Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 320 termínů závodů
V minulosti zadáno 6470 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

Poř.JménoMěstoBodyKBody do žebříčku
1
Opočínek
6430.00027
2
Zámrsk
5680.00026
3
Hradec Králové
4520.00025
4
Dlouhý Most
4460.00024
5
Moravičany
4120.00023
6
Dražkovice
3350.00022
7
Žďár nad Sázavou
3020.00021
8
Praha
2940.00020
9
Pardubice
2930.00019
10
Dřenice
2420.00018
11
Řestoky
2130.00017
12
Staré Jesenčany
1900.00016
13
Sezemice
1730.00015
14
Staré Jesenčany
1650.00014
15
Dlouhý Most
1620.00013
16
Pardubice
1520.00012
17
Hoštice
1430.00011
18
Sezemice
1260.00010
19
Sezemice
1210.0009
20
Hoštice
1150.0008
21
Sezemice
1030.0007
22
Hradec Králové
1010.0006
23
Zámrsk
900.0005
24
Mikulovice
500.0004
25
Slatiňany
420.0003
26
Žďár nad Sázavou
250.0002
27
Zámrsk
120.0001


 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze obsahuje 2 příspěvky

 

Hodnocení závodu dle uživatelů:

Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.

Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.

 

Datum začátku závodu 12.05.2019
Místo konání závodu Dřenice 2.MÍTA VOLNÁII!!!!!!!!!!!!!!!
Kraj Pardubický
Název závodu Rybářské závody
Minulé závody

13.05.2018 - Dřenice - Rybářské závody POSLEDNÍ 2.MÍSTA!!!!!!!

14.05.2017 - Dřenice 1 místo - Rybářské závody 1.VOLNÉ MÍSTO.

15.05.2016 - Dřenice - Rybářské závody

Název vodní plochy Špagátovník
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Přihlášky závodníků
V den závodu od 05.00
Možno předem na telefonu 723408159
Omezený počet míst, registrace předem.40.MÍST PAK BUDE OBSAZENO!!!!!
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 38 závodníků

Funěk Lukáš - Loštice
Funěk Tomáš-Loštice
Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou
Novotný Petr - Zámrsk
Novotná Pavlína - Zámrsk
Novotný Jiří - Zámrsk
Machač Václav - Praha
Jožák Radek - Pardubice
Izaiasz Petr - Holice
Bína Lukáš - Dlouhý Most
Bína Libor - Dlouhý Most
Bareš-Pardubice
Minařík-Pardubice
Chochla Jan - Pardubice
Rind Martin - Pardubice
Prchal Jan - Lučice
Dang Tomáš - Řestoky
Ducháček Miloš - Trhová Kamenice
Růžička Pavel - Dašice
Jirásek Petr - Chotěboř
Kopa Stanislav - Moravičany
Kupka Tomáš - Hradec Králové
Pánek Vít - Sezemice
Kratochvíl Jakub - Dvůr Králové nad Labem
Chválová Lubica - Sezemice
Chvála Petr - Sezemice
Chvála Jan - Sezemice
Taichner Radek - Mikulovice
Blaščík Petr - Staré Jesenčany
Trnka Aleš - Třesovice
Aleksandrová Alena - Hradec Králové
Žemlička Radek - Slatiňany
Šrámek Petr - Opočínek
Vrba Tomáš - Svítkov
Gančarčík Karel - Pardubice
Štarman Jiří - Staré Jesenčany
Syrůček Stanislav - Dražkovice
Provazník Michal - Dřenice
Časový harmonogram závodu
První část od 06.00 hodin do 09.00 hodin
Přestávka od 09.00 hodin do 10.00 hodin
Druhá část od 10.00 hodin do 13.00 hodin
Způsob losování závodních míst Ruličky
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Startovné
Dospělí 350 Kč
Zakázané nástrahy ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA.
Krmení
Povoleno
krmení povoleno pouze červem a kukuřicí,Zákaz používaní jakýchkoliv pojiv, lepidel, zákaz krmítek A PATENTKY DĚKUJI.ZÁKAZ KALÍŠKOVÁNÍ POUZE PRAKEM A RUKOU!!!!!ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD HLADINOU cca 35cm!!!!!!!!!!!
Chytá se na
1 prut
1 návazec
Typ revíru
Stojatá cca ha
Osádka ryb Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter,pstruh a siven a  bílá ryba.
Bodování Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů Lin, Pstruh, Siven a Karas = 10 bodů , Ostatní ryby = 1 bod STŘEVLIČKA SE NEBODUJE!!!!!!!!!
Ocenění pro vítěze 3 poháry.A DALŠÍ HODNOTNÉ CENY.
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno.
Pořadatel Název: Rybářské sdružení Dřenice
Telefon: 723408159

 

 


Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.