Závody
Seznam závodu pro 2019 - Kraj Vysočina
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Jihočeský |
Jihomoravský |
Karlovarský |
Královéhradecký |
Liberecký |
Moravskoslezský |
Olomoucký |
Pardubický |
Plzeňský |
Praha |
Slovensko |
Středočeský |
Ústecký |
Vysočina |
Zlínský |
| Všechny závody | Partnerské závody |
| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Květen 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
04.05.2019 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 - mládež |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina Název: Rybářské závody Světlá n.S. 2019 |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Těchobuz, okr.Pelhřimov - Vysočina Název: O pohár předsedy MO Těchobuz - 4.ročník |
||
04.05.2019 | Sobota |
N
Křižánky - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
05.05.2019 | Neděle |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina Název: HUMPOLECKÉ CEJNOBRANÍ |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Nová Ves u Chotěboře - Vysočina Název: Rybářské závody - 13. ročník |
||
08.05.2019 | Středa |
N
Nová Ves u Chotěboře mládež - Vysočina Název: Rybářské závody - 13. ročník |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina Název: HADINA CUP 2019 |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Police u Jemnice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Vítovice mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Želetava - Vysočina Název: 15.Rybářské závody - Hadrava |
||
11.05.2019 | Sobota |
N
Krucemburk mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
12.05.2019 | Neděle |
N
Police u Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina Název: Jimramovský feeder |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina Název: Jimramovský feeder |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Lesonice - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Počátky - Vysočina Název: Rybářské závody Počátky |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Slavičky - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
18.05.2019 | Sobota |
N
Slavičky mládež - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
19.05.2019 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina Název: O putovní pohár Barchanu |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Pacov - Vysočina Název: Pacovský kapr |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Číhošť - Vysočina Název: Rybářské závody o Putovní pohár |
||
25.05.2019 | Sobota |
N
Úsobí - Vysočina Název: Rybářské závody |
||
26.05.2019 | Neděle |
N
Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina Název: Dětské rybářské závody |