Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 252 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hampejs David | Bílina | 6 | 207 | 207 | 34.50 | |
2 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 9 | 203 | 255 | 28.33 | |
3 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 10 | 201 | 269 | 26.90 |
4 | Halíř Lukáš | Osek | 8 | 184 | 209 | 26.13 | |
5 | Chýle Petr | Bílina | 9 | 180 | 231 | 25.67 | |
6 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 8 | 170 | 191 | 23.88 | |
6 | Záhora Petr | Bžany | 13 | 170 | 259 | 19.92 | |
8 | Chýle Oldřich | Bílina | 8 | 164 | 177 | 22.13 | |
9 | Honc Josef | Rumburk | 4 | 163 | 163 | 40.75 | |
10 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 152 | 152 | 30.40 | |
11 | Beneš Karel | Bílina | 8 | 139 | 149 | 18.63 | |
12 | Kubeš Václav | Levousy | 7 | 138 | 139 | 19.86 | |
13 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 9 | 134 | 151 | 16.78 | |
14 | Vlk Petr | Rumburk | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
15 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 4 | 130 | 130 | 32.50 | |
16 | Mareš Vladimír | Praha | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
17 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 4 | 123 | 123 | 30.75 | |
18 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 122 | 122 | 40.67 | |
19 | Pekárek Stanislav | Louny | 5 | 119 | 119 | 23.80 | |
20 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 115 | 115 | 28.75 |
21 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 4 | 111 | 111 | 27.75 | |
22 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 8 | 104 | 106 | 13.25 | |
22 | Pánek Petr | Rakovník | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
24 | Beneš Zdeněk | Peruc | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
24 | Hložek František | Bílina | 11 | 103 | 129 | 11.73 | |
26 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
27 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
28 | Ševčík Petr | Louny | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
29 | Wünsch Pavel | 4 | 86 | 86 | 21.50 | ||
30 | Mareš Pavel | Praha | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
31 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
31 | Perout Josef | Perštejn | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
31 | Richter Dalibor | Rumburk | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
31 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
35 | Petrik Pavel | Chřibská | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
36 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
36 | Šindler Karel | Lovosice | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
38 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
39 | Koudela Květoslav st. | Louny | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
40 | Schingler Karel | Lovosice | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
41 | Novák Marek | Rumburk | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
42 | Adamec Pavel | Rumburk | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
43 | Hrabě František | Rumburk | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
43 | Müller Václav | Osek | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
45 | Krupka Jiří | Telce | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
45 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
47 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
48 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
48 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
50 | Makara Miroslav | 3 | 57 | 57 | 19.00 | ||
50 | Stupka Jaroslav | Litoměřice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
50 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
53 | Spilka Jiří | Pátek | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
53 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 4 | 53 | 53 | 13.25 |
55 | Vaněk Michal | Litoměřice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
56 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
56 | Půta Jiří | Plzeň | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
58 | Přibyl Milan | Chrášťany | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
59 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
60 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
60 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
60 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 6 | 47 | 47 | 7.83 | |
63 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
64 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
64 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
66 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
67 | Koch Radek | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
67 | Vajdjak Roman | Chřibská | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
69 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
69 | Sochor Martin | Petrohrad | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
69 | Žampach Jakub | Lovosice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
72 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
72 | Marek Martin st. | Litoměřice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
72 | Michalský Petr | Postoloprty | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
72 | Vorlíček Karel | Chřibská | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
76 | Kolář Jan | Louny | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
76 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
78 | Motl Lukáš | Jiříkov | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
78 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
80 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
80 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
82 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
82 | Pokorný Karel | Kladno | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
84 | Janák Lukáš | Kryry | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
84 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
84 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
87 | Moravčík Petr | Česká Lípa | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
87 | Syrovátka Jan | Chřibská | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
87 | Valha Josef | Žatec | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
90 | Klobouk Tomáš | Žatec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
90 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
92 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
92 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
94 | Horáček Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
95 | Leinweber Zdeněk | 3 | 31 | 31 | 10.33 | ||
95 | Sittová Kateřina | Taneček | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
97 | Bidelnica Josef | Jiříkov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
97 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
97 | Fišer Libor st. | Louny | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
97 | Pešek Jiří | Řeřichy | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
97 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
102 | Chrdle Petr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
102 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
102 | Matějka Patrik | Chomutov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
102 | Pazdera Zdeněk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
102 | Pánková Aneta | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
107 | Rödl Karel | Bečov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Kratina Petr | Podbořany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
108 | Krůta Miroslav | Vroutek | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
108 | Mišacký Zdeněk | Louny | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
108 | Molnár Jan | Louny | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
108 | Petryk Pavel | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
108 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
108 | Sochor Rudolf ml. | Petrohrad | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
108 | Vnouček Stanislav | Praha | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
116 | Hájek Antonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
116 | Mareš Ladislav | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Novák František | Nový Bor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
116 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
120 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
120 | Braunstain Michal | Žatec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
120 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
123 | Bejda Michal | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
123 | Hejný Jiří | Smolnice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
123 | Vojíř Radek | Podbořany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
126 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
126 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
126 | Kianičková Jitka | Peruc | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
126 | Vais Roman | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
126 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
126 | Šnicerová Věra | Veltěže | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
132 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Halíř Jiří | Most | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Kohel Michal | 2 | 22 | 22 | 11.00 | ||
132 | Krusman Ladislav | Podbořany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
132 | Stupka Tomáš | Litoměřice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
139 | Mazánek František | Podbořany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
139 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
139 | Svoboda Josef | Kozlov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
139 | Verner Vladimír | Smolnice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
143 | Kalaš Jaroslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
143 | Mareš Jan | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
143 | Mazánek Jiří ml. | Podbořany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
143 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
143 | Schatra Jan | Podbořany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
143 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
143 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
150 | Fergač Lukáš | Panenský Týnec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
150 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
152 | Kocián Oldřich | Lenešice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
152 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
152 | Vojíř Josef | Vroutek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
155 | Prokeš Milan | Libochovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
155 | Rödlová Hana | Smolnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
155 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
155 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
159 | Anger Rudolf | Litvínov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
159 | Aulický Miroslav | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
159 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
159 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
159 | Sekal Rudolf | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
159 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
165 | Hrouda Jaroslav | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
165 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
165 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
165 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
165 | Stanko Daniel st. | Most | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
165 | Vejvoda Jindřich | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
171 | Dvořák Jan | Louny | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
171 | Lacina Martin | Slaný | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
171 | Svoboda Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
171 | Svítil Václav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
175 | Antony Tomáš st. | Veltěže | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
175 | Cína Milan | Lubenec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
175 | Hála Jaromír | Roudnice nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
175 | Krejsa Stanislav | Hospozín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
175 | Mrvík Otakar | Louny | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
175 | Neuman Karel | Most | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
175 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
182 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Hamršmídová Jana | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
182 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
182 | Hrabák Lukáš | Panenský Týnec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
182 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
182 | Váleček Michal | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
188 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
188 | Gutský Jan | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
188 | Paclt Pavel | Louny | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
188 | Stanko Daniel ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
192 | Koudela Květoslav ml. | Louny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
192 | Müller Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
192 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
195 | Dologová Iveta | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
195 | Houdek František | Podbořany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
195 | Neuman David | Most | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
198 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Donhert Dominik | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Dubský František | Mirovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Martínek Luboš | Krásná Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Milfajt Antonín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
198 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Skoumal Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
198 | Staněk Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
198 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
198 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
213 | Halabich Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
213 | Pastrňák Jiří | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
213 | Rajbr Zdeněk | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
216 | Dřevinkovský Marek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
216 | Houška Miroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
216 | Jamborová Nela | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
219 | Baša Michal | Podbořany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
220 | Ausbuher Kamil | Kryry | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
220 | Kořínek Roman | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
220 | Veradi Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
223 | Heřt Milan | Louny | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
223 | Paták Ondřej | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
223 | Vnouček Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
226 | Bruner Lukáš | Lom | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Buleca Pavel | Dobříč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Bělina Nikola | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Chrenek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Davidová Nikola | Chomutov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Dvořáková Denisa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
226 | Gajdoš Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Horák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Horák Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Hulín Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Jakoubek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Laitner František | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Mahal Pavel | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Mai Marek | Kněževes | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Marinčák Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Pavlík Jiří | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Pudil Václav | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Tošner Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Vondráš Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
226 | Vágner Petr | Pochlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
226 | Čermák Tomáš | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 |