Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody jednotlivců - Pohlaví: Muži
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 76 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 11 | 241 | 345 | 31.36 |
2 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | KKM Gulášovky | 10 | 228 | 274 | 27.40 |
3 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 6 | 209 | 209 | 34.83 |
4 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 206 | 298 | 21.29 |
5 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 13 | 196 | 316 | 24.31 |
6 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 9 | 192 | 247 | 27.44 |
7 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 7 | 190 | 200 | 28.57 | |
8 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 13 | 184 | 277 | 21.31 |
9 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 8 | 178 | 195 | 24.38 |
10 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 12 | 176 | 237 | 19.75 |
11 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 8 | 175 | 216 | 27.00 | |
12 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 14 | 173 | 274 | 19.57 |
13 | Černý Jan | Pardubice | Veteráni | 9 | 167 | 187 | 20.78 |
14 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 5 | 165 | 165 | 33.00 |
14 | Pětík Marek | Libišany | J.D.J. Fish Team | 10 | 165 | 207 | 20.70 |
16 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 16 | 164 | 256 | 16.00 |
17 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 6 | 152 | 152 | 25.33 | |
18 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 13 | 149 | 214 | 16.46 |
19 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 7 | 145 | 154 | 22.00 |
19 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 8 | 145 | 157 | 19.63 |
21 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 10 | 143 | 147 | 14.70 |
22 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 140 | 141 | 20.14 |
23 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 5 | 137 | 137 | 27.40 |
24 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 133 | 154 | 17.11 |
25 | Vlček Petr | Častolovice | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
26 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 8 | 127 | 139 | 17.38 |
27 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 4 | 121 | 121 | 30.25 |
27 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 121 | 121 | 40.33 |
29 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 4 | 119 | 119 | 29.75 |
30 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 6 | 111 | 111 | 18.50 |
31 | Machatý David | Jaroměř | KKM Gulášovky | 4 | 109 | 109 | 27.25 |
32 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 8 | 108 | 117 | 14.63 |
33 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 103 | 103 | 20.60 |
34 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 97 | 101 | 14.43 | |
35 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 91 | 91 | 18.20 | |
35 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
37 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 5 | 88 | 88 | 17.60 |
37 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 3 | 88 | 88 | 29.33 |
39 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 87 | 87 | 14.50 |
40 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 3 | 76 | 76 | 25.33 |
40 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 76 | 76 | 19.00 | |
42 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 2 | 75 | 75 | 37.50 |
43 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 8 | 74 | 77 | 9.63 |
44 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
44 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 73 | 73 | 24.33 |
46 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 66 | 66 | 22.00 |
47 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 3 | 65 | 65 | 21.67 |
48 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
49 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 61 | 61 | 30.50 |
50 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
51 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 46 | 46 | 15.33 |
52 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 45 | 45 | 11.25 |
53 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
54 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 42 | 42 | 42.00 |
55 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
56 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 38 | 38 | 12.67 |
57 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | Michalové a spol. | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
58 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
59 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 34 | 34 | 11.33 |
60 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
61 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
61 | Turský Jindřich | Krchleby | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
63 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
64 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
64 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
66 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
66 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 26 | 26 | 13.00 |
68 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
69 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
69 | Polívka Martin | Přibyslav | Pohoda team | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
71 | Hencel Jiří | Police nad Metují | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
71 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 2 | 15 | 15 | 7.50 |
73 | Havrila Michal st. | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
74 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
75 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
76 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |