Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 54 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
2 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
3 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Klouček Jan ml. | Branná | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
7 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
9 | Kasl Luboš | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
10 | Štefan Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
11 | Klouček Jan st. | Branná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
12 | Chadima Jiří st. | Mirovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
13 | Kovář František | Mirovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
14 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
15 | Edl Milan | Plzeň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
16 | Čori Petr | Chodová Planá | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Požárek Václav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
18 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
19 | Noskovič Jakub | Strakonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
20 | Gondek Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
21 | Kočí Jaroslav | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Čipera Miroslav | Bohutín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
23 | Tomek Luboš | Hořesedly | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
24 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
25 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
27 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
28 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
29 | Dubský František | Mirovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Mareš Antonín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
31 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
32 | Silvaši Štefan | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
33 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
34 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
35 | Novotný Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
36 | Burak Oleh | Praha | Dnister feeder team | 1 | 5 | 5 | 5.00 |
37 | Habich Jiří | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
38 | Kadlecová Petra | Kunčina - Nová Ves | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
39 | Dub Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
40 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Bulak Serhiy | Praha | Dnister feeder team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
40 | Buček David | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Kohout Richard ml. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Matějka Roman | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Mařík Petr | Boješice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Roušar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
40 | Shershen Volodymyr | Praha | Dnister feeder team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
40 | Stupka Ivan | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Šefl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
40 | Škopek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 |