Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 76 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
18.11.2017Pardubice   Memoriál Ády a Míry Doležala43
17.11.2017Dřenice   Dřenický duhák30
11.11.2017LužeKošumberská štika50
11.11.2017Planá nad LužnicíJihočeská zimní feeder liga 1. závod 36
11.11.2017PoličkaPoličský candát396
05.11.2017Vítězná u KocléřovaRapture Cup přívlač24
05.11.2017Chýšť   Pohár Rybářský dobrodruh18
04.11.2017HejlovPARYS&SAVAGE PIKE CUP40
04.11.2017Bylany (Most)Podzimní Vabank30
04.11.2017SadovRybářské závody27
28.10.2017Polička muškaPodzimní muška - memoriál Zdendy Forchtsama111
28.10.2017ŠtokyRybářské závody27
28.10.2017KřeseticeRybářské závody49
28.10.2017VlašimKotyho memoriál19
28.10.2017Rataje nad Sázavou   Mazec Cup58
27.10.2017Dešná týmyLastia Cup29
26.10.2017Ostrata týmyRybářské závody14
22.10.2017Vítězná u Kocléřova4. kolo KS FISH27
21.10.2017Markovice   Rybářské závody65
21.10.2017Poděbrady přívlač Poděbradský dravec40
14.10.2017Mlékojedy feeder3.kolo II.Liga sk A feeder41
14.10.2017ZlosyňRybářské závody23
14.10.2017Dolní BřežanyDolnobřežanská bělice30
14.10.2017Dřenice   Pohár prodejny Hungerfish44
14.10.2017Pardubice   Pohár Pernštejn57
14.10.2017KrašoviceRybářské závody65
14.10.2017Mladá Boleslav přívlač U18Jizerský okounek12
14.10.2017Mladá Boleslav přívlač U10Jizerský okounek22
14.10.2017Mladá Boleslav přívlač U14Jizerský okounek30
14.10.2017Polička přívlačXXII. ročník PODZIMNÍ PŘÍVLAČ346
13.10.2017Vrbčany   Papaja sranda cup10
07.10.2017Vrchlabí   Feeder44
07.10.2017Telceo putovní pohár starosty městyse Peruc38
07.10.2017Neratovice feederGrand Prix Čech feeder 58
07.10.2017Skuteč   Skutečský pstroužek71
07.10.2017Zdislavice   Rybářské závody36
07.10.2017Litětiny   Rybářské závody46
06.10.2017Dobrá voda Carp BPapaja sranda Cup12
06.10.2017Dobrá voda Carp Secret50 HODIN PAPAJA MUSTANG CUP 12
01.10.2017Kladruby mládež U10Dětské rybářské závody19
01.10.2017KameničkyRybářské závody56
01.10.2017Kladruby mládež U15Dětské rybářské závody19
01.10.2017Polouvsí mládežDětské rybářské závody35
30.09.2017Domanín feeder4.kolo 1. LIGA feeder 41
30.09.2017KněževesRybářské závody24
30.09.2017Polouvsípouze 10 z ?10
30.09.2017Polička muškaVII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ 22
30.09.2017Choteč   Rybářské závody31
30.09.2017LibkovZávod Úslavského poháru32
30.09.2017MělníkPohár kněžny Ludmily46
30.09.2017Polička přívlačVII. ročník VÁCLAVSKÁ TROFEJ 146
30.09.2017Kloužovice přívlačRybářské závody49
30.09.2017MohelniceRybářské závody66
30.09.2017LoučkyRybářské závody32
30.09.2017Nové Město na MoravěKoupaliště 201751
30.09.2017Slavičínpouze 12 z 5112
30.09.2017KladrubyRybářské závody34
30.09.2017SenomatySenomatský kapr35
28.09.2017Trhový Štěpánov mládežDětské rybářské závody32
28.09.2017LedceRybářské závody56
28.09.2017Lejšovka Pohár šampionů   pohár šampionů 201754
28.09.2017Slavičín mládežpouze 12 z 3612
28.09.2017Božejov týmyPouze 4 týmy z 104
28.09.2017České Budějovicepouze 10 z ?10
28.09.2017Vítězná u KocléřovaO pohár děkana Královédvorského19
24.09.2017Vítězná u Kocléřova3. kolo KS FISH25
24.09.2017PtenínRybářské závody34
24.09.2017SlatiňanyRybářské závody67
23.09.2017JaroměřO posvícenskou husu24
23.09.2017Rajhrad muškaI.liga podzim36
23.09.2017Hracholusky plavanáII. liga - 4. kolo - A40
23.09.2017Chýnov přívlačChýnovská vydra - juniorská liga 6.kolo31
23.09.2017Měřín feeder3.kolo AWA-S CUP 201724
23.09.2017Mělník plavanáII. liga - 4. kolo - B45
23.09.2017Pavlov plavanáII. liga - 4. kolo - C40
23.09.2017Rataje nad Sázavou   Šternberský Feeder CUP66
23.09.2017Drozdice   memoriál J.Švandy29
23.09.2017OtoviceRybářské závody31
23.09.2017Čerčany mládežDětské rybářské závody18
23.09.2017VrčeňRybářské závody37
23.09.2017Pávov dvojicePodzimní Dubák18
23.09.2017Trhová Kamenice   Podzimní rybářské závody39
23.09.2017Herálecpouze 29 z 5629
23.09.2017PlzeňPLZEŇSKÝ FEEDERCUP 28
17.09.2017DřeniceRybářské závody43
17.09.2017Zdislavice mládežO pohár starosty11
16.09.2017Sedmpánypouze 9 z ?9
16.09.2017Šumperk plavanáI liga - 4. kolo 48
16.09.2017Obědovice   Rybářské závody47
16.09.2017Bohušovice nad OhříRybářské závody20
16.09.2017Rožmberk muškaRožmberský pohár40
16.09.2017Bylany (Most)Rybářské závody34
16.09.2017HumpolecCejnobraní 17
16.09.2017Třebíč feederPodzimní košíček11
16.09.2017Praha přívlačExtraliga 3.kolo14
16.09.2017ŠtokyRybářské závody dvojic25
16.09.2017Chuchel mládežDětské rybářské závody15
16.09.2017Mladá Boleslav přívlačII.liga sk A 3.kolo přívlač 14
16.09.2017ButovRybářské závody30
16.09.2017Svratouchpouze 15 z 3815
16.09.2017Březůvky ženyRybářské závody žen12
16.09.2017Nymburk plavanáStředočeská juniorka MAVER23
10.09.2017Humpolec mládež   Dětské rybářské závody30
10.09.2017Týniště mládež   Dětské rybářské závody23
10.09.2017Týniště mládež s pomocí   Dětské rybářské závody13
10.09.2017Lejšovka   Rybářské závody53
09.09.2017HostákovRybářské závody56
09.09.2017VeseláRybářské závody73
09.09.2017Týniště nad OrlicíRybářské závody62
09.09.2017DománoviceRybářské závody49
09.09.2017VrchlabíPoslední nahození18
09.09.2017Velká JeseniceRybářské závody36
09.09.2017BezděkovZávod Úslavského poháru31
09.09.2017Písek přívlač U14MMiČR dětí a mládeže12
09.09.2017Písek přívlač U18MMiČR dětí a mládeže17
09.09.2017OstřešanyRybářské závody52
09.09.2017LibčevesRybářské závody35
09.09.2017Trutnov (Dolce)Rybářské závody72
09.09.2017Přerov plavanáII. liga - 3. kolo - C 40
09.09.2017SmolniceRybářské závody44
09.09.2017Kravsko mládežDětské rybářské závody14
08.09.2017Mělice přívlačII.liga Přívlač skupina B12
08.09.2017Bohušice týmyDafishing – Lastia cup 19
08.09.2017Brandýs nad Labem feederMČR feeder102
07.09.2017Frýdek-Místek muškaVelká cena Severní Moravy juniorů20
07.09.2017Letny týmy   BIG CARP LETNY BORABAITS 201712
03.09.2017Podůlšany mládež   Mistrovství Klubu RŽ6
03.09.2017Podůlšany ženy   Mistrovství Klubu RŽ10
03.09.2017Podůlšany veteráni   Mistrovství Klubu RŽ18
03.09.2017KravskoRybářské závody24
02.09.2017LetinyZávod Úslavského poháru27
02.09.2017Sedlčánky feeder divize2. kolo Divize26
02.09.2017Sedlčánky feeder KPKP SÚS feeder 26
02.09.2017Humpolec(Hadina)Humpolecká 3062
02.09.2017Hrochův Týnec   Rybářské závody32
02.09.2017Hrochův Týnec mládež   Dětské rybářské závody17
02.09.2017Bystřice nad Pernštejnem mládežDětské rybářské závody13
02.09.2017ČečkoviceRybářské závody38
02.09.2017Bystřice nad Pernštejnem   Rybářské závody45
02.09.2017Prosenická LhotaO Pohár předsedy SÚS127
02.09.2017Drozdice ženyRybářské závody žen13
02.09.2017Pňovany plavanáRIVE Cup22
02.09.2017Liběchov plavanáKrajský přebor plavaná25
02.09.2017Nová Včelnice plavanáKrajský přebor a divize16
02.09.2017Jordánek u Miletína24 hodin nonstop11
02.09.2017Pasohlávky feeder3.kolo II.Liga sk B feeder 26
02.09.2017Vsetín muškaKrajská divize týmy5
31.08.2017Jestřabice týmyJestřabice & Domino sport bar cup 201724
27.08.2017SendražiceRybářské závody36
26.08.2017Olešnice na Moravěpouze 10 z ?10
26.08.2017Letkovice mládežpouze 15 z 3815
26.08.2017Sedlčánky feeder divize2. kolo Divize 7
26.08.2017Sedlčánky feeder KPKP ÚSMP feeder 30
26.08.2017KolešovNoční závody17
26.08.2017TřeboňTřeboňský kapr59
26.08.2017Kostelec nad OrlicíRybářské závody67
26.08.2017Mlékojedypouze 23 z 3323
26.08.2017Olešnice na Moravě mládežpouze 3 z ?3
26.08.2017Brno feeder2.kolo AWA-S CUP 2017 feeder24
26.08.2017TrstěniceRybářské závody30
26.08.2017BroumovRybářské závody36
26.08.2017Březí u MeclovaRybářské závody41
26.08.2017Sendražice   rybářská část dvojboje ryby-šipky23
26.08.2017Nový Dvůr feeder KP3.kolo KP feeder27
26.08.2017Lodín mládežDětské rybářské závody15
26.08.2017DobroměřiceRybářské závody29
26.08.2017Ledeč nad Sázavou mládežDětské rybářské závody39
26.08.2017Dřenice ženyRybářské závody žen21
26.08.2017MšenoRybářské závody42
26.08.2017PlzeňPlavaná u Jána25
26.08.2017Přerov plavanáPreston CUP54
25.08.2017JaroměřNoční lov úhořů35
20.08.2017Dřenice týmy   Týmové mistrovství Klubu11
20.08.2017Dřenice jednotl.   Týmové mistrovství Klubu33
20.08.2017Příbram na Moravě mládež   Dětské rybářské závody17
19.08.2017Brandýs nad Orlicí   Rybářské závody dvojic15
19.08.2017TelcePolonoční závody49
19.08.2017Příbram na Moravě   Rybářské závody27
19.08.2017Hamry nad Sázavou   Hamerský hastrman63
19.08.2017Zdislavice2. prázdninovka19
19.08.2017Tovačov feederGP Moravy62
19.08.2017Vítězná u KocléřovaRybářské závody dvojic11
13.08.2017Humpolec(Hadina)   Odlov cejna34
12.08.2017Třebíč feederO POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE32
12.08.2017Sychotín plavanáKP a divize MRS16
12.08.2017DehtínZávod Úslavského poháru52
11.08.2017Buřenice týmy   Buřenický nočník 5.ročník6
11.08.2017Kladruby   24 hodin nonstop30
06.08.2017KolešovRybářské závody41
05.08.2017Babice u Říčan   Kapr Cup 201741
05.08.2017Vlašim přívlačjuniorská liga 5. kolo33
05.08.2017Pardubice veteráni   Veterán Cup 201752
05.08.2017Třemešné pod PřimdouRybářské závody17
05.08.2017Vranovská VesRybářské závody21
05.08.2017Dolní Bukovsko dvojiceRybářské závody dvojic27
04.08.2017Citonice dvojiceNoční závod dvojic17
30.07.2017Sendražice   Letní rybářské závody30
30.07.2017Soutice mládežDětské rybářské závody15
29.07.2017Praha přívlačLodní liga26
29.07.2017Letinypouze 3 z ?3
29.07.2017SouticeRybářské závody45
29.07.2017Příbor plavanáRobinson Cup40
29.07.2017LoučkyRybářské závody39
29.07.2017Boršov přívlačPřebor jihočeského kraje20
28.07.2017Bohdalec dvojiceNoční závody dvojic13
28.07.2017Bohumínpouze 10 ze 6910
23.07.2017Velké Dvorcepouze 10 z 3910
23.07.2017PřešticeVelká cena Přeštic v plavané36
23.07.2017Přepychy mládežDětské rybářské závody21
22.07.2017PasohlávkyMušovský pohár30
22.07.2017Skuhrov nad Bělou   Rybářské závody33
22.07.2017PřepychyRybářské závody78
22.07.2017LužanyPřeštický feeder52
22.07.2017MálkoviceRybářské závody50
21.07.2017Sázava přívlačII. liga LRU skupina -A 2. kolo16
21.07.2017Brno přívlač2. KOLO II. LIGY PŘÍVLAČ Skupina B14
15.07.2017Hradec Králové plavaná I.liga 3.kolo47
15.07.2017KřeseticeRybářské závody51
15.07.2017Hostinnépouze 9 z 369
15.07.2017Řeznovicedvojice rodič+dítě, pouze 5 z ?5
15.07.2017JimramovJimramovský kapr50
15.07.2017Plzeň junioři přívlač4. kolo Juniorské ligy v přívlači 30
15.07.2017NakvasoviceRybářské závody29
15.07.2017Dřenice dvojiceZávod dvojic10
15.07.2017Bylany (Most)Velká cena P.C.H. Panenský Týnec23
15.07.2017Jimramov mládežJimramovský kapr11
09.07.2017Humpolec(Hadina)   Odlov cejna20
08.07.2017Svitavy ženyKompletní obě kategorie14
08.07.2017OtínOtínská šupina52
08.07.2017HříběcíRybářské závody32
08.07.2017Koberovice   pouze 10 z ?10
08.07.2017Janov   O pohár starosty obce Bystré45
08.07.2017Chlumec nad Cidlinou přívlačExtraliga 2.kolo16
08.07.2017Hradec Králové plavanáLabský pohár45
08.07.2017Hradec Králové plavaná U15Labský pohár4
08.07.2017Staré SedlištěRybářské závody41
07.07.2017Liběchov feederPohár kukajících vlků57
05.07.2017Podůlšany ženy   Rybářské závody žen18
05.07.2017SmolniceRybářské závody50
05.07.2017Herálec   Rybářské závody55
02.07.2017Zdislavice   1. pohárovka19
01.07.2017VýžerkyRybářské závody20
01.07.2017LibčevesRybářské závody63
01.07.2017Morava muškaKrajský přebor muška pro Sev. Moravu24
