Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2019 - 31.12.2019

 

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
19.05.2019Otěšice NRybářské závody39
19.05.2019Pšánky mládež NDětské rybářské závody31
18.05.2019Jimramov mládež NJimramovský feeder11
18.05.2019Jimramov NJimramovský feeder41
18.05.2019Vlašim mládež N   Dětské rybářské závody23
18.05.2019Řeřichy NRybářské závody60
18.05.2019Lužec nad Vltavou mládež NDětské rybářské závody17
18.05.2019Lužec nad Vltavou NRybářské závody48
18.05.2019Česká Lípa mládež NDětské rybářské závody9
18.05.2019Dřenice NVesnická liga6
18.05.2019Česká Třebová NMemoriál J.Pelikána39
18.05.2019Pšánky NRybářské závody75
18.05.2019Leština NLeštinský králík16
18.05.2019Jívka mládež NDětské rybářské závody35
12.05.2019Dřenice NRybářské závody27
11.05.2019Želetava NHadrava37
11.05.2019Krucemburk mládež NDětské rybářské závody26
11.05.2019Humpolec (Hadina) NHadina CUP65
11.05.2019Velká Černoc NRybářské závody48
11.05.2019Nižbor NRybářské závody46
11.05.2019Mšeno u Mělníka NRybářské závody50
11.05.2019Drozdice NRybářské závody59
11.05.2019Kateřinice mládež NDětské rybářské závody20
11.05.2019Doksy NRybářské závody71
11.05.2019Lázně Bělohrad NRybářské závody39
11.05.2019Hradec Králové mládež U18 NDětské rybářské závody13
11.05.2019Hradec Králové mládež U15 NDětské rybářské závody39
11.05.2019Hradec Králové mládež U10 NDětské rybářské závody23
11.05.2019Protivín N   Rybářské závody56
08.05.2019Zdislavice mládež NDětské rybářské závody12
08.05.2019Horoměřice NRybářské závody30
08.05.2019Hošťalovice NRybářské závody45
08.05.2019Levínská Olešnice N   Rybářské závody46
05.05.2019Humpolec (Hadina) NCejnobraní24
05.05.2019Dobrá voda u Březnic mládež NDětské rybářské závody47
05.05.2019Lohenice u Přelouče NKomora60
05.05.2019Otovice NKocanda31
04.05.2019Světlá nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody42
04.05.2019Světlá nad Sázavou NRybářské závody90
04.05.2019Veselá u Mnichova Hradiště NRybářské závody83
04.05.2019Odolena voda NRybářské závody44
04.05.2019Milín NO Pohár předsedy SÚS90
04.05.2019Dobrá voda u Březnic NRybářské závody61
04.05.2019Bylany N   Rybářské závody22
04.05.2019Bilichov NBilichovský kapřík30
04.05.2019Nasavrky NRybářské závody56
04.05.2019Mikulovice NVesnická liga6
04.05.2019Lohenice u Přelouče mládež NPřeloučský kapřík46
04.05.2019Litětiny N   Rybářské závody31
04.05.2019Bystré NRybářské závody35
04.05.2019Budislav NRybářské závody34
04.05.2019Karviná Nmemotriál bratří Wraniků22
04.05.2019Stráž pod Ralskem NRybářské závody30
04.05.2019Jaroměř NTrojice71
04.05.2019Žitná mládež NŽitenský návesák12
04.05.2019Žitná NŽitenský návesák50
04.05.2019Veselí nad Lužnicí NRybářské závody93
01.05.2019Lužec nad Cidlinou N   Rybářské závody22
28.04.2019Nové Město na Moravě mládež NDětské rybářské závody10
28.04.2019Rožmitál pod Třemšínem mládež N   Dětské rybářské závody50
28.04.2019Kladruby U15 N   Dětské rybářské závody18
28.04.2019Kladruby U10 N   Dětské rybářské závody19
28.04.2019Štěpánov mládež NDětské rybářské závody50
28.04.2019Malá Skála mládež NDětské rybářské závody32
28.04.2019Kostelec nad Orlicí N   Čarodějnická plavaná63
28.04.2019Trhové Sviny mládež NDětské rybářské závody42
27.04.2019Nové Město na Moravě NKoupaliště47
27.04.2019Rožmitál pod Třemšínem N   Rybářské závody37
27.04.2019Olešná NRakovnický kapr102
27.04.2019Kladruby N   Jarní závody28
27.04.2019Bělá pod Bezdězem NBělský kapr39
27.04.2019Mezholezy NRybářské závody23
27.04.2019Svídnice mládež NDětské rybářské závody12
27.04.2019Svídnice NRybářské závody20
27.04.2019Mikulovice NVesnická liga6
27.04.2019Malá Skála NRybářské závody83
27.04.2019Miletín NJordánek33
27.04.2019Červený Kostelec NKrčmařík45
27.04.2019Veselí nad Lužnicí mládež NDětské rybářské závody21
27.04.2019Trhové Sviny ženy NRybářské závody19
27.04.2019Trhové Sviny NRybářské závody86
26.04.2019Zvíkovské podhradí NCejnování32
21.04.2019Zdislavice NRybářské závody24
21.04.2019Kokovice NRybářské závody19
21.04.2019Horka u Chrasti NRybářské závody42
21.04.2019Lejšovka N   Rybářské závody56
20.04.2019Zlosyň NRybářské závody29
20.04.2019Zeměchy NKralupský kapr100
20.04.2019Vrbová Lhota NRybářské závody16
20.04.2019Zájezdec NRybářské závody62
20.04.2019Medlešice NVesnická liga6
20.04.2019Vestec - Nouzín NVelikonoční závody29
20.04.2019Velká Jesenice N   Velkojesenický pohár60
19.04.2019Starý Kolín NRybářské závody133
14.04.2019Podlesí u Příbrami NRybářské závody42
14.04.2019Mokrovousy NMokrovouský kapřík44
14.04.2019Loučky NRybářské závody26
13.04.2019Humpolec (Hadina) NCejnobraní33
13.04.2019Velký Osek mládež NTrojzubec20
13.04.2019Senomaty Nmem. J.Blechy54
13.04.2019Kolín NRybářské závody58
13.04.2019Králíky (Horní Lipka) NMemoriál ing.Michala Konče37
13.04.2019Dřenice NRybářské závody dvojic18
13.04.2019Třebechovice pod Orebem NRybářské závody85
13.04.2019Chranišov NRybářské závody17
07.04.2019Sendražice NJarní závody35
07.04.2019Týn nad Vltavou NZimní feeder liga 4.kolo33
06.04.2019Kobylníky NJarní závody43
06.04.2019Ostřešany NVesnická liga6
06.04.2019Markovice NRybářské závody89
06.04.2019Pasohlávky NO Mistra Mušova36
31.03.2019Čelákovice mládež NGrádo47
31.03.2019Velký Přelov NCejnobraní60
30.03.2019Jestřabice NMuškařský maraton47
30.03.2019Křesetice NZahajovačka46
30.03.2019Dymokury NRybářské závody71
30.03.2019Čelákovice NGrádo58
30.03.2019Vítězná NDolovná17
30.03.2019Mokrovousy NMokrovouský siven21
30.03.2019Nová Ves u ČB NRybářské závody22
23.03.2019Lázně Bohdaneč NBěloba CUP53
17.03.2019Karviná NPetrovický pstruh28
16.03.2019Libčeves NVabank26
16.03.2019Dřenice N   Dřenický duhák35
16.03.2019Hněvkovice NZimní feeder liga 3.kolo34
09.02.2019Pašinka NRybářské závody32
02.02.2019Dalečín N   Dalečínská dírka52
27.01.2019Český Krumlov N   Zmrzlý feeder CUP16

 

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.