Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 197 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 458 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vican RomanPřeštice1025333633.60
2Bárta MartinPřeštice623123138.50
3Soukup MichalPlzeň821826332.88
4Vican MarekPřeštice821424130.13
5Beroušek PetrPlzeň721023133.00
6Černý VáclavPlzeň820321727.13
7Edl MilanPlzeň819722628.25
7Vrabec JiříPlzeň919723926.56
9Nauš VladislavBlížejov1319427321.00
10Bárta JakubPřeštice519319338.60
10Hrdlička JaroslavMariánské Lázně919321123.44
12Sochor VáclavPřeštice719221130.14
13Půta JiříPlzeň1019125225.20
14Bultas PetrPřeštice516316332.60
15Horálek MiroslavHabartov516116132.20
16Bártík MiloslavPlzeň815816320.38
17Prach AdamMerklín615615626.00
18Krýsl PavelLedce614514524.17
19Sládek VladislavNýrsko513413426.80
20Ungr JiříKlatovy413113132.75
21Richter PavelPlzeň613013021.67
22Vicher MilanPlzeň912614215.78
23Kazda JanNýrsko511811823.60
24Šifta StanislavPřeštice611711719.50
25Bartoš FrantišekChotěšov511411422.80
26Pojar RadekTočník310310334.33
27Půta RomanPlzeň510110120.20
28Harant AntonínPlzeň5999919.80
28Smihrodský StanislavTachov4999924.75
30Kaufner Václav st.Kdyně5979719.40
30Výboh PavelHorní Bříza2979748.50
32Hladík RomanBlovice6969616.00
33Leško JiříOldřichov4949423.50
34Harant MiroslavPlzeň3939331.00
34Maršálek RadekPtenín5939318.60
36Čížek PavelMariánské Lázně3909030.00
37Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň3888829.33
38Bárta VáclavPřeštice4878721.75
38Fejfar KamilRadčice4878721.75
40Kuneš LubošHorní Bříza2858542.50
41Maršálek JakubPtenín4838320.75
41Petrůňo MarcelHoršovský Týn3838327.67
43Košař TomášOsek5828216.40
44Hraběta VáclavVlčice3818127.00
45Amerling FrantišekKladruby3797926.33
45Voith JiříLíšťany2797939.50
47Žambůrek JanSrby3787826.00
48Pech StanislavZdemyslice4777719.25
49Kasl LubošPlzeň2757537.50
50Plíšek RadoslavKlatovy3727224.00
51Kalčík VlastimilSrby3696923.00
52Výborný JiříTeplá3686822.67
53Opiela Vladimír ml.Přeštice3676722.33
54Šobr MartinBlížejov6666611.00
55Münzer JosefNové Sedlo3646421.33
56Holý Zdeněk ml.Plzeň3636321.00
57Kecer EduardTachov2626231.00
58Hladík AntonínŽákava2616130.50
58Holý Zdeněk st.Plzeň4616115.25
58Hütta JosefPoběžovice2616130.50
58Němeček FrantišekVšeruby3616120.33
62Louda VáclavPlzeň3606020.00
63Strnad RomanMariánské Lázně2595929.50
64Pojar MiroslavMilíře5585811.60
65Havránek DavidStříbro3575719.00
66Heřman KarelBlovice2565628.00
67Molek Petr Plzeň2545427.00
67Čech JaroslavPlzeň2545427.00
69Józa PetrKladruby2535326.50
69Perout JosefPerštejn2535326.50
71Šalom JosefMerklín2515125.50
71Šedivý Jiří st.Nýřany3515117.00
73Bárta OldřichNýrsko1505050.00
74Vican MichalPřeštice2494924.50
75Ernest FrantišekBlovice3484816.00
75Janeček Jan ml.Kvíčovice1484848.00
75Strnad LukášPraha2484824.00
75Šimůnek JiříKlatovy2484824.00
79Prchal AdamHoršovský Týn1474747.00
79Slíž VáclavPřeštice1474747.00
81Touš Pavel st.Tachov1454545.00
82Rádler KarelRobčice3444414.67
82Špiler KarelStod1444444.00
84Vlach KrištofBlovice2434321.50
85Bárta Oldřich1424242.00
86Duchek JaromírPřeštice1414141.00
86Povolný ZdeněkKarlovy Vary2414120.50
86Suchý JanMerklín1414141.00
86Šilhavý StanislavTřemošná4414110.25
90Dobšíček JaroslavHorní Bříza1404040.00
90Kokoška JiříPlzeň1404040.00
90Opiela Vladimír st.Přeštice3404013.33
90Pavlík JiříTachov3404013.33
94Liška Martin1393939.00
94Plzák KarelRoudnice nad Labem1393939.00
94Strnad JakubCheb1393939.00
97Bereš JanPlaná3383812.67
97Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1383838.00
97Sochor RudolfPetrohrad2383819.00
97Vlček MarcelBonětice1383838.00
101Vaněk Jan2373718.50
101Šmůla DavidDobřany1373737.00
103Hladíková SimonaBlovice1363636.00
103Kutička PavelNovosedly1363636.00
103Minařík VáclavStod3363612.00
103Novák VratislavTýn nad Vltavou1363636.00
103Podskalský JiříČižice2363618.00
108Hlinčík JosefPlaná3353511.67
108Kokoška PetrPřeštice1353535.00
108Tureček JanKlatovy3353511.67
108Vlček Jaroslav st.Strakonice1353535.00
108Říha JosefSpálené Poříčí1353535.00
113Kalousek TomášBlovice1343434.00
113Kohout Vladislav st.Vlčí3343411.33
113Martinovský JaroslavStod3343411.33
113Morávka DanielHolýšov1343434.00
113Zídek LukášPlaná1343434.00
113Čechura VladimírKyšice1343434.00
113Šifta Zdeněk2343417.00
120Bouše Petr ml.Řenče3333311.00
120Haidelmaier KarelPlzeň3333311.00
120Jurášová EmaBlovice1333333.00
120Klement AntonínChranišov2333316.50
124Novák MarekRumburk1323232.00
124Porazík VáclavKolešov1323232.00
126Chmelařík Petr1313131.00
126Loučka BohumilMariánské Lázně1313131.00
126Mencl MartinBlovice1313131.00
129Břinda KarelBlovice1303030.00
129Huspek MartinPlzeň2303015.00
129Jungwirt VojtěchStrakonice2303015.00
129Koleň MichalBlatná2303015.00
129Kopecký Miroslav ml.Blížejov1303030.00
129Milo IvanNepomuk2303015.00
129Ptáček Jan ml.Žákavá1303030.00
129Rádler JaroslavRobčice2303015.00
129Sochor Rudolf ml.2303015.00
129Wacka PetrMariánské Lázně1303030.00
139Dvorňák PetrPlzeň329299.67
139Harant Miloš1292929.00
139Janouš PetrNepomuk1292929.00
139Kořán Jindřich2292914.50
139Ptáčková AnežkaŽákavá1292929.00
139Sobotka JosefPerštejn2292914.50
139Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice1292929.00
146Bogdanský AntonínKladruby1282828.00
146Fišera Jiří1282828.00
146Jamniška PavelKladruby2282814.00
146Kalousková AdélaBlovice1282828.00
150Cibulka JanChlum1272727.00
150Hruška TomášMerklín1272727.00
150Kováč DavidNýřany1272727.00
150Veselovský RomanTeplá1272727.00
150Žufan VáclavNýrsko327279.00
155Bouše Petr st.Řenče326268.67
155Havrančík PetrPlaná1262626.00
155Mikulanda JanČečkovice1262626.00
155Strádal DavidStarý Plzenec1262626.00
159Amerling Jiří1252525.00
159Cingroš KarelStod1252525.00
159Ryšánek AdamhSeč1252525.00
159Čechura Martin1252525.00
163Aichinger DominikSedlec1242424.00
163Hajšman VáclavČernošín1242424.00
163Holík AlešBělá nad Radbuzou1242424.00
163Korečková Edita1242424.00
163Mackura ZdeněkPernink2242412.00
168Hejlík Jaroslav1232323.00
168Honc JosefRumburk1232323.00
168Kohout Vladislav ml.Vlčí2232311.50
168Matas MiroslavPlzeň1232323.00
168Redlich MartinBlovice1232323.00
173Bertok Milan Dublovice2222211.00
173Buriánová MichaelaČížkov1222222.00
173Fikar PetrHorní Bříza1222222.00
173Havel MiroslavProstiboř1222222.00
173Holý AntonínSvojšín1222222.00
173Holý MiloslavPlzeň1222222.00
173Kabát Jan1222222.00
173Rozum PavelTřemošná322227.33
173Smola PavelBlovice1222222.00
173Sodomka P.Stop1222222.00
183Jičínský PetrPlzeň1212121.00
183Juráš PetrBlovice1212121.00
183Morávka DavidStaňkov1212121.00
183Pašek Milan1212121.00
183Spiller karel1212121.00
183Trojan OtakarPřeštice1212121.00
183Ševčík JanPlzeň1212121.00
190Burian MatějČížkov1202020.00
190Calta RadekPříšov1202020.00
190Rückel Rudolf1202020.00
190Stříbrský Pavel1202020.00
190Tegi Zdeněk st.Kaznějov1202020.00
190Vejvančický MatějNepomuk1202020.00
196Běle David1191919.00
196Duraj FilipNepomuk219199.50
196Havrančík LiborPlaná1191919.00
196Horák Zdeněk ml.1191919.00
196Janeček JaroslavHolýšov1191919.00
196Mráz VojtěchBlovice1191919.00
196Prach MatušBlížejov1191919.00
196Simice JanPlzeň1191919.00
204Barvíř Pavel1181818.00
204Bláha Tomᚎdírec1181818.00
204Homola Jan1181818.00
204Konopík PavelPtenín1181818.00
204Lokaj JakubLoket1181818.00
204Michálek LubošBlovice1181818.00
204Nocar PavelPlzeň218189.00
204Pašek JosefBor1181818.00
204Červený JaroslavJaroměř1181818.00
204Škubal HanušSokolov1181818.00
214Abrahám František1171717.00
214Henžlík Šimon1171717.00
214Hozman JanNepomuk217178.50
214Józa DavidKladruby1171717.00
214Kabát MiroslavTřemošná1171717.00
214Kopecký MiroslavPlzeň1171717.00
214Strádalová LucieŠťáhlavy1171717.00
214Źán SebastienPlzeň1171717.00
222Buberle Jaroslav1161616.00
222Buleca PavelDobříč1161616.00
222Havel JosefVystrkov1161616.00
222Havelová EliškaBlovice1161616.00
222Křivský LubošStrakonice1161616.00
222Pašek MilošKladruby1161616.00
222Suttner RomanTachov1161616.00
222Vápeník JiříPlzeň216168.00
230Janeček Jan st.Kvíčovice215157.50
230Kracík MIchal1151515.00
230Mašek FilipNepomuk1151515.00
230Novotný PetrVrčeň1151515.00
230Pechmann VáclavStříbro1151515.00
230Schneider AdamPlzeň1151515.00
230Seidl JanZbiroh1151515.00
230Zíka Jan1151515.00
238Aichingerová NatálieSedlec1141414.00
238Břindová Romana1141414.00
238Danko JakubRokycany1141414.00
238Forst MartinDomažlice1141414.00
238Jambor ZdeněkPlaná314144.67
238Kubík David1141414.00
238Polívka MiroslavStod1141414.00
238Stach MiloslavPlzeň1141414.00
246Benčík MichalStrašice1131313.00
246Engelmaier Pavel1131313.00
246Holub DavidNepomuk213136.50
246Hynčíková NinaNýrsko1131313.00
246Konopík janPtenín1131313.00
246Kostelanský PetrNýrsko1131313.00
246Ráchelová Eva1131313.00
246Veselý PavelŠťáhlavy1131313.00
254De Brenner JiříPraha212126.00
254Holub OndřejNepomuk212126.00
254Interholz LeošŠťáhlavy1121212.00
254Lešák Václav1121212.00
254Nejdl DavidKdyně1121212.00
254Omamik JánPlzeň1121212.00
254Vacek JosefNepomuk1121212.00
254Weber Tomáš1121212.00
262Cingroš RomanStod1111111.00
262Horák Zdeněk st.1111111.00
262Krausová SimonaStříbro1111111.00
262Martínek MaxChocenice1111111.00
262Vejvančická AlenaNepomuk1111111.00
262Vodičková Kateřina Příbram1111111.00
262Čajko LudvíkMilín211115.50
269Němeček Jakub1101010.00
269Schleiss StanislavKdyně1101010.00
269Suchánek JakubŠťáhlavy1101010.00
269Terelmeš AdrianDobřany1101010.00
269Veličko František1101010.00
269Čížek MichalPříbram1101010.00
275Arnet StanislavPlzeň1999.00
275Chodora LadislavVrčeň1999.00
275Fikar Petr ml.Horní Bříza1999.00
275Jirka Miroslav1999.00
275Kudrnáč JakubPlzeň1999.00
275Nocar DominikPlzeň1999.00
275Pužman Josef1999.00
275Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří2994.50
275Wohlmut JiříHorní Bříza1999.00
275Šauer JanŽatec1999.00
285Chleiss JakubKdyně1888.00
285Eret Vojtěch1888.00
285Kaufner KamilKdyně2884.00
285Krmela TomášNepomuk1888.00
285Loukota JakubŠťáhlavy1888.00
285Matoušek Vladimír2884.00
285Matějů MiroslavPlzeň1888.00
285Šimánová ŠtěpánkaStarý Plzenec1888.00
285Šimůnek Roman1888.00
294Auverek VilémStod1777.00
294Jandečková Kristína1777.00
294Jeřábek DušanChrančovice1777.00
294Král JosefNepomuk1777.00
294Lepší Josef1777.00
294Zedník Miroslav1777.00
294Žížala PetrHolýšov1777.00
301Buberle Michal1666.00
301Burian JanBělá1666.00
301Klika JaromírHořovice1666.00
301Lašut ZdeněkSulkov1666.00
301Voith RomanLíšťany1666.00
301Šimánová LucieStarý Plzenec1666.00
301Škarda Václav ml.Blížejov1666.00
301Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice1666.00
309Holík Tomáš1555.00
309Horváth TomášPernink1555.00
309Suchý MatějZdemyslice1555.00
309Vala ČeněkPlzeň1555.00
309Vurma Tomáš1555.00
309Ševčík JanChrást1555.00
315Beneš VladimírHadačka1444.00
315Dvořák Pavel1444.00
315Hrdlička MichalKlatovy1444.00
315Strnadová HanaRokycany1444.00
315Sýkora VáclavNepomuk1444.00
320Boháč LubošLedce1333.00
320Bouzek TomášPlánice1333.00
320Cunego AloisPřeštice2331.50
320Dania Antonín1333.00
320Holík AdamBělá nad Radbuzou1333.00
320Pešek Václav1333.00
320Strnad VáclavRokycany1333.00
327Král TomášNepomuk1222.00
327Liška JanPlzeň2221.00
327Maršálková MarcelaPtenín2221.00
327Pišková DanaBělá nad Radbuzou1222.00
327Strnad JakubPraha1222.00
332Aim Bohuslav1111.00
332Bano J.Brvek1111.00
332Beneš JaroslavProstiboř1111.00
332Beneš MatějLouňavá1111.00
332Bernas Jaroslav1111.00
332Betík JanZelená Lhota1111.00
332Bláha Jaroslav1111.00
332Bolík Z.Ostrovce1111.00
332Borovka LubošVodňany1111.00
332Brejcha Milan1111.00
332Burian Karel1111.00
332Dvořák Jakub1111.00
332Fodor PetrTřebestovice1111.00
332Fošneider Pavel1111.00
332Hach Martin1111.00
332Hampl Zdeněk st.Hadačka1111.00
332Hartman Silvio1111.00
332Hlas František1111.00
332Hlinka Karel1111.00
332Hoffman Josef1111.00
332Horová Pavla1111.00
332Houda JaroslavBělá nad Radbuzou1111.00
332Hovorka JanTeplá1111.00
332Hroch JaroslavDoubravka1111.00
332Hromka PetrLestkov1111.00
332Hudec JanChodová Planá1111.00
