Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 95 termínů závodů
V minulosti zadáno 6915 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Třesovice
12100.00057
2
Žďár nad Sázavou
10300.00056
3
Chotěboř
9800.00055
4
Kutná Hora
9100.00054
5
Pardubice
8200.00053
6
Lanškroun
8108.00052
7
Hradec Králové
8100.00051
8
Třesovice
7200.00050
9
Čejov
7007.00049
10
Mikulovice
7001.00048
11
Zámrsk
6900.00047
12
Dřenice
6800.00046
13
Zámrsk
6700.00045
14
Vysoké Mýto
6400.00044
15
Jaroměř
6206.00043
16
Žďár nad Sázavou
6205.00042
17
Choceň
6200.00041
17
Dobříkov
6200.00041
19
Včelákov
6006.00039
19
Pardubice
6006.00039
21
Lanškroun
5700.00037
22
Staré Jesenčany
5203.00036
23
Dražkovice
5202.00035
24
Humpolec
5000.00034
25
Opočno
4500.00033
26
Předměřice nad Labem
4400.00032
26
Lukavice
4400.00032
28
Hrádek u Nechanic
4104.00030
29
Sezemice
4100.00029
30
Lanškroun
4000.00028
31
Sezemice
3700.00027
31
Lanškroun
3700.00027
33
Nemošice
3500.00025
34
Chlumec nad Cidlinou
3402.00024
34
Lanškroun
3402.00024
36
Jaroměř
3401.00022
37
Opočínek
3300.00021
38
Hradec Králové
3100.00020
39
Třemošnice
3000.00019
39
Heřmanův Městec
3000.00019
41
Slepotice
2800.00017
42
Strašov
2600.00016
43
Mělčany
2500.00015
44
Svítkov
2400.00014
45
Žďár nad Sázavou
2300.00013
46
Plotiště nad Labem
2200.00012
47
Staré Jesenčany
2100.00011
48
Dřenice
2100.00010
49
Police nad Metují
1900.0009
50
Hradec Králové
1600.0008
51
Dašice
1400.0008
52
Hořice v Podkrkonoší
1300.0008
53
Uhlířské Janovice
1300.0008
54
Heřmanův Městec
1200.0008
55
Chrudim
1100.0008
56
Opočno
1100.0008
57
Třemošnice
1100.0008
58
Úhřetice
1100.0008
59
Kejžlice
1000.0008
60
Humpolec
1000.0008
61
Chlum
1000.0008
62
Sulovice
1000.0008
63
Trhová Kamenice
1000.0008
64
Onomyšl
800.0008
65
Ždírec nad Doubravou
500.0008
66
Najdek
400.0008
67
Slatiňany
300.0008
68
Zlíč
300.0008
69
Jaroměř
100.0008
70
Pardubice
100.0008
71
Česká Skalice
100.0008
72
Onomyšl
00.0008
73
Slatiňany
00.0008
74
Slatiňany
00.0008


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 1 příspěvek

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Organizace závodu(5)
Losování(5)
Revír(4)
Občerstvení(5)
Vyhlášení a ceny(4)
Celkové hodnocení(4.6)

Dosud hodnotil 1 uživatel.

 

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 19.05.2019
Místo konání závodu Slatiňany - Kunčí
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany -
Minulé závody

20.05.2018 - Slatiňany - Kunčí - Rybářské závody o Pohár starosty města Slatiňany - OBSAZENO!!! - jen pro náhradníky

21.05.2017 - Slatiňany - Kunčí - OBSAZENO - Rybářské závody "O Pohár starosty města Slatiňany"

22.05.2016 - Slatiňany - Kunčí - Rybářské závody "O Pohár starosty Města Slatiňany"

Název vodní plochy rybník Návesní
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05:00
Možno předem na email zemlicka.Radek@seznam.cz
Možno předem na telefonu 724 236 489
Maximální počet závodníků 80.
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 78 závodníků

Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem
Bartoněk Martin - Hradec Králové
John Richard
Kupka Tomáš - Hradec Králové
Podhradský Jan - Sulovice
Čerňanská Pavlína - Zámrsk
Kadlec František - Zlíč
Nový Josef - Onomyšl
Navrátil Jiří - Chrudim
Sedlmajer Radek - Třemošnice
Polívka Martin - Ždírec nad Doubravou
Šrámek Petr - Opočínek
Vosáhlo Pavel - Strašov
Pšeničný Pavel - Opočno
Machatý David - Jaroměř
Dvořák Oldřich - Mělčany
Melichar Tomáš - Žďár nad Sázavou
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Klečák Miloslav - Onomyšl
Mokrý Jan - Uhlířské Janovice
Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou
Hájek Vladimír - Dobříkov
Sobotka Miroslav - Žďár nad Sázavou
Lánský Petr - Česká Skalice
Mokrá Jana - Najdek
Malina Jaroslav ml. - Slatiňany
Smítka Josef ml. - Kutná Hora
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Mergl Jakub - Heřmanův Městec
Bareš Vladimír - Slepotice
Hrubeš František - Dřenice
Tatíček Jiří - Lukavice
Vrba Tomáš - Svítkov
Gančarčík Karel - Pardubice
Jukl Ivan - Nemošice
Pryl Stanislav - Pardubice
Šikl Miroslav st. - Včelákov
Novák Zdeněk - Slatiňany
Pišl Jan - Třesovice
Trnka Aleš - Třesovice
Řípa Aleš - Heřmanův Městec
Vávra Luboš - Lanškroun
Hájek Lubomír - Lanškroun
Ficner Lukáš - Lanškroun
Ficner Jiří - Lanškroun
Ducháček Miloš - Trhová Kamenice
Růžička Pavel - Dašice
Šprinc Ota - Hrádek u Nechanic
Jirásek Petr - Chotěboř
Vágenknecht Jiří - Pardubice
Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Hanuška Jaroslav - Třemošnice
Havrila Michal st. - Jaroměř
Havrila Michal ml. - Jaroměř
Hencel Jiří - Police nad Metují
Vašíček Zdeněk - Opočno
Komenda Martin - Chlumec nad Cidlinou
Provazník Jiří - Dřenice
Taichner Radek - Mikulovice
Prchal Jan - Lučice
Šrytr Michal - Police nad Metují
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Klapka Daniel - Chrudim
Žemlička Radek - Slatiňany
Kubec Tomáš - Lanškroun
Jiříček Jaroslav - Vysoké Mýto
Synek Martin - Choceň
Havránek Radek - Čejov
Svoboda Antonín - Humpolec
Svoboda Stanislav st. - Čejov
Ščepka František - Humpolec
Hlaváček Karel - Humpolec
Man Bohuslav - Hořice v Podkrkonoší
Chvála Jan - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Časový harmonogram závodu
První část od 07:00 hodin do 10:00 hodin
Přestávka od 10:00 hodin do 11:00 hodin
Druhá část od 11:00 hodin do 14:00 hodin
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Povolené nástrahy dle rybářského řádu
Zakázané nástrahy patentka, ryby a jejich části jako návnada i nástraha
Krmení
Povoleno
10 minut před a během závodu
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Krmítko: Ano
Typ revíru
Stojatá cca 5 ha
Osádka ryb kapr, amur, lín, štika, candát, jeseter, bílá ryba
Bodování kapr, amur, lín, štika, candát, jeseter – 100 bodů, ostatní – 10 bodů
Ocenění pro vítěze 1. – 3. místo poháry, atraktivní ceny
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) vybavení dle rybářského řádu, občerstvení zajištěno
Pořadatel Název: MO ČR Slatiňany
WWW: www.rybarislatinany.cz
Email: zemlicka.Radek@seznam.cz
Telefon: 724 236 489

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.