Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 76 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2016 - 31.12.2016

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
31.12.2016Dlouhý MostSilvestrovský závod49
31.12.2016Horní Žďár   Rybářské závody7
25.12.2016Podůlšany ženyVánoční kapřík 26
25.12.2016Podůlšany   Vánoční kapřík 230
03.12.2016Křesetice   O pohár zmrzlé prdele13
27.11.2016Rozkoš   Vánoční kapřík 219
26.11.2016Pardubice   Labská nudle 201719
19.11.2016Polouvsí dvojiceDaiwa Cup27
19.11.2016Polouvsí jednotlivciDaiwa Cup54
19.11.2016Vrbová LhotaPodzimní rybářské závody46
13.11.2016ZdislaviceLoučení se sezónou14
13.11.2016Chýšť   Rybářský dobrodruh14
12.11.2016JestřabiceMuška dvojice46
12.11.2016KačovKochánecká ouklej13
05.11.2016OtoviceRybářské závody16
05.11.2016JestřabicePřívlač dvojic51
05.11.2016Blšany u LounRybářské závody14
29.10.2016Křesetice   Podzimní rybářské závody31
29.10.2016SkutečPřívlač61
29.10.2016LoučkyRybářské závody21
29.10.2016VlašimKotyho memoriál20
28.10.2016Blšany u LounRybářské závody33
28.10.2016Horní LipkaHornolipecký dvojboj20
28.10.2016JemništěRybářské závody22
23.10.2016KolešovO pohár starosty V. ročník39
22.10.2016Dřenice   Hungerfish Cup39
22.10.2016KněževesRybářské závody48
22.10.2016Tři Sekery mládežPodzimní rybářské závody4
22.10.2016Tři Sekery   Podzimní rybářské závody44
22.10.2016Vítězná u KocléřovaKS Fish 4.kolo37
16.10.2016SendražicePodzimní rybářské závody35
15.10.2016Pokojov   Rybářské závody31
15.10.2016Mladá Boleslav mladší žáciJizerský okounek13
15.10.2016Uhersko25 ze 4925
15.10.2016Rataje nad Sázavou   Mazec Cup 201669
15.10.2016Mladá Boleslav starší žáciJizerský okounek35
15.10.2016Podlesí u PříbramiRybářské závody40
09.10.2016LedcePodzimní rybářské závody50
08.10.2016Vrchlabí   Rybářské závody feeder45
08.10.2016Drozdice   Memoriál Jana Švandy45
08.10.2016Karlovy Vary - MezirolíRybářské závody16
02.10.2016Lázně Bohdaneč   Běloba Cup42
02.10.2016Bystřice nad Olší mládežpouze 5 ze 665
02.10.2016HolýšovRybářské závody84
01.10.2016Vrčeň   Rybářské závody42
01.10.2016Bystřice nad OlšíPouze 3 ze 873
01.10.2016Horka u ChrastiHorecký kapr37
01.10.2016Zdislavice4. kol For Tour Volejovky25
01.10.2016Choteč   Rybářské závody39
01.10.2016TelceRybářské závody28
01.10.2016Vrčeň mládež   Dětské rybářské závody21
28.09.2016České Budějovicepouze 10 z ?10
28.09.2016Milešov u VelemínaMilešov 201635
28.09.2016Staňkovpouze 5 ze 605
28.09.2016Křesetice   Mistrovství Klubu jednotlivci55
28.09.2016Křesetice ženyMistrovství Klubu ženy10
28.09.2016KřeseticeMistrovství Klubu veteráni10
28.09.2016KřeseticeMistrovství Klubu mládež8
25.09.2016Nové Město na Moravě mládežDětské rybářské závody25
25.09.2016Polouvsí mládež   Dětské rybářské závody46
25.09.2016DřeniceRybářské závody48
24.09.2016Herálec   Rybářské závody29
24.09.2016Jaroměř   O posvícenskou husu41
24.09.2016Předměřice nad JizerouKačovský kapr43
24.09.2016Trhová Kamenice   Rybářské závody30
24.09.2016VlašimRybářské závody34
24.09.2016Nové Město na MoravěRybářské závody49
24.09.2016Polouvsípouze 10 z ?10
24.09.2016Tůň u LoukovaPodzimní rybářské závody25
18.09.2016SlatiňanyRybářské závody68
18.09.2016Kladruby mládež11-15 let8
