Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 4730 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 




Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Předměřice nad Labem
24.00057
2
Pardubice
36.00056
3
Opočno
35.00055
4
Staré Jesenčany
44.00054
5
Sezemice
42.00053
6
Mnichovo Hradiště
4.54.00052
6
Mlázovice
4.54.00052
8
Žďár nad Sázavou
55.00050
9
Jaroměř
5.53.00049
10
Choceň
5.52.00048
11
Nová Paka
7.52.00047
12
Hradec Králové
7.52.00046
13
Všechlapy
9.53.00045
14
Plačice
9.52.00044
15
Vrdy
103.00043
16
Ždírec nad Doubravou
102.00042
17
Plotiště nad Labem
102.00041
17
Zámrsk
102.00041
19
Hradec Králové
100.00039
20
Bolina
10.51.00038
21
Všechlapy
113.00037
22
Slepotice
112.00036
23
Sezemice
111.00035
23
Mnichovo Hradiště
111.00035
25
Hradec Králové
110.00033
26
Hradec Králové
11.53.00032
27
Slepotice
11.51.00031
28
Vysoké Mýto
11.51.00030
29
Chotěboř
121.00029
30
Police nad Metují
12.51.00028
31
Žďár nad Sázavou
131.00027
31
Zámrsk
131.00027
33
Vysoké Mýto
13.51.00025
34
Libice nad Doubravou
140.00024
35
Mnichovo Hradiště
14.52.00023
36
Předměřice nad Labem
14.50.00022
37
Česká Skalice
151.00021
38
Zlíč
150.00020
38
Zámrsk
150.00020
40
Třesovice
15.50.00018
40
Chotěboř
15.50.00018
40
Moravičany
15.50.00018
43
Holice
162.00015
44
Chotěboř
171.00014
45
Svatý Mikuláš
170.00013
46
Smiřice
170.00012
47
Česká Skalice
180.00011
47
Frýdštejn
180.00011
49
Jaroměř
18.50.0009
50
Žďár nad Sázavou
190.0008
50
Krchleby
190.0008
52
Jaroměř
19.50.0008
53
Spyta
21.50.0008


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 3 příspěvky

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(3)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(5)
Celkové hodnocení(4.6)

Dosud hodnotili 2 uživatelé.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 10.09.2017
Místo konání závodu Lejšovka
Kraj Královéhradecký
Název závodu Rybářské závody Lejšovka
Minulé závody

Na tomto revíru není v minulosti registrován žádný výsledek závodu.

Název vodní plochy Návesní rybník Lejšovka
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Upoutávka
Přihlášky závodníků
V den závodu od 06.30
Možno předem na email attera1@seznam.cz
Možno předem na telefonu 731118604-Aleš Trnka
Max počet míst je 70.Místa budou vyznačena pouze pro předem přihlášené závodníky, aby každý měl dostatečný prostor. Proto Vás žádáme o závaznou registraci předem. Děkujeme
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 53 závodníků

Duba Ladislav - Žďár nad Sázavou
Švadlenka Matěj - Plačice
Staněk Václav - Hradec Králové
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Takács Pavel - Žďár nad Sázavou
Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Karel Josef - Smiřice
Synek Martin - Choceň
Hencel Jiří - Police nad Metují
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Csernyanszky Antonín - Vysoké Mýto
Vojtěch Václav - Mlázovice
Janouch Miroslav - Všechlapy
Houser Otakar - Všechlapy
Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Havrila Michal st. - Jaroměř
Polívka Martin - Žďár nad Sázavou
Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou
Brodský Michal - Hradec Králové
Pásler Vlastimil - Spyta
Kadlec František - Zlíč
Kopa Stanislav - Moravičany
Šrámek Petr - Opočínek
Vašíček Zdeněk - Opočno
Csernyanská Pavlína - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Petr - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Plutnar Martin - Chotěboř
Pleskač Jan st. - Libice nad Doubravou
Pleskač Jan ml. - Libice nad Doubravou
Bareš Vladimír - Slepotice
Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou
Kupka Tomáš - Hradec Králové
Kaminský Jaroslav - Frýdštejn
Stuchlík Jiří - Nová Paka
Tobiášek Ladislav - Týniště nad Orlicí
Izaiasz Petr - Holice
Turský Jindřich - Krchleby
Turský David - Krchleby
Wittvar Zdeněk st. - Vrdy
Doležán Vladimír - Chotěboř
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Vlček Petr - Častolovice
Šabata Jiří - Svatý Mikuláš
Jirásek Petr - Chotěboř
Machatý David - Jaroměř
Pišl Jan - Třesovice
Chvála Jan - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Smítka Radek - Bolina
Časový harmonogram závodu
První část od 08.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.00 hodin
Druhá část od 12.00 hodin do 15.00 hodin
Způsob losování závodních míst Losování na každý poločas zvlášť, ruličky.
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 300 Kč
Zakázané nástrahy dle rybářského řádu , bez rybičky nebo její části
Krmení
Povoleno
Je povoleno pouze ohleduplné krmení jednou rukou, prakem nebo feederem a to v průběhu každého poločasu a 10 min před každým poločasem.Zákaz krmení o přestávce.
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 0,6 ha
Osádka ryb cejn, plotice, kapr, amur, karas,úhoř,lín
Bodování Kapr, amur, úhoř, lín 1kus=50bodů,bílá ryba a ostatní 1ks = 5 bodů. Vpřípadě rovnosti bodů na konci závodu určuje pořadí nejdříve větší počet chycených ryb za 50 bodů, pak více chycených ryb, nakonec event. los.
Ocenění pro vítěze hodnotné ceny a poháry, sektorové hodnocení
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) občerstvení zajištěno přímo u rybníka(guláš,klobása,točený kozel)
Pořadatel Název: Trnka Aleš, Bartoněk Lukáš
Email: attera1@seznam.cz
Telefon: 731118604-Aleš Trnka

 

 


Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.