Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 233 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 7 | 184 | 198 | 28.29 |
2 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 7 | 180 | 193 | 27.57 | |
3 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 9 | 174 | 221 | 24.56 |
4 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 9 | 169 | 217 | 24.11 |
5 | Beneš Karel | Bílina | 8 | 167 | 171 | 21.38 | |
5 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 11 | 167 | 200 | 18.18 |
7 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
8 | Chýle Oldřich | Bílina | 7 | 132 | 136 | 19.43 | |
9 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 6 | 130 | 130 | 21.67 |
10 | Mareš Pavel | Praha | 8 | 128 | 152 | 19.00 | |
11 | Zoul Artur | Žatec | 6 | 122 | 122 | 20.33 | |
12 | Hložek František | Bílina | 9 | 119 | 130 | 14.44 | |
13 | Chýle Petr | Bílina | 7 | 118 | 123 | 17.57 | |
13 | Zoul Marek | Žatec | 6 | 118 | 118 | 19.67 | |
15 | Schingler Karel | Lovosice | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
16 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
17 | Kianičková Jitka | Peruc | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
17 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 8 | 102 | 106 | 13.25 | |
19 | Fišer Libor st. | Louny | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
19 | Mareš Vladimír | Praha | 8 | 98 | 111 | 13.88 | |
21 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
22 | Hampejs David | Bílina | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
23 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 91 | 91 | 30.33 |
24 | Šnicer Petr | Veltěže | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
25 | Kopřiva Josef | Hříškov | 7 | 85 | 86 | 12.29 | |
26 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 84 | 84 | 14.00 |
27 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
28 | Halíř Lukáš | Osek | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
29 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
30 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 76 | 76 | 19.00 |
31 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
32 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
32 | Verner Vladimír | Smolnice | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
34 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
35 | Richter Dalibor | Rumburk | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
35 | Sobotka Josef | Perštejn | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
37 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
37 | Lát Jiří | Česká Lípa | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
39 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 63 | 63 | 21.00 |
39 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
41 | Beneš Zdeněk | Peruc | 4 | 60 | 60 | 15.00 | |
41 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
43 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
44 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
44 | Pánek Petr | Rakovník | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
46 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
46 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
48 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
49 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
50 | Petrik Pavel | Chřibská | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
50 | Částka Pavel | 2 | 44 | 44 | 22.00 | ||
52 | Klement Michal | Rumburk | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
53 | Jánský Ladislav ml. | Rumburk | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
54 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
54 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
56 | Hrabě František | Rumburk | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
57 | Rödlová Hana | Smolnice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
58 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
58 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
58 | Prokeš Milan | Libochovice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
61 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
62 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
63 | Pácal Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
63 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
65 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
66 | Hampejs Matěj | Bílina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
66 | Kočiš Jiří | Rumburk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Polák Martin | Senomaty | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
66 | Vaňhát Martin | Telce | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
70 | Dráb Karel | Litoměřice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
70 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
72 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
72 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
72 | Kocián Oldřich | Lenešice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
72 | Mach Václav | Pernink | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
72 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 29 | 29 | 9.67 |
72 | Szöllösi David | Rumburk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
72 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
79 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
79 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
79 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
79 | Šavel Jiří | Litoměřice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
83 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
83 | Klement Petr | Rumburk | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
83 | Menhard Josef | Litoměřice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
86 | Hřava Jaroslav | Litoměřice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
87 | Rejnart Jan | Teplice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
87 | Svoboda Pavel | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
89 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
89 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
89 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
92 | Hotový Jiří | Most | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
92 | Jánský Ladislav st. | Jiříkov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
92 | Macal Karel | Veltrusy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
92 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
92 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
97 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
97 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
97 | Halbich Lukáš | Litvínov | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
97 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
97 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
97 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
97 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
104 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
105 | Mareš Vladislav | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
106 | Liščák Jan | Lubná | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
106 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
106 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
109 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
109 | Kudláček Josef | Podbořany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
109 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
112 | Aulický Miroslav | 3 | 17 | 17 | 5.67 | ||
112 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
112 | Seleši David | Rumburk | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
112 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
112 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
117 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
117 | Coller Miroslav | Krásná Lípa | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
117 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
117 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
121 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
121 | Šindler Karel | Lovosice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
123 | Bílek Milan | Zlosyň | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
123 | Holý František | Chřibská | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Ledašil Jaroslav | 2 | 14 | 14 | 7.00 | ||
123 | Mareš Ladislav | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
123 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
129 | Daneš Jaroslav | Louny | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
129 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
129 | Drexler Robert | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
129 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
133 | Vnouček Stanislav | Praha | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
133 | Štrobl Martin | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
135 | Felt Josef | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Flégl Daniel | Jiřetín | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
135 | Lách Ján | Slaný | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Láliš František | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Makara Miroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
135 | Otčenášek Leoš | Most | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
135 | Sachl Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
143 | Böhm David | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
143 | Krupka Jiří | Telce | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
143 | Shäffer Ernst | Rumburk | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
143 | Štranc Štěpán | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
147 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
147 | Halbich Václav | Litvínov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
147 | Korča Pavel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
147 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
147 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
147 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
153 | Kavka Jiří | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
153 | Kocinová Nikola | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
155 | Cikánková Ivana | Říčany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
155 | Minka Petr | Blšany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
155 | Šebek Bedřich | Šluknov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
158 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
158 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
158 | Mareš Jan | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
158 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
158 | Vnouček Petr | Praha | 3 | 5 | 5 | 1.67 | |
163 | Hadrava František | Dolní Podluží | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Kvíz Václav | Velký Šenov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Lehr Petr | Chlumec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Mrvík Otakar | Louny | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
163 | Očenášek Leoš ml. | Most | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
169 | Hladík Josef | Litoměřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
169 | Kohel Michal | 3 | 3 | 3 | 1.00 | ||
169 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
169 | Vrkota Jan | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
169 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
174 | Lehrl Adam | Chlumec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
174 | Paštika Jan | Jiříkov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
174 | Spilka Jiří | Pátek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
174 | Šlesinger Martin | Rakovník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
178 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Andrle Vojtěch | Libčeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Brychta Jan | Vtelno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Bytčánek Jiří | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Fišer Jaroslav | Dolní Přím | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Hampl Luboš | Varnsdorf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Hanták Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Hejna Jaroslav | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Hoke David | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Housa Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Jurkovič Alois | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Kaiser Josef | Dolní Poustevna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Kalaš Matěj ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Kleindienst Josef | Libočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Klinský Miroslav | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Kolitsch Matěj | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Krepčík Pavel | Obora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Ksycner Miroslav | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Ksycner Petr | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Kunc Vladimír | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Kvapil Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Lališ Lukáš | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Líbal Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Macák Josef | Staré Ouholice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Mandera Jiří | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Mandera Kryštof | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Maršálek Josef | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Menčík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Mikyna Martin | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Morava Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Novotný Zdeněk st. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Paštika Jan ml. | Jiříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Petřík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Polák Lukáš | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Richter Miloš | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Ryska Jiří | Libochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Svatoň Radek | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Ulrych Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Vais Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Viliš Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Viliš Vítěslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Vydra Martin | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
178 | Wágner Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
178 | Šindler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Šponiar Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Šteiner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Šálek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
178 | Šťástka Václav ml. | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |