Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 76 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 14 | 234 | 422 | 30.14 |
2 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 21 | 223 | 540 | 25.71 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 223 | 380 | 31.67 |
4 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 17 | 221 | 460 | 27.06 |
5 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 17 | 211 | 401 | 23.59 |
6 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 202 | 285 | 28.50 | |
6 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 19 | 202 | 392 | 20.63 |
8 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 20 | 201 | 404 | 20.20 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 21 | 196 | 466 | 22.19 |
10 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 8 | 194 | 224 | 28.00 | |
11 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 9 | 193 | 230 | 25.56 |
12 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 191 | 271 | 27.10 |
13 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 17 | 179 | 352 | 20.71 |
14 | Brendl Patrik | Lanškroun | 14 | 178 | 257 | 18.36 | |
15 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 17 | 175 | 303 | 17.82 |
16 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 7 | 172 | 180 | 25.71 |
17 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 171 | 219 | 21.90 |
17 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 171 | 208 | 20.80 |
19 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 159 | 165 | 23.57 |
20 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 157 | 177 | 19.67 |
20 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 157 | 200 | 18.18 | |
20 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 157 | 174 | 21.75 |
23 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 156 | 178 | 22.25 |
24 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 8 | 153 | 185 | 23.13 |
24 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 10 | 153 | 219 | 21.90 |
26 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 7 | 152 | 158 | 22.57 |
26 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 152 | 227 | 18.92 |
28 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 12 | 150 | 240 | 20.00 |
29 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
30 | Kondras Přemysl | Pardubice | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
31 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 137 | 137 | 22.83 |
32 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
33 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 7 | 124 | 125 | 17.86 |
34 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 9 | 123 | 154 | 17.11 |
35 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 122 | 122 | 24.40 |
36 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
37 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
38 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
39 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 109 | 109 | 36.33 |
40 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 3 | 106 | 106 | 35.33 |
41 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
42 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
43 | Pleskot Jan | Hrobice | 12 | 95 | 112 | 9.33 | |
44 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
45 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
45 | Černý Jan | Pardubice | 6 | 91 | 91 | 15.17 | |
47 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
48 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
49 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
50 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
51 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 64 | 64 | 12.80 |
52 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
53 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
54 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
55 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
56 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
57 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
57 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
59 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
60 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
61 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
62 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
63 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
64 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
64 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
66 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
67 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
68 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
69 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
70 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
71 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
71 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
73 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
74 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
74 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
74 | Rubina Vladimír | Liblice | 2 | 6 | 6 | 3.00 |