Rybářské žebříčky - Feeder

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 270 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Peterka JaroslavČeská Lípa310810836.00
2Špánek MilanŽleby3929230.67
3Vitásek JiříČervená Lhota3919130.33
4Tichý JanVeltruby2838341.50
5Černý Tomáš st.Přišimasy2808040.00
6Štětina PetrPraha2787839.00
7Poskočil PetrDolní Bučice2747437.00
8Velebný PavelPraha2666633.00
9Vican RomanPřeštice3636321.00
10Varga LadislavBrandýs nad Labem3626220.67
11Bultas PetrPřeštice2616130.50
12Fejfar KamilRadčice3606020.00
12Šitina Josef Velká Jesenice4606015.00
14Edl MilanPlzeň3575719.00
15Zavřel JanPomezí2565628.00
16Soukup MichalPlzeň3555518.33
17Havlíček PetrKutná Hora2545427.00
17Koubek FrantišekNeratovice2545427.00
19Malý Jiří st.Korouhev3515117.00
20Kazda JanNýrsko2505025.00
20Vymazal PetrBakov nad Jizerou2505025.00
22Pojar RadekTočník1494949.00
22Prepsl JanPraha3494916.33
24Hrdlička JaroslavMariánské Lázně2484824.00
25Hájek OndřejPraha1474747.00
25Slíž VáclavPřeštice1474747.00
25Štěpnička MartinČeský Šternberk1474747.00
28Bárta JakubPřeštice1464646.00
28Řehoř MichalZákupy1464646.00
28Špitálský Václav st.Čelákovice2464623.00
31Beroušek PetrPlzeň2444422.00
31Štěpnička RadekČeský Šternberk1444444.00
33Hrabal VladimírUničov2434321.50
33Sochor VáclavPřeštice1434343.00
35Herynk FrantišekÚjezd nad Lesy1424242.00
35Holčák RadekBarrandov2424221.00
35Kunst AntonínJaroměřice nad Rokytnou1424242.00
38Duchek JaromírPřeštice1414141.00
38Horálek MiroslavHabartov2414120.50
38Hrubeš PetrPlzeň2414120.50
38Hrubeš PetrRokycany1414141.00
38Kasl LubošPlzeň1414141.00
38Krýsl PavelLedce2414120.50
38Půta RomanPlzeň2414120.50
45Bank JanŘečany nad Labem2404020.00
45Shershen VolodimirPraha2404020.00
47Bárta MartinPřeštice1393939.00
48Kabourek VáclavČeská Kamenice3383812.67
48Matula PaloBratislava1383838.00
48Ungr JiříKlatovy1383838.00
48Šimek PavelHorní Brusnice1383838.00
52Douša JanNeratovice1373737.00
52Podskalský JiříČižice2373718.50
52Přibyl DavidVlčice1373737.00
52Černý VáclavPlzeň2373718.50
56Franěk Robert Trutnov1363636.00
56Šurgota JurajSmečno1363636.00
58Bromovský PetrČeský Šternberk1353535.00
58Fejt Petr st.Polička2353517.50
58Kokoška PetrPřeštice1353535.00
58Procházka OtaRudník1353535.00
62Jirsa JiříChmeliště1343434.00
62Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň1343434.00
62Richter PavelPlzeň2343417.00
62Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1343434.00
62Vojta JanProtivín2343417.00
67Hladík RomanBlovice2333316.50
67Tvarůžek MiroslavBrandýsek1333333.00
67Veselý MarekČeský Šternberk1333333.00
67Zeman Luboš SemilyJizera 241333333.00
67Šťastný OndřejTelecí1333333.00
72Košina PavelDomanín2323216.00
72Oliva VladimírTřebíč1323232.00
72Plíšek RadoslavKlatovy1323232.00
75Břeň ZdeněkJimramov1313131.00
75Nerad RostislavJílové2313115.50
75Černý JindřichMnichovo Hradiště1313131.00
78Horák JiříPraha1303030.00
78Melezínek VlastimilPolička2303015.00
78Měšťan JanDvůr Králové nad Labem1303030.00
78Snášel RadekČerná Hora1303030.00
78Srb RomanNymburk2303015.00
78Strnad RomanMariánské Lázně1303030.00
84Grofová LenkaKostelec nad Labem329299.67
84Kočí Josef Mnichovo Hradiště1292929.00
84Miček FrantišekKřetín1292929.00
84Raniak MartinTřešť2292914.50
84Štefanica JosefTehov1292929.00
89Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241282828.00
89Pěta JiříLazinov1282828.00
89Rada MilanPraha1282828.00
89Svoboda JiříČeské Budějovice2282814.00
89Vydra FilipČelákovice1282828.00
94Hegr MiroslavKorouhev1272727.00
94Sičák PavelJaroměř1272727.00
94Stuchlík Jiří Nová Paka1272727.00
94Vicher MilanPlzeň327279.00
94Řezáč Jan ml.Brandýs nad Labem1272727.00
99Macháně RadekKrčín1262626.00
99Matal KarelČerná Hora1262626.00
99Paulovič MarekTřeboň2262613.00
99Tomšík JanKřižanov2262613.00
99Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1262626.00
99Würz DaliborHořesedly1262626.00
99Řezáč Jan st.Brandýs nad Labem1262626.00
106Havrila Michal ml. Jaroměř1252525.00
106Kodad DanielBílina2252512.50
106Staňková MarieSmečno1252525.00
106Šifta StanislavPřeštice1252525.00
110Bejsta TomášČeské Budějovice2242412.00
110Dědík Vladimír BašťRebels team1242424.00
110Kabát PetrSmilovice1242424.00
110Rezek PetrŘíčany1242424.00
114Charvát DavidSlatiny1232323.00
114Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou1232323.00
116Bišonka JiříPlzeň1222222.00
116Hampejs DavidBílina1222222.00
116Klimeš RadekPřibice1222222.00
116Lédl DavidMirovice2222211.00
116Pirkl MartinStárkov1222222.00
116Sládek VladislavNýrsko1222222.00
116Zemen PetrŽďár nad Sázavou1222222.00
123Bárta VáclavPřeštice2212110.50
123Jón RichardChlum1212121.00
123Strnad LukášPraha1212121.00
126Hybner PavelMnichovo Hradiště1202020.00
126Křenek RadekVodňany320206.67
126Ludvík JiříKutná Hora1202020.00
126Pěta JosefLazinov1202020.00
126Stříbrský Pavel1202020.00
131Macho BohuslavVrchlabí1191919.00
131Míchal JiříČeské Budějovice1191919.00
131Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1191919.00
131Vican MichalPřeštice1191919.00
135Havrila Michal st. Jaroměř1181818.00
135Sochor RudolfPetrohrad1181818.00
135Šťastný RadekVeverská Bítýška1181818.00
138Kadlec TomášČeská Skalice1171717.00
138Komora MartinChlumec nad Cidlinou1171717.00
138Konopásek LadislavPardubice1171717.00
138Kutal VítJimramov1171717.00
138Mikeš PavelNadějkov217178.50
138Vávra Michal1171717.00
144Hanousek JiříPřelouč216168.00
144Hos Martin OtínPohoda team1161616.00
144Illner JiříDvůr Králové nad Labem1161616.00
144Kapusta Lukáš st.Čelákovice1161616.00
144Moravec MiroslavPolička1161616.00
144Peťovský IvanTřebíč216168.00
144Zvoníček RadimKamenice nad Lipou1161616.00
151Baranka VladimírRataje nad Sázavou1151515.00
151Němec JanČeské Budějovice1151515.00
151Repšová JanaBakov nad Jizerou215157.50
151Vican MarekPřeštice1151515.00
151Šajerman VladimírVrchlabí1151515.00
156Nitsche MartinVrchovina1141414.00
156Nocar PavelPlzeň214147.00
156Stach MiloslavPlzeň1141414.00
156Škorpík DanielPísečné1141414.00
156Šudoma MarekPolička1141414.00
161Bartoš FrantišekChotěšov1131313.00
161Běle David1131313.00
161Denemarek JiříHrotovice1131313.00
161Leibl LuděkKamenický Šenov1131313.00
161Lukeš JaroslavVrchlabí1131313.00
161Mlčák LubošDomanín1131313.00
161Špitálská AnetaČelákovice1131313.00
168Bulak SerhlyPraha1121212.00
168Bříza PetrHostinné1121212.00
168Halíř LukášOsek1121212.00
168Kohout Vladislav ml.Vlčí1121212.00
168Malý Jiří ml.Korouhev212126.00
168Pešková NikolaTábor212126.00
168Staněk KarelSmečno1121212.00
168Černý RadekTřebíč1121212.00
176De Brenner JiříPřeštice1111111.00
176Pešek EmilTábor1111111.00
176Vatěra MiroslavSmečno1111111.00
176Volencová KarolínaČeský Šternberk1111111.00
176Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1111111.00
181Fiala MichalŽleby1101010.00
181Frauenberg MichalČeský Šternberk1101010.00
181Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241101010.00
181Vrabec JiříPlzeň1101010.00
185Hrubý VáclavOrlová1999.00
185Novák VratislavTýn nad Vltavou1999.00
185Vyskočil MichalPlaná nad Lužnicí1999.00
185Zaoral TomášSmečno1999.00
185Šimůnek JiříKlatovy1999.00
190Funda Petr ml.Kutná Hora2884.00
190Kadlec František Zlíč2884.00
190Lédl PavelMirovice2884.00
190Solnařová KateřinaČeský Šternberk1888.00
190Tureček JanKlatovy1888.00
190Vašík JakubJimramov1888.00
190Zajíček JosefVeselice1888.00
197Cepák JosefČeská Kamenice1777.00
197Jašková AnetaČerná Hora1777.00
197Kohout Vladislav st.Vlčí1777.00
197Materna JanPísek1777.00
197Pečta Radek st.Třebíč1777.00
202Hofta JiříBělá pod Bezdězem1666.00
202Hozman JanNepomuk1666.00
202Kulka Štěpán ml.Jimramov1666.00
202Landvojtovič JanSmečno1666.00
202Pekárek StanislavLouny1666.00
202Sochor Rudolf ml.Petrohrad1666.00
208Brzobohatý Jan1555.00
208Kočí JaroslavPraha1555.00
208Krakowitzer JiříTřeboň1555.00
208Novák ZbyněkVrchlabí1555.00
208Vašíková KateřinaJimramov1555.00
208Vlasák MartinNové Syrovice1555.00
208Zumr MichalČelákovice1555.00
208Švejda MilanTřebíč2552.50
216Beneš PetrPraha2442.00
216Dyntar Jiří st.Nové Město nad Metují1444.00
216Janečka MartinTovačov1444.00
216Man LukášVodňany1444.00
216Milo IvanNepomuk1444.00
221Bouzek TomášPlánice1333.00
221Hladík AntonínŽákava1333.00
221Novák RadekBlatnice1333.00
221Zeman MartinSmečno1333.00
225Kryštofy RomanŽatec1222.00
225Lang Radek1222.00
225Nocar DominikPlzeň1222.00
225Rjaboj SergejPlzeň1222.00
225Strnad JakubPraha1222.00
225Tvarůžek David1222.00
231Borovka LubošVodňany1111.00
231Břeň EmilJimramov1111.00
231Doležal JaroslavVodňany1111.00
231Drahovzal VáclavVelim1111.00
231Erban JiříHostinné1111.00
231Faktor MartinDvůr Králové nad Labem1111.00
231Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou1111.00
231Hájek Jaroslav1111.00
231Jarušinský MichalKorouhev1111.00
231Kočí VladimírPraha1111.00
231Krieger RomanChřenovice1111.00
231Kubát LubošČeský Šternberk1111.00
231Maťák FilipČeské Budějovice1111.00
231Miler TomášČeský Šternberk1111.00
231Musílek PetrNová Včelnice1111.00
231Novák ZdeněkLitoměřice1111.00
231Pavelka Josef TřebíčPohoda team1111.00
231Pluchta PetrSmečno1111.00
231Procházka PavelJimramov1111.00
231Prudil JosefKřetín1111.00
231Pásler Vlastimil Spyta1111.00
231Rychetský JiříLedeč nad Sázavou1111.00
231Satorie JanJimramov1111.00
231Satorie JosefJimramov1111.00
231Schwarzberger MiroslavJimramov1111.00
231Schwarzberger PavelJimramov1111.00
231Skryja MatějOstrov nad Oslavou1111.00
231Smrček VladimírBrno1111.00
231Staněk Karel ml.Smečno1111.00
231Staněk Petr ml.1111.00
231Stejskal MiroslavPraha1111.00
231Tykal LukášPlzeň1111.00
231Volenec Matěj1111.00
231Zink FrantišekPolička1111.00
231Zoul Artur1111.00
231Čermák Jaromír st.Bystřice nad Pernštejnem1111.00
231Čožík MarekHorní Maršov1111.00
231Šoustarová KarolínaLísek1111.00
231Šťastný Milan st.Vitochov1111.00
231Žemlička MarekPlaná nad Lužnicí1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.