Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 238 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Borovka Luboš | Vodňany | 4 | 116 | 116 | 29.00 | |
2 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
3 | Trousil Lukáš | Libín | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
4 | Klouček Jan ml. | Branná | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
5 | Chlupáčová Monika | Domanín | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
6 | Kučera David | Nová Bystřice | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
7 | Neumann Zdeněk | Domanín | 3 | 90 | 90 | 30.00 | |
8 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 6 | 80 | 80 | 13.33 | |
8 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
10 | Novák Radek | Blatnice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
11 | Novotný Petr ml. | Louka | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
12 | Beneš Milan | Tušť | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
12 | Matějka Václav | Nové Hrady | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
12 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
15 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 5 | 66 | 66 | 13.20 | |
16 | Klouček Jan st. | Branná | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
16 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
16 | Novotný Petr st. | Louka | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
19 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
20 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 5 | 58 | 58 | 11.60 | |
21 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
21 | Raniak Martin | Třešť | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
23 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
24 | Raniak Milan | Třešť | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
25 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
25 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
27 | Malý František | Kostelní Radouň | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
28 | Jaroš Norbert | Jindřichův Hradec | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
29 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
30 | Moravec Pavel | České Budějovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
30 | Radosta Zdeněk | Třeboň | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
32 | Buřič Karel | Třeboň | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
32 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
32 | Vítovec Milan | Nové Hrady | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
35 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
35 | Koranda Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
35 | Košumberský Karel ml. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
38 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
38 | Špatný Jan st. | Dolní Bukovsko | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
40 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
40 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
40 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
40 | Mistoler Martin | České Budějovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
40 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
40 | Pátek David | Králův Dvůr | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
40 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
47 | Hynčík Václav | Nýrsko | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
47 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
47 | Volf Jakub | Žďár | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
47 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
51 | Felenda David | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
51 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
51 | Pech Jan | Břilice | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
51 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
55 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
55 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
55 | Holinka František | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
55 | Marek Vladimír | Třeboň | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
55 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
60 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
60 | Havel Milan | Nová Bystřice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
60 | Kašpar Vlastimil | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
60 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
60 | Vrkoč Michal | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
65 | Chalupský Petr | Ledenice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
65 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
65 | Krupička Vojtěch | Soběslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
65 | Novák Vratislav | Všeteč | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
65 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
70 | Mikl Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
70 | Plánský Petr ml. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
72 | Bejsta Tomáš | České Budějovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
72 | Boháč Josef | Soběslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
72 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
72 | Nikl Pavel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
76 | Bouška Vojtěch | České Budějovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
76 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
76 | Hautreux Jiří st. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
76 | Sochor Jan | Škrdlovice | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
76 | Velíšek Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
81 | Kopačka Ondřej | Veselí nad Lužnicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
81 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
83 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
83 | Matějka Roman | Nové Hrady | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
83 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
83 | Sýkora Václav | Kamenná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
83 | Štěch Petr st. | Veselí nad Lužnicí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
88 | Jabůrek Martin | Třeboň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
88 | Svatoň Michal | Planá nad Lužnicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
88 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
91 | Jány Zdeněk | Trojany | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Tepřík Lukáš | Slavonice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
91 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
91 | Vaváček Miloslav | Bechyně | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
95 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Brož Jaroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
95 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
95 | Viliš Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
99 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Matějka Stanislav | Nové Hrady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Míka Štěpán | Veselí nad Lužnicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
99 | Račák Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
99 | Ševčík Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
104 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Martínek František | Rapšach | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
104 | Vávra Vilém | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
107 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
107 | Pohůnek Martin | Přestavlky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
107 | Špatný Jakub | Dolní Bukovsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
110 | Bureš Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
110 | Kaiml Marek | Jindřichův Hradec | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
110 | Krčmář Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
110 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
110 | Sácký Miroslav | Rousínov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
110 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
110 | Šafránek Petr | Byňov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
117 | Jány Pavel | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
117 | Němec Luboš | Pacov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
117 | Schönbauer Michal | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
120 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
120 | Faltis Pavel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
120 | Lehký Dominik | Veselí nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
120 | Slavík Alexej | Vilémov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
120 | Škrna Jan | Suchdol nad Lužnicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
125 | Bambule Petr | České Velenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
125 | Harbaš Fadil | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
125 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 16 | 16 | 16.00 |
125 | Kubeš Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
125 | Lukas Josef | Jindřichův Hradec | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
125 | Tezner Josef | Kardašova Řečice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
131 | Kolář Martin | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
131 | Kříž Josef | Smrk | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
131 | Lískovec Milan | Veselí nad Lužnicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
134 | Dubský František | Mirovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
134 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
134 | Vaváčková Lenka | Bechyně | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
134 | Činčura Vlastimil | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
134 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
139 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
139 | Vojta Jan | Protivín | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
139 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
139 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
143 | Hlásek Václav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
143 | Moravec Milan ml. | Spolí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
143 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
143 | Schmidt Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
143 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
148 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
148 | Krása Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
148 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
148 | Siuda Rudolf | Kaplice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
152 | Kocina Josef | Strádov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
152 | Košumberský Karel st. | Nová Ves nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
152 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
152 | Plánský Petr | Veselí nad Lužnicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
152 | Roman František | Staré Hobzí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
157 | Michalík Ladislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
157 | Moravec Milan st. | Spolí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
157 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
157 | Sládek Pavel | České Velenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
161 | Hautreux Jiří ml. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
161 | Kačírek Pavel | Hořovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
161 | Kovář Martin | Kladruby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
161 | Lamač František | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
161 | Vidičan Miroslav | Humpolec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
166 | Kápl František | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
166 | Polomis Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
166 | Polotjanko Roman | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
166 | Spěvák Milan | Žlebské Chvalovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
170 | Brabec Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
170 | Sobíšek Kristián | Bechyně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
172 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
172 | Košumberský Roman | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
174 | Jůn Jiří | Veselí nad Lužnicí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
174 | Tisoň Petr st. | Třeboň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
174 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
174 | Šícha Václav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
178 | Sedláček Vít | Veselí nad Lužnicí | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
178 | Tisoň Petr ml. | Třeboň | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
178 | Tůma Václav | Jindřichov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
181 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
181 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
181 | Lavička Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
181 | Mikl Jan | České Velenice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
181 | Zach Martin | Veselí nad Lužnicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
186 | Bareš Jaroslav | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Beroušek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Brož Karel | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Brož Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Bárta František | Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Chlebeček Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Doležán Nikola | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Dvořák Miloš | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Dvořák Miroslav | Týn nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Frk Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Halaška Milan | Staré Hobzí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Hovorka Ivo | Soběslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Jakeš Zdeněk | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Juračka David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Kamenský Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Kaňovský Pavel | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Král Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Krása Jakub | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Kupka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Kučera Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Laxa Antonín | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Lenz David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Lukš Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Macháč Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Major Tadeáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Malaník Petr | Nová Olešná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Navara Pavel | Planá nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Novák Zikmund | Ponědrážka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Nídr Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Pavouk Josef st. | Lodhéřov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Pletková Kristýna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Podlahová Václava | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Průcha Luboš | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Příbeňský Petr | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Rataj Jaroslav | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Rychtr Lukáš | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Smetana Karel | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Srnský Michal | Ledenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Tomek Petr | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Trojanowisz Lukáš | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Vorlíček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
186 | Vosátka Milan | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Zasadil David | Veselí nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Ábel Pavel | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Štěch Miroslav | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
186 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |