Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 69 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 14 | 234 | 422 | 30.14 |
2 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 223 | 328 | 32.80 |
3 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 15 | 221 | 407 | 27.13 |
4 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 11 | 217 | 316 | 28.73 |
5 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 15 | 204 | 349 | 23.27 |
6 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 202 | 285 | 28.50 | |
6 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 14 | 202 | 300 | 21.43 |
8 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 15 | 201 | 318 | 21.20 |
9 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 16 | 196 | 368 | 23.00 |
10 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 8 | 194 | 224 | 28.00 | |
11 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 9 | 191 | 249 | 27.67 |
12 | Pětík Marek | Libišany | Michalové a spol. | 8 | 179 | 196 | 24.50 |
13 | Brendl Patrik | Lanškroun | 13 | 178 | 251 | 19.31 | |
14 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 10 | 171 | 208 | 20.80 |
15 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 8 | 165 | 183 | 22.88 |
16 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 11 | 164 | 199 | 18.09 |
16 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 6 | 164 | 164 | 27.33 |
18 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 159 | 165 | 23.57 |
19 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 8 | 157 | 175 | 21.88 |
19 | Pánek Vít | Sezemice | 10 | 157 | 190 | 19.00 | |
21 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 7 | 152 | 158 | 22.57 |
22 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
23 | Kondras Přemysl | Pardubice | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
24 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 137 | 157 | 14.27 |
24 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 137 | 165 | 18.33 |
24 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 137 | 137 | 22.83 |
27 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 131 | 131 | 32.75 |
27 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 131 | 131 | 21.83 |
29 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 7 | 121 | 132 | 18.86 |
30 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 116 | 124 | 17.71 |
31 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 6 | 109 | 109 | 18.17 |
32 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 3 | 98 | 98 | 32.67 |
33 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 95 | 95 | 15.83 |
33 | Pleskot Jan | Hrobice | 11 | 95 | 108 | 9.82 | |
35 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 92 | 92 | 23.00 |
35 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 92 | 92 | 30.67 |
37 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
37 | Černý Jan | Pardubice | 6 | 91 | 91 | 15.17 | |
39 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
40 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
41 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 4 | 82 | 82 | 20.50 |
42 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
43 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 74 | 74 | 24.67 |
44 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 65 | 65 | 32.50 |
45 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 64 | 64 | 12.80 |
46 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
47 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
48 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
49 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 49 | 49 | 24.50 |
50 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 48 | 48 | 24.00 |
51 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
52 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
52 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
54 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 2 | 32 | 32 | 16.00 |
55 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
56 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 3 | 26 | 26 | 8.67 |
56 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
58 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
59 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
59 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | J.D.J. Fish Team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
61 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
62 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
63 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
64 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
65 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
65 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
67 | Bělovský Jan | Chotěboř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
68 | Bureš Václav | Nová Ves | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
69 | Rubina Vladimír | Liblice | 1 | 4 | 4 | 4.00 |