Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2023 - 31.12.2023 - Veteráni - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 28 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 10 | 202 | 285 | 28.50 | |
1 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 19 | 202 | 392 | 20.63 |
3 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 20 | 201 | 404 | 20.20 |
4 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 21 | 196 | 466 | 22.19 |
5 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 8 | 194 | 224 | 28.00 | |
6 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 10 | 171 | 219 | 21.90 |
7 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 7 | 159 | 165 | 23.57 |
8 | Pánek Vít | Sezemice | 11 | 157 | 200 | 18.18 | |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 152 | 227 | 18.92 |
10 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 6 | 147 | 147 | 24.50 |
11 | Kondras Přemysl | Pardubice | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
12 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 137 | 137 | 22.83 |
13 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 9 | 123 | 154 | 17.11 |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
15 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 99 | 99 | 33.00 |
16 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
16 | Černý Jan | Pardubice | 6 | 91 | 91 | 15.17 | |
18 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
19 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 64 | 64 | 12.80 |
20 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
21 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
22 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 4 | 32 | 32 | 8.00 |
23 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
24 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
25 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
26 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
27 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 12 | 12 | 6.00 |
28 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 9 | 9 | 4.50 |