Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 456 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halíř Lukáš | Osek | 14 | 264 | 447 | 31.93 | |
2 | Hampejs David | Bílina | 15 | 237 | 360 | 24.00 | |
3 | Záhora Petr | Bžany | 18 | 236 | 429 | 23.83 | |
4 | Pánek Petr | Rakovník | 13 | 232 | 366 | 28.15 | |
5 | Charvát Lukáš | Černčice | 19 | 231 | 528 | 27.79 | |
5 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 16 | 231 | 391 | 24.44 | |
7 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 9 | 224 | 268 | 29.78 | |
8 | Chýle Petr | Bílina | 13 | 216 | 307 | 23.62 | |
9 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 8 | 215 | 241 | 30.13 | |
10 | Beneš Karel | Bílina | 13 | 210 | 316 | 24.31 | |
11 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 7 | 201 | 208 | 29.71 | |
12 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 6 | 184 | 184 | 30.67 | |
12 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 7 | 184 | 198 | 28.29 | |
14 | Honc Josef | Rumburk | 6 | 180 | 180 | 30.00 | |
15 | Chýle Oldřich | Bílina | 13 | 179 | 272 | 20.92 | |
15 | Dědík Vladimír | Bašť | MAXIK TEAM | 5 | 179 | 179 | 35.80 |
15 | Mareš Vladimír | Praha | 15 | 179 | 307 | 20.47 | |
18 | Fišer Libor st. | Louny | 10 | 175 | 186 | 18.60 | |
19 | Kianičková Jitka | Peruc | 11 | 172 | 198 | 18.00 | |
19 | Mareš Pavel | Praha | 10 | 172 | 209 | 20.90 | |
19 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 8 | 172 | 198 | 24.75 | |
22 | Krupka Jiří | Telce | 8 | 164 | 193 | 24.13 | |
23 | Beneš Zdeněk | Peruc | 12 | 161 | 234 | 19.50 | |
24 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 15 | 159 | 223 | 14.87 | |
24 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 7 | 159 | 173 | 24.71 | |
26 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 8 | 156 | 168 | 21.00 | |
27 | Kubeš Václav | Levousy | 11 | 155 | 210 | 19.09 | |
28 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 13 | 152 | 251 | 19.31 | |
29 | Zita Jiří | Hříškov | 7 | 151 | 158 | 22.57 | |
30 | Prokeš Milan | Libochovice | 6 | 150 | 150 | 25.00 | |
31 | Dydňanský Roman | Vrbno | 7 | 149 | 159 | 22.71 | |
32 | Hložek František | Bílina | 17 | 147 | 264 | 15.53 | |
33 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 4 | 142 | 142 | 35.50 | |
34 | Ševčík Petr | Louny | 5 | 140 | 140 | 28.00 | |
35 | Kopřiva Josef | Hříškov | 5 | 139 | 139 | 27.80 | |
36 | David Martin st. | Rakovník | 6 | 137 | 137 | 22.83 | |
37 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 4 | 134 | 134 | 33.50 | |
38 | Michalský Petr | Postoloprty | 10 | 132 | 140 | 14.00 | |
39 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
39 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
41 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
42 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 9 | 119 | 133 | 14.78 | |
42 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
44 | Kalina Pavel st. | Telce | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
45 | Perout Josef | Perštejn | 6 | 99 | 99 | 16.50 | |
46 | Sobotka Josef | Perštejn | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
47 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 4 | 93 | 93 | 23.25 | |
48 | Jeníkovský Jan | Hokov | 2 | 89 | 89 | 44.50 | |
48 | Leibl Luděk | Kamenický Šenov | 6 | 89 | 89 | 14.83 | |
50 | Peterka Jaroslav | Česká lípa | 5 | 87 | 87 | 17.40 | |
51 | Šnicer Petr | Veltěže | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
52 | Lapec Martin | Obora u Loun | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
53 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
54 | Schingler Karel | Lovosice | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
55 | Hrnčíř Roman | Březno | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
55 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
57 | Havlíček Stanislav | Mělník | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
57 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
59 | Huml Radim | 3 | 73 | 73 | 24.33 | ||
59 | Přibyl Milan | Chrášťany | 8 | 73 | 75 | 9.38 | |
59 | Rödlová Hana | Smolnice | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
62 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
63 | Mendel Milan | Pšovky | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
64 | Skoumal Milan st. | Malé Březno | 7 | 62 | 63 | 9.00 | |
65 | Buleca Pavel | Dobříč | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
65 | Halíř Jiří | Most | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
67 | Lach Karel | Rumburk | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
68 | Bílek Milan | Zlosyň | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
68 | Porazík Václav | Kolešov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
68 | Šindler Karel | Lovosice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
71 | Kohel Michal | 2 | 58 | 58 | 29.00 | ||
72 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 6 | 57 | 57 | 9.50 | |
73 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
73 | Ježek Jiří | Podbořany | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
73 | Velinger František | Kladno | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
76 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
76 | Molek Petr | Plzeň | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
76 | Novák Marek | Rumburk | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
79 | Jurkovič Jan | Žatec | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
80 | Žampach Jakub | Lovosice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
81 | Zíma Radim | Hořešovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
82 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
82 | Kučera Petr | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
82 | Mareš Jan | Praha | 5 | 49 | 49 | 9.80 | |
82 | Würz Dalibor | Hořesedly | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
86 | Bártík Miloslav | Plzeň | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
86 | Kabát Miroslav | Třemošná | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
86 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
86 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
90 | Dvořák Jan | Louny | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
90 | Karásek Pavel | Klášterec | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
90 | Marek Martin st. | Litoměřice | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
93 | Havlíček Jaroslav | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
93 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
95 | Fišer Libor ml. | Louny | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
95 | Pecha František | Nové Strašecí | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
95 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
95 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
99 | Otčenášek Leoš | Most | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
99 | Půta Jiří | Plzeň | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
99 | Česal Ondřej | Litoměřice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
102 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
103 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
103 | Čapek Petr | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
103 | Štětina Petr | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
106 | Džeko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
106 | Ludvík Jiří | Kutná Hora | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
106 | Moravec Pavel | Čejov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
106 | Slavík Alexej | Vilémov | ČRS MO Humpolec | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
106 | Tóth Petr | Karlovy Vary | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
111 | Kunst Antonín | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
111 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
111 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
111 | Svátek Vladimír | Panenský Týnec | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
115 | Sigmund David | Litoměřice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
115 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
115 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
118 | Bitner Václav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
118 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
118 | Čapek Jan | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
118 | Šabata Jakub | Moravský Krumlov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
122 | Benda Pavel | Mělník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
122 | Cína Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
122 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
122 | Pečta Radek st. | Třebíč | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
122 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
127 | Kolář Jan | Louny | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
127 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
127 | Tajtl Pavel | Kobylníky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
127 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
131 | Druxa Josef | Teplice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
131 | Multan Igor | 2 | 34 | 34 | 17.00 | ||
131 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
131 | Vojíř Radek | Podbořany | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
135 | Holý Ondřej | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
135 | Lacina Martin | Slaný | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
135 | Lipka Jiří | Perštejn | 6 | 33 | 33 | 5.50 | |
135 | Neuman David | Most | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
135 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
135 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
135 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
135 | Viktorín Tomáš | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
135 | Šulcová Ivana | Lovosice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
144 | Maťák Martin | Brno | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
144 | Zetka Josef | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
144 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
147 | Bárta Luděk | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
147 | Hampejs Miroslav | Most | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
147 | Liščák Milan | Lubná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
147 | Paclt Pavel | Louny | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
147 | Zeman Tomáš | Hostinné | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
152 | Daliman Ladislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
152 | Granát Ondřej | Chomutov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
152 | Kučera Jiří. | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
152 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
152 | Müller Václav | Osek | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
152 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
158 | Harant Antonín | Plzeň | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
158 | Kocián Oldřich | Lenešice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
158 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
158 | Sokolowski David | Nový Bor | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
162 | Beleca Pavel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
162 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
162 | Koudela Květoslav st. | Louny | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
162 | Kočí Martin | Klášterec nad Ohří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
162 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
162 | Šabat Jaroslav | Louny | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
168 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
168 | Benda Patrik | Štěnovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
168 | Chýle Jan | Bílina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
168 | Fajkus Vojtěch | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
168 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
168 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
168 | Tichý Jan | Veltruby | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
175 | Antony Jakub | Lubenec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
175 | Hátle Roman | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
175 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
175 | Mareš Ladislav | Praha | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
175 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
175 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
181 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
181 | Chroust Martin | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
181 | Pešek Václav | Chomutov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
181 | Přidal Petr | Přerov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
181 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
181 | Říha Zdeněk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
187 | Balog Martin st. | Chomutov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
187 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
187 | Hampejs Matěj | Bílina | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
187 | Kubát Jiří | Úvaly | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
187 | Černý Radek | Třebíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
192 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
192 | Koch Radek | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
192 | Novák Zdeněk | Litoměřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
192 | Polívka Stanislav | Litoměřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
192 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
192 | Šabat Pavel st. | Lom u Mostu | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
192 | Šnicer Miloslav | Sokolov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
199 | Barák Petr | Čáslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
199 | Brychta Jan | Vtelno | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
199 | Fábera Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
199 | Hartman Daniel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
199 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
199 | Kučera René | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
199 | Mazánek František | Podbořany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
199 | Reichert Petr | Český Šternberk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
199 | Rádler Jaroslav | Robčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
208 | Horák Milan | Bohušovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
208 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
208 | Trousil Miloslav st. | Sokolov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
208 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
212 | Armstark Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
212 | Babán Jakub | Peruc | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
212 | Cigánik Ivo | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
212 | Filák František | Lužná | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
212 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
212 | Lovas Ondřej | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
212 | Novák Jan | Čáslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
212 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
212 | Vondrovský Martin | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
221 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
221 | Burda Michal | Sokolov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
221 | Janczewska Nikola | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
221 | Krištofy Roman | Žatec | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
221 | Kučera Pavel | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
221 | Raisová Halina | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
221 | Rečičiar Jindřich | Litoměřice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
228 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
228 | Slabina Vladimír | Čáslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
228 | Vydra Filip | Čelákovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
231 | Balog Martin ml. | Chomutov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
231 | Denemarek Jiří | Hrotovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
231 | Dostál Květoslav | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
231 | Děd Miloš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
231 | Hašek Petr | Smolnice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
231 | Leinweber Martin | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
231 | Lexa František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
231 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
231 | Urban Martin | Mělník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
231 | Vlk Petr | Rumburk | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
231 | Vlček Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
231 | Zajíček Aleš | Roudnice nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
231 | Závěta Miroslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
244 | Balog Dušan | Chomutov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
244 | Bieliková Naděžda | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
244 | Korec Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
244 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
244 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
244 | Poula Matěj | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
244 | Princ Václav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
244 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
252 | Havlíček Lukáš ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
252 | Hejný Jiří | Smolnice | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
252 | Heřt Milan | Louny | 4 | 15 | 15 | 3.75 | |
252 | Hrabal Vladimír | Uničov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
252 | Hulcr Václav | Kladno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
252 | Janczewská Nikola | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
252 | Málek Lukáš | Dolní Podluží | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
252 | Neubauer Jakub | Jiříkov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
252 | Nipauer Vít | Dobroměřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
252 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
252 | Ullmann Horst | Sokolov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
263 | Bauer Jaroslav | Štětí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Král Jan. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
263 | Kuthan Pavel | Chomutov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Mackura Zdeněk | Pernink | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Neubauer Luděk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
263 | Srb Roman | Bobnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
263 | Vlček Martin | Štětí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
270 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
270 | Hofman | Nový Bor | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
270 | Jedlička Martin | Jirkov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
270 | Kianička Jakub | Peruc | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
270 | Koubek František | Neratovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
270 | Pešula Kamil | Dobroměřice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
270 | Troják Václav | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
270 | Čapek Petr | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
270 | Čapková Anežka | Bohušovice nad Ohří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
270 | Čečrle Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
270 | Čáp Jiří | Klášterec nad Ohří | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
281 | Camfrla Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
281 | Danko Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
281 | Fábera Pavel ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
281 | Gazdík Vlastimil | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
281 | Hanuš Lukáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
281 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Klich Václav | Rakovník | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Kmošek Lukáš | Štětí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Molnár Jan | Louny | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
281 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Trousil Miloslav ml. | Sokolov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
281 | Zima Martin | Žatec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
294 | Bielik Marcel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
294 | Buriánek Jaroslav | Přepeře | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
294 | Havel Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
294 | Havránek Zdeněk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
294 | Henzl Jan | Louny | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
294 | Horký Jiří | Doksany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
294 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
294 | Kříž Vojtěch | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
294 | Pech Jiří ml. | Štěnovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
294 | Rosička Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
294 | Sinka Karel | Štětí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
305 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
305 | Horký Miloslav | Bohušovice nad Ohří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
305 | Hotový Jiří | Most | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
305 | Hotový Tomáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
305 | Hrubeš Miroslav st. | Litoměřice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
305 | Matějka Patrik | Chomutov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
305 | Mojžíš Ondřej | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
305 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
305 | Strnad Lukáš | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
314 | Beneš Samuel | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
314 | Binder Miroslav | Strupčice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
314 | Fryč Bedřich | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
314 | Hurtík Tomáš | Dubá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
314 | Měkota Jakub | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
314 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
314 | Záruba Miroslav | Česká Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
314 | Zíma Tomáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
322 | Fryč Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
322 | Hlinčík Dan | Nový Bor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
322 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 5 | 8 | 8 | 1.60 | |
322 | Kortiš Ladislav | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
322 | Kubíčová Jana | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
322 | Lacina Jiří | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
322 | Rezek Pavel | Mělník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
322 | Tříska Jan | Lenešice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
322 | Valha Josef | Žatec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
331 | Davidová Nikola | Chomutov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
331 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
331 | Fryč Jan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
331 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
331 | Kocek Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
331 | Kocián Ondřej | Lenešice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
331 | Konečný Tomáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
331 | Meisner Jakub | Ústí nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
331 | Mrvík Otakar | Louny | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
331 | Ruman Slavomír | Tovačov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
331 | Sháněl Petr | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
331 | Zahradníček Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
331 | Zahrádka Josef | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
331 | Zelenka Pavel | Ústí nad Labem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
345 | Leinweber Zdeněk | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
345 | Lopušan Václav | Česká Lípa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
345 | Novák Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
345 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
345 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
345 | Reinstsch Rudolf | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
345 | Vorel Vladimír | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
345 | Šťastný Jiří ml. | Štětí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
353 | Brondoš Pavel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
353 | Buršík Milan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
353 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
353 | Hřava Jaroslav ml. | Doksany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
353 | Kubík Lukáš | Velký Osek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
353 | Mrlík Otakar | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
353 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
353 | Suchomel Milan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
353 | Škrobánek Michal | Neratovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
353 | Šrámek Miloš | Čáslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
363 | Hakl Petr | Předonín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
363 | Hnátek | Děčín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
363 | Kopřiva Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
363 | Kubíče Petr | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
363 | Kudrna Pavel | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
363 | Průša František | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
363 | Vlk Michal | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
363 | Černý Vladislav | Dobroměřice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
363 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
372 | Beránek Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
372 | Dalko Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
372 | Franz Martin | Chabařovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
372 | Hampejs Antonín | Most | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
372 | Hájek Luboš | Velký Šenov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
372 | Kopřiva Marcel | 2 | 3 | 3 | 1.50 | ||
372 | Kovařík Radovan | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
372 | Leiblinger Pavel | Štětí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
372 | Prokop Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
372 | Rádler Tomáš | Robčice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
372 | Skopalová Pavlína | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
372 | Skoumal Milan ml. | Vysoké Březno | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
372 | Vobořil Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
385 | Aulický Miroslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
385 | Holý Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
385 | Kodad Daniel | Bílina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
385 | Novák Václav | Chomutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
385 | Pastrňák Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
385 | Průša | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
385 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
385 | Salaba Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
385 | Skopal Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
385 | Trousil Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
385 | Vocásek Jaroslav st. | Roudnice nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
385 | Vokřínek Dominik | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
385 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
385 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
399 | Ambrož Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Armstark Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Bartoň Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Bezdíček Ivo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Buleca Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Doben Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Dogaru Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Doškář Martin | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Dědina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Gucký Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Hanuska Pavel | Dolánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Horák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Hotárek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Hrabáč Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Kabourek Václav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Karaba Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Kašpar Lukáš | Budyně nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Klauber Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Kolínský Stanislav | Dolánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Kováč Petr | Dolní Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Kováč Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Krejčí Miroslav | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Kroc František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Kubík Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Kutík Jiří | Lovosice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Lavička Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Lhotský Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Lukáč Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Marýzek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Matas Miroslav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Midloch Rudolf st. | Poutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Novák Vladimír | Dolánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Nový Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Paclt Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Panc Radim | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Pataky Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Pavlík Jan | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Pichl Pavel | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Pilný Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Plášil Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Rácz Jaroslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Seleznev Andrej | Chomutov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Skoumal Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Smetana Dušan | Brozany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Stoklasa Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Tausch Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Trunec Milan | Bohušovice nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Vojíř Josef | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Vojíř Vítězslav | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Vízner Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Westfál Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Zajíček Luboš | Liboteřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
399 | Zelinka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Čigáš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
399 | Šabat Pavel ml. | Lom u Mostu | 1 | 1 | 1 | 1.00 |