Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2020 - 31.12.2020 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 395 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 9 | 176 | 214 | 23.78 |
2 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 9 | 174 | 189 | 21.00 |
3 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 8 | 164 | 168 | 21.00 |
4 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 6 | 158 | 158 | 26.33 |
5 | Klouček Jan ml. | Branná | 4 | 110 | 110 | 27.50 | |
5 | Košina Pavel | Domanín | 3 | 110 | 110 | 36.67 | |
7 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 7 | 107 | 108 | 15.43 | |
8 | Bárta František | Branná | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
9 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
9 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
11 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
12 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 7 | 91 | 92 | 13.14 |
13 | Novák Vratislav | Všeteč | 5 | 85 | 85 | 17.00 | |
14 | Borovka Luboš | Vodňany | 6 | 84 | 84 | 14.00 | |
14 | Matějka Václav | Nové Hrady | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
16 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
17 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
18 | Neumann Zdeněk | Domanín | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
19 | Mlčák Luboš | Domanín | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
19 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
21 | Klouček Jan st. | Branná | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
21 | Malý František | Kostelní Radouň | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
21 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
24 | Böhm Jan | Vodňany | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
24 | Noskovič Jakub | Strakonice | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
26 | Poláček Petr st. | Příbram | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
27 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
28 | Jungwirt Milan | Strakonice | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
29 | Kutička Pavel | Novosedly | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
30 | Kříž Josef | Smrk | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
30 | Závodský Petr | Dačice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
32 | Hnilička Jiří | České Velenice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
33 | Macků Ondřej | Dačice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
34 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
34 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
36 | Šmitmajer Marek | Křečice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
37 | Matějka Roman | Nové Hrady | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
38 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
39 | Křivský Luboš | Strakonice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
40 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
41 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
42 | Beneš Milan | Tušť | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
42 | Hlaváček Jan | Mirovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
44 | Pužej Štěpán | Netolice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
45 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
45 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
45 | Weiss Bronislav | Prachatice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
48 | Chrástek Martin | Protivín | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Heřman František | Krsice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Kovář Milan | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
48 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
48 | Tikal Jan | Soběslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
48 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
54 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
54 | Jámt Zdeněk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
54 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
57 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
57 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Řehoř Václav | Protivín | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
57 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
64 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
64 | Dubský František | Mirovice | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
64 | Kiessling Vít | Prostřední Vidří | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
64 | Novák Radek ml. | Blatnice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
64 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
69 | Bernard Michal | Milín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
69 | Doležal Jaroslav | Vodňany | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
69 | Man Lukáš | Vodňany | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
69 | Pešek Emil | Tábor | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
69 | Tater Jan | Řeteč | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
74 | Chlupáčová Monika | Domanín | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
74 | Hunal Tomáš st. | Kostelní Radouň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
74 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
77 | Chvalovský Filip | Zliv | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
77 | Janota Jaromír | Březnice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
77 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
77 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
77 | Šíma Stanislav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
82 | Háva Zdeněk | Bavorov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
82 | Kočí Jaroslav | Blatná | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
82 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
82 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
82 | Surgota Juraj | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
82 | Vaňásek Karel ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
82 | Volf Josef | Nová Bystřice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
89 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
89 | Spína Jiří | Jindřichův Hradec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
91 | Dvořák Dominik | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Jech Jiří | Lešany | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Lédl Pavel | Mirovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
91 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
91 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Svoboda Stanislav ml. | Čejov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
91 | Šepl František | Velký Bor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
99 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
99 | Mařík Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
99 | Novák Lukáš | Kostelní Radouň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
102 | Bambule Petr | České Velenice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
102 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
102 | Křenek Radek | Vodňany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
102 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | Rebels team | 2 | 29 | 29 | 14.50 |
102 | Zub Martin | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
102 | Řádek Jaroslav | Kaplice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
108 | Buček Stanislav | České Budějovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
108 | Ernest František | Blovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
108 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
108 | Lacová Magdalena | České Velenice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
114 | Hašek Martin | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
114 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
114 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
114 | Svoboda Přemysl | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
118 | Hanuš Milan | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
118 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Lechnýř Vlastimil | Jimramov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Mráz Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
118 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Vlček Jaroslav ml. | Drachkov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
118 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
125 | Holinka František | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
125 | Němec Jan | České Budějovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
125 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
128 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
128 | Holý Tomáš | České Velenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
128 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
128 | Levický Pavel | Praha | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
128 | Materna Jan | Písek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
128 | Pavlovičová Barbora | Třeboň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
128 | Přichystal Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
128 | Tesař Ladislav | Protivín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
128 | Toušek Vlastimil | Frymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
128 | Šmavs Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
138 | Dobrstein Zdeněk | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
138 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
138 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
138 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
138 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
138 | Tománek Jan | Protivín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
144 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
144 | Dub Jaroslav | Babín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
144 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
144 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
144 | Malkovský Roman | Protivín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
144 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
144 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
144 | Smítka Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
144 | Vitha Petr | Zliv | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
144 | Weinfurter Werner | Želnava | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
144 | Širý Radoslav | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
155 | Brabec Zdeněk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
155 | Hill David | Blatná | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
155 | Hlaváček Michal | Benešov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
155 | Lédl David | Mirovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
155 | Toman Vlastimil | Uherčice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
160 | Nováček Josef | Manešovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
160 | Pašek Josef | Bor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
160 | Peřina Hynek | Dešná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
160 | Pocar Drahoš | Uherčice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
160 | Stejskal Miroslav | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
160 | Strnad Martin | Uherčice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
160 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
167 | Mařík Karel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
167 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
167 | Toušek Stanislav ml. | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
170 | Cirmaciu Michal | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
170 | Dvořák Stanislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
170 | Herman František | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
170 | Kubka Jan | Zliv | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
170 | Novák Radek | Blatnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
170 | Trousil Lukáš | Libín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
176 | Klípa Pavel ml. | Nová Bystřice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
176 | Mařík Miroslav | Zámělíč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
176 | Mikeš Pavel | Nadějkov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
176 | Schmid David | Dačice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
176 | Toušek Stanislav st. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
181 | Kubička Miroslav | Protivín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Kvapil Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
181 | Levák Jan | Protivín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Mendl Radek | Telč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Pavlík František | Březnice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
181 | Pojer Petr | Horní Dubenky | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
181 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
188 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
188 | Přibyl Zdeněk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
188 | Zborovka Karel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
188 | Šiška Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
192 | Buček David | České Budějovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
192 | Galko Daniel | Břilice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
192 | Kovář František | Mirovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
192 | Volf Jakub | Žďár | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
192 | Škopek Miroslav | Mirovice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
197 | Vančata Vladimír | Milevsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
198 | Eger Pavel | Majdalena | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Janura David | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
198 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Lovětínský Petr | Dačice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
198 | Mlejnek Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
198 | Sadílek Tomáš | Milín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Tvarůžek Miroslav | Brandýsek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Veselý David | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
198 | Zrnová Jitka | Benešov | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
208 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
208 | Kratochvíl Petr | Nová Bystřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
208 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
208 | Čajko Lukáš | Milín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
208 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
213 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
213 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
215 | Bartrop David | České Budějovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
215 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
215 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
215 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
215 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
220 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
220 | Krakowitzer Jiří | Třeboň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
220 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
220 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
220 | Zelený Vít | Zvíkov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
220 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
226 | Freilach Daniel | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
226 | Moravec Milan ml. | Spolí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
226 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
226 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
226 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
226 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
226 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
233 | Buček Qvído | České Budějovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
233 | Palíšek Ondřej | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
233 | Slepička Jaroslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
233 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
237 | Hrudka Šimon | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
237 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
237 | Plucar Alex | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
237 | Šafránek Petr | Byňov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
241 | Belušiaková Anna | Jindřichův Hradec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
241 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
241 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
241 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
241 | Matějka Petr ml. | Nové Hrady | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
241 | Pišta Peter | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
241 | Poláček Petr ml. | Příbram | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
248 | Douša Jan | Neratovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
248 | Hlaváček Jan ml. | Mirovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
248 | Holek Petr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
248 | Kaňka Karel | Sedlice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
248 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
248 | Lacina Jaroslav | Třeboň-Břilice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
248 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
248 | Čajko Ludvík | Milín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
256 | Bartrop Jiří | České Budějovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
256 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
256 | Juříček Samuel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
256 | Pech Jan | Břilice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
256 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
256 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
256 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
256 | Šulc Daniel | Blatná | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
264 | Andelkovič Selen | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Apfelthaler Jiří ml. | Borovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Apfelthaler Jiří st. | Borovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Banda Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Bartha David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Bláha Marek | Rancířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Budaj Peter | Těmice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Bumba Martin | Zvíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Burda Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Bureš Michal | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Chaloupek Ervín | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Debrenov Evgenyj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Dibďák Emil | České Velenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Doležal David | Vodňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Doležal Michal | Kamenná Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Doležalová Zdeňka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
264 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Dubský Michal | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Fabián Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Faktor Milan | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Fenčík Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Gazda Jan | Nýrsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Hačík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Hekrle Tomáš | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Herčík Jaroslav | Byňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Herčík Tomáš | Byňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Holacký Erik ml. | Starovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Holacký Erik st. | Starovičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Holub Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Hrabina Radek | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Hummler Karel | Hatín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Huňady David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Janů Josef | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Jindra Petr | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Jiráň Jaroslav | Bavorov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Juříčková Sára | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Kalejová Renata | Rancířov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Kaňov Milan | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Kašpar Jaroslav | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Klípa David | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Klípa Pavel st. | Nová Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Koderová Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Kolář František | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Kostohryz Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Kouba Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Kořínek Tomáš | Rychnov u NH | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Koželuh Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Kronika Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Král Bohuslav | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Král Martin | Protivín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Krčmář Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Krš Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Kubíček David | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Kříž Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Lavička Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Linhart Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Maier Miroslav | Štipoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Maršík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Matějka Kristián | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Matějka Petr st. | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Michalík Vladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Monzer Zdeněk ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Neškodová Božena | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Nimko Marian | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Oškrobaný Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Patková Petra | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Pecha Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Pils Karel | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Plucar Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Plucarová Anežka | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Pocarová Veronika | Dešná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Polách Vladimír | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Pospíšil Petr | Dolní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Procházka Jaroslav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Procházka Vojtěch | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Páral Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Přibyl Milan | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Příhoda Milan | Kamenná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Rak Martin | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Roháč Tomáš | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Ropáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Růžička Miroslav ml. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Silmbrod Martin | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Slepička Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Souček Václav | Prachatice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Spousta Petr | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Strnad Jakub | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Suchý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Suk Jan | Písek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Sýkora Petr | Kamenná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Tymkiv Vladimír | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Vacek Jiří | Kostelní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Vejvar Radek | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Veselá Miroslava | Dešná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Vyskočil Josef | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Zatloukal Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Čajko Jan | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šebela Pavel | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šebela Tadeáš | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šenold | Horní Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šerban Miroslav | Frymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Ševčík Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Šisler Miroslav | Byňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šlehofer Frantisek | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šmíd Ladislav | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šojsl Aleš | Kardašova Řečice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šojsl Arnošt | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Štebeták Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Štefl František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Štěpán Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
264 | Šulc Milan | Trubín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Švácha Lukáš | Okrouhlá Radouň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
264 | Šťastný Jan | Jemnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |