Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2015 - 31.12.2015 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 50 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 13 | 402 | 527 | 40.54 |
2 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 17 | 385 | 480 | 28.24 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 20 | 379 | 650 | 32.50 |
4 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 13 | 378 | 503 | 38.69 | |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 13 | 363 | 474 | 36.46 | |
6 | Šrámek Petr | Opočínek | 14 | 319 | 390 | 27.86 | |
7 | Jirásek Petr | Chotěboř | 10 | 313 | 323 | 32.30 | |
7 | Novotný Jiří | Zámrsk | 15 | 313 | 406 | 27.07 | |
9 | Fröhlich Libor | Hradec Králové | 12 | 303 | 379 | 31.58 | |
10 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 10 | 291 | 316 | 31.60 | |
11 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing | 13 | 289 | 339 | 26.08 |
12 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 10 | 287 | 294 | 29.40 | |
13 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 278 | 313 | 28.45 | |
14 | Zeman Luboš | Semily | 8 | 273 | 273 | 34.13 | |
15 | Hladík Tomáš | Dobruška | 8 | 271 | 271 | 33.88 | |
15 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 16 | 271 | 362 | 22.63 |
17 | Izaiasz Petr | Holice | ČRS MO Holice | 14 | 241 | 271 | 19.36 |
18 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 6 | 232 | 232 | 38.67 | |
18 | Štěrba Petr | Sezemice | 7 | 232 | 232 | 33.14 | |
20 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 13 | 225 | 279 | 21.46 |
21 | Pišl Jan | Třesovice | 6 | 221 | 221 | 36.83 | |
22 | Slavík Alexej | Vilémov | 14 | 203 | 241 | 17.21 | |
23 | Doležalová Monika | Pardubice | 13 | 192 | 223 | 17.15 | |
24 | Šrámek Patrik | Opočínek | 10 | 189 | 197 | 19.70 | |
25 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 6 | 184 | 184 | 30.67 | |
26 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Red Fish team | 7 | 173 | 173 | 24.71 |
27 | Brodský Michal | Hradec Králové | 6 | 164 | 164 | 27.33 | |
28 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 5 | 154 | 154 | 30.80 |
29 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 152 | 152 | 30.40 | |
30 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 4 | 145 | 145 | 36.25 |
31 | Jožák Radek | Pardubice | 5 | 144 | 144 | 28.80 | |
32 | Turský Jindřich | Krchleby | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
33 | Doležal Pavel | Pardubice | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
34 | Polívka Martin | Přibyslav | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
35 | Dvořák Oldřich | Mělčany | 6 | 130 | 130 | 21.67 | |
36 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 114 | 114 | 28.50 | |
37 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov | 3 | 111 | 111 | 37.00 |
38 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
39 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 96 | 96 | 16.00 | |
40 | Appl Jaroslav | Žamberk | Red Fish team | 5 | 77 | 77 | 15.40 |
41 | Pásler Vlastimil | Spyta | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
42 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 58 | 58 | 58.00 | |
43 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 56 | 56 | 8.00 | |
44 | Kadlec František | Zlíč | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
45 | Macháně Radek | Krčín | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
46 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
47 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
48 | Carda Radek | Opočno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
49 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
50 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 |