Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 229 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 184 | 184 | 30.67 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 178 | 178 | 29.67 |
3 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 6 | 177 | 177 | 29.50 |
3 | Pánek Petr | Rakovník | 7 | 177 | 200 | 28.57 | |
5 | Beneš Karel | Bílina | 7 | 160 | 178 | 25.43 | |
6 | Beneš Zdeněk | Peruc | 6 | 132 | 132 | 22.00 | |
7 | Hložek František | Bílina | 7 | 124 | 125 | 17.86 | |
8 | Roušal Luděk | Neratovice | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
9 | Chýle Petr | Bílina | 5 | 120 | 120 | 24.00 | |
10 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
11 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
12 | Bína Libor | Dlouhý Most | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
12 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 3 | 111 | 111 | 37.00 | |
14 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 7 | 105 | 106 | 15.14 | |
15 | Hampejs David | Bílina | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
15 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
15 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 96 | 96 | 32.00 |
18 | Babán Jakub | Peruc | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
19 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
20 | Kočí Jaroslav | Praha | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
21 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 83 | 83 | 27.67 |
22 | Mareš Pavel | Praha | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
23 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
23 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
23 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
26 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
27 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 5 | 78 | 78 | 15.60 |
28 | Honc Josef | Rumburk | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
28 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 5 | 76 | 76 | 15.20 |
30 | Chýle Oldřich | Bílina | 6 | 75 | 75 | 12.50 | |
30 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
32 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 5 | 74 | 74 | 14.80 |
33 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
34 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
35 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
35 | Pekárek Stanislav | Louny | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
37 | Halíř Lukáš | Osek | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
38 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
39 | Novák Marek | Rumburk | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
40 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 4 | 61 | 61 | 15.25 |
41 | Bartoš Michal | Chřibská | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
41 | Schingler Karel | Lovosice | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
43 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
44 | Sitta Bohuslav | Taneček | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
44 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
46 | Bártík Miloslav | Plzeň | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
46 | Přibyl Milan | Chrášťany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
48 | Müller Václav | Osek | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
48 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
50 | Mareš Ladislav | Praha | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
51 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
52 | Fišer Libor st. | Louny | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
52 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
54 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 47 | 47 | 11.75 |
55 | Kubeš Václav | Levousy | 5 | 46 | 46 | 9.20 | |
56 | Hakl Petr | Předonín | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
57 | Mareš Vladimír | Praha | 5 | 44 | 44 | 8.80 | |
58 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
59 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 5 | 39 | 39 | 7.80 | |
59 | Matějka Patrik | Chomutov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
61 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
61 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
61 | Paclt Pavel | Louny | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
61 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
61 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
66 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
66 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
66 | Hrabě František | Rumburk | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
66 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
70 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
70 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
72 | Kopřiva Jan | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
72 | Lev Radek | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
72 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
72 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
76 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
76 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
76 | Vnouček Stanislav | Praha | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
79 | Flament Pierre | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Mach Václav | Pernink | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
79 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
82 | Hampejs Matěj | Bílina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
82 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
84 | Kocián Ondřej | Lenešice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
84 | Valha Josef | Žatec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Rajtmajer Ondřej | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
87 | Adamec Pavel | Rumburk | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
87 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
87 | Multan Igor | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
90 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
90 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
90 | Karkule Luboš | Chřibská | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
90 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
90 | Stupka Tomáš | Litoměřice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
90 | Szöllösi David | Rumburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
96 | Ambros Josef | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
96 | Bidelnica Josef | Jiříkov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
96 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
96 | Žampach Jakub | Lovosice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
100 | Kalina Pavel st. | Telce | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
100 | Matějka Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
100 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
100 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
106 | Szöllösi Petr | Velký Šenov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
106 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
108 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
108 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
108 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
108 | Stupka Jaroslav | Litoměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
108 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
113 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
113 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
113 | Vlk Petr | Rumburk | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
113 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
117 | Zoul Marek | Žatec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
118 | Schäffer Ernest | Rumburk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
118 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
120 | Davidová Nikola | Chomutov | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
120 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
120 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
120 | Kohel Michal | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
120 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
125 | Klobouk Tomáš | Žatec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
125 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
125 | Vágner Zdeněk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
125 | Šnajdr Petr | Kamberk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
129 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
129 | Halíř Jiří | Most | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
129 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
132 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
133 | Heger Andrej | Trnava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
133 | Kvíz Václav | Velký Šenov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
133 | Vinš Stanislav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
139 | Hošek Stanislav | Pacov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
139 | Kobeljak Josef | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
139 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
139 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
143 | Aulický Miroslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
143 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
143 | Hejný Jiří | Smolnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
143 | Laitner František | Kněževes | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
143 | Sládek Oldřich | Bílina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
148 | Novák Petr | Šluknov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
148 | Pácal Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
148 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
151 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
151 | Kopřiva Josef | Hříškov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
151 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
151 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
155 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
155 | Kaiser Josef | Dolní Poustevna | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
157 | Butka David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
157 | Jiráň Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
157 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Ševčík Petr | Louny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
162 | Cajthaml Petr | Velenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
162 | Mojžíš Ondřej | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
164 | Butka Václav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
164 | Felt Josef | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
164 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
164 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
164 | Otčenášek Leoš ml. | Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
164 | Vágner Jakub | Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
170 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
170 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
172 | Holub Vítěslav | Nový Bor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Kopáček Martin | Litoměřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Novák František | Nový Bor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Petrik Václav | Chřibská | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Richterová Tereza | Chrastava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
179 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Molnár Jan | Louny | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
179 | Wünsch Pavel | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
179 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
185 | Bartoň František | Klášterc nad Ohří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
185 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
187 | Verner Vladimír | Smolnice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
187 | Wimmer Jan | Teplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
189 | Bílek Milan | Zlosyň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
189 | David Vojtěch | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
189 | Oprchal Martin | Rumburk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
189 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
193 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Chrdle Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Dohnert Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Engl Radek | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Fišer Jakub | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Gajdoš Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Hanták Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Kianičková Jitka | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Knap Kryštof | Velký Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Kolář Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Koukal Roman | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Košťál Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Kuneš Miroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Mejtil Tomáš | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Miratský Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Němec Zdeněk | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Rybka Vladimir | Rakovnik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Rödlová Hana | Smolnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Samochin Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Světínek Zdeněk | Bílina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Vais Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Veverka Lukáš | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Vinš Sebastián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Vágner Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
193 | Zahrádka František | Tmaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Šafránek Ondřej | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
193 | Ševčíková Natálie | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 |