Rybářské žebříčky - Plavaná

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 5839 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018

 

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
08.09.2018Hradec Králové N 2.liga skupina B plavaná45
12.08.2018Přeštice NRybářské závody37
11.08.2018Sendražice NRybářské závody37
14.07.2018Hradec Králové U15 N Labský pohár plavaná3
14.07.2018Hradec Králové N Labský pohár plavaná46
07.07.2018Křesetice Nděličky22
07.07.2018Vejprnice NRybářské závody22
06.07.2018Dolce U25 N Mezinárodní MiČR plavaná10
06.07.2018Dolce U15 N Mezinárodní MiČR plavaná14
06.07.2018Dolce U20 N Mezinárodní MiČR plavaná12
05.07.2018Klášter u Nepomuku NNepomucká plavaná40
30.06.2018Přerov N 1.liga - 3.kolo plavaná47
23.06.2018Brno NÚslavský pohár21
16.06.2018Kolín ženy N MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN plavaná8
10.06.2018Humpolec (Hadina) N ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE JčÚS na plavanou24
09.06.2018Šluknov NO pohár předsedy MO21
09.06.2018Mělník N Přebor a divize plavaná SÚS16
09.06.2018Štětí N Jarní kolo územního přeboru LRU plavaná26
08.06.2018Hraštice NHraštický Rutilus19
02.06.2018Pasohlávky N2.liga skupina C plavaná44
01.06.2018Hradec Králové N 2.liga skupina B plavaná45
01.06.2018Sedlčánky N 2.kolo II.ligy sk.A41
26.05.2018Sedlčánky N KP a divize ÚSMP13
25.05.2018Pardubice N 1.liga - 2.kolo plavaná46
19.05.2018Hradec Králové U15 N Hradecká juniorka U1511
19.05.2018Hradec Králové U20 N Hradecká juniorka U204
19.05.2018Pasohlávky N Mušovský pohár plavaná37
19.05.2018Hradec Králové N plavaná divize11
17.05.2018Mladá Boleslav N MeMiČR handicapovaných rybářů20
12.05.2018Poděbrady N Pohár krále Jiřího45
04.05.2018Horní Žďár N 1.liga - 1.kolo plavaná48
01.05.2018Sendražice NRybářské závody40
28.04.2018Brušperk N II. liga "C" - 1. kolo46
27.04.2018Kamenné Žehrovice N 1.kolo II.LIGY B46
27.04.2018Horní Žďár N II.liga plavaná43
25.04.2018Plzeň NHavelkův bič42
21.04.2018Jindřichův Hradec N Nova Domus82
21.04.2018Ostrava dívky NPohár Svinovských tůní7
21.04.2018Ostrava začátečníci NPohár Svinovských tůní10
21.04.2018Ostrava mládež NPohár Svinovských tůní29
21.04.2018Ostrava dorost NPohár Svinovských tůní13
15.04.2018Plzeň dorost NPlzeňský plaváček15
15.04.2018Plzeň mládež NPlzeňský plaváček20
14.04.2018Nová Ves N   Rybářské závody20
08.04.2018Plzeň Nplavaná U Jána30
04.03.2018Kobylníky NZávody na dírkách37
03.03.2018Otovice NFernet Cup14
10.02.2018Otovice NFernet Cup21

 

 

 


Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.