Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 205 termínů závodů
V minulosti zadáno 5607 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Zavody týmů



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

Hodnotíme jednotlivce, kteří se zúčastnili týmových závodů. Nelze hodnotit pod názvy týmů jako celku, protože kromě ligových soutěží ČRS a MRS neexistují stálé soupisky a závodník se může účastnit týmových závodů pod různými názvy týmů.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 100 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Provazník JiříDřenice5787815.60
1Žemlička RadekSlatiňany5787815.60
3Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4707017.50
4Provazník MichalDřenice4606015.00
5Krajňák IvanMikulovice5575711.40
6Hlaváček AlešOstřešany4545413.50
7Kokeš Ladislav st.Mikulovice5515110.20
8Motal JakubDřenice3484816.00
9Taichner Radek Mikulovice4454511.25
10Ledvinka PetrOstřešany3424214.00
10Malý StanislavPardubice542428.40
10Semonský JaroslavNemošice542428.40
13Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1404040.00
13Dědík Vladimír BašťRebels team1404040.00
13Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1404040.00
16Havlíček JosefOstřešany3393913.00
16Roček JakubDrozdice439399.75
16Teplý RadekMikulovice439399.75
16Šťastný ZdeněkPardubice439399.75
20Doležán Nikola DačiceVysočina team1373737.00
20Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1373737.00
20Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
23Bařina Petr1363636.00
23Jinoch RomanOstřešany3363612.00
23Konfršt LukášPardubice436369.00
26Chvála Jan SezemiceHungerfish team1343434.00
26Chvála Petr SezemiceHungerfish team1343434.00
26Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1343434.00
29Kokeš Ladislav ml.Rozhovice433338.25
29Mikulčická Lucie1333333.00
29Mikulčický Dušan1333333.00
29Černoch Karel1333333.00
33Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1313131.00
33Machatý David JaroměřDream team1313131.00
33Trnka Aleš TřesoviceDream team1313131.00
36Jurča Michal1303030.00
36Langer Daniel1303030.00
36Malý JosefMedlešice2303015.00
39Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team1282828.00
39Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1282828.00
39Říčař David ZdelovBlack Fish team1282828.00
42Hrtáň Ivo1272727.00
42Hyxa JakubMedlešice2272713.50
42Mišun Ondřej1272727.00
45Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
45Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1252525.00
45Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1252525.00
48Halviger RomanNemošice2242412.00
48Kurtin Jan1242424.00
48Zgarba Adam1242424.00
48Štěpánek LadislavMedlešice524244.80
52Kondras Přemysl PardubiceVeteráni1222222.00
52Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1222222.00
54Bocheza Jan1212121.00
54Musil JiříOstřešany2212110.50
54Rajek Miroslav1212121.00
57Hos Martin OtínPohoda team1191919.00
57Pavelka Josef TřebíčPohoda team1191919.00
57Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1191919.00
60Iveth MiroslavMikulovice1181818.00
60Kubiš1181818.00
60Vencl FrantišekMikulovice218189.00
63Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1161616.00
63Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
63Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1161616.00
66Dohnal DavidChrudim315155.00
66Dyntera AlešMedlešice315155.00
66Dyntera JakubMedlešice315155.00
66Eliáš Robin1151515.00
66Křůpalová Monika1151515.00
66Ledvinka AlešOstřešany1151515.00
66Orság David1151515.00
73Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1131313.00
73Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1131313.00
73Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1131313.00
76Faltus LadislavPardubice1121212.00
76Havlinger RomanOstřešany1121212.00
76Hyksa JakubMedlešice1121212.00
76Olša Radek1121212.00
76Svoboda JaroslavMikulovice1121212.00
76Vlček JakubDrozdice1121212.00
76Zítko JosefMikulovice1121212.00
83Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1101010.00
83Kadlec František Zlíč1101010.00
83Pásler Vlastimil Spyta1101010.00
86Bureš Petr1999.00
86Doležalová MonikaPardubice2994.50
86Havlíček RomanOstřešany1999.00
86okeš DanielMikulovice1999.00
90Dyntr AlešMedlešice1666.00
90Dyntr JakubMedlešice1666.00
90Fojtíček Marek1666.00
90Michl Daniel1666.00
90Svoboda RadoslavMedlešice1666.00
95Dintr Aleš st.Mikulovice1333.00
95Dintr Jakub ml.MIkulovice1333.00
95Kobylík Dalibor1333.00
95Novák JiříMedlešice1333.00
95Rafaja Jakub1333.00
95Řeháková Julie1333.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.