Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2019 - 31.12.2019 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 81 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 19 | 296 | 541 | 28.47 |
2 | Machatý David | Jaroměř | 9 | 288 | 379 | 42.11 | |
3 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 7 | 283 | 310 | 44.29 |
4 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 11 | 279 | 373 | 33.91 |
5 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 9 | 278 | 374 | 41.56 | |
6 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 20 | 269 | 566 | 28.30 |
7 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 13 | 264 | 359 | 27.62 |
8 | Trnka Aleš | Třesovice | 9 | 252 | 303 | 33.67 | |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 12 | 251 | 377 | 31.42 |
10 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 12 | 246 | 326 | 27.17 | |
11 | Bareš Vladimír | Slepotice | 17 | 245 | 481 | 28.29 | |
12 | Vrba Tomáš | Svítkov | Veteráni | 11 | 237 | 341 | 31.00 |
13 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 232 | 249 | 35.57 | |
14 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 6 | 230 | 230 | 38.33 | |
15 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 18 | 223 | 387 | 21.50 |
16 | Taichner Radek | Mikulovice | 11 | 217 | 246 | 22.36 | |
17 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 18 | 208 | 399 | 22.17 |
18 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 207 | 214 | 30.57 | |
19 | Novotný Petr | Zámrsk | Novotňáci | 9 | 203 | 233 | 25.89 |
20 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 12 | 194 | 246 | 20.50 | |
20 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 194 | 202 | 28.86 |
22 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 6 | 192 | 192 | 32.00 | |
22 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 192 | 192 | 32.00 | |
24 | Dostál Matouš | Králíky | 7 | 188 | 207 | 29.57 | |
25 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 11 | 186 | 221 | 20.09 |
26 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 7 | 185 | 205 | 29.29 |
27 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | Vysočina team | 5 | 184 | 184 | 36.80 |
28 | Gančarčík Karel | Pardubice | 14 | 177 | 259 | 18.50 | |
29 | Pišl Jan | Třesovice | 7 | 167 | 178 | 25.43 | |
30 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 162 | 162 | 27.00 | |
31 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 158 | 158 | 31.60 |
32 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
33 | Kondras Přemysl | Pardubice | Veteráni | 4 | 124 | 124 | 31.00 |
34 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 4 | 123 | 123 | 30.75 |
35 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
36 | Žemlička Radek | Slatiňany | 6 | 105 | 105 | 17.50 | |
37 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 5 | 98 | 98 | 19.60 |
38 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 6 | 96 | 96 | 16.00 |
39 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
40 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 91 | 91 | 45.50 | |
41 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 89 | 89 | 22.25 |
42 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 3 | 85 | 85 | 28.33 | |
43 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 5 | 84 | 84 | 16.80 | |
44 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 83 | 83 | 20.75 | |
45 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
46 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
47 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
48 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
49 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 73 | 73 | 36.50 |
50 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 4 | 72 | 72 | 18.00 |
51 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
52 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 68 | 68 | 17.00 |
53 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
54 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
55 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
56 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
57 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 46 | 46 | 46.00 |
58 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
58 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 45 | 45 | 45.00 |
60 | Polívka Martin | Přibyslav | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
61 | Štěrba Petr | Sezemice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
62 | Bertok Milan | Dublovice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
62 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 4 | 41 | 41 | 10.25 |
64 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
65 | Novák Jan | Libišany | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
65 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 4 | 39 | 39 | 9.75 |
67 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
68 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
69 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
70 | Hofman David | Hrochův Týnec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
71 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
72 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
73 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
74 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
75 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
76 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
77 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
77 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 9 | 9 | 4.50 |
77 | Černý Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
80 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
80 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 |