřova NKS Fish 4.kolo37
16.10.2016Sendražice NPodzimní rybářské závody35
15.10.2016Pokojov N   Rybářské závody31
15.10.2016Mladá Boleslav mladší žáci NJizerský okounek13
15.10.2016Uhersko N25 ze 4925
15.10.2016Rataje nad Sázavou N   Mazec Cup 201669
15.10.2016Mladá Boleslav starší žáci NJizerský okounek35
15.10.2016Podlesí u Příbrami NRybářské závody40
09.10.2016Ledce NPodzimní rybářské závody50
08.10.2016Vrchlabí N   Rybářské závody feeder45
08.10.2016Drozdice N   Memoriál Jana Švandy45
08.10.2016Karlovy Vary - Mezirolí NRybářské závody16
02.10.2016Lázně Bohdaneč N   Běloba Cup42
02.10.2016Bystřice nad Olší mládež Npouze 5 ze 665
02.10.2016Holýšov NRybářské závody84
01.10.2016Vrčeň N   Rybářské závody42
01.10.2016Bystřice nad Olší NPouze 3 ze 873
01.10.2016Horka u Chrasti NHorecký kapr37
01.10.2016Zdislavice N4. kol For Tour Volejovky25
01.10.2016Choteč N   Rybářské závody39
01.10.2016Telce NRybářské závody28
01.10.2016Vrčeň mládež N   Dětské rybářské závody21
28.09.2016České Budějovice Npouze 10 z ?10
28.09.2016Milešov u Velemína NMilešov 201635
28.09.2016Staňkov Npouze 5 ze 605
28.09.2016Křesetice N   Mistrovství Klubu jednotlivci55
28.09.2016Křesetice ženy NMistrovství Klubu ženy10
28.09.2016Křesetice NMistrovství Klubu veteráni10
28.09.2016Křesetice NMistrovství Klubu mládež8
25.09.2016Nové Město na Moravě mládež NDětské rybářské závody25
25.09.2016Polouvsí mládež N   Dětské rybářské závody46
25.09.2016Dřenice NRybářské závody48
24.09.2016Herálec N   Rybářské závody29
24.09.2016Jaroměř N   O posvícenskou husu41
24.09.2016Předměřice nad Jizerou NKačovský kapr43
24.09.2016Trhová Kamenice N   Rybářské závody30
24.09.2016Vlašim NRybářské závody34
24.09.2016Nové Město na Moravě NRybářské závody49
24.09.2016Polouvsí Npouze 10 z ?10
24.09.2016Tůň u Loukova NPodzimní rybářské závody25
18.09.2016Slatiňany NRybářské závody68
18.09.2016Kladruby mládež N11-15 let8
18.09.2016Kladruby mládež Ndo 10ti let12
17.09.2016Kladruby NRybářské závody27
17.09.2016Březnice NRybářské závody40
17.09.2016Dolní Bukovsko NZávody dvojic29
17.09.2016Dehtín NRybářské závody20
17.09.2016Drozdice ženy NRybářské závody žen17
17.09.2016Blšany u Loun NRybářské závody12
17.09.2016Darkovice NPouze 3 z ?3
17.09.2016Svratouch Npouze 30 ze 6330
17.09.2016Humpolec NCejnobraní19
17.09.2016Březůvky ženy NRybářské závody žen16
17.09.2016Milovy NZávody dvojic41
17.09.2016Hostákov NRybářské závody37
11.09.2016Týniště nad Orlicí mládež NKat. 10-15 let30
11.09.2016Týniště nad Orlicí mládež Nkat. do 10 let19
11.09.2016Lejšovka N   Rybářské závody45
10.09.2016Prosenická Lhota N   O pohár předsedy SÚS127
10.09.2016Týniště nad Orlicí NPohár řeky Orlice74
10.09.2016Měřín NRybářské závody128
10.09.2016Blížejov NRybářské závody57
10.09.2016Velká Jesenice NRybářské závody31
10.09.2016Hostinné NPoslední nahození23
10.09.2016Vítězná u Kocléřova NRybářské závody26
10.09.2016Bácovice NRybářské závody25
09.09.2016Hruškov N40 hodin nonstop22
04.09.2016Měřín mládež NDětské rybářské závody91
04.09.2016Lázně Bohdaneč N   Rybářské závody43
03.09.2016Bohumín N   pouze 3 z ?3
03.09.2016Humpolec dvojice N   Humpolecká 3064
03.09.2016Letiny NRybářské závody21
03.09.2016Letkovice mládež Npouze 17 ze 4717
03.09.2016Králíky NRybářské závody pro členy MO27
03.09.2016Hrochův Týnec NRybářské závody44
03.09.2016Tample NRybářské závody26
03.09.2016Veselá NRybářské závody79
02.09.2016Červený Kostelec NMemoriál V. Vondry dvojice31
27.08.2016Mšeno NRybářské závody41
27.08.2016Podůlšany N   Dvojboj14
27.08.2016Ledeč nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody43
27.08.2016Čečkovice NRybářské závody31
27.08.2016Dobroměřice NRybářské závody29
27.08.2016Kostelec nad Orlicí NPouze 50 z 8950
27.08.2016Broumov NRybářské závody57
27.08.2016Třeboň NTřeboňský kapr62
27.08.2016Nakvasovice NRybářské závody15
27.08.2016Lodín mládež NDětské rybářské závody15
27.08.2016Dačice NZávody dvojic23
27.08.2016Jindřichův Hradec mládež N   Dětské rybářské závody31
26.08.2016Jaroměř N   Noční lov úhořů27
21.08.2016Velké Dvorce NRybářské závody42
20.08.2016Hamry nad Sázavou N   Rybářské závody58
20.08.2016Dřenice ženy NRybářské závody žen18
20.08.2016Žebráky NRybářské závody30
20.08.2016Telce NPolonoční závody45
20.08.2016Veselá u Semil N   Rybářské závody30
20.08.2016Spyta N   Rybářské závody21
20.08.2016Robčice NRybářské závody19
20.08.2016Příbram na Moravě NRybářské závody25
20.08.2016Bystřice nad Pernštejnem Npouze 15 ze 3415
20.08.2016Brandýs nad Orlicí NZávody dvojic15
14.08.2016Dřenice NZávody dvojic11
14.08.2016Bolinka NRybářské závody10
13.08.2016Křesetice N   Rybářské závody39
06.08.2016Vranovská Ves NRybářské závody33
06.08.2016Drozdice N   Champions CUP 201633
31.07.2016Dřenice N   Pohár Jendy Hanuše37
31.07.2016Soutice mládež NDětské rybářské závody17
30.07.2016Soutice NRybářské závody51
30.07.2016Janov u Dobrušky NRybářské závody44
29.07.2016Bohdalec NZávody dvojic23
24.07.2016Václavice N3. závod FOR TOUR Volejovky30
24.07.2016Přepychy mládež NDětské rybářské závody29
24.07.2016Podůlšany ženy N   Závody žen14
23.07.2016Kocourov NRybářské závody12
23.07.2016Přepychy N   Rybářské závody89
17.07.2016Sendražice NRybářské závody35
17.07.2016Vysoké Březno N3.závod31
16.07.2016Jimramov mládež NJimramovský kapr16
16.07.2016Svitavy ženy N   registrované rybářky7
16.07.2016Vysoké Březno N2.závod30
16.07.2016Svitavy ženy nereg. NNeregistrované rybářky15
16.07.2016Hostinné NRybářské závody23
16.07.2016Jimramov NJimramovský kapr64
16.07.2016Vysoké Březno N1.závod43
15.07.2016Kladruby N24 hodin33
09.07.2016Brno NSvitavský pohár26
09.07.2016Všechlapy NRybářské závody33
09.07.2016Polička Npouze 17 z 5517
03.07.2016Králíky položená Npoložená34
03.07.2016Trhová Kamenice N   Rybářské závody59
02.07.2016Králíky NPlavaná31
02.07.2016Dolní Bousov veteráni NZávod veteránů8
02.07.2016Arneštovice NRybářské závody46
02.07.2016Bohdalec mládež NDětské rybářské závody10
02.07.2016Trhová Kamenice mládež NDětské rybářské závody21
02.07.2016Bohdalec NRybářské závody28
01.07.2016Jičín NDvorecký kapr23
25.06.2016Libořice NRybářské závody16
25.06.2016Blatná mládež N   10 z 2910
25.06.2016Příštpo dvojice NZávody dvojic9
25.06.2016Králíky mládež NDětské rybářské závody25
25.06.2016Hořehledy NRybářské závody22
25.06.2016Třebechovice pod Orebem - ženy NVelká cena spolku-kategorie ženy4
25.06.2016Třebechovice pod Orebem - mládež NVelká cena spolku-kategorie mládež11
25.06.2016Třebechovice pod Orebem N   Velká cena spolku88
25.06.2016Hřebečníky NRybářské závody23
25.06.2016Chlístov NRybářské závody23
25.06.2016Mladá Boleslav N   O Pohár předsedy MO81
19.06.2016Lázně Bohdaneč N   Odlov bílé ryby7
18.06.2016Myštěves N   Pohár prodejny Rybářský ráj58
18.06.2016Kladruby NDětské rybářské závody do 10ti let27
18.06.2016Kladruby mládež NDětské rybářské závody 11-15 let16
18.06.2016Bezděkov NRybářské závody20
18.06.2016Úsobí NRybářské závody29
18.06.2016Tample NRybářské závody20
18.06.2016Dlouhoňovice NTOP 10 ze ???10
18.06.2016Lestkov NRybářské závody41
17.06.2016Hostinné NNoční rybářské závody17
17.06.2016Jimramov NZávody dvojic40
12.06.2016Bedrč N2. závod FOR TOUR Volejovky27
12.06.2016Holice mládež N   Dětské rybářské závody34
12.06.2016Ivančice Nmládež nad 10 let6
12.06.2016Ivančice mládež Nmládež do 10 let23
12.06.2016Kácov mládež NDětské rybářské závody7
11.06.2016Želvice NRybářské závody20
11.06.2016Humpolec mládež N   Dětské rybářské závody28
11.06.2016Teplá NRybářské závody29
11.06.2016Humpolec N   Rybářské závody89
11.06.2016Týn nad Vltavou mládež NDětské rybářské závody26
11.06.2016Brandýs nad Orlicí NO Pohár starosty10
11.06.2016Dřenice mládež N   Dětské rybářské závody33
11.06.2016Hlinsko mládež Npouze 6 z 206
11.06.2016Týn nad Vltavou NRybářské závody30
11.06.2016Želetava N   Hadrava 12. ročník44
11.06.2016Olešná mládež do 10 let NDětské rybářské závody59
11.06.2016Stárkov mládež N   Dětské rybářské závody30
11.06.2016Olešná mládež 10-15 let NDětské rybářské závody48
11.06.2016Ivančice NRybářské závody10
11.06.2016Dobřív NRybářské závody37
11.06.2016Holice N   Rybářské závody67
11.06.2016Radovesnice NRybářské závody73
11.06.2016Brandýs nad Labem NPohár Labe41
11.06.2016Cizkrajov mládež Npouze 3 z ???3
05.06.2016Opočno mládež NDětské rybářské závody27
05.06.2016Vojice mládež NVojický kapřík 201619
05.06.2016Levínská Olešnice N   Rybářské závody52
05.06.2016Lysá nad Labem NMemoriál Fr. Bělského54
05.06.2016Slatiňany mládež NDětské rybářské závody55
05.06.2016Bystříčk mládež NDětské rybářské závody18
05.06.2016Polouvsí mládež NDětské rybářské závody53
04.06.2016Studénky NStudýnský červeňák - 28 ze 4228
04.06.2016Obruby mládež NTOP 10 z 1910
04.06.2016Otín NOtínská šupina43
04.06.2016Turkovice NRybářské závody27
04.06.2016Hradec Králové NRybářské závody44
04.06.2016Seč NRybářské závody20
04.06.2016Buřenice N   Rybářské závody29
04.06.2016Ledeč nad Sázavou N   Rybářské závody46
04.06.2016Polouvsí N   pouze 10 z ?10
04.06.2016Vojice NVojický kapr43
04.06.2016Vítězná u Kocléřova NKS Fish 2.kolo25
04.06.2016Sadová mládež NDětské rybářské závody18
04.06.2016Stéblová NRybářské závody70
04.06.2016Dobříkov NRybářské závody40
04.06.2016Bystříčko NRybářské závody11
04.06.2016Velké Poříčí mládež NDětské rybářské závody28
04.06.2016Opočno N   Zámecký pohár 10. ročník22
04.06.2016Smidary mládež NDětské rybářské závody12
04.06.2016Smidary ženy NZávody žen9
04.06.2016Smidary NRybářské závody17
04.06.2016Rtyně v Podkrkonoší N   Rybářské závody31
04.06.2016Obruby NTOP 10 z 3510
29.05.2016Vrchlabí mládež NDětské rybářské závody41
29.05.2016Náchod N   Rybářské závody50
29.05.2016Bělá pod Bezdězem mládež NDětské rybářské závody77
28.05.2016Trutnov NPeklo 201662
28.05.2016Kácov N   TOP 10 ze 10110
28.05.2016Zámrsk NRybářské závody28
28.05.2016Žákava NRybářské závody20
28.05.2016Kamberk NRybářské závody49
28.05.2016Jimramov NRybářské závody28
28.05.2016Kopidlno mládež NDětské rybářské závody28
28.05.2016Mladé Bříště N   Rybářské závody28
28.05.2016Nová Ves u Chotěboře mládež NDětské rybářské závody5
28.05.2016Nová Ves u Chotěboře N   Rybářské závody37
28.05.2016Pokojov NPokojovský kapr - TOP 10 z ?10
28.05.2016Přepychy N   Zlatý karas 10. ročník52
28.05.2016Štětí NRybářské závody89
28.05.2016Hrubšice Npouze 15 ze 10215
28.05.2016Bílovec Npouze 3 ze 493
28.05.2016Blovice mládež NDětské rybářské závody31
28.05.2016Dolní Bukovsko mládež NDětské rybářské závody28
28.05.2016Babice mládež N3 ze 433
28.05.2016Jimramov mládež NDětské rybářské závody8
28.05.2016Vrchlabí NRybářské závody29
22.05.2016Slatiňany NO pohár starosty80
21.05.2016Telce NCHY - TEP Cup20
21.05.2016Holásky - mládež NDětské rybářské závody33
21.05.2016Náchod Poříčí NRybářské závody52
21.05.2016Cizkrajov N15 z 5315
21.05.2016Počátky N   Rybářské závody77
21.05.2016Nakvasovice N   Rybářské závody46
21.05.2016Ostrava Nová Ves NBenátská liga 3. kolo29
21.05.2016Věvrov NRybářské závody34
21.05.2016Měšice NRybářské závody57
21.05.2016Třešť NRybářské závody36
21.05.2016Peklo NRybářské závody78
21.05.2016Měcholupy NRybářské závody19
21.05.2016Vítězná u Kocléřova N   Závody dvojic20
21.05.2016Náchod Poříčí mládež NDětské rybářské závody22
15.05.2016Vír mládež NDětské rybářské závody10
15.05.2016Dřenice NRybářské závody41
15.05.2016Nové Sedlo - Loučky NRybářské závody15
15.05.2016Skuteč mládež NDětské rybářské závody33
15.05.2016Jemnice N   Pouze TOP 10 ze 6010
15.05.2016Česká Třebová mládež N   Dětské rybářské závody26
14.05.2016Velká Černov N   Květnový pohár46
14.05.2016Vícenice NPouze 20 z ?20
14.05.2016Rožďalovice Hasina NRybářské závody85
14.05.2016Lipnice nad Sázavou N   Rybářské závody35
14.05.2016Vír NRybářské závody28
14.05.2016Český Brod NNouzov I.48
14.05.2016Trutnov NRybářské závody Dolce70
14.05.2016Česká Třebová NMemoriál J. Pelikána31
14.05.2016Skuteč NRybářské závody44
14.05.2016Humpolec NHadina CUP 201665
14.05.2016Dolní Bousov N11 z 1511
14.05.2016Veselá u Mnichova Hradiště N   Rybářské závody101
14.05.2016Praha Kolovraty NRybářské závody37
14.05.2016Praha Kolovraty mládež NDětské rybářské závody37
14.05.2016Knířov N   Rybářské závody31
14.05.2016Jičín NRybářské závody28
14.05.2016Drozdice NRybářské závody40
14.05.2016Příštpo NRybářské závody11
14.05.2016Pěkov N   Grimův pohár41
14.05.2016Budislav NRybářské závody52
14.05.2016Pěkov mládež N   Zlatá rybka 201623
14.05.2016Bystré NTOP 10 z 269
14.05.2016Čehovice Npouze 3 z 983
13.05.2016Dubenec NJunker fishing Cup 201617
11.05.2016Hruškov NTCF Baits Single Boilie Cup 201617
08.05.2016Chlumec NPouze 13 ze 3013
08.05.2016Jaroměř NRybářské závody75
08.05.2016Loket NPouze 3 z 243
08.05.2016Hostinné N   Labský král 2016 - 1. závod20
08.05.2016Jablunkov mládež N6 z ?6
08.05.2016Hošťalovice N   Rybářské závody48
08.05.2016Dolní Bousov mládež NDětské rybářské závody10
07.05.2016Veselí nad Lužnicí NRybářské závody103
07.05.2016Světlá nad Sázavou N   Rybářské závody77
07.05.2016Světlá nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody50
07.05.2016Jersice N21. rybářské závody30
07.05.2016Hradec Králové mládež NDětské rybářské závody70
07.05.2016Břeclav Npouze 3 ze 1273
07.05.2016Brno Npouze 3 ze 703
07.05.2016Bělá pod Bezdězem NRybářské závody pro členy MO32
07.05.2016Kněževes Npouze 23 ze 4823
07.05.2016Vlašim mládež N   Dětské rybářské závody19
07.05.2016Hostinné mládež N   Dětské rybářské závody21
07.05.2016Jablunkov N5 z 825
07.05.2016Kostěnice NRybářské závody36
07.05.2016Lodín NRybářské závody46
07.05.2016Brno Opatovice mládež Npouze 3 z ?3
07.05.2016Přerov N   23 ze 4923
07.05.2016Pustá Kamenice NKamenický losos72
07.05.2016Náchod NBagr 201630
07.05.2016Kelč NRybářské závody64
07.05.2016Chlístov NPouze 20 z ?20
07.05.2016Kostelní Radouň NRybářské závody20
07.05.2016Kelč mládež NDětské rybářské závody14
07.05.2016Božice N4 z 534
07.05.2016Pacov NPacovský kapr51
07.05.2016Horní Metelsko NRybářské závody51
07.05.2016Lejšovka NRybářské závody30
07.05.2016Jičín mládež NDětské rybářské závody9
06.05.2016Černíč NRed carp25
05.05.2016Skuteč N   Mikbaits Cup dvojic16
01.05.2016Trhová Kamenice NRybářské závody28
01.05.2016Lažínky NRybářské závody39
01.05.2016Roudnice nad Labem mládež NPouze 3 z 383
01.05.2016Klášter u Nepomuku NPrvních 20 z ?20
01.05.2016Roudnice nad Labem Npouze 3 ze 683
01.05.2016Lačnov mládež NDětské rybářské závody15
01.05.2016Roudnice nad Labem Npouze 3 ze 683
01.05.2016Bystřice nad Olší mládež NDětské rybářské závody41
01.05.2016Český Těšín - mládež Npouze 4 z 204
30.04.2016Lačnov N   Rybářské závody44
30.04.2016Pšánky NRybářské závody60
30.04.2016Bělá pod Bezdězem mládež NDětské rybářské závody9
30.04.2016Žiželice mládež N   Dětské rybářské závody46
30.04.2016Lohenice u Přelouče NRybářské závody65
30.04.2016Bělá pod Bezdězem N   Rybářské závody92
30.04.2016Červený Hrádek N   Rybářské závody41
30.04.2016Těchobuz NO Pohár předsedy MO49
30.04.2016Český Těšín Npouze 4 z ?4
30.04.2016Chlumec nad Cidlinou NPamětník54
30.04.2016Kladruby N   Jarní rybářské závody40
30.04.2016Olešná NRakovnický kapr101
30.04.2016Mezholesy NRybářské závody43
30.04.2016Bystřice nad Olší NRybářské závody45
30.04.2016Příbram NO putovní pohár předsedy MO61
24.04.2016Ledce N15.rocnik memorialu J. Tomeše62
24.04.2016Tůň u Loukova mládež NDětské rybářské závody21
24.04.2016Rožmital pod Třemšínem mládež N   Dětské rybářské závody37
24.04.2016Ostředek N1. závod FOR TOUR Volejovky42
23.04.2016Kopidlno NRybářské závody30
23.04.2016Lukov N   Rybářské závody44
23.04.2016Semněvice NRybářské závody46
23.04.2016Lošany N   Rybářské závody21
23.04.2016Žatec u Telče NŽatečská vydra24
23.04.2016Miletín NRybářské závody na Jordánku36
23.04.2016Velká Jesenice N   Rybářské závody39
23.04.2016Dobrá Voda u Březnice N   Rybářské závody50
23.04.2016Malá Skála N   Rybářské závody86
23.04.2016Zeměchy u Kralup n.Vl. NKralupský kapr 201683
23.04.2016Zájezdec NRybářské závody50
23.04.2016Vítězná u Kocléřova NKS Fish 1.kolo30
23.04.2016Pašinka u Kolína NSele na háčku31
23.04.2016Ronov nad Doubravou NPouze 20 z 1..?20
23.04.2016Kopidlno ženy NRybářské závody3
23.04.2016Ostrava Nová Ves NBenátská liga 2. kolo34
23.04.2016Rožmitál pod Třemšínem N   Rybářské závody48
23.04.2016Tůň u Loukova NRybářské závody94
23.04.2016Lanškroun N   Rybářské závody10
23.04.2016Lanškroun mládež N   Dětské rybářské závody10
23.04.2016Hruškov N24 hodin22
23.04.2016Tři Dvory N   50 ze 7550
16.04.2016Karviná Nmemoriál Z.Wranika19
16.04.2016Svídnice NRybářské závody28
16.04.2016Třebechovice pod Orebem N   Rybářské závody129
16.04.2016Pyšely N   Rybářské závody26
16.04.2016Mirovice NRybářské závody44
16.04.2016Kolín N54 z ??54
16.04.2016Chranišov NRybářské závody25
16.04.2016Poděbrady mládež Npouze 3 ze 173
16.04.2016Bakov nad Jizerou NRybářské závody74
16.04.2016Poděbrady NPouze 33 ze 11933
16.04.2016Dubňany NPouze 9 z ?9
10.04.2016Podůlšany ženy NZávody žen18
10.04.2016Dubňany mládež N   Pouze 6 z ?6
10.04.2016Velký Přelov N2. Cejnobraní ZEBCO EUROPE54
09.04.2016Doksy N   Pouze prvních 1010
09.04.2016Dřenice N   Závody dvojic18
09.04.2016Libuň N43 ze 6643
09.04.2016Krašovice NRybářské závody71
09.04.2016Starý Kolín N   Pouze 40 ze 14740
09.04.2016Otovice u Karlových Varů NRybářské závody29
09.04.2016Jestřabice NPřívlačové závody45
09.04.2016Hašov NRybářské závody47
02.04.2016Dymokury NRybářské závody71
02.04.2016Skuteč N    III. ročník Skutečský pstroužek 77
02.04.2016Zbýšov N   VI. ZBÝŠOVSKÝ KAPR 126
02.04.2016Telč NPANEGIARO DAY64
02.04.2016Poděbrady N   Poděbradský duhák21
02.04.2016Jestřabice NPřívlačové závody42
02.04.2016Újezd sv. Kříže NRybářské závody58
27.03.2016Sendražice N   Rybářské závody35
26.03.2016Čelákovice N   Grádo - pouze 3 z ?3
26.03.2016Čelákovice - mládež N   Grádo - pouze 3 z ?3
26.03.2016Rachyně N   Pouze 10 z ?10
26.03.2016Křesetice N   Rybářské závody51
26.03.2016Polička N   Poličský duhák133
26.03.2016Loučky NRybářské závody29
25.03.2016Vítězná u Kocléřova NDolovná 3. ročník34
25.03.2016Vítězná u Kocléřova - mládež NDolovná 3. ročník9
25.03.2016Karviná NPetrovický pstruh14
19.03.2016Vrbová Lhota N   Rybářské závody50
19.03.2016Markovice NPouze 20 ze 7120
19.03.2016Králíky (Horní Lipka) N   Muška a vláčka19
19.03.2016Ostrava Nová Ves NBenátská liga 1. kolo53
04.03.2016Sedlčánky NXtreme Fishing Tournament 2016 18
27.02.2016Polička N   Jarní losos103
06.02.2016Morašice NBačalská dírka29
24.01.2016Vítězná u Kocléřova N   Díra Cup 201622
23.01.2016Dalečín N   Dalečínská dírka65
23.01.2016Jeníkovice N   Lov na dírkách32
23.01.2016Vrbová Lhota N   Lov na dírkách12
16.01.2016Otovice u Karlových Varů NLov pstruhů na dírkách 11
02.01.2016Dlouhý most u Liberce NLov pstruhů14

 

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.