Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 187 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 116 | 116 | 23.20 | |
2 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
3 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
4 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
5 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
6 | Halíř Lukáš | Osek | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
6 | Marek Martin st. | Litoměřice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
8 | Horký Jiří | Doksany | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
8 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
10 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
11 | Kalčík Matěj | Plzeň | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
12 | Císař Martin | Plzeň | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
12 | Krob Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
14 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
14 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
16 | Kemr Vlastimil | Štětí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
17 | Kolda Jaroslav | Štětí | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
18 | Horák Milan | Bohušovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
18 | Ševčík Petr | Louny | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
20 | Burda Antonín | Roudnice nad Labem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
21 | Jančík Václav | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
21 | Krejčí Pavel | Dubá | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
23 | Záhora Petr | Bžany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
24 | Hlaváček Miroslav | Štětí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
24 | Putík Jiří | Lovosice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
26 | Chýle Oldřich | Bílina | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
27 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
28 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
29 | Beneš Zdeněk | Peruc | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
30 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
30 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
30 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
30 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
34 | Petr Jan | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
34 | Socitor Václav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
34 | Šnicer Petr | Veltěže | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
37 | Babán Jakub | Peruc | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
37 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
37 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
37 | Velinger František | Kladno | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
41 | Bitner Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
41 | Koudela Jakub | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
41 | Novotný Karel | Děčín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
41 | Perout Josef | Perštejn | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
41 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
46 | Ažaltovič Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
47 | Bauer Josef | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
47 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
47 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
50 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
50 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
52 | Brabec Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
52 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
52 | Šmejkal Jiří | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
55 | Charvát Lukáš | Černčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
55 | Růžička Martin | Kadaň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
57 | Březina Lukáš | Vraňany | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
57 | Kučera Ladislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
57 | Mareš Pavel | Praha | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
57 | Michalský Petr | Postoloprty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
57 | Pipota Michal | Děčín | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
62 | Rostaš Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
62 | Trsek Rudolf | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
64 | Eiertich Petr | Klášterec nad Ohří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
65 | Daziman Michal | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
65 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
65 | Vít Petr | Jílové | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
68 | Holý Ondřej | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
69 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
69 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
69 | Hampejs David | Bílina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
69 | Ipser Petr | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
69 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
69 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
69 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
76 | Cína Milan | Lubenec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
76 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
76 | Schreiner Johan | Dresden (SRN) | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
76 | Štěpánek Zdeněk | Děčín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
80 | Chule Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
80 | Tomášek Pavel | Ústí nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
80 | Zeller Michael | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
83 | Cigánik Ivo | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
83 | Fišer Libor st. | Louny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
83 | Heller Josef | Chrášťany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
83 | Janák Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
83 | Lavička Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
83 | Pergner Adolf | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
83 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
83 | Síl Luděk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
83 | Šnicerová Věra | Veltěže | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
92 | Koros Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
92 | Midloch Rudolf st. | Poutnov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
92 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
95 | Bouše Petr st. | Řenče | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Chvalný Petr | Chotěšov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Krupka Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
95 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
95 | Uldrich Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
95 | Zloník Bedřich | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
95 | Zloník Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
95 | Ševčíková Natálie | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
103 | Lejp Karel | Ústí nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
103 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
103 | Vreik Jiří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
103 | Zellerová Kristýna | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
107 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
108 | Bauer Karel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
108 | Chýle Petr | Bílina | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
108 | Ježek Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
108 | Levoc Ondřej | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
108 | Malý Rostislav | Děčín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
108 | Minka Petr | Blšany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
108 | Popovič Antonín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
108 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
108 | Suchánek Tomáš | Litoměřice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
108 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
118 | Bureš Vladimír | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
118 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
118 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
118 | Petr Pavel | Benešov nad Ploučnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
118 | Schreiner Lotte | Dresden (SRN) | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
118 | Ulihrachová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
118 | Vlk Robert | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
125 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
125 | Denisov Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
125 | Ulihrach | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
125 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
125 | Zajíček Aleš | Roudnice nad Labem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
125 | Škrabák Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
131 | Bárnet Rudolf | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
131 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
131 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
131 | Vaško Jiří | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
135 | Ambros Josef | Rosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Ažaltovič Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Bečičkář Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Bližík Petr | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Braun Rudolf | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Buňka Jiří | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Cháb Martin | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Cutych Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Doubrava Miloslav ml. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Doubrava Miloslav st. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Halíř Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Hanek Rudolf | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Hrubeš Miroslav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Hrubeš Miroslav st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Jeníkovská Iva | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Kalivoda Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Knop Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Kouřil Václav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Kubec Zdeněk | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Mach Aleš | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Malát Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Margala Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Mazánek František | Podbořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Mráz Václav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Pavlík Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Penko | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Petrlík Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Plvan Kamil | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Pudivítr Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Regat Miroslav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Rieger Petr | Ostrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Roule Zdeněk | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Ruprecht P. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
135 | Růžička Milan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Salfický Josef | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Semerdžiev Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Sodomka Miloš | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Turek Michal | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Urban Jindřich | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Urban Martin | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Vocásek Jaromír | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Vocásek Jaroslav ml. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Vocásek Jaroslav st. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Zahálka Václav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Čelikovský | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Šimon Zdeněk | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Šindelář Stanislav | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Špic Roman | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
135 | Žižka Ondřej | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |