Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Pardubický
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
02.05.2019 | Čtvrtek |
N
Skuteč - Pardubický Název: 7. ROČNÍK SKUTEČSKÉ PADESÁTKY |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Mikulovice Fryčák - Pardubický Název: Vesnická Liga |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Polička - Pardubický Název: MÁJOVÝ DVOJBOJ - kapr, pstruh |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Lohenice u Přelouče - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Litětiny - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - Pardubický Název: Jarní rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Nasavrky - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Bystré - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Lohenice u Přelouče - Pardubický Název: Přeloučský Kapr 2019 |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Lohenice u Přelouče - Pardubický Název: Přeloučský Kapr 2019 |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Hošťalovice - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Seník - Pardubický Název: SENICKÝ KAPR |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Luže - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Markovice - mládež - Pardubický Název: MARKOVICKÝ HÁČEK 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický Název: 46.ročník rybářských závodů Drozdice - hlavní cena plynový gril za 6.500,- Kč |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Heřmanův Městec (Konopáč) mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Dřenice 2.MÍTA VOLNÁII!!!!!!!!!!!!!!! - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Luže - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický Název: Vesnická liga |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pustá Kamenice - Pardubický Název: KAMENICKÝ LOSOS |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Uhersko OBSAZENO - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lukavice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Stolany mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lukavice mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Pustá Kamenice - Pardubický Název: KAMENICKÝ LOSOS |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický Název: Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany - |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Česká Třebová mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Drozdice - mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Holice - mládež OBSAZENO pouze náhradníci - Pardubický Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici " |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický Název: O živého čuníka - XIV. ročník |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Knířov - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Miřetice mládež - Pardubický Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Holice - Pardubický Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Choceň mládež - Pardubický Název: Dětské rybářské závody |