01.07.2017Králíky mládežDětské rybářské závody24
01.07.2017Bohdalec   Rybářské závody48
01.07.2017Králíky dvojiceZávod dvojic18
01.07.2017Lysá nad Labem přívlačLodní liga26
01.07.2017Bělá pod Bezdězem plavanáKrajský přebor SÚS18
30.06.2017Lipník nad Bečvou přívlač2.liga sk.B14
29.06.2017Ostrata týmyKaprové závody14
25.06.2017Trhová Kamenice   Rybářské závody46
24.06.2017OstravaHulvácké Benátky liga42
24.06.2017Jimramov dvojiceZávod dvojic40
24.06.2017Liběchov plavaná1.liga 2 kolo49
24.06.2017Ledečko muška2.liga B jaro45
24.06.2017HřebečníkyRybářské závody25
24.06.2017PtenínZávod Úslavského poháru38
24.06.2017Lejšovka   Velká cena spolku Rybářské žebříčky45
24.06.2017Humpolec mládežDětské rybářské závody23
24.06.2017HumpolecO 100 kg prase92
24.06.2017Olomouc přívlač1.liga 1.kolo16
24.06.2017Kladruby mládež U15   Dětské rybářské závody15
24.06.2017Kladruby mládež U10   Dětské rybářské závody21
18.06.2017Brandýs přívlačPohár Labe30
17.06.2017Pardubice plavanáMeMiČR plavaná96
17.06.2017NakvasoviceRybářské závody30
17.06.2017Úsobí   Rybářské závody27
17.06.2017ArneštoviceRybářské závody33
17.06.2017Černotín přívlačKP přívlač12
17.06.2017Teplá   Rybářské závody31
17.06.2017ŽelviceZávod Úslavského poháru30
17.06.2017Dřenice mládežDětské rybářské závody21
17.06.2017Čakovice přívlačKrajský přebor přívlač10
17.06.2017Neratovice feeder jedn.2.kolo II. Liga sk A feeder42
17.06.2017Strakonice muškaO Pohár M.Januse junioři36
17.06.2017Lázně BohdanečČochtan Cup13
17.06.2017Mohelno muškaMistrovství MRS Open 201720
16.06.2017Letny týmyPunk Carp Tour druhá jízda15
16.06.2017Hruškov týmy50 hodin14
11.06.2017Lejšovka   Pohár prodejny Rybářský ráj43
10.06.2017Mladá BoleslavO Pohár předsedy MO65
10.06.2017RadotínPouze 5 z ??5
10.06.2017Chřibská5. ročník31
10.06.2017MíčovII. Ročník Míčovské udice "O SELE" 21
10.06.2017Veselá mládežDětské rybářské závody22
10.06.2017Božičany   Rybářské závody30
10.06.2017ŽeletavaHadrava46
10.06.2017Řečice mládež   Dětské rybářské závody30
10.06.2017DobřívRybářské závody22
10.06.2017Věvrov   Rybářské závody28
10.06.2017Brandýs nad Orlicí   Memoriál Václava Vágnera34
10.06.2017Ledeč nad SázavouRybářské závody50
10.06.2017Brno Obřany   Svitavský pohár 201719
10.06.2017BuřeniceRybářské závody24
10.06.2017PekloRybářské závody50
10.06.2017Hradec Králové plavanáZávod krajského přeboru a divize15
10.06.2017Bohdalínpouze 3 ze 473
10.06.2017Litochovice feeder1.liga feeder 3.kolo42
10.06.2017RadovesniceRybářské závody44
10.06.2017České Vrbné feeder jedn.   2.kolo KP feeder 24
10.06.2017Brozany nad Ohří   pouze 5 z 325
10.06.2017Dolní Poustevnapouze 4 z ?4
10.06.2017Hlinsko mládežpouze 3 z 203
10.06.2017Radošovice přívlač1.kolo extraligy LRU v přívlači 15
10.06.2017Sedlčánky plavaná jedn.   Závod krajského přeboru a divize11
10.06.2017Stárkov mládež   Buchťák 201736
10.06.2017ŠluknovO Pohár předsedy MO17
10.06.2017Hradec Králové   Rybářské závody73
09.06.2017Dešná týmyLastia Cup29
09.06.2017Semily muška junioři   O POHÁR JIZERY juniorů 28
04.06.2017Pelhřimov mládež pokr.   Dětské rybářské závody pokročilí15
04.06.2017Pelhřimov mládež zač.   Dětské rybářské závody začátečníci11
04.06.2017Vojice mládež   Vojický kapřík48
04.06.2017Hubálov mládež   Dětské rybářské závody11
04.06.2017Levínská Olešnice   Rybářské závody45
03.06.2017Uh. Hradiště plavaná jedn.   II. liga - 2. kolo - C plavaná 40
03.06.2017Lázně Bohdaneč mládežBohdanečská vydřička25
03.06.2017Tábor mládežpouze 3 z 363
03.06.2017Nová Včelnice   Kozlov 201751
03.06.2017Lovosice feeder1.kolo Divize/KP SvÚS feeder 11
03.06.2017Vojice   Vojický kapr65
03.06.2017Radotín mládežPouze 5 z ??5
03.06.2017Smidarypouze 3 z ?3
03.06.2017Sadová mládežDětské rybářské závody10
03.06.2017LetinyZávod Úslavského poháru36
03.06.2017Mladé Bříště   Rybářské závody31
03.06.2017Podlesí mládež mladšíDětské rybářské závody13
03.06.2017Bělá pod Bezdězem mládežDětský den se Slonem89
03.06.2017Rtyně v Podkrkonoší   Kocourák33
03.06.2017Táborpouze 3 ze 483
03.06.2017BřeclavNight GP Včelín 2017, pouze 3 z 193
03.06.2017Komáří   Rybářské závody76
03.06.2017Komáří mládežDětské rybářské závody12
03.06.2017Smidary ženypouze 3 z ?3
03.06.2017KelčChmelník69
03.06.2017Kelč mládežChmelník5
03.06.2017Čáslav mládež 12-15Dětské rybářské závody12
03.06.2017Čáslav mládež 7-12Dětské rybářské závody34
03.06.2017Podlesí mládež staršíDětské rybářské závody5
03.06.2017Čáslav juniořiRybářské závody3
03.06.2017Ml. Boleslav plavaná jedn.II. liga - 2. kolo - B plavaná 45
03.06.2017Dobříkov   Rybářské závody47
03.06.2017Hluboká plavaná jedn.II. liga - 2. kolo - A - plavaná 48
02.06.2017Doubravník-Borač muška ženyXXXI.Mistrovství ČR muška – řeka4
02.06.2017Doubravník-Borač muškaXXXI.Mistrovství ČR muška – řeka32
28.05.2017Praha - Zbraslav mládež U10pouze 3 z 213
28.05.2017Kyjov mládežpouze 3 z ?3
28.05.2017Vrchlabí mládežZávody pro členy MO37
28.05.2017NáchodPodborský závod 13.ročník44
28.05.2017HoliceRybářské závody65
28.05.2017Bakov nad Jizerou mládežDětské rybářské závody22
28.05.2017Praha - Zbraslav mládež U15pouze 3 z 153
27.05.2017Benátky nad Jizerou mládežpouze 3 z ?3
27.05.2017Soběslav mládežpouze 3 z 823
27.05.2017Poděbrady plavanáPohár Krále Jiřího z Poděbrad 48
27.05.2017VíceniceZávod Úslavského poháru33
27.05.2017Velké Hydčice muška jedn.II. liga "A" jaro muška43
27.05.2017LubenecZávod dvojic30
27.05.2017Holice mládežDětské rybářské závody34
27.05.2017Přepychy   Zlatý karas53
27.05.2017Hluboká plavanáKP a divize16
27.05.2017PokojovRybářské závody46
27.05.2017VrchlabíZávody pro členy MO23
27.05.2017TelceRybářské závody24
27.05.2017Studénky   Studýnský červenák46
27.05.2017Štětípouze 20 ze 7720
27.05.2017Kamenný Újezdpouze 11 z 3211
27.05.2017Trutnovpouze 20 ze 6120
27.05.2017Svitavy mládežDětské rybářské závody28
27.05.2017Uh. Hradiště feeder jedn.   2.kolo II.Liga sk B feeder30
27.05.2017Knířov   Rybářské závody36
27.05.2017Vrbno mládežDětské rybářské závody15
27.05.2017VrbnoVrbenský kapr54
27.05.2017Polouvsípouze 11 z ?11
27.05.2017Praha - Zbraslavpouze 3 z 313
27.05.2017Babice mládežpouze 3 z ?3
27.05.2017Blovice mládežpouze 3 ze 423
27.05.2017Turskopouze 4 ze 674
27.05.2017Milovy   Závod dvojic69
26.05.2017Klášterec nad Orlicí muška jedn.1. liga LRU – muška40
21.05.2017Lysá nad LabemOkrouhlík56
21.05.2017JemniceO Pohár Barchanu39
21.05.2017Česká Třebová mládežDětské rybářské závody27
21.05.2017Vítězná u Kocléřova2. kolo KS FISH27
21.05.2017SlatiňanyRybářské závody67
20.05.2017Jemnice mládežpouze 3 ze 423
20.05.2017Svídnice-Presy muška juniořiMČR jun. - řeka 42
20.05.2017Dlouhoňovice   Rybářské závody43
20.05.2017Česká TřebováRybářské závody42
20.05.2017Kamenné Žehrovice plavaná ženyMiČR žen jednotlivci11
20.05.2017Zeměchy mládež U12Dětské rybářské závody U1227
20.05.2017Zeměchy mládež U15Dětské rybářské závody19
20.05.2017PočátkyRybářské závody62
20.05.2017Dolní Bukovsko mládežStrhánka 201726
20.05.2017Kolovraty mládežRybářské závody36
20.05.2017Kolovraty   Rybářské závody31
20.05.2017JaroměřOslavy 120 let51
20.05.2017Hulvácké BenátkyKvětnový závod26
20.05.2017Hluboká feeder týmy1.kolo II. Liga sk A feeder 14
20.05.2017Pustá Kamenice   Kamenický losos70
20.05.2017LoučkyRybářské závody11
20.05.2017StéblováRybářské závody70
20.05.2017Planá nad Lužnicí feeder mládežnáborový závod feeder19
20.05.2017Vyšší Brod přívlačII. liga sk. A 1.kolo14
20.05.2017Chomutov muškaChomutovský korbel30
20.05.2017ŽákavaZávod Úslavského poháru24
20.05.2017Rožďalovice HasinaRybářské závody70
20.05.2017MěšiceRybářské závody50
20.05.2017Stráž pod Ralskem plavaná jedn.Krajský přebor plavaná – jarní kolo23
20.05.2017Bylany   Rybářské závody21
20.05.2017Brno mládežpouze 5 ze 725
20.05.2017Ledenice   Memoriál J. Cukra30
20.05.2017Týnec nad SázavouMládež 16-18 O pohár předsedy SÚs6
20.05.2017Jimramov feederRybářské závody26
20.05.2017Bartošovice24 hodin, pouze 10 ze 3410
20.05.2017Ostratapouze 3 z 543
20.05.2017Týnec nad Sázavou mládež   O Pohár předsedy SÚS67
20.05.2017PacovPacovský kapr47
20.05.2017DobroměřiceRybářské závody15
17.05.2017Praha Kyje týmyII. ročník Velké ceny SPS Prezidium Praha6
17.05.2017Praha KyjeII. ročník Velké ceny SPS Prezidium Praha25
14.05.2017Skuteč mládežDětské rybářské závody32
14.05.2017KolešovO pohár starosty42
14.05.2017Přerov feeder jednotlivci2.kolo Divize/KP SMS feeder27
14.05.2017Markovice   Rybářské závody35
14.05.2017DřeniceRybářské závody39
14.05.2017Ivančice mládež U15pouze 3 z 183
14.05.2017Podivín mládežpouze 7 z 527
14.05.2017Ivančice mládež U10pouze 3 z 323
13.05.2017SkutečRybářské závody79
13.05.2017Hradec Králové mládež U10kateg. do 10ti let36
13.05.2017Hradec Králové mládež U15   Kategorie 10-15 let30
13.05.2017Hradec Králové mládež U18kategorie 15-18 let14
13.05.2017Zaječí feeder jednotl.1.kolo AWA-S CUP 2017 feeder24
13.05.2017Podivínpouze 7 ze 657
13.05.2017Neratovice feeder jednotlivci1. kolo Divize/KP SÚS feeder27
13.05.2017Šumperk plavaná U15MiČR U15 - U25 - plavaná 18
13.05.2017Šumperk plavaná U20MiČR U15 - U25 - plavaná 14
13.05.2017Šumperk plavaná U25MiČR U15 - U25 - plavaná 10
13.05.2017Vlašim mládež   Dětské rybářské závody18
13.05.2017Lužec nad Vltavou mládež   Dětské rybářské závody16
13.05.2017PávovJarní Dubák11
13.05.2017Darkovicepouze 3 z ?3
13.05.2017Lužec nad Vltavou   Rybářské závody49
13.05.2017Bělá pod BezdězemZávody pro členy MO38
13.05.2017Lipnice nad SázavouRybářské závody35
13.05.2017PříštpoRybářské závody16
13.05.2017Hlavňov mládež   Zlatá rybka10
13.05.2017Hlavňov   Grimův pohár47
13.05.2017Nouzov   Rybářské závody33
13.05.2017Veselá u Mnichova Hradiště   Rybářské závody79
13.05.2017DrozdiceRybářské závody50
13.05.2017MěcholupyZávod Úslavského poháru29
13.05.2017NakvasoviceRybářské závody44
13.05.2017Humpolec(Hadina)   Hadina CUP 201764
13.05.2017Brandýs nad Labem   pouze 10 ze 10910
13.05.2017DoksyPouze 7 z ???7
13.05.2017Velká ČernocKvětnový pohár50
13.05.2017Ivnačicepouze 3 ze 713
13.05.2017Nová Ves muška IX. Jihlavský pohár MK AKVAREST muška 40
13.05.2017Bystrépouze 10 z ?10
13.05.2017Přerov feeder jedn.1.kolo Divize/KP SMS feeder 30
13.05.2017Doksy mládež ?pouze 3
13.05.2017Skoronice muška týmyJARNÍ KOLO Krajské divize 5
13.05.2017MiroviceRybářské závody45
13.05.2017Vrčeň   Rybářské závody14
11.05.2017Plzeň mládežPlzeňský plaváček U1527
11.05.2017Plzeň juniořiPlzeňský plaváček U184
08.05.2017Loketpouze 3 z 343
08.05.2017Hošťalovice   Rybářské závody70
08.05.2017Lázně Bohdaneč   Běloba Cup33
08.05.2017ŽelčanyPloutef Fest 201743
07.05.2017Břeclav mládežpouze 3 z ?3
07.05.2017Nové Sedlo mládežDětské rybářské závody33
07.05.2017MorašiceRybářské závody47
07.05.2017Trhové Sviny mládežDětské rybářské závody63
07.05.2017Lohenice mládežDětské rybářské závody58
07.05.2017Jablunkov mládežpouze 4 z 474
06.05.2017KopidlnoRybářské závody16
06.05.2017Puclice   Rybářské závody32
06.05.2017Stará Boleslav mládežpouze 11 z ?11
06.05.2017Kameničky feeder jednotlivci1.kolo II. Liga sk B feeder 27
06.05.2017Pečky plavaná U15Středočeská juniorka MAVER17
06.05.2017DehtínPrvních 2020
06.05.2017Křižánky mládežPouze 3 z 383
06.05.2017BřeclavPouze 3 ze 703
06.05.2017Božice mládežPouze 3 z 243
06.05.2017NečtinyRybářské závody12
06.05.2017Mladá Boleslav MČR plavanáMeMiČR handicapovaných rybářů 19
06.05.2017Jičín (Dvorce) mládežDětské rybářské závody24
06.05.2017BožicePouze 3 ze 703
06.05.2017Veselí nad LužnicíRybářské závody96
06.05.2017Pečky plavaná U20Středočeská juniorka MAVER 2
06.05.2017Nová Ves u Chotěboře   Rybářské závody37
06.05.2017Trhové Sviny ženyRybářské závody žen25
06.05.2017BudislavRybářské závody41
06.05.2017Jiříkov přívlačKrajský přebor 201717
06.05.2017Uhersko   Rybářské závody31
06.05.2017Světlá nad Sázavou mládežDětské rybářské závody50
06.05.2017Jablunkovpouz 5 z 845
06.05.2017Náchod BabíBagr 201728
06.05.2017Světlá nad SázavouRybářské závody82
06.05.2017Morašice mládežpouze 3 z ?3
06.05.2017Nový Dvůr feeder jedn.2.kolo 1. LIGA feeder42
06.05.2017Bylany (Most)Rybářské závody16
06.05.2017Trhové SvinyRybářské závody91
06.05.2017KněževesRybářské závody43
06.05.2017LoheniceKomora 201768
06.05.2017Božejov týmy   Božejov Cup 50 Hodin10
06.05.2017Hubálov mládežDětské rybářské závody10
06.05.2017JaroměřRybářské závody83
05.05.2017VrbčanyPapaja sranda Cup10
05.05.2017Letny týmyPunk Carp Tour první jízda16
05.05.2017SkutečSkutečský Mikbaits Cup 5. ročník 16
01.05.2017Pečky mládež U15Dětské rybářské závody14
01.05.2017Pečky mládež U10Dětské rybářské závody16
01.05.2017SendražiceRybářské závody35
01.05.2017Pečky mládež dívkyDětské rybářské závody12
01.05.2017Bylany (Most)Rybářské závody51
01.05.2017Klášter u NepomukuPrvních 2020
30.04.2017Kostelec nad Orlicí   Rybářské závody40
30.04.2017Týnec nad Labempouze 3 ze 453
30.04.2017Podlesí u PříbramiRybářské závody41
30.04.2017Rožmitál pod Třemšínem mládežDětské rybářské závody46
29.04.2017DomažliceTři Vrby57
29.04.2017Pšánky   Horské kolo na udici34
29.04.2017LubenecRybářské závody41
29.04.2017Zámostí - BlataPařez23
29.04.2017Týnec nad Labem mládežDětské rybářské závody32
29.04.2017Zahájí mládež3 z 103
29.04.2017Zahájípouze 3 z 183
29.04.2017Břeclav feeder   1.kolo Divize/KP MRS feeder 18
29.04.2017Rožmitál pod Třemšínem   Rybářské závody43
29.04.2017Kladruby   Handicepovaní rybáři36
29.04.2017Dolní Věstonice mládež   Pouze 3 ze 373
29.04.2017Dobrá Voda u BřezniceRybářské závody51
29.04.2017Lošany   Rybářské závody28
29.04.2017Hostinnépouze 3 z ?3
29.04.2017Veselí nad Lužnicí mládežDětské rybářské závody40
29.04.2017Kynšperk nad OhříRybářské závody30
29.04.2017Dymokury ženypouze 5 ze 165
29.04.2017Jindřichův Hradec plavaná jedn.II. liga - 1. kolo - A plavaná49
29.04.2017Brušperk plavaná jedn.II. liga - 1. kolo - C plavaná40
29.04.2017ZájezdecRybářské závody34
29.04.2017Šlapanicepouze 15 z ?15
29.04.2017Těchobuz   O Pohár předsedy54
29.04.2017Kamenné Žehrovice feederPřebor Čech 201745
29.04.2017Dolní Věstonice    Pouze 10 z 5910
29.04.2017Červený KostelecKrčmařík47
29.04.2017Černá u BohdančeBohdanečská vydra41
28.04.2017Sedlčánky plavaná jedn.II. liga - 1. kolo - B - plavaná 48
23.04.2017Vítězná u Kocléřova1. kolo KS FISH39
23.04.2017Miletín mládež   Dětské rybářské závody24
23.04.2017Vlíněves senioři muškaMONFISH Senior BOAT CUP14
23.04.2017Veselíčko mládež   pouze 3 z 333
23.04.2017Malá Skála mládežKulaťák28
23.04.2017Ledce16. ROČNÍK MEMORIÁLU J. TOMEŠE 36
22.04.2017HumpolecCejnobraní34
22.04.2017KobylníkyJarní závody22
22.04.2017Poděbrady přívlačjuniorská liga 3. kolo43
22.04.2017PašinkaRybářské závody21
22.04.2017Krásné feeder1.liga feeder41
22.04.2017Jindřichův HradecNOVA DOMUS59
22.04.2017Malá Skála   Kulaťák79
22.04.2017Velká Jesenice   Velkojesenický pohár49
22.04.2017Hruškov24 hodin nonstop20
22.04.2017Kosova Hora   Kaufmaňák - pouze 10 ze 4610
22.04.2017KarvináMemoriál bří Wraniků16
22.04.2017Tůň u LoukovaJarní závody83
22.04.2017Zeměchy   Kralupský kapr69
22.04.2017LibčevesRybářské závody19
22.04.2017PoličkaRedbass Cup přívlač287
22.04.2017Jordánek u Miletína   Rybářské závody46
22.04.2017Jindřichův HradecNOVA DOMUS U1511
22.04.2017Semněvice   pouze 4 z 364
22.04.2017Lukov27. rybářské závody44
22.04.2017Veselíčko   pouze 3 ze 433
22.04.2017Kolínpouze 3 z 893
22.04.2017BřezníkRybářské závody6
22.04.2017Hulvácké BenátkyBenátská liga42
22.04.2017PříbramO Pohár předsedy46
22.04.2017OtoviceRybářské závody23
22.04.2017Vlíněves junioři muškaMONFISH Junior BOAT CUP24
21.04.2017Dobrá Voda týmy   Papaja Mustang Cup22
21.04.2017Květoňov muška ženyMČR muška jezero6
21.04.2017Květoňov muškaMČR muška jezero40
20.04.2017PlzeňHavelkův bič40
16.04.2017Plzeň feeder do 18letKrajský přebor ve feederu do 18let7
16.04.2017Plzeň feederKrajský přebor mládeže ve feederu15
16.04.2017Hluboká nad Vltavou feeder1.kolo KP JÚS feeder24
16.04.2017Dřenice dvojiceZávod dvojic20
15.04.2017LačnovRybářské závody40
15.04.2017DvorceDvorecké brko49
15.04.2017Planá nad Lužnicí feeder   mládež feeder15
15.04.2017Dvorce mládež10 z 2110
15.04.2017Nasavrkypouze 30 ze 6430
15.04.2017Třebechovice pod OrebemRybářské závody123
15.04.2017Ostrava Poruba mládež   Pohár Svinovských tůní18
15.04.2017Ostrava Poruba dorost   Pohár Svinovských tůní18
15.04.2017Ostrava Poruba   Pohár Svinovských tůní začátečníci13
15.04.2017Ostrava Poruba   Pohár Svinovských tůní9
15.04.2017VíceměřiceRybářské závody24
15.04.2017Břeclav   Plavaná 1.liga49
15.04.2017Bakov nad JizerouRybářské závody42
15.04.2017TelcePohár ředitele Ekostaveb Louny39
14.04.2017Starý KolínRybářské závody45
14.04.2017Blšany u LounRybářské závody17
14.04.2017ChranišovRybářské závody30
09.04.2017Velký Přelov   Zebco Europe cejnobraní57
09.04.2017VodňanyJČ zimní liga feeder 3.kolo29
09.04.2017Zdislavice mládež   Dětské rybářské závody19
08.04.2017Polouvsí jednotlivciDaiwa Cup přívlač43
08.04.2017SmolniceRybářské závody52
08.04.2017Rachyně přívlačPohár Rachyně - 5. ročník 52
08.04.2017Polouvsí dvojiceDaiwa Cup přívlač22
08.04.2017JestřabiceRedbass Cup přívlač90
08.04.2017PoličkaMonfish Cup muška100
08.04.2017KrašoviceRybářské závody102
08.04.2017Broumov dvojiceZávod dvojic18
08.04.2017BřeclavPreston Cup50
08.04.2017Horní Lipka   dvojboj muška - vláčka16
01.04.2017PoličkaCrazy Fish Trout Area Cup-Závod dvojic v přívlači 191
01.04.2017JestřabiceJestřabický jarní maraton dvojic muška43
01.04.2017Křesetice   Rybářské závody47
01.04.2017DymokuryRybářské závody71
01.04.2017RachyněNáborový závod přívlač 5-9 let11
01.04.2017RachyněNáborový závod přívlač 10-14 let25
01.04.2017RachyněNáborový závod přívlač 15-18 let17
26.03.2017KarvináPetrovický pstruh - pouze 15 ze 4415
25.03.2017Vrbová LhotaRybářské závody56
25.03.2017Zdislavice   Zdislavický otvírák29
25.03.2017Skalička   Závod dvojic muška30
25.03.2017CitoniceZávody dvojic13
25.03.2017Skutečmuška,vláčka79
25.03.2017Hulvácké BenátkyBenátská liga58
25.03.2017ČelákoviceGrádo110
25.03.2017Čelákovice mládežGrádo mládež27
23.03.2017Hruškov70·Qualific∙RCCC 2017 15
19.03.2017PoděbradyPoděbradský duhák 2. ročník40
18.03.2017Vodňany   JČ zimní liga feeder 2.kolo21
18.03.2017Libčeves   Rybářské závody45
18.03.2017SobáčovOdlov bílé ryby40
18.03.2017Polička   Jarní losos114
18.03.2017Vrbová Lhota   FT Fishing CUP juniorská liga 37
18.03.2017Skuteč   Josefovská muška41
11.03.2017Dřenice   Dřenický duhák 201740
05.03.2017SendražiceZahájení sezóny35
18.02.2017ŘemíčovLov na dírkách13
04.02.2017Řemíčov   Lov na dírkách36
04.02.2017PřebozyLov na dírkách16
29.01.2017Humpolec   Novoroční pohár dírky45
21.01.2017Polička   Pouze 12 ze 12712
21.01.2017Řemíčov   Lov na dírkách16
14.01.2017DalečínDalečínská dírka69
14.01.2017Vrbová Lhota   Lov na dírkách23

 

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.