Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5669 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2015 - 31.12.2015

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
26.12.2015Podůlšany N   Vánoční rybářské závody33
12.12.2015Vítězná u Kocléřova NRybářské závody20
12.12.2015Blšany u Loun NRybářské závody29
06.12.2015Sendražice N   Rybářské závody23
05.12.2015Polička N   Prosincová štika142
05.12.2015Křesetice NRybářské závody20
28.11.2015Černožice N   Přelovský dravec26
21.11.2015Vrbová Lhota NPodzimní rybářské závody29
21.11.2015Polička N   Superpohár v přívlači 2.závod59
21.11.2015Vítězná u Kocléřova NRybářské závody31
15.11.2015Levínská Olešnice N   Podzimní rybářské závody26
14.11.2015Luže N   Košumberská štika - pouze 10 z ?10
14.11.2015Moravský Krumlov N   Megabass Spinning CUP dvojice28
07.11.2015Kostelec nad Orlicí N   Podzimní rybářské závody44
07.11.2015Kolešov NRybářské závody31
07.11.2015Polička N   Poličský candát314
07.11.2015Blšany u Loun N   Rybářské závody10
31.10.2015Křesetice N   Rybářské závody40
31.10.2015Sobáčov NPouze 30 ze 7830
31.10.2015Loučky NRybářské závody30
31.10.2015Březnice N13 z ?13
28.10.2015Pardubice N   Labíčko CUP 201526
24.10.2015Polička N   Muška96
24.10.2015Štoky NPouze 10 ze 4510
18.10.2015Semněvice N   Podzimní rybářské závody35
17.10.2015Vítání NRybářské závody53
17.10.2015Dřenice NZávod dvojic24
17.10.2015Polička N   Přívlač240
17.10.2015Podlesí u Příbrami NRybářské závody46
17.10.2015Dolní Břežany NPodzimní rybářské závody25
11.10.2015Vítězná u Kocléřova N4. kolo KS Fish42
10.10.2015Tři Sekery NRybářské závody27
10.10.2015Kravsko N   Zámecká liga 3.závod16
10.10.2015Vrchlabí N   Feederové závody45
10.10.2015Velký Přelov NCejnobraní - ZEBCO Europe29
10.10.2015Bedrč NRybářské závody21
10.10.2015Skuteč N   Skutečská vláčka46
04.10.2015Podůlšany ženy N   Podzimní rybářské závody13
04.10.2015Hlinsko mládež NDětské rybářské závody35
03.10.2015Herálec NPřívlač39
03.10.2015Lejšovka N   Podzimní rybářské závody65
03.10.2015Hynčice - mládež NDětské rybářské závody10
03.10.2015Krašovice N   Rybářské závody38
03.10.2015Dolní Bukovsko NStrhánka dvojice29
28.09.2015Vysoké Chvojno N   Přebor spolku Rybářské žebříčky40
28.09.2015Milešov u Velemína NRybářské závody34
28.09.2015Vítězná u Kocléřova N   O Pohár děkana28
28.09.2015Vítězná u Kocléřova mládež NO Pohár děkana16
28.09.2015České Budějovice N   Pouze 10 z ?10
27.09.2015Děčín NO Mistra Děčína - 2 etapa12
27.09.2015Ledce NRybářské závody62
27.09.2015Trhová Kamenice N   Podzimní rybářské závody59
27.09.2015Polouvsí - mládež N   Dětské rybářské závody38
26.09.2015Polička N   Svatováclavská trofej158
26.09.2015Senomaty NRybářské závody29
26.09.2015Polouvsí N   pouze 12 z 3812
26.09.2015Vlašim NO motorovou pilu44
26.09.2015Děčín NO Mistra Děčína - 1 etapa14
26.09.2015Jaroměř N   O posvícenskou husu47
26.09.2015Kladruby u Vlašimi N   Podzimní rybářské závody29
26.09.2015Otín NOtínská šupina44
26.09.2015Proruby N   Rybina Cup 201552
20.09.2015Dřenice N   Rybářské závody41
19.09.2015Drozdice ženy N   Rybářské závody žen12
19.09.2015Týniště nad Orlicí N   O Pohár řeky Orlice80
19.09.2015Horka N   Horecký kapr37
19.09.2015Český Brod (Nouzov) N   Rybářské závody55
19.09.2015Sendražice mládež NDětské rybářské závody12
19.09.2015Mozolov NO pohár předsedy MO - pouze 25 ze 4025
19.09.2015Otovice u Karlových Varů NZávody na Kocandě17
19.09.2015Březůvky ženy NRybářské závody14
19.09.2015Bezdružice NRybářské závody42
13.09.2015Slatiňany N   Rybářské závody64
13.09.2015Vítězná u Kocléřova N3. kolo KS Fish39
12.09.2015Sobětuchy N   Rybářské závody28
12.09.2015Nové Město na Moravě NRybářské závody61
12.09.2015Dřenice N   1.ročník FeederTeam Habakuk38
12.09.2015Prosenická Lhota NO pohár předsedy SÚS105
12.09.2015Úsobí NRybářské závody30
12.09.2015Bezděkov NRybářské závody26
11.09.2015Hracholusky NButov 201533
05.09.2015Horní Maršov mládež N   Dětské rybářské závody20
05.09.2015Hašov NRybářské závody32
05.09.2015Humpolec N   Humpolecká 3063
05.09.2015Svitavy N   Rybářské závody seniorů26
05.09.2015Měřín N   Měřínský kapr124
05.09.2015Vrbová Lhota NRybářské závody47
30.08.2015Měřín - mládež NDětské rybářské závody77
30.08.2015Sendražice N   dvojboj - rybářská část22
29.08.2015Velký Osek mládež N   Dětské rybářské závody24
29.08.2015Třeboň NTřeboňský kapr86
29.08.2015Olešnice na Moravě NRybářské závody66
29.08.2015Ledeč nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody51
29.08.2015Dřenice ženy N   Rybářské závody žen17
29.08.2015Kostelec nad Orlicí N   Pouze 47 z 8747
28.08.2015Jaroměř N   Noční lov úhořů27
23.08.2015Kondrac do 10 let NDětské do 10 let13
23.08.2015Blížkovice N   Rybářské závody30
23.08.2015Kondrac 10-15 let NDětské 10-15 let13
23.08.2015Kondrac NRybářské závody16
23.08.2015Velké Dvorce pod Přimdou NRybářské závody41
22.08.2015Dráchov NRybářské závody21
22.08.2015Dráchov mládež NDětské rybářské závody12
22.08.2015Veselá u Semil N   Rybářské závody50
22.08.2015Bystřice nad Pernštejnem NRybářské závody18
22.08.2015Robčice N   Rybářské závody52
15.08.2015Babice u Říčan NRybářské závody27
15.08.2015Svitavy NSvitavské brčko - domácí7
15.08.2015Svitav N   Svitavské brčko - hosté18
15.08.2015Králíky N   Rybářské závody pro členy MO35
08.08.2015Kostelec nad Orlicí mládež NDětské rybářské závody20
08.08.2015Babín N   Rybářské závody38
08.08.2015Tample NRybářské závody25
08.08.2015Vítězná u Kocléřova NO Pohár starosty obce Vítězná - domácí4
08.08.2015Vítězná u Kocléřova NO Pohár starosty obce Vítězná - mládež12
08.08.2015Vítězná u Kocléřova NO Pohár starosty obce Vítězná - příchozí8
07.08.2015Otovice u Karlových Varů NNoční rybářské závody17
02.08.2015Třemešné pod Přimdou NRybářské závody29
01.08.2015Vranovská Ves NRybářské závody22
01.08.2015Janov NRybářské závody53
31.07.2015Jičín NDvorecký kapr20
31.07.2015Bohdalec NNoční rybářské závody dvojic8
26.07.2015Přeštice NVelká cena Přeštic v plavané35
25.07.2015Míčov - Sušice N   Rybářské závody34
25.07.2015Lukov N   18 hodin rybolovu dvojice19
25.07.2015Vítězná u Kocléřova NZávod vytrvalců23
25.07.2015Soutice NRybářské závody43
25.07.2015Lužany NPřeštický feeder58
19.07.2015Ždírec mládež NDětské rybářské závody22
19.07.2015Klášter NRybářské závody11
19.07.2015Přepychy mládež N   Dětské rybářské závody44
18.07.2015Jimramov N   Rybářské závody37
18.07.2015Jimramov - mládež N   Dětské rybářské závody17
18.07.2015Přepychy NRybářské závody85
12.07.2015Sendražice N   Rybářské závody35
12.07.2015Čabárna NO putovní pohár34
11.07.2015Loučky NRybářské závody26
11.07.2015Český Brod NRybářské závody46
11.07.2015Jedousov N   Rybářské závody56
11.07.2015Jedousov mládež N   Dětské rybářské závody19
11.07.2015Stašov NKategorie kapr74
11.07.2015Stašov - kat. okoun NKategorie okoun74
11.07.2015Jívoví NRybářské závody47
05.07.2015Trhová Kamenice N   Rybářské závody55
04.07.2015Bříšťany mládež N   Dětské rybářské závody25
04.07.2015Arneštovice NRybářské závody45
04.07.2015Pátek NTrojboj12
04.07.2015Trhová Kamenice mládež NDětské rybářské závody23
04.07.2015Křepice NRybářské závody26
28.06.2015Tample dvojice Nzávody dvojic18
28.06.2015Králíky N   položená33
27.06.2015Slatiňany N   Velká cena spolku Rybářské žebříčky81
27.06.2015Polička mládež N   V. ročník O Pohár starosty58
27.06.2015Bohdalec N   pouze 10 z ?10
27.06.2015Dlouhoňovice N   pouze 6 z 356
27.06.2015Lestkov NRybářské závody32
27.06.2015Králíky N   plavaná33
27.06.2015Kladruby mládež do 10 N   Mládež do 10ti let17
27.06.2015Kladruby mládež 10-15 N   mládež 10-15 let13
27.06.2015Brno NSvitavský pohár18
27.06.2015Bohdalín N   Hůrkův rybník41
20.06.2015Haňovice N   Pouze 3 z 243
20.06.2015Bělá pod Bezdězem N   Rybářské závody32
20.06.2015Březůvky mládež N   Dětské rybářské závody36
20.06.2015Perná N   Rybářské závody41
20.06.2015Humpolec mládež N   Dětské rybářské závody32
20.06.2015Humpolec N   Rybářské závody84
20.06.2015Kravsko NZámecká liga 2.závod19
19.06.2015Velký Šenov N   O pohár MO ČRS11
19.06.2015Kondrac NDen a noc s prutem15
19.06.2015Hostinné N   Noční rybářské závody23
19.06.2015Jimramov dvojice N   Rybářské závody45
14.06.2015Meziměstí mládež NDětské rybářské závody22
14.06.2015Malesice Nmaraton - 3. závod29
14.06.2015Holice mládež N   Dětské rybářské závody40
14.06.2015Libchavy mládež N   Dětské rybářské závody9
14.06.2015Opočno N   Zámecký pohár83
13.06.2015Stárkov mládež NDětské rybářské závody39
13.06.2015Veliká Ves NRybářské závody55
13.06.2015Teplá N   Rybářské závody48
13.06.2015Holice N   Rybářské závody54
13.06.2015Teplá mládež NDětské rybářské závody12
13.06.2015Mladá Boleslav N   O Pohár předsedy MO77
13.06.2015Opočno mládež NDětské závody s pomocí dospělých10
13.06.2015Horky nad Jizerou mládež N   pouze 3 z 213
13.06.2015Dačice NRybářské závody61
13.06.2015Brozany nad Ohří N   pouze 5 z 335
13.06.2015Vážany nad Litavou mládež Npouze 2 z 52
13.06.2015Vážany nad Litavou Npouze 3 z 213
13.06.2015Broumov NKatovna53
13.06.2015Broumov mládež NKatovna8
13.06.2015Radotín N   pouze 5 z ???5
13.06.2015Opočno mládež NDětské závody samostatně bez pomoci30
07.06.2015Malesice Nmaraton - 2. závod22
07.06.2015Slatiňany - mládež NDětské rybářské závody32
07.06.2015Podůlšany ženy N   Rybářské závody žen11
06.06.2015Valašské Meziříčí Npouze 3 ze 643
06.06.2015Velké Poříčí mládež NDětské rybářské závody37
06.06.2015Hradec Králové NRybářské závody51
06.06.2015Předklášteří N41
06.06.2015Vejprty mládež N   pouze 10 z 2010
06.06.2015Jablonné nad Orlicí (Bystříčko) NPouze 13 z 2413
06.06.2015Smidary ženy N   Rybářské závody žen15
06.06.2015Smidary mládež N   Dětské rybářské závody8
06.06.2015Polička dvojice N   Poličský kapr33
06.06.2015Břeclav N   GP Včelín - pouze 4 z ???4
06.06.2015Vyškov N   pouze 10 z 5110
06.06.2015Úherce NRybářské závody37
06.06.2015Skuhrov nad Bělou N   Rybářské závody42
06.06.2015Podůlšany - mládež NDětské rybářské závody23
06.06.2015Smidary N   Rybářské závody39
06.06.2015Řeznovice mládež Npouze 10 z 5110
06.06.2015Stéblová N   Rybářské závody64
06.06.2015Ledeč nad Sázavou NRybářské závody60
31.05.2015Vojice mládež NDětské rybářské závody26
31.05.2015Náchod N   Podborský rybářský závod32
31.05.2015Malesice NRybářské závody36
31.05.2015Vrbová Lhota N   Na počest Ády Doležala41
30.05.2015Vojice NRybářské závody52
30.05.2015Babice mládež N   pouze 3 z 523
30.05.2015Varvažov mládež N   Dětské rybářské závody19
30.05.2015Přepychy N   Zlatý karas 9. ročník49
30.05.2015Počátky Npouze 34 z ??34
30.05.2015Číhošť NO putovní pohár37
30.05.2015Týn nad Vltavou mládež NDětské rybářské závody17
30.05.2015Milovy dvojice NZávod dvojic65
30.05.2015Kelč NRybářské závody54
30.05.2015Kelč mládež NDětské rybářské závody8
30.05.2015Trutnov NZávody Peklo55
30.05.2015Žďár nad Sázavou - mládež NBránský kapr34
30.05.2015Svitavy mládež Npouze 10 z 2810
30.05.2015Polička N   Letní superpohár v přívlači - 1.závod41
30.05.2015Tursko N   Rybářské závody4
30.05.2015Údavy N   Pouze 3 z ?3
30.05.2015Týn nad Vltavou NRybářské závody13
28.05.2015Most N   pouze 5 z ???5
28.05.2015Veselá u Mnichova Hradiště NOuklej Cup 201515
24.05.2015Jemnice NO pohár Barchanu36
24.05.2015Vrchlabí - mládež NDětské rybářské závody30
24.05.2015Vítězná u Kocléřova N   Závod dvojic17
24.05.2015Drozdice mládež NDětské rybářské závody44
24.05.2015Polouvsí - mládež N   Dětské rybářské závody37
24.05.2015Zbraslav - mládež Npouze 6 z 526
23.05.2015Smolnická NKaprový víkend 201539
23.05.2015Polouvsí Npouze 10 ze 4010
23.05.2015Zbraslav Npouze 3 ze 423
23.05.2015Chlumec mládež N   Pouze 16 z 5116
23.05.2015Dřenice NRybářské závody21
23.05.2015Lázně Bělohrad - mládež N   Dětské rybářské závody9
23.05.2015Lázně Bělohrad N   Rybářské závody32
23.05.2015Nová Ves u Chotěboře NRybářské závody20
23.05.2015Štětí NRybářské závody59
23.05.2015Turkovice N   Rybářské závody52
23.05.2015Lubenec dvojice N   Závod dvojic20
23.05.2015Jimramov NRybářské závody47
23.05.2015Náchod - Babí NRybářské závody44
23.05.2015Osvětimany Npouze 3 ze 693
23.05.2015Česká Lípa NDubice43
23.05.2015Otín NOtínská šupina43
23.05.2015Vrchlabí NRybářské závody41
23.05.2015Benátky nad Jizerou mládež N   pouze 3 z 263
23.05.2015Bělá pod Bezdězem - mládež N   O pohár předsedy SÚS75
23.05.2015Jimramov - mládež NDětské rybářské závody13
23.05.2015Zeměchy u Kralup n.Vlt. mládež N   Dětské rybářské závody3
23.05.2015Holásky - mládež N   Dětské rybářské závody24
17.05.2015Slatiňany N   Rybářské závody96
16.05.2015Jičín NRybářské závody31
16.05.2015Drozdice N   Rybářské závody43
16.05.2015Budislav NRybářské závody39
16.05.2015Knířov N   Rybářské závody28
16.05.2015Láz u Kladrub NRybářské závody40
16.05.2015Kamenice nad Lipou (Babín) N   Rybářské závody23
16.05.2015Veselá u Mnichova Hradiště N   Rybářské závody117
16.05.2015Třešť NRybářské závody44
16.05.2015Peklo N   Rybářské závody78
16.05.2015Sojovice - mládež N   Pouze 5 ze 345
16.05.2015Vlašim mládež N   Dětské rybářské závody31
16.05.2015Hynčice - mládež NDětské rybářské závody23
16.05.2015Náchod - Poříčí N   Rybářské závody62
16.05.2015Všemina N   pouze 3 z 353
16.05.2015Náchod - Poříčí - mládež N   Dětské rybářské závody8
16.05.2015Česká Třebová N   Memoriál j. Pelikána45
10.05.2015Jablunkov mládež Npouze 5 z ???5
10.05.2015Břeclav - mládež N   pouze 3 z 503
10.05.2015Trhová Kamenice N   Rybářské závody40
10.05.2015Pěkov - mládež NDětské rybářské závody42
10.05.2015Jičín mládež NDětské rybářské závody20
10.05.2015Bohdalov - mládež NDětské rybářské závody15
09.05.2015Staré Sedliště NStarosedlišťská udice77
09.05.2015Žirovnice mládež NBudín 201513
09.05.2015Jablunkov Npouze 5 z ???5
09.05.2015Dřenice - mládež NDětské rybářské závody24
09.05.2015Lodín NRybářské závody60
09.05.2015Radovesnice N   Rybářské závody39
09.05.2015Pěkov NGrimův pohár 201540
09.05.2015Bohdalov N   Rybářské závody35
09.05.2015Žirovnice N   Budín 201583
09.05.2015Říkov NRybářské závody43
09.05.2015Darkovice NPouze 3 z ?3
09.05.2015Ostrava NHulvácké Benátky 1.kolo34
09.05.2015Břeclav N   Včelín - pouze 3 ze 1173
08.05.2015Levínská Olešnice NRybářské závody40
08.05.2015Český Brod NNouzov41
08.05.2015Božice - mládež N   Dětské rybářské závody11
08.05.2015Pustá Kamenice NRybářské závody61
08.05.2015Milešov u Velemína NBeránek na udici25
08.05.2015Rtyně v Podkrkonoší N   Rybářské závody31
08.05.2015Hošťalovice N   Rybářské závody72
08.05.2015Božice N   Rybářské závody28
03.05.2015Morašice N   Rybářské závody48
03.05.2015Zahradiště NRybářské závody41
03.05.2015Hrušovany u Brna - mládež Npouze 3 z ?3
02.05.2015Jaroměř N   Rybářské závody96
02.05.2015Velká nad Veličkou N   pouze 3 ze 633
02.05.2015Puclice NRybářské závody29
02.05.2015Hostinné NRybářské závody43
02.05.2015Dolní Věstonice Npouze 10 ze 4910
02.05.2015Dolní Věstonice - mládež Npouze 13 z 3113
02.05.2015Veselí nad Lužnicí N   Rybářské závody75
02.05.2015Svitavy N   pouze 7 z 647
02.05.2015Pšánky N   Rybářské závody64
02.05.2015Kladruby u Vlašimi N   Handicapovaní rybáři34
02.05.2015Světlá nad Sázavou NRybářské závody64
02.05.2015Český Těšín mládež N   Dětské rybářské závody5
02.05.2015Ostrava Svinov N   Talian - pouze 10 ze 6510
02.05.2015Pacov NPacovský kapr44
02.05.2015Hrušovany u Brna N   pouze vítěz1
01.05.2015Jevíčko NRybářské závody83
01.05.2015Vítězná u Kocléřova NRetro závod10
01.05.2015Sendražice N   Rybářské závody36
01.05.2015Velká nad Veličkou - mládež Npouze 5 z 345
01.05.2015Český Těšín N   Rybářské závody5
01.05.2015Polička NMájový dvojboj - kapr50
01.05.2015Karviná Nmemoriál Zb. Wranika17
01.05.2015Polička NMájový dvojboj - pstruh50
01.05.2015Jaroměř - mládež NDětské rybářské závody33
26.04.2015Malá Skála - mládež N   Dětské rybářské závody32
26.04.2015Lejšovka NTradiční rybářské závody49
26.04.2015Postupice u Benešova N   Volejovka Cup29
26.04.2015Vítězná u Kocléřova NO putovní pohár KS-Fish 2015 - 2. kolo44
26.04.2015Lohenice u Přelouče - mládež N   Dětské rybářské závody53
26.04.2015Hradec Králové - mládež - kat. I NDětské rybářské závody26
26.04.2015Hradec Králové - mládež - kat. II NDětské rybářské závody48
26.04.2015Bystřice nad Olší - mládež N   Dětské rybářské závody44
26.04.2015Syrovice - mládež N   Pouze 19 z 8319
26.04.2015Týnec nad Labem N   pouze 3 z 363
26.04.2015Tůň u Loukova - mládež NDětské rybářské závody34
26.04.2015Horní Valdorf NRybářské závody40
26.04.2015Ledce NRybářské závody66
26.04.2015Rožmitál pod Třemšínem N   Pouze 16 ze 4016
26.04.2015Lukov - junioři NZávod juniorů37
26.04.2015Veselíčko - mládež N   Pouze 5 ze 405
25.04.2015Lubenec N   Rybářské závody26
25.04.2015Lanškroun NPouze 19 ze 12219
25.04.2015Zeměchy u Kralup n.Vlt. NTradiční rybářské závody Zeměchy 201553
25.04.2015Skuteč (Štěpánov) N   Rybářské závody96
25.04.2015Miletín NZávody na Jordánku43
25.04.2015Malá Skála N   Rybářské závody73
25.04.2015Chotěboř - mládež N   Dětské rybářské závody11
25.04.2015Lošany N   pouze 12 z 2812
25.04.2015Červený Kostelec NRybářské závody46
25.04.2015Zájezdec NRybářské závody51
25.04.2015Lukov N   25. rybářské závody48
25.04.2015Rožmitál pod Třemšínem N   Pouze 15 z 5415
25.04.2015Lačnov N   Rybářské závody57
25.04.2015Bystřice nad Olší N   Rybářské závody47
25.04.2015Uherské Hradiště mládež N   pouze 5 z255
25.04.2015Kopidlno mládež NDětské rybářské závody27
25.04.2015Veselíčko N   Pouze 3 ze 653
25.04.2015Kopidlno ženy NRybářské závody4
25.04.2015Kopidlno NRybářské závody15
25.04.2015Kolín NPouze 10 z 90+10
25.04.2015Březnice mládež NDětské rybářské závody36
25.04.2015Syrovice Npouze 3 z ?3
25.04.2015Březnice NRybářské závody49
25.04.2015Hubálov - mládež N   Dětské rybářské závody14
25.04.2015Týnec nad Labem mládež N   Dětské rybářské závody3
25.04.2015Velešín - mládež NDětské rybářské závody 12 z 1912
25.04.2015Markovice - mládež N   pouze 3 ze 433
25.04.2015Domažlice N   Pouze 11 z 6111
25.04.2015Tůň u Loukova NRybářské závody103
24.04.2015Červený Kostelec NJarní maraton dvojic32
22.04.2015Třinec - mládež NPouze 3 z 263
19.04.2015Semněvice NRybářské závody52
19.04.2015Přerov - mládež NLaguna CUP junior14
19.04.2015Lohenice u Přelouče N   Rybářské závody58
19.04.2015Chlumec nad Cidlinou NRybářské závody Pamětník36
18.04.2015Třinec NPouze 5 ze 655
18.04.2015Přerov N   Laguna CUP - pouze 21 z 3521
18.04.2015Kravsko N   Zámecká liga 1.závod20
18.04.2015Bakov nad Jizerou N   Rybářské závody69
18.04.2015Polička N   Jarní přívlač134
18.04.2015Třebechovice pod Orebem N   Rybářské závody123
18.04.2015Příbram NRybářské závody56
18.04.2015Červený Hrádek NRybářské závody48
18.04.2015Tři Dvory N   Pouze 63 ze 12063
18.04.2015Dřenice NZávod dvojic9
17.04.2015Skuteč N   Skutečská 50 dvojic16
16.04.2015Plzeň NHavelkův bič36
12.04.2015Stéblová N   Čudla Cup 2. ročník54
11.04.2015Polouvsí N   Daiwa Cup jaro 201526
11.04.2015Nová Ves NPouze 3 z 243
11.04.2015Hruškov NHRUŠKOV CUP 24 HODIN22
11.04.2015Velká Jesenice N   Rybářské závody57
11.04.2015Pašinka u Kolína NSele na háčku36
11.04.2015Zbýšov NV. Zbýšovský kapr127
11.04.2015Citonice N   Pouze 4 z ?4
11.04.2015Teplice (Proboštov) mládež N   Dětské rybářské závody pouze 4 z 254
05.04.2015Letny N   Rybářské závody67
05.04.2015Vítězná u Kocléřova N   1. kolo KS Fish33
04.04.2015Starý Kolín NRybářské závody40
04.04.2015Poděbrady N   Poděbradský kapr - pouze 22 ze 6222
04.04.2015Skuteč N   II. ročník Skutečský pstroužek88
04.04.2015Černíč NRed carp Černíč 201527
04.04.2015Poděbrady - mládež NPoděbradský kapr - pouze 1 z 81
29.03.2015Markovice N   Rybářské závody85
28.03.2015Brandýs nad Labem NMS Range 5.kolo20
28.03.2015Ostrata - vláčka NPouze 3 z 283
28.03.2015Dymokury N   Rybářské závody81
28.03.2015Křesetice NRybářské závody30
28.03.2015Čelákovice N   Pouze 3 z 923
28.03.2015Čelákovice - mládež N   pouze 3 z 353
28.03.2015Ostrata - muška N3
22.03.2015Vítězná u Kocléřova NDolovná 201532
22.03.2015Dalečín NDalečínský pohár - pouze 15 z 2315
21.03.2015Vrbová Lhota N   Jarní rybářské závody56
21.03.2015Otovice u Karlových Varů N   Jarní rybářské závody3
21.03.2015Karviná NPetrovický pstruh31
21.03.2015Polička N   Poličský duhák dvojic129
14.03.2015Brandýs nad Labem NMS Range 4.kolo30
14.03.2015Kokovice N   I.Jarní závody Čudla Teamu Klobuky22
14.03.2015Dřenice N   GP Pce 1.kolo46
14.03.2015Vír NRybářské závody55
21.02.2015Sendražice N   Rybářské závody24
14.02.2015Polička N   Zlatá šupina 16 ze 11216
08.02.2015Vítězná u Kocléřova NZávod na dírkách21
08.02.2015Dalečín N   Dalečínská dírka44
07.02.2015Polička N   Únorová dírka - pouze 13 ze 13813

 

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.