Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2014 - 31.12.2014 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | 11 | 332 | 402 | 36.55 | |
2 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 24 | 317 | 589 | 24.54 |
3 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 12 | 288 | 320 | 26.67 | |
4 | Appl Jaroslav | Žamberk | 10 | 283 | 315 | 31.50 | |
4 | Staněk Václav | Hradec Králové | Rybářské žebříčky | 15 | 283 | 332 | 22.13 |
6 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 8 | 254 | 254 | 31.75 |
7 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish Bulva Pavel | 23 | 238 | 432 | 18.78 |
8 | Doležalová Monika | Pardubice | 11 | 236 | 262 | 23.82 | |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | 7 | 216 | 216 | 30.86 | |
10 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 6 | 201 | 201 | 33.50 | |
11 | Pánek Vít | Sezemice | 8 | 189 | 189 | 23.63 | |
12 | Hamáček Vladimír | Hradec Králové | 8 | 180 | 180 | 22.50 | |
13 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 170 | 170 | 24.29 | |
14 | Doležal Áda | Pardubice | 12 | 167 | 178 | 14.83 | |
15 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 141 | 141 | 35.25 | |
16 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 139 | 139 | 27.80 | |
17 | Pišl Jan | Třesovice | 3 | 91 | 91 | 30.33 | |
18 | Hladík Tomáš | Dobruška | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
19 | Štěrba Petr | Sezemice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
20 | Richtr Roman | Vápensko | 1 | 53 | 53 | 53.00 | |
21 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
22 | Carda Radek | Opočno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
22 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
24 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
25 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
26 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
26 | Zeman Luboš | Semily | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
28 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 |