Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 37 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
2 | Černý Jan | Pardubice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
3 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
4 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
4 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
6 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
7 | Kondras Přemysl | Pardubice | Páni Krokouši 198 | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
8 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
9 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 38 | 38 | 38.00 |
10 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
10 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 1 | 36 | 36 | 36.00 |
12 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
13 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
14 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
15 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
16 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
16 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
18 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 1 | 26 | 26 | 26.00 |
19 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Žďárští dravci | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
20 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Black Fish team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
21 | Pleskot Jan | Hrobice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
22 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
23 | Turský Jindřich | Krchleby | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
24 | Hrubeš Libor | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
25 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 1 | 17 | 17 | 17.00 |
26 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
27 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
27 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
29 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
30 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
30 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
32 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 7 | 7 | 3.50 |
32 | Pánek Vít | Sezemice | Páni Krokouši 198 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
34 | Musil Karel | Libice nad Doubravou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
35 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 3 | 3 | 3.00 |
36 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
37 | Musil Ondřej | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 |