Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 180 termínů závodů
V minulosti zadáno 4509 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Detail závodu

Zadat výsledek

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 14.10.2017
Místo konání závodu Dřenice
Kraj Pardubický
Název závodu Hungerfish Cup 2. ročník
Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.30
Možno předem na email Chvala.P@email.cz
Možno předem na telefonu 728018656
pouze sms prosím jméno příjmení a bydliště, děkuji
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 37 závodníků

Staněk Václav - Hradec Králové
Doležán Vladimír - Chotěboř
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Vlček Petr - Častolovice
Lebeda Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Šrámek Petr - Opočínek
Šrámek Patrik - Opočínek
Hybner Pavel - Mnichovo Hradiště
Kočí Josef - Mnichovo Hradiště
Černý Jindřich - Mnichovo Hradiště
Čech Zdeněk - Mnichovo Hradiště
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Hofman Vladimír - Hrochův Týnec
Gančarčík Karel - Pardubice
Taichner Radek - Mikulovice
Jirásek Petr - Chotěboř
Doležalová Monika - Pardubice
Doležal Pavel - Pardubice
Provazník Michal - Dřenice
Řehák Václav - Police nad Metují
Hencel Jiří - Police nad Metují
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Machatý David - Jaroměř
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Duba Ladislav - Žďár nad Sázavou
Šupol Petr - Libišany
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Wittvar Zdeněk st. - Vrdy
Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou
Izaiasz Petr - Holice
Hošek Petr - Pardubice
Trnka Aleš - Třesovice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 10.30 hodin
Přestávka od 10.30 hodin do 11.30 hodin
Druhá část od 11.30 hodin do 14.00 hodin
Způsob losování závodních míst poctivé ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Zakázané nástrahy patentka
Krmení
Povoleno
kukuřice a červi
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Doplňující údaje: zákaz kalíškování a krmítek
Typ revíru
Stojatá cca 0,5 ha
Osádka ryb kapr,amur,uhoř,lín,pstruh,bílá ryba
Bodování kapr,amur,candát,úhoř,tolstolobik,štika - 50 bodů
karas,lín,pstruh - 30 bodů
bílá ryba a kapr do 15 cm. - 5 bodů
sektorové hodnocení každé kolo 1 sektor výsledky se budou počítat z umístění v 1. a 2. kole
Ocenění pro vítěze poháry pro 1.-3.místo bude i tele závodu, motorová pila a spousta dalších cen
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) občerstvení provede Špagát
Hlavní sponzor závodu Název: Rybářské potřeby Hungerfish Pardubice
Pořadatel Název: Chvála Petr
Email: Chvala.P@email.cz
Telefon: 728018656

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.