18.09.2016Kladruby mládeždo 10ti let12
17.09.2016KladrubyRybářské závody27
17.09.2016BřezniceRybářské závody40
17.09.2016Dolní BukovskoZávody dvojic29
17.09.2016DehtínRybářské závody20
17.09.2016Drozdice ženyRybářské závody žen17
17.09.2016Blšany u LounRybářské závody12
17.09.2016DarkovicePouze 3 z ?3
17.09.2016Svratouchpouze 30 ze 6330
17.09.2016HumpolecCejnobraní19
17.09.2016Březůvky ženyRybářské závody žen16
17.09.2016MilovyZávody dvojic41
17.09.2016HostákovRybářské závody37
11.09.2016Týniště nad Orlicí mládežKat. 10-15 let30
11.09.2016Týniště nad Orlicí mládežkat. do 10 let19
11.09.2016Lejšovka   Rybářské závody45
10.09.2016Prosenická Lhota   O pohár předsedy SÚS127
10.09.2016Týniště nad OrlicíPohár řeky Orlice74
10.09.2016MěřínRybářské závody128
10.09.2016BlížejovRybářské závody57
10.09.2016Velká JeseniceRybářské závody31
10.09.2016HostinnéPoslední nahození23
10.09.2016Vítězná u KocléřovaRybářské závody26
10.09.2016BácoviceRybářské závody25
09.09.2016Hruškov40 hodin nonstop22
04.09.2016Měřín mládežDětské rybářské závody91
04.09.2016Lázně Bohdaneč   Rybářské závody43
03.09.2016Bohumín   pouze 3 z ?3
03.09.2016Humpolec dvojice   Humpolecká 3064
03.09.2016LetinyRybářské závody21
03.09.2016Letkovice mládežpouze 17 ze 4717
03.09.2016KrálíkyRybářské závody pro členy MO27
03.09.2016Hrochův TýnecRybářské závody44
03.09.2016TampleRybářské závody26
03.09.2016VeseláRybářské závody79
02.09.2016Červený KostelecMemoriál V. Vondry dvojice31
27.08.2016MšenoRybářské závody41
27.08.2016Podůlšany   Dvojboj14
27.08.2016Ledeč nad Sázavou mládežDětské rybářské závody43
27.08.2016ČečkoviceRybářské závody31
27.08.2016DobroměřiceRybářské závody29
27.08.2016Kostelec nad OrlicíPouze 50 z 8950
27.08.2016BroumovRybářské závody57
27.08.2016TřeboňTřeboňský kapr62
27.08.2016NakvasoviceRybářské závody15
27.08.2016Lodín mládežDětské rybářské závody15
27.08.2016DačiceZávody dvojic23
27.08.2016Jindřichův Hradec mládež   Dětské rybářské závody31
26.08.2016Jaroměř   Noční lov úhořů27
21.08.2016Velké DvorceRybářské závody42
20.08.2016Hamry nad Sázavou   Rybářské závody58
20.08.2016Dřenice ženyRybářské závody žen18
20.08.2016ŽebrákyRybářské závody30
20.08.2016TelcePolonoční závody45
20.08.2016Veselá u Semil   Rybářské závody30
20.08.2016Spyta   Rybářské závody21
20.08.2016RobčiceRybářské závody19
20.08.2016Příbram na MoravěRybářské závody25
20.08.2016Bystřice nad Pernštejnempouze 15 ze 3415
20.08.2016Brandýs nad OrlicíZávody dvojic15
14.08.2016DřeniceZávody dvojic11
14.08.2016BolinkaRybářské závody10
13.08.2016Křesetice   Rybářské závody39
06.08.2016Vranovská VesRybářské závody33
06.08.2016Drozdice   Champions CUP 201633
31.07.2016Dřenice   Pohár Jendy Hanuše37
31.07.2016Soutice mládežDětské rybářské závody17
30.07.2016SouticeRybářské závody51
30.07.2016Janov u DobruškyRybářské závody44
29.07.2016BohdalecZávody dvojic23
24.07.2016Václavice3. závod FOR TOUR Volejovky30
24.07.2016Přepychy mládežDětské rybářské závody29
24.07.2016Podůlšany ženy   Závody žen14
23.07.2016KocourovRybářské závody12
23.07.2016Přepychy   Rybářské závody89
17.07.2016SendražiceRybářské závody35
17.07.2016Vysoké Březno3.závod31
16.07.2016Jimramov mládežJimramovský kapr16
16.07.2016Svitavy ženy   registrované rybářky7
16.07.2016Vysoké Březno2.závod30
16.07.2016Svitavy ženy nereg.Neregistrované rybářky15
16.07.2016HostinnéRybářské závody23
16.07.2016JimramovJimramovský kapr64
16.07.2016Vysoké Březno1.závod43
15.07.2016Kladruby24 hodin33
09.07.2016BrnoSvitavský pohár26
09.07.2016VšechlapyRybářské závody33
09.07.2016Poličkapouze 17 z 5517
03.07.2016Králíky položenápoložená34
03.07.2016Trhová Kamenice   Rybářské závody59
02.07.2016KrálíkyPlavaná31
02.07.2016Dolní Bousov veterániZávod veteránů8
02.07.2016ArneštoviceRybářské závody46
02.07.2016Bohdalec mládežDětské rybářské závody10
02.07.2016Trhová Kamenice mládežDětské rybářské závody21
02.07.2016BohdalecRybářské závody28
01.07.2016JičínDvorecký kapr23
25.06.2016LibořiceRybářské závody16
25.06.2016Blatná mládež   10 z 2910
25.06.2016Příštpo dvojiceZávody dvojic9
25.06.2016Králíky mládežDětské rybářské závody25
25.06.2016HořehledyRybářské závody22
25.06.2016Třebechovice pod Orebem - ženyVelká cena spolku-kategorie ženy4
25.06.2016Třebechovice pod Orebem - mládežVelká cena spolku-kategorie mládež11
25.06.2016Třebechovice pod Orebem   Velká cena spolku88
25.06.2016HřebečníkyRybářské závody23
25.06.2016ChlístovRybářské závody23
25.06.2016Mladá Boleslav   O Pohár předsedy MO81
19.06.2016Lázně Bohdaneč   Odlov bílé ryby7
18.06.2016Myštěves   Pohár prodejny Rybářský ráj58
18.06.2016KladrubyDětské rybářské závody do 10ti let27
18.06.2016Kladruby mládežDětské rybářské závody 11-15 let16
18.06.2016BezděkovRybářské závody20
18.06.2016ÚsobíRybářské závody29
18.06.2016TampleRybářské závody20
18.06.2016DlouhoňoviceTOP 10 ze ???10
18.06.2016LestkovRybářské závody41
17.06.2016HostinnéNoční rybářské závody17
17.06.2016JimramovZávody dvojic40
12.06.2016Bedrč2. závod FOR TOUR Volejovky27
12.06.2016Holice mládež   Dětské rybářské závody34
12.06.2016Ivančicemládež nad 10 let6
12.06.2016Ivančice mládežmládež do 10 let23
12.06.2016Kácov mládežDětské rybářské závody7
11.06.2016ŽelviceRybářské závody20
11.06.2016Humpolec mládež   Dětské rybářské závody28
11.06.2016TepláRybářské závody29
11.06.2016Humpolec   Rybářské závody89
11.06.2016Týn nad Vltavou mládežDětské rybářské závody26
11.06.2016Brandýs nad OrlicíO Pohár starosty10
11.06.2016Dřenice mládež   Dětské rybářské závody33
11.06.2016Hlinsko mládežpouze 6 z 206
11.06.2016Týn nad VltavouRybářské závody30
11.06.2016Želetava   Hadrava 12. ročník44
11.06.2016Olešná mládež do 10 letDětské rybářské závody59
11.06.2016Stárkov mládež   Dětské rybářské závody30
11.06.2016Olešná mládež 10-15 letDětské rybářské závody48
11.06.2016IvančiceRybářské závody10
11.06.2016DobřívRybářské závody37
11.06.2016Holice   Rybářské závody67
11.06.2016RadovesniceRybářské závody73
11.06.2016Brandýs nad LabemPohár Labe41
11.06.2016Cizkrajov mládežpouze 3 z ???3
05.06.2016Opočno mládežDětské rybářské závody27
05.06.2016Vojice mládežVojický kapřík 201619
05.06.2016Levínská Olešnice   Rybářské závody52
05.06.2016Lysá nad LabemMemoriál Fr. Bělského54
05.06.2016Slatiňany mládežDětské rybářské závody55
05.06.2016Bystříčk mládežDětské rybářské závody18
05.06.2016Polouvsí mládežDětské rybářské závody53
04.06.2016StudénkyStudýnský červeňák - 28 ze 4228
04.06.2016Obruby mládežTOP 10 z 1910
04.06.2016OtínOtínská šupina43
04.06.2016TurkoviceRybářské závody27
04.06.2016Hradec KrálovéRybářské závody44
04.06.2016SečRybářské závody20
04.06.2016Buřenice   Rybářské závody29
04.06.2016Ledeč nad Sázavou   Rybářské závody46
04.06.2016Polouvsí   pouze 10 z ?10
04.06.2016VojiceVojický kapr43
04.06.2016Vítězná u KocléřovaKS Fish 2.kolo25
04.06.2016Sadová mládežDětské rybářské závody18
04.06.2016StéblováRybářské závody70
04.06.2016DobříkovRybářské závody40
04.06.2016BystříčkoRybářské závody11
04.06.2016Velké Poříčí mládežDětské rybářské závody28
04.06.2016Opočno   Zámecký pohár 10. ročník22
04.06.2016Smidary mládežDětské rybářské závody12
04.06.2016Smidary ženyZávody žen9
04.06.2016SmidaryRybářské závody17
04.06.2016Rtyně v Podkrkonoší   Rybářské závody31
04.06.2016ObrubyTOP 10 z 3510
29.05.2016Vrchlabí mládežDětské rybářské závody41
29.05.2016Náchod   Rybářské závody50
29.05.2016Bělá pod Bezdězem mládežDětské rybářské závody77
28.05.2016TrutnovPeklo 201662
28.05.2016Kácov   TOP 10 ze 10110
28.05.2016ZámrskRybářské závody28
28.05.2016ŽákavaRybářské závody20
28.05.2016KamberkRybářské závody49
28.05.2016JimramovRybářské závody28
28.05.2016Kopidlno mládežDětské rybářské závody28
28.05.2016Mladé Bříště   Rybářské závody28
28.05.2016Nová Ves u Chotěboře mládežDětské rybářské závody5
28.05.2016Nová Ves u Chotěboře   Rybářské závody37
28.05.2016PokojovPokojovský kapr - TOP 10 z ?10
28.05.2016Přepychy   Zlatý karas 10. ročník52
28.05.2016ŠtětíRybářské závody89
28.05.2016Hrubšicepouze 15 ze 10215
28.05.2016Bílovecpouze 3 ze 493
28.05.2016Blovice mládežDětské rybářské závody31
28.05.2016Dolní Bukovsko mládežDětské rybářské závody28
28.05.2016Babice mládež3 ze 433
28.05.2016Jimramov mládežDětské rybářské závody8
28.05.2016VrchlabíRybářské závody29
22.05.2016SlatiňanyO pohár starosty80
21.05.2016TelceCHY - TEP Cup20
21.05.2016Holásky - mládežDětské rybářské závody33
21.05.2016Náchod PoříčíRybářské závody52
21.05.2016Cizkrajov15 z 5315
21.05.2016Počátky   Rybářské závody77
21.05.2016Nakvasovice   Rybářské závody46
21.05.2016Ostrava Nová VesBenátská liga 3. kolo29
21.05.2016VěvrovRybářské závody34
21.05.2016MěšiceRybářské závody57
21.05.2016TřešťRybářské závody36
21.05.2016PekloRybářské závody78
21.05.2016MěcholupyRybářské závody19
21.05.2016Vítězná u Kocléřova   Závody dvojic20
21.05.2016Náchod Poříčí mládežDětské rybářské závody22
15.05.2016Vír mládežDětské rybářské závody10
15.05.2016DřeniceRybářské závody41
15.05.2016Nové Sedlo - LoučkyRybářské závody15
15.05.2016Skuteč mládežDětské rybářské závody33
15.05.2016Jemnice   Pouze TOP 10 ze 6010
15.05.2016Česká Třebová mládež   Dětské rybářské závody26
14.05.2016Velká Černov   Květnový pohár46
14.05.2016VícenicePouze 20 z ?20
14.05.2016Rožďalovice HasinaRybářské závody85
14.05.2016Lipnice nad Sázavou   Rybářské závody35
14.05.2016VírRybářské závody28
14.05.2016Český BrodNouzov I.48
14.05.2016TrutnovRybářské závody Dolce70
14.05.2016Česká TřebováMemoriál J. Pelikána31
14.05.2016SkutečRybářské závody44
14.05.2016HumpolecHadina CUP 201665
14.05.2016Dolní Bousov11 z 1511
14.05.2016Veselá u Mnichova Hradiště   Rybářské závody101
14.05.2016Praha KolovratyRybářské závody37
14.05.2016Praha Kolovraty mládežDětské rybářské závody37
14.05.2016Knířov   Rybářské závody31
14.05.2016JičínRybářské závody28
14.05.2016DrozdiceRybářské závody40
14.05.2016PříštpoRybářské závody11
14.05.2016Pěkov   Grimův pohár41
14.05.2016BudislavRybářské závody52
14.05.2016Pěkov mládež   Zlatá rybka 201623
14.05.2016BystréTOP 10 z 269
14.05.2016Čehovicepouze 3 z 983
13.05.2016DubenecJunker fishing Cup 201617
11.05.2016HruškovTCF Baits Single Boilie Cup 201617
08.05.2016ChlumecPouze 13 ze 3013
08.05.2016JaroměřRybářské závody75
08.05.2016LoketPouze 3 z 243
08.05.2016Hostinné   Labský král 2016 - 1. závod20
08.05.2016Jablunkov mládež6 z ?6
08.05.2016Hošťalovice   Rybářské závody48
08.05.2016Dolní Bousov mládežDětské rybářské závody10
07.05.2016Veselí nad LužnicíRybářské závody103
07.05.2016Světlá nad Sázavou   Rybářské závody77
07.05.2016Světlá nad Sázavou mládežDětské rybářské závody50
07.05.2016Jersice21. rybářské závody30
07.05.2016Hradec Králové mládežDětské rybářské závody70
07.05.2016Břeclavpouze 3 ze 1273
07.05.2016Brnopouze 3 ze 703
07.05.2016Bělá pod BezdězemRybářské závody pro členy MO32
07.05.2016Kněževespouze 23 ze 4823
07.05.2016Vlašim mládež   Dětské rybářské závody19
07.05.2016Hostinné mládež   Dětské rybářské závody21
07.05.2016Jablunkov5 z 825
07.05.2016KostěniceRybářské závody36
07.05.2016LodínRybářské závody46
07.05.2016Brno Opatovice mládežpouze 3 z ?3
07.05.2016Přerov   23 ze 4923
07.05.2016Pustá KameniceKamenický losos72
07.05.2016NáchodBagr 201630
07.05.2016KelčRybářské závody64
07.05.2016ChlístovPouze 20 z ?20
07.05.2016Kostelní RadouňRybářské závody20
07.05.2016Kelč mládežDětské rybářské závody14
07.05.2016Božice4 z 534
07.05.2016PacovPacovský kapr51
07.05.2016Horní MetelskoRybářské závody51
07.05.2016LejšovkaRybářské závody30
07.05.2016Jičín mládežDětské rybářské závody9
06.05.2016ČerníčRed carp25
05.05.2016Skuteč   Mikbaits Cup dvojic16
01.05.2016Trhová KameniceRybářské závody28
01.05.2016LažínkyRybářské závody39
01.05.2016Roudnice nad Labem mládežPouze 3 z 383
01.05.2016Klášter u NepomukuPrvních 20 z ?20
01.05.2016Roudnice nad Labempouze 3 ze 683
01.05.2016Lačnov mládežDětské rybářské závody15
01.05.2016Roudnice nad Labempouze 3 ze 683
01.05.2016Bystřice nad Olší mládežDětské rybářské závody41
01.05.2016Český Těšín - mládežpouze 4 z 204
30.04.2016Lačnov   Rybářské závody44
30.04.2016PšánkyRybářské závody60
30.04.2016Bělá pod Bezdězem mládežDětské rybářské závody9
30.04.2016Žiželice mládež   Dětské rybářské závody46
30.04.2016Lohenice u PřeloučeRybářské závody65
30.04.2016Bělá pod Bezdězem   Rybářské závody92
30.04.2016Červený Hrádek   Rybářské závody41
30.04.2016TěchobuzO Pohár předsedy MO49
30.04.2016Český Těšínpouze 4 z ?4
30.04.2016Chlumec nad CidlinouPamětník54
30.04.2016Kladruby   Jarní rybářské závody40
30.04.2016OlešnáRakovnický kapr101
30.04.2016MezholesyRybářské závody43
30.04.2016Bystřice nad OlšíRybářské závody45
30.04.2016PříbramO putovní pohár předsedy MO61
24.04.2016Ledce15.rocnik memorialu J. Tomeše62
24.04.2016Tůň u Loukova mládežDětské rybářské závody21
24.04.2016Rožmital pod Třemšínem mládež   Dětské rybářské závody37
24.04.2016Ostředek1. závod FOR TOUR Volejovky42
23.04.2016KopidlnoRybářské závody30
23.04.2016Lukov   Rybářské závody44
23.04.2016SemněviceRybářské závody46
23.04.2016Lošany   Rybářské závody21
23.04.2016Žatec u TelčeŽatečská vydra24
23.04.2016MiletínRybářské závody na Jordánku36
23.04.2016Velká Jesenice   Rybářské závody39
23.04.2016Dobrá Voda u Březnice   Rybářské závody50
23.04.2016Malá Skála   Rybářské závody86
23.04.2016Zeměchy u Kralup n.Vl.Kralupský kapr 201683
23.04.2016ZájezdecRybářské závody50
23.04.2016Vítězná u KocléřovaKS Fish 1.kolo30
23.04.2016Pašinka u KolínaSele na háčku31
23.04.2016Ronov nad DoubravouPouze 20 z 1..?20
23.04.2016Kopidlno ženyRybářské závody3
23.04.2016Ostrava Nová VesBenátská liga 2. kolo34
23.04.2016Rožmitál pod Třemšínem   Rybářské závody48
23.04.2016Tůň u LoukovaRybářské závody94
23.04.2016Lanškroun   Rybářské závody10
23.04.2016Lanškroun mládež   Dětské rybářské závody10
23.04.2016Hruškov24 hodin22
23.04.2016Tři Dvory   50 ze 7550
16.04.2016Karvinámemoriál Z.Wranika19
16.04.2016SvídniceRybářské závody28
16.04.2016Třebechovice pod Orebem   Rybářské závody129
16.04.2016Pyšely   Rybářské závody26
16.04.2016MiroviceRybářské závody44
16.04.2016Kolín54 z ??54
16.04.2016ChranišovRybářské závody25
16.04.2016Poděbrady mládežpouze 3 ze 173
16.04.2016Bakov nad JizerouRybářské závody74
16.04.2016PoděbradyPouze 33 ze 11933
16.04.2016DubňanyPouze 9 z ?9
10.04.2016Podůlšany ženyZávody žen18
10.04.2016Dubňany mládež   Pouze 6 z ?6
10.04.2016Velký Přelov2. Cejnobraní ZEBCO EUROPE54
09.04.2016Doksy   Pouze prvních 1010
09.04.2016Dřenice   Závody dvojic18
09.04.2016Libuň43 ze 6643
09.04.2016KrašoviceRybářské závody71
09.04.2016Starý Kolín   Pouze 40 ze 14740
09.04.2016Otovice u Karlových VarůRybářské závody29
09.04.2016JestřabicePřívlačové závody45
09.04.2016HašovRybářské závody47
02.04.2016DymokuryRybářské závody71
02.04.2016Skuteč    III. ročník Skutečský pstroužek 77
02.04.2016Zbýšov   VI. ZBÝŠOVSKÝ KAPR 126
02.04.2016TelčPANEGIARO DAY64
02.04.2016Poděbrady   Poděbradský duhák21
02.04.2016JestřabicePřívlačové závody42
02.04.2016Újezd sv. KřížeRybářské závody58
27.03.2016Sendražice   Rybářské závody35
26.03.2016Čelákovice   Grádo - pouze 3 z ?3
26.03.2016Čelákovice - mládež   Grádo - pouze 3 z ?3
26.03.2016Rachyně   Pouze 10 z ?10
26.03.2016Křesetice   Rybářské závody51
26.03.2016Polička   Poličský duhák133
26.03.2016LoučkyRybářské závody29
25.03.2016Vítězná u KocléřovaDolovná 3. ročník34
25.03.2016Vítězná u Kocléřova - mládežDolovná 3. ročník9
25.03.2016KarvináPetrovický pstruh14
19.03.2016Vrbová Lhota   Rybářské závody50
19.03.2016MarkovicePouze 20 ze 7120
19.03.2016Králíky (Horní Lipka)   Muška a vláčka19
19.03.2016Ostrava Nová VesBenátská liga 1. kolo53
04.03.2016SedlčánkyXtreme Fishing Tournament 2016 18
27.02.2016Polička   Jarní losos103
06.02.2016MorašiceBačalská dírka29
24.01.2016Vítězná u Kocléřova   Díra Cup 201622
23.01.2016Dalečín   Dalečínská dírka65
23.01.2016Jeníkovice   Lov na dírkách32
23.01.2016Vrbová Lhota   Lov na dírkách12
16.01.2016Otovice u Karlových VarůLov pstruhů na dírkách 11
02.01.2016Dlouhý most u LiberceLov pstruhů14

 

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.