Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 61 termínů závodů
V minulosti zadáno 4674 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2017 - 31.12.2017 - Nováčci



Do tohoto žebříčku se započítává 12 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 33 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team3055499133.03
2Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou2855396834.57
3Dydňanský Roman Vrbno35527107530.71
4Dědík Vladimír BašťMAXIK TEAM2948679827.52
5Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou2647778130.04
6Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2845970225.07
7Novotný Petr ZámrskNovotňáci2441755823.25
8Maršík Jan PelhřimovČRS MO Humpolec2241356825.82
9Císař Martin PlzeňFeedershop Plzeň1740748128.29
9Vojtěch Václav MlázoviceJizera 242240746621.18
11Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2439348420.17
12Havrila Michal ml. Jaroměř2639154120.81
13Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3037759219.73
14Kalčík Matěj PlzeňFeedershop Plzeň1935641822.00
15Kopa Stanislav Moravičany1334134226.31
16Kaminský Jaroslav Frýdštejn2732143816.22
17Gančarčík Karel PardubiceVeteráni3431758317.15
18Doležal Miroslav PardubiceVeteráni1231331326.08
19Gryč Jan PřibyslavPohoda team1829435219.56
20Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1824429516.39
21Nekola Lukáš HněvkoviceČRS MO Humpolec1022822822.80
22Riedl Patrik HumpolecČRS MO Humpolec1121721719.73
23Riedl Filip HumpolecČRS MO Humpolec1420721415.29
24Slavík Tomáš HumpolecČRS MO Humpolec1020520520.50
25Hotovec Adam Trhový Štěpánov918518520.56
26Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team918318320.33
27Hotovec Jan Trhový Štěpánov916816818.67
28Matulka Matyáš Jihlava815215219.00
29Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team2969648.00
30Šourková Karolína Rožmitál pod TřemšínemSkalice4959523.75
31Helevan Vasyl Vilémov5616112.20
32Grád Tomáš Žleby1424242.00
33Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team535357.00

Copyright © 2013-2017, Rybářské žebříčky, z.s.