Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 21 | 296 | 578 | 27.52 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 288 | 379 | 42.11 | |
3 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 283 | 310 | 44.29 |
4 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 11 | 279 | 373 | 33.91 |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 9 | 278 | 374 | 41.56 | |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 25 | 269 | 684 | 27.36 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 16 | 264 | 433 | 27.06 |
8 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 14 | 259 | 446 | 31.86 |
9 | Trnka Aleš | Třesovice | 10 | 252 | 305 | 30.50 | |
10 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 12 | 246 | 326 | 27.17 | |
11 | Bareš Vladimír | Slepotice | 17 | 245 | 481 | 28.29 | |
12 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 12 | 237 | 355 | 29.58 |
13 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 232 | 249 | 35.57 | |
14 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 230 | 230 | 38.33 | |
15 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 22 | 227 | 474 | 21.55 |
16 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 11 | 220 | 294 | 26.73 |
17 | Taichner Radek | Mikulovice | 16 | 217 | 292 | 18.25 | |
18 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 26 | 210 | 542 | 20.85 |
19 | Pánek Vít | Sezemice | 8 | 207 | 228 | 28.50 | |
20 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 9 | 205 | 253 | 28.11 |
21 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 7 | 197 | 218 | 31.14 | |
22 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 8 | 196 | 217 | 27.13 | |
23 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 194 | 246 | 20.50 | |
24 | Dostál Matouš | Králíky | 8 | 193 | 233 | 29.13 | |
25 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 192 | 192 | 32.00 | |
26 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 11 | 186 | 221 | 20.09 |
27 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 185 | 241 | 24.10 |
28 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 184 | 184 | 36.80 |
29 | Hofman David | Hrochův Týnec | 9 | 178 | 211 | 23.44 | |
30 | Gančarčík Karel | Pardubice | 14 | 177 | 259 | 18.50 | |
31 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 6 | 176 | 176 | 29.33 | |
32 | Pišl Jan | Třesovice | 7 | 167 | 178 | 25.43 | |
33 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 7 | 164 | 172 | 24.57 | |
34 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 158 | 158 | 31.60 |
35 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
36 | Žemlička Radek | Slatiňany | 12 | 146 | 191 | 15.92 | |
37 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
38 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 123 | 123 | 30.75 |
39 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 5 | 111 | 111 | 22.20 |
40 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 108 | 114 | 16.29 |
41 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
42 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
42 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 7 | 100 | 103 | 14.71 |
44 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 96 | 96 | 16.00 |
45 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
46 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 90 | 90 | 22.50 |
47 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 89 | 89 | 22.25 |
48 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
49 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
50 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
51 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 8 | 80 | 83 | 10.38 |
51 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
53 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
54 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
55 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
56 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
57 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
58 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
59 | Bertok Milan | Dublovice | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
60 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
61 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
62 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
63 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
63 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
65 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
66 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
67 | Novák Jan | Libišany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
67 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 39 | 39 | 9.75 |
69 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
70 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
71 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
72 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
73 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
74 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
75 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
76 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
77 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
78 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
78 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
78 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
81 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
81 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 |