Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 95 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 26 | 311 | 810 | 31.15 |
2 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 17 | 296 | 616 | 36.24 |
3 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 16 | 291 | 555 | 34.69 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 14 | 291 | 468 | 33.43 | |
5 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 13 | 283 | 473 | 36.38 |
6 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 10 | 278 | 383 | 38.30 |
7 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 17 | 277 | 498 | 29.29 |
8 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 21 | 263 | 596 | 28.38 |
9 | Machatý David | Jaroměř | Dream team | 7 | 255 | 264 | 37.71 |
9 | Taichner Radek | Mikulovice | 21 | 255 | 455 | 21.67 | |
11 | Dostál Matouš | Králíky | 14 | 252 | 396 | 28.29 | |
12 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 24 | 250 | 551 | 22.96 |
13 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 12 | 246 | 363 | 30.25 |
14 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 18 | 245 | 472 | 26.22 |
15 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 30 | 244 | 728 | 24.27 |
16 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 26 | 240 | 568 | 21.85 |
17 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 10 | 237 | 328 | 32.80 |
18 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 15 | 233 | 405 | 27.00 |
19 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 9 | 228 | 307 | 34.11 |
20 | Pazderka Adam | Hradec Králové | Dream team | 6 | 223 | 223 | 37.17 |
21 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 222 | 280 | 25.45 | |
22 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 11 | 221 | 316 | 28.73 |
23 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 8 | 213 | 250 | 31.25 |
24 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 11 | 204 | 277 | 25.18 |
24 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 8 | 204 | 220 | 27.50 |
26 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 199 | 199 | 33.17 | |
27 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 198 | 198 | 39.60 |
28 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 17 | 189 | 295 | 17.35 |
29 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 13 | 186 | 252 | 19.38 |
30 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 13 | 185 | 304 | 23.38 |
31 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 11 | 178 | 251 | 22.82 | |
32 | Gančarčík Karel | Pardubice | Veteráni | 18 | 177 | 286 | 15.89 |
33 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 7 | 175 | 183 | 26.14 |
34 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 6 | 172 | 172 | 28.67 | |
35 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 10 | 164 | 207 | 20.70 |
36 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 161 | 161 | 40.25 |
37 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 14 | 159 | 208 | 14.86 | |
37 | Štěrba Petr | Sezemice | 3 | 159 | 159 | 53.00 | |
39 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | Krmiči | 7 | 158 | 168 | 24.00 |
40 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 8 | 157 | 172 | 21.50 |
41 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 5 | 151 | 151 | 30.20 |
42 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | Poseidon fishing club Opočno | 6 | 149 | 149 | 24.83 |
43 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 143 | 143 | 23.83 |
44 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 12 | 142 | 197 | 16.42 |
45 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 139 | 139 | 34.75 |
46 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 3 | 133 | 133 | 44.33 |
47 | Šinták Marek | Hradec Králové | 6 | 131 | 131 | 21.83 | |
48 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | Dream team | 3 | 130 | 130 | 43.33 |
48 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 6 | 130 | 130 | 21.67 | |
50 | Říčař David | Zdelov | Black Fish team | 5 | 128 | 128 | 25.60 |
51 | Slavík Alexej | Vilémov | Krmiči | 5 | 126 | 126 | 25.20 |
52 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
53 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | Black Fish team | 5 | 117 | 117 | 23.40 |
53 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 117 | 117 | 29.25 |
55 | Kadlec František | Zlíč | 8 | 110 | 119 | 14.88 | |
56 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 105 | 105 | 17.50 |
57 | Dědík Vladimír | Bašť | Rebels team | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
58 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 102 | 102 | 34.00 |
59 | Franěk Robert | Trutnov | 3 | 99 | 99 | 33.00 | |
59 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
61 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
62 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
63 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 87 | 87 | 17.40 |
64 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 83 | 83 | 41.50 |
65 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 3 | 82 | 82 | 27.33 |
66 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | Krmiči | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
67 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
68 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 4 | 70 | 70 | 17.50 |
69 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
69 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
71 | Pavelka Josef | Třebíč | Pohoda team | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
72 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 53 | 53 | 26.50 |
72 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
74 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 49 | 49 | 49.00 |
74 | Řehák Václav | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
76 | Turský Jindřich | Krchleby | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
76 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
78 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
79 | Novotný Milan ml. | Markovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
80 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
81 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team | 4 | 36 | 36 | 9.00 |
82 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
83 | Houser Otakar | Všechlapy | Jizera 24 | 3 | 32 | 32 | 10.67 |
84 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team | 2 | 30 | 30 | 15.00 |
84 | Pásler Vlastimil | Spyta | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
86 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
87 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
88 | Gryč Jan | Přibyslav | Krmiči | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
89 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
90 | Bertok Milan | Dublovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
91 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
92 | Horáček Martin | Žďár nad Sázavou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
93 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
93 | Novák Jan | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
93 | Novák Jan ml. | Libišany | 1 | 1 | 1 | 1.00 |