332Háj SlavomírTachov1111.00
332Hájek Jaroslav1111.00
332Jahoda Ladislav st.Chodová Planá1111.00
332Jandečka Roman1111.00
332Janouškovec VilémStaňkov1111.00
332Janča JosefOlešnice1111.00
332Jeřábek AntonínLestkov1111.00
332Jeřábek Ladislav1111.00
332Kablásek JanLestkov1111.00
332Kamasová KristýnaNepomuk1111.00
332Kaplan FilipPřívozec1111.00
332Kaplan Petr1111.00
332Karlík VáclavBlovice1111.00
332Karvaš Miroslav1111.00
332Kaur Zdeněk1111.00
332Klívar Patrik1111.00
332Kodym Jaroslav1111.00
332Kotek ZdeněkSvahy1111.00
332Kotek Zdeněk ml.Svahy1111.00
332Kouba Vladimír1111.00
332Koudelka Milan1111.00
332Kováčová N.Nýřany1111.00
332Kovář Václav1111.00
332Kozler JakubPlaná1111.00
332Kozák Patrik1111.00
332Krajčovič Tomáš1111.00
332Kraček Petr1111.00
332Kudrnáč DanielPlzeň1111.00
332Kulíšek M.Stod1111.00
332Kárník JiříPlaná1111.00
332Lach KarelRumburk1111.00
332Lehotský ZdeněkLíšťany1111.00
332Lepší Lukáš1111.00
332Levický PavelOlešná1111.00
332Lipka JiříPerštejn1111.00
332Liška MiroslavBor1111.00
332Lorenc JaroslavPtenín1111.00
332Lorenc Ladislav1111.00
332Luzar MiroslavVysoké Jamné1111.00
332Machů AntonínRokycany1111.00
332Mareška Martin1111.00
332Mašek KarelKrašovice1111.00
332Menčík Bedřich1111.00
332Michálek Jiří1111.00
332Mikulanda D.Čečkovice1111.00
332Mikulanda VáclavČečkovice1111.00
332Motlík Matěj1111.00
332Moulis Matěj1111.00
332Mráz LubošNýřany1111.00
332Müllerová HanaLestkov1111.00
332Nejdlová LucieKdyně1111.00
332Niměřický JanChodová Planá1111.00
332Ordič RudolfOstrovce1111.00
332Pavlíček JanTýn nad Vltavou1111.00
332Pelcner Rudolf1111.00
332Peš J.Nýřany1111.00
332Polívka Roman1111.00
332Pálek KarelKřepkovice1111.00
332Racek LukášPříšov1111.00
332Radil LukášChodová Planá1111.00
332Rieckel Rudolf1111.00
332Roček MiroslavTachov1111.00
332Schejbal Václav1111.00
332Skočil JanHořehledy1111.00
332Stajzinger Václav1111.00
332Strnad Jaroslav1111.00
332Sušil MiloslavPlzeň1111.00
332Svoboda Martin1111.00
332Tegi Zdeněk ml.Kaznějov1111.00
332Tříska JanStaré Sedliště1111.00
332Vajskébr David1111.00
332Vajskébr Tomáš1111.00
332Voděra Václav1111.00
332Vojtík JaroslavKrašovice1111.00
332Vočadlo Josef1111.00
332Vrabec Miroslav1111.00
332Vyskočil KarelStaré Sedliště1111.00
332Vyskočil PavelPlaná1111.00
332Vácha BořivojChodová Planá1111.00
332Zahrádka FrantišekTmaň1111.00
332Zolar ŠtěpánSpálené Poříčí1111.00
332Zábranský Pavel1111.00
332Zíka Jaroslav ml.1111.00
332Zíka Jaroslav st.1111.00
332Čermák Jan1111.00
332Černý BohumilKdyně1111.00
332Ředina Miloš1111.00
332Ševčík StanislavPlzeň1111.00
332Šimána JiříStarý Plzenec1111.00
332Šindelář JaroslavNepomuk1111.00
332Škarda Miroslav1111.00
332Šmerák Robert1111.00
332Šmerák Tadeáš1111.00
332Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice1111.00
332Špánek Martin1111.00
332Štípek R.Bor1111.00
332Šuhaj FilipMilíře1111.00
332Švagr MilanTachov1111.00
332Šváb Hubert1111.00
332Žibřid Martin1111.00
332Žiga Jaroslav